ilgalaikes paskolos geriausiomis salygomisŠiuo metu visi daug kalba tik apie greitąsias paskolas ir paskolas be užstato, tačiau ilgalaikės paskolos vis tiek nepraranda savo svorio ir svarbos paskolų rinkoje. Visur internete galite surasti įvairiausių greitųjų paskolų pasiūlymų, bet norintiems pasiskolinti ilgesniam laikotarpiui turi tenkintis vos vienu ar kitu analitiniu straipsniu, o pasiūlymų ieškotis patys. Šiandien pabandysime pataisyti šią situaciją ir pasiaiškinsime kur būtų geriausia ieškoti ilgalaikės paskolos geriausiomis sąlygomis – internete ar banke?

Kur galima gauti ilgalaikę paskolą?

Prieš pradedant mūsų analizę reikėtų suvokti, kad ilgalaikę paskolą galite pasiimti dviejuose skirtinguose šaltiniuose. Tai galite padaryti komerciniame banke arba greitųjų kreditų bendrovėje. Abu šie atvejai turi savų privalumų ir savų trukumų, bet iš esmės jie yra vieninteliai šaltiniai, kuriuose galite gauti paskolą ilgesniam laikotarpiui.

Tiesa, galbūt vertėtų paminėti ir vadinamuosius „paskolų ryklius“, kurie neoficialiais kanalais suteikinėja tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes paskolas. Tačiau dažnai šie paskolų teikėjai yra itin nepatikimi ir susiję su nusikalstama veikla, todėl jų šiandien neaptarsime visai. Tačiau turėkite omenyje, kad toks paskolų kanalas egzistuoja ir galbūt, jei būsite visiškai desperatiškas, galėsite juo pasinaudoti ateityje.

Be visa to visuomet yra ir artimieji, kurie gali suteikti paskolą ilgesniam laikotarpiui be jokių sutarčių ar kitų formalumų. Žinoma, kad esant poreikiui galime pasirašyti ir sutartį, tačiau tai tėra abiejų paskolos pusių susitarimo reikalas.

Ilgalaikė paskola internetu

Nors tikriausiai mes visi esame pripratę prie to, kad internetu yra suteikiamos tik greitosios paskolos arba greitieji kreditai, verta žinoti ir tai, kad ilgalaikė paskola internetu taip pat yra įmanoma. Viena iš vietų, kurioje galite ieškoti tokio tipo paskolos yra Bigbank.lt kreditų bendrovė, kuri iš esmės suteikia tiek greituosius kreditus, tiek ilgalaikes paskolas. Tačiau pastarieji yra šios bendrovės specializacijos sritis ir būtent ties šia vieta šis kreditorius išsiskiria nuo kitų bendrovių. Jos greitųjų kreditų pasiūlymai yra kiek silpnesni ir tikrai neatitiks šiandieninių standartų, bet apie juos mes ir nekalbame.

Būtent šioje bendrovėje galite gauti ilgalaikę paskolą net iki 6 metų laikotarpiui. Paskolos suma taip pat gali siekti net 10 000 eurų. Žinoma tokios didelės paskolos niekas iš karto jums nesuteiks tiesiog internetu ir tikėtina, kad jums teks apsilankyti šio banko filiale, tačiau jei norite kiek mažesnės paskolos panašaus ilgio laikotarpiui neišeinant iš namų – ši bendrovė gali būti tobulas pasirinkimas jums.

Niekada nederėtų pamiršti ir to, jog nepaisant to, jog skolinatės internetu, visuomet galite derėtis ir bandyti gauti geresnes sąlygas savo ilgalaikės paskolos sutartyje. Tai yra sudėtingiau smulkesnių ir standartinių paskolų atvejų, tačiau kuomet sumos yra didesnės ir bankas turi didesnes galimybes užsidirbti didesnius pinigus – tuomet visuomet galite bandyti derėtis. Tai tikrai nėra jokia anomalija ir iš viso yra visuotinai priimta gero verslo praktika Lietuvoje.

Ilgalaikė paskola iš komercinio banko

Standartinis ilgalaikės paskolos variantas visuomet buvo ir tam tikra prasme išlieka komercinio banko paskola. Būtent ilgalaikės paskolos, tokios kaip paskolos būstui, buvo pradėtos teikti kuomet pasaulyje pasirodė pirmieji bankai. Niekas nesiorientavo į vartojamąsias paskolas ir eiliniam darbininkui apskritai neskolino ir neturėjo jokių kitų reikalų.

Nors, kaip ir minėta straipsnio pradžioje, greitieji kreditai okupavo visą viešają erdvę, ilgalaikės paskolos bankuose vis dar yra suteikiamos ir vis dar išlieka itin pelninga sritimi. Būtent per bankus dažniausiai žmonių jas ir skolinasi, nes kuomet reikia pasiskolinti didesnę sumą ir ilgesniam laikotarpiui yra būtina tam tikra detalesnė aplinkybių analizę.

Besiskolinanti pusė norės detaliau aptarti sutarties sąlygas, derėtis dėl jų, pasilyginti pasiūlymus, spręsti iškilusius klausimus ir apskritai rimtai užsiimti ilgalaikės paskolos gavimo veikla. Tuo tarpu bankas taip pat norės gauti visus reikiamus dokumentus, išsianalizuoti situaciją ir užduoti jums klausimų dėl paskolos grąžinimo galimybių. Esant tokiai situacija, manau, kad yra logiška skolintis iš komercinio banko, nes galėsite išpildyti visus savo pageidavimus ilgalaikės paskolos ėmimo procese.

Ilgalaikės paskolos – internetu ar per banką?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *