pigios paskolosKai kalba eina apie paskolas, neabejotinai pagrindinis kriterijus yra jų kaina. Būtent pagal tai mes renkamės kurią paskolą pasirinkti. Kiti dalykai, tokie kaip patogumas, kitų mokesčių dydis ir taip toliau, yra antraeiliai kriterijai, kurie nulems ar mes skolinsimės ar ne tik tais atvejais, kai paskolos kaina yra vienoda arba labai panaši. Taip yra ne tik su paskolomis, bet ir su visomis kitomis paslaugomis. Ypatingą dėmesį kainai suteikiame, kai esame ne tiek pasiturintys, kad galėtume sau leisti elgtis kitaip. O tokių žmonių šiuo metu – dauguma. Bet išsirinkti pigiausią paskolą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl būtina aptarti kokiais gi būdais reikia atlikti savo pasirinkimą.

Kaip nustatomi ir apskaičiuojami paskolų įmokų dydžiai

Pradžiai būtina suvokti nuo ko priklauso palūkanų dydis ir kaip apskritai jis skaičiuojamas. Jei nueisite į bet kurį kredito kompanijos puslapį, ten nerasite aiškaus palūkanų normos pateikimo. Priešingai, jūs rasite keistus sutrumpinimus ir nesuprantamus skaičius. Pavyzdžiui, kredito bendrovės yra įpareigotos pateikti tokius skaičius: „BVKKMN“, „BVKGMS“, „MPN“ ir panašiai. Šalia jų yra skaičiai, kurie dažniausiai yra didesni už 100%, bet kai kurie gali svyruoti bei būti ženkliai mažesni. Bet ką visa tai reiškia? Kuris iš šių skaičių atspindi jūsų palūkanų normą? Kitaip tariant, kuris realiai parodo kiek jums kainuos paskola? Arčiausiai atsakymo yra „BVKKMN“, kuris iššifravus reiškia „bendros vartojimo kredito kainos metinė norma“. Jis parodo kiek jums hipotetiškai reikėtų mokėti už pasirinktą paskolą per metus, įskaitant ne tik palūkanas, bet ir administravimo mokesčius bei, jei jie egzistuoja, kredito sutarties sudarymo, aptarnavimo bei registracijos mokesčius. Būtent šis rodiklis yra reguliuojamas valstybinių institucijų ir negali viršyti nustatytos normos. Jei dėl kokių nors priežasčių jus domina tik palūkanų normos, tuomet reikėtų žiūrėti į „MPN“ – šis skaičius parodo hipotetinę metinę palūkanų normą, jei nurodytą sumą skolintumėtės metams, pasirinktomis sąlygomis. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite žiūrėti į šiuos skaičius. Kitais atvejais, galite patys pasiskaičiuoti sau rūpimus rodiklius pagal aiškiai pateiktą įmokų dydį.

Pačios palūkanos ir kiti mokesčiai priklauso nuo daugybės kriterijų, bet esminiai yra tik keletas. Vienas pagrindinių, be abejo, yra konkurencijos dydis. Kuo didesnė konkurencija, tuo mažesnė tikimybė, kad kompanijos įgyvendins kartelinius susitarimus. Konkurencija natūraliai priveda prie žemesnių kainų klientams. Tuo tarpu mažesnė konkurencija leidžia kredito bendrovėms jaustis ramiau ir nejausti spaudimo mažinti kainas ir siūlyti paskolų akcijas. Dar kiti kriterijai yra kultūrinės šalies ar kompanijų nuostatos. Pavyzdžiui, jei bendrovė turi vertybių padėti nepasiturintiems, tuomet tikėtina, kad ir greitųjų paskolų internetu kaina jiems bus mažesnė. Neturėtų būti jokios abejonės, kad ir pačios paskolos internetu kokybė įtakoja jų kainą. Kuo kokybiškesnė ir mažiau nepatogumų sukelianti paskola – tuo pagrįstai didesnė jos kaina.

Kur rasti pigiausių paskolų pasiūlymus

Sunkumas atsakant į šį klausimą kyla iš to, kad yra daugybė skirtingų paskolų tiekėjų, apie daugelį iš kurių mes galime nieko nežinoti. Juk reikia būti specialistu ar labai besidominčiu ir daug laiko turinčiu žmogumi, kad žinotum kiekvieną ir funkcionuojančių ir greitąsias paskolas internetu teikiančių bendrovių. Apžvelkime keletą pigiausias paskolas teikiančių, o visą kitą ir daug detalesnę informaciją galite rasti mūsų pagrindiniame puslapyje www.AmCredit.lt, kuris palygina ne tik palūkanų dydžius, bet ir kitus svarbiausius dalykus.

Vien dėl to, kad čia suteikiamos greitos paskolos internetu yra teikiamos labai trumpais laikotarpiais, smscredit paskolos yra vienos pigiausių Lietuvoje. Tačiau turėkite omenyje, kad čia pasiskolinti galite tik iki 30 dienų. Norintiems ilgesnio laikotarpių paskolų, teks ieškoti kitų variantų.

Yra dar du kreditoriai, kurie suteikia pigias paskolas. Jie patiks būtent tiems, kurie ieško kur pasiskolinti ilgesniam laikotarpiui. Nors čia nėra suteikiamos ilgalaikės paskolos, kažką sau gali rasti ir ieškantys tokių variantų. Kalbant konkrečiau, tai mažomis palūkanomis pasižyminčios paskolos yra siūlomis smspinigai ir litcredit bendrovėse. Čia bendros mėnesinės įmokos nesiekia 5% ribos ir yra arčiau 4%. Lyginant su kai kuriomis kitomis kreditų kompanijomis, tai yra kone 2 kartus ar net daugiau mažesni mokesčiai.

Būtent šiose bendrovėse galite rasti pigiausių greitųjų paskolų internetu pasiūlymų.

Kaip gauti pigią paskolą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *