kreditas internetuSkolinimasis dar niekada nebus toks paprastas. Anksčiau žmogus turėjo tik vieną galimybę pasiskolinti – iš savo pažįstamų tarpo, iš kitų asmenų. Nors toks skolinimasis buvo ganėtinai paprastas, jis vis tiek sukeldavo savų nepatogumų. Komercinių bankų paskolos taip pat nebuvo jau taip lengvai prieinamos, ypatingai eiliniam žmogui. Bet viskas pasikeitė kai atsirado kreditai internetu, kurie suteikia galimybę pasiskolinti pačiomis patogiausiomis sąlygomis. Jei anksčiau galėjote pasiskolinti tik iš savo namų, nes tik ten turėdavo internetą, tai dabar tą galite padaryti savo patogumui net būdami toli nuo namų – tiesiog internetu savo telefone ar pasinaudoję sms kredito paslauga, kuri taip pat yra teikiama tų pačių kompanijų, kurios teikią kreditą internetu.

Atsiradus tokioms precedento neturinčioms galimybės, atsiranda ir įvairiausi klausimu, kurie gali sukelti dvejonių. Vienas iš jų – kada verta skolintis internetu? Dėl kokių priežasčių reikėtų tą daryti bei kokia iš to nauda? Atsakymų į šiuos klausimus gali būti tiek, kiek yra nuomonių. Todėl šie klausimai galutinai negali būti atsakyti. Bet pasitelkę statistinius duomenis, t.y. paanalizavę dėl kokių priežasčių istoriškai skolinosi kiti, galėsime pamatyti kam gi yra naudojamas greitasis kreditas internetu. Visos priežastys yra išdėstytos dažnumo tvarka – viršuje yra dažniausios greitojo kredito ėmimo priežastys, o jas seka rečiau pasitaikančios.

Greitasis kreditas nenumatytoms išlaidoms padengti

Pati dažniausiai pasitaikanti skolinimosi internetu priežastis yra nenumatytų išlaidų atsiradimas. Neabejotina, kad su tokiomis problemomis dažniausiai susiduria būtent tie, kurių pajamos yra labai ribotos. Tokie žmonės, dėl savo situacijos gyvenime, tiesiog yra susiplanavę kiekvieno euro išlaidas, cento tikslumu. Jiems nėra neįprasta gyventi nuo algos iki algos, išleidžiant viską, ką jie uždirba, nuo euro iki euro. Bet niekas nėra apsaugotas nuo įvairiausių nemalonių netikėtumų ir su jais susijusių neplanuotų išlaidų. Ir jei visos išlaidos yra natūraliai suplanuotos detaliame lygmenyje, ką daryti atsiradus tokiai situacijai? Toks asmuo turi keletą pasirinkimo variantų – jis gali arba atsisakyti kažkokių tai būtinybių, kai galimybės tą leidžia ir po to bus galima toliau gyventi, arba galima bandyti ieškoti kitų sprendimo būdų. Pirmasis pasisinkimas yra tinkamas tik tuo atveju, kai įmanoma kažko atsisakyti. Bet kuomet situacija tokia, kad vienintelis produktas, kurį galima atsakyti – maistas, kuris yra būtinas išgyvenimui ir normaliam funkcionavimui, tuomet situacija pasidaro kritine. Tada gelbsti tik kreditas internetu, kurio dėka galima gauti pinigus į rankas iš kart, o apie jų grąžinimą galvoti jau po to, kai viskas bus išspręsta.

Tokias netikėtas išlaidas, dėl kurių yra imamas greitasis kreditas internetu, galima suskirstyti į keletą pagrindinių kategorijų. Tos kategorijos susideda iš išlaidų po fizinių nelaiminių, kurios reikalauja skubaus gydymo (šitai ypač pažeidžia tuos, kurie neturi sveikatos draudimo, pavyzdžiui, nelegaliai dirbančius ir neregistruotus bedarius) bei mokestinių ir kitų legalių įsipareigojimų. Mūsų biurokratinėje valstybėje pastarieji gali atsirasti nieko neįtariant. Nepamirškime, kad dar 2008 metais buvo įvestas naujas mokestis apie kurį nemaža dalis gyventojų nebuvo normaliai informuota. Bet taip nutikti gali ir tiems, kurie tiesiog pamiršta susimokėti tam tikrą mokestį ar tam tikrą įmoką, o tuomet jų susikaupia daugiau, pradedami skaičiuoti delspinigiai ir t.t. Pamiršti galima ir tuomet, kai oficialūs priminimai jūsų nepasiekia. Taip gali nutikti dėl neturėjo priėjimo prie interneto, jo apribojimo, laiškanečio klaidų bei dar daug visokių kuriozinių situacijų. Kadangi dabar būtent internetu yra suteikiama didžioji dalis tokios informacijos ir tokių priminimų, praradus priėjimą prie jo, kaip matote galite skaudžiai nukentėti finansiškai. Todėl, kai bandote gauti kreditą internetu, gerai pagalvokite ar per visą sutarties galiojimo laikotarpį jūs turėsite galimybę prisėsti prie kompiuterio, turinčio interneto prieigą. Jei ne, tuomet galbūt greitas kreditas internetu nėra tas dalykas, apie kurį reikėtų galvoti pirmiausia ir reikėtų pabandyti paieškoti kitų problemos sprendimų.

Ieškoti paskolos naujiems poreikiams patenkinti?

Kita skolinimosi internetu priežastis – (naujų) poreikių patenkinimas. Atsiradus galimybei gauti kreditą internetu, atsirado ir galimybė patenkinti savo poreikius itin paprastu būdu. Panašią revoliuciją buvo sukėlusi ir kredito kortelė, kai pastaroji atsirado ir leido įvairiems asmenims labai paprastai patenkinti visas savo užgaidas. Juk tereikėjo perbraukti kreditinę kortelę per skaitytuvą ir nesukti galvos apie jokius mokesčius grynaisiais ar net pinigų turėjimą kortelėje! Tai sukeldavo savų problemų, lygiai taip pat kaip ir greitasis kreditas gali sukelti savųjų. Bet kreditinės kortelės dar nebuvo tiek patogios – jas reikėjo gauti, jos kainavo pinigus, kaip ir jų išlaikymas, ne visi galėjo jas gauti, ne visi jų norėjo, jos nebuvo tokios saugios ir t.t. Kitaip tariant, buvo visa aibė priežasčių, kodėl žmonės galėjo nenorėti naudotis kreditine ir taip patenkinti savo senus ar naujus poreikius. Atsiradus galimybei skolintis internetu – viskas pasikeitė. Visi kreditinių kortelių trūkumai tiesiog išgaravo ore – jų nebeliko nė kvapo.

Kreditas suteikiamas internete net neturėjo tiek daug trūkumų, kalbant apie jo funkcionalumą. Jį gauti buvo beprecedentiškai paprasta iki tokio lygio, kad atsakymą dėl kredito suteikimo galima gauti 15 minučių laikotarpyje. Tiesa, ne visi kredito suteikėjai juos išduoda per tokį laikotarpį, bet vienos dienos laikotarpis yra maksimalumas limitas tarp visų kompanijų, teikiančių šias paslaugas. Būtent todėl nauji poreikiai su kreditu internetu yra patenkinami taip lengvai. Norintiems įsigyti patinkantį daiktą dabar nereikia sukti galvos apie tai, kada jie gi galės tą padaryti. Su kredito pagalba jie tą gali padaryti per kelias minutes. Lygiai taip pat užsimaniusiems įsigyti kelionę dabar nereikia perdėtai galvoti kada bus galima jai susitaupyti (žinant mūsų dabartinę visuomenę, tą padaryti itin sunku), jie gali mėgautis gyvenimų ir apie pinigus galvoti vėliau. Taip lengvai gali išsisukti ir norintys padovanoti gerą dovaną artimam žmogui, sukelti įsimintiną vakarėlį ar pobūdvį ar net tie, kurie sugalvojo įgyvendinti gyvenimo svajonę.

Greitieji kreditai internetu suteikia va tokias galimybes! Atsiranda ir skeptikų, kurie kalba apie tai, kaip greitasis kreditas sukelia problemų ir jie iš dalies yra teisūs. Juk visi esame girdėję apie siaubingas istorijas apie kreditus, sugadinusius žmonėms gyvenimus ir kainavusius daug nervų. Bet tokios istorijos dažniausiai kyla iš to, kad kreditas tiesiog nebuvo suteiktas tinkamiems žmonėms. Neabejokite, kad didžioji dalis tokių istorijų kyla iš to, kad buvo išduotas kreditas be pajamų ar kreditas su bloga istorija.

Bet tos istorijos netaria vienareikšmiškai, kad skolintis internetu – griežtai draudžiama. Priešingai, jos tiesiog parodo, kad skolintis reikia gerai apgalvojus ir pasvėrus visus už ir prieš. Tik tuomet galėsite būti tikri, kad kreditas neapkartins jūsų gyvenimo patirties.

Kada verta skolintis internetu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *