Šiuo metu Lietuvoje egzistuoja daugiau nei 20 skirtingų greitųjų paskolų tiekėjų. Taip pat egzistuoja ir daugiau nei šimtas greitųjų paskolų agregatorių, kurie siekia užsidirbti siūlydami jums skolintis iš vienų ar kitų skolintojų. Tiek spaudoje, tiek internete galite matyti dešimtis ar šimtus skirtingų greitųjų kreditorių reklamų. Tačiau kaip išsirinkti, kuris iš jų yra geriausias? Daugelis kreditų agregatorių ar pačių paskolų tiekėjų siūlo palyginimus viso labo keliuose kriterijuose. Kai kurie iš jų lygina palūkanų normas, o kiti – siūlomas akcijas. Tačiau besiskolinantiems aktualu ne tik šie esminiai kriterijai, bet ir daugelis kitų. Būtent tie kiti kriterijai, dažnai liekantys už vaizdo, gali nulemti iš kur bus skolinamasi, nes šiuo metu visos greituosius kreditus tiekiančios kompanijos yra labai panašios viena į kitą.

AmCredit logotipas Būtent su šia problema ir sprendimu jai gimė AmCredit.lt projektas 2015 metų rudens pradžioje. Mūsų tikslas yra ne tik palyginti skirtingus kreditorius, tiekančius greitąsias paskolas internetu ar sms žinutėmis, pagrindiniais kriterijais, bet ir atsižvelgti į daugelį kitų. Mes norime palyginti ne tik paskolų dydį ar pinigų sumą, nuo kurios kreditoriai skolina. Mes taip pat norime palyginti kreditorius ir pagal kitus kriterijus, kurie yra ne ką mažiau svarbūs – ar yra teikiamos paskolos bedarbiams, ar paskolos yra refinansuojamos, ar galima skolintis neturint užstato, ar kreditoriai turi klientų aptarnavimo skyrių skirtingose miestuose, kokie dideli yra užslėpti mokesčiai ir pan. Palygindami greitųjų kreditų bendroves pagal visus šiuos kriterijus, AmCredit.lt suteikia unikalią galimybę susidaryti objektyviausią vaizdą ir pasirinkti geriausią paskolos pasiūlymą. Be viso to, mes taip pat jau atrenkame geriausius pasiūlymus, juos reitinguodami, parodydami visus kriterijus, pagal kuriuos kreditoriai buvo vertinami bei detaliai argumentuodami savo vertinimus ir galutinį sprendimą. Tokiu būdu mes sutaupome brangų lankytojų laiką ir pateikiame visą reikalingą informaciją, kurios reikia norint išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą.

AmCredit.lt naudingas visiems – ir užkietėjusiems skolininkams, kurie žino visus rinkos niuansus, ir tiems, kurie ieško paskolos bedarbiams ar su finansiniais sunkumais susidūrusiems žmonėms.

Mes nuolat siekiame tobulėti, todėl labai norėtume išgirsti jūsų pastabas, komentarus bei pasiūlymus kaip galėtumė dirbti toliau. Taip esame atviri bet kokiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

Norėdami su mumis susisiekti dėl šių ar kitų priežasčių, prašome rašyti nurodytu el. pašto adresu:

amcredit@amcredit.lt

Apie

Viena mintis “Apie

  • 2019-06-12 at 11:08
    Permalink

    Laba diena, ieškau 1000 eurų paskolos įsiskolinimui pagal paskolą padengti. Įsiskolinimas susidarė, kad vyras kurį laiką buvo praradęs darbą. Šiuo metu jau dirba. Skubu.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *