greitos paskolos bedarbiams
greitos paskolos bedarbiams

Lietuvoje šiuo metu yra per šimtą tūkstančių bedarbių. Ne paslaptis ir tas faktas, kad Lietuvoje bedarbio pašalpos ne tik yra mažos, bet dar ir yra suteikiamos ganėtinai trumpam laikotarpiui. Tokiais atvejais iškyla labai elementarus klausimas kiekvienam bedarbiui: kaip išgyventi? Tik labai maža dalis bedarbių sugeba „prasisukti“ netradiciniais būdais – papildomais darbais, nelegalia veikla, smulkaus verslo pradėjimu… Bet didžioji dalis turi daryti tai, kas paprasčiausia ir, atrodo, yra vienintelė išeitis: ieškoti paskolos bedarbiui arba paskolos neturintiems oficialių pajamų.

Jei sukursime grubią dichotomiją, tuomet yra du skolinimosi būdai: skolinimasis iš artimųjų ir skolinimasis iš oficialių kreditorių. Apie pirmąjį variantą labai daug nekalbėsime. Visgi, viskas yra ganėtinai aišku – skolintis iš artimojo yra daug paprasčiau ir pigiau. Todėl šis paskolos būdas yra išbandomas prieš visus kitus. Skolintis iš bankų ar kitų kreditorių imama tik tais atvejais, kuomet artimieji padėti negali, jų neturima arba jų pagalbos paprasčiausiai neužtenka.

Greitoji paskola yra būtent tai, kas leidžia bedarbiams išlaikyti bent jau kažkokį tai pragyvenimo lygį. Turint omenyje tai, kad greitos paskolos bedarbiams yra suteikiamos įvairiausomis sąlygomis, kiekvienas gali rasti sau tinkantį sprendimą. Norite pasiskolinti nedidelę sumą? Tam problemų  tikrai nekils, nes galite rasti kreditorius, kurie teikia paskolas net nuo 50 eurų. Norite pasiskolinti didesnę sumą? Vėlgi, problemų tam nėra – kai kur galite rasti greitųjų paskolų iki keliolikos tūkstančių eurų. Laikotarpių skirtumai taip pat nėra didelė problema kas liečia greitąsias paskolas bedarbiams – galite pasiskolinti laikotarpiams nuo poros savaičių iki keleto metų.

Bet čia reikia turėti omenyje, kad šios sąlygos yra standartinės ir ne visos greitos paskolos yra suteikiamos vienodomis sąlygomis skirtingiems asmenims. Pavyzdžiui, greitos paskolos bedarbiams yra suteikiamos kiek prastesnėmis sąlygomis dėl didesnės rizikos, asocijuojamos skolinant šiai asmenų grupei. Bet jei esate bedarbis – nenukabinkit nosies – sąlygų pablogėjimas yra jaučiamas tik skolinantis didesnes sumas. Kadangi dažniausiai bedarbiams reikia viso labo keliasdešimt eurų ir tik kai kuriais atvejais kiek daugiau, prastesnių sąlygų iš esmės jūs net negausite.

Kitas faktorius, kurį reikėtų paminėti yra tas, kad greita paskola gali būti suteikiama ir su įvairiausiomis akcijomis. Viena iš jų – pirmos paskolos nemokamai akcija. Būtent šis marketinginis greitųjų paskolų aspektas yra vienas iš populiariausių tiek tarp besiskolinančių, tiek tarp pačių kreditorių. Tikriausiai net nereikia sakyti, kad šios akcijos yra daug aktualesnės paskolos bedarbiams atveju – visgi tokiu būdu daugiausiai sutaupo tie, kas mažiausiai turi, ar ne? Nereikėtų sumenkinti tokių paskolų naudos – nemokėdami jokių palūkanų, bedarbiai gali sutaupyti net kelias dešimtis eurų.

Dar vienas puikus pasirinkimas yra paskolos be administracinių mokesčių. Tokios paskolos nors yra su palūkanomis ir už jas reikia mokėti kiekvieną mėnesį kaip ir yra įprasta, jos bent jau nereikalauja registracijos ir kitų mokesčių. Tokios paskolos nesimėto, todėl kaip ir nemokamų paskolų, šių taip pat gali tekti paieškoti.

Apibendrinant, kokia greitųjų paskolų bedarbiams nauda? Jos ne tik padeda bedarbiui išgyventi ir išlaikyti finansinį oraus gyvenimo lygį. Jos taip pat pagelbėja nutikus įvairiausioms nelaimėms, kurios dažniausiai „gaudo“ tuos žmones, kurie ir taip yra susidūrę su problemomis, pavyzdžiui, bedarbyste. Juk nelaimės po vieną nevaikšto. Todėl nebijokite pasiskolinti, jei esate bedarbis, bet tik po to, kai gerai apsvarstysite savo galimybes grąžinti greitąją paskolą laiku.

Greitųjų paskolų nauda bedarbiams

2 thoughts on “Greitųjų paskolų nauda bedarbiams

 • 2016-07-27 at 11:38
  Permalink

  kai pasižiūri reklamą tai visi skolins ir paskolins ,bet kai reikia bedarbiai300 eurų viskas dingsta.

  Atsakyti
 • 2016-07-27 at 11:39
  Permalink

  kai pasižiūri reklamą ,visi skolina bet laikinai bedarbiai špygą taukuotą.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *