AmCredit logoJei skaitote šį įrašą, tikriausiai galvoje apie tai, kur ieškoti geriausių greitųjų kreditų pasiūlymu internete. Kadangi kreditų tiekėjų – o tuo labiau ir jų pasiūlymų – yra ypatingai daug, išsirinkite gali būti išties sudėtinga. Tačiau nesijaudinkite! Čia apžvelgsime keletą geriausius pasiūlymus teikiančių kredito skolintojų ir nuo to jums turėtų pasidaryti kur kas lengviau išsirinkti tinkamą greitojo kredito pasiūlymą – tai be abejonės galite padaryti ir pagrindiniame šio portalo puslapyje: www.AmCredit.lt

Bet prieš tai – apsibrėžkime kas yra tie greitieji kreditai? Tai yra santykinai mažos sumos paskolos, kurios gali būti suteikiamos itin trumpam laikotarpiui. Kaip pavyzdį galima pateikti 50 eurų paskolą dviejų savaičių laikotarpiui. Galime naudoti tokią taisyklę, kad visos paskolos, kurios nėra suteikiamos bankų ir/ar gali būti suteikiamos tiek internetu, tiek sms žinute, gali būti vadinamos greitaisiais kreditais.

Taigi, kur ieškoti greitųjų kreditų internete? Kaip jau buvo minėta straipsnio pradžioje, vienas iš šaltinių gali būti šis puslapis – AmCredit.lt – kurio pagrindiniame puslapyje rasite visus geriausius greitųjų paskolų internetu pasiūlymus. Tačiau jei norite konkrečių ir individualių greitojo kredito tiekėjų, tuomet į rinką reikia pažiūrėti kur kas atidžiau.

credit24 logoStandartiniai kreditoriai, teikiantys greituosius kreditus internetu, be abejo yra Credit24.lt, Vivus.lt, Bobutespaskola.lt, Ferratum ir kiti. Visi šie kreditoriai iš esmės skiriasi tik keletu dalykų – kai kurie iš jų yra esminiai, o kai kurie – antraeliai. Kalbant apie antraeilius dalykus, skirtumus galite rasti šių skolintojų internetiniuose puslapiuose – jų išdėstyme, funkcionalume, patogume ir pan. Taip pat neabejotinai skirtingas yra ir klientų aptarnavimas bei aptarnavimo kanalai: kai kurie iš skolintojų aptarnauja klientus tik telefonu, o kiti – tiek internetu, tiek telefonu tiek savo turimuose aptarnavimo skyriuose. Visi šie ir panašūs dalykai gali būti vadinami antraeliais būtent todėl, kad jie nėra ta esminė priežastis dėl kurios žmonės naudojasi šių įmonių paslaugomis.

Esminiai skirtumai yra neabejotinai matomi pačiose greitųjų kreditų pasiūlymų sąlygose. Kai kurie iš šių kreditorių noriai siūlys nedideles palūkanų normas, tuo tarpu kiti to pasiūlyti negalės dėl įvairiausių priežasčių. Sąlygų lankstumas, pvz. kreditų sumos bei paskolos grąžinimo sąlygos. Geriausias sąlygos, kaip ir minėjome pagrindiniame puslapyje, siūlo būtent Credit24.lt, nors kiti kreditoriai toli neatsilieka ir siūlo taip pat neblogas sąlygas. Jūsų pasirinkimas taip pat labai smarkiai gali priklausyti ir nuo to, kokias akcijas greitieji kreditai internetu turi kaip skolinosi sąlygą. Kai kurie kreditoriai galite pasiūlyti pirmąją paskolą nemokamai, tuo tarpu kiti arba nesiūlys jokių papildomų akcijų, arba siūlys kitokias akcijas.

Jei šie pasiūlymai jūsų netenkina, pavyzdžiui jei ieškote paskolos bedarbiams bei esate ilgą laiką negrąžinę paskolo (-ų), labai tikėtina, kad oficialūs greitųjų kreditų tiekėjai jums skolinti nebenorės arba nebegalės dėl įvairiausių įstatymų. Tokiais atvejais jums reikės greitojo kredito ieškoti kituose (neoficialiuose) šaltiniuose. Tokių pasiūlymų galite ieškoti įvairiausiuose skelbimų portaluose. Būtent ten įvairūs privatūs greitųjų kreditų tiekėjai siūlo savo paslaugas bei padeda apskritai atsikratyti šios paslaugos balasto. Jei greitieji kreditai internetu tapo našta jūsų gyvenime, tuomet papildomos informacijos bei galimybių atsikratyti šios paslaugos galite ieškoite internete.

Greitasis kreditas internetu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *