Per didžiulius renginius žmonėms gali sukilti euforija ir noras pagyventi taip, kad būtų galima pačiam pajusti iš eksternalios pozicijos jaučiamą malonumą. Žiūrint magiškus Olimpinių žaidynių atidarymus gali kilti kažkas panašaus į tokį jausmą. Visas tas grožis, atmosfera… tiesiog pakeri žiūrovą, kuris nenori pamiršti to pojūčio. Taip pat gali nutikti ir per kitokio pobūdžio renginius, pavyzdžiui, futbolo čempionatą. Bet iki visai neseniai buvo įprasta tokias mintis varyti šalin. Mat jokių galimybių tokių minčių realizavimui nebūdavo. Bet, kaip sako anglai, low and behold, Lietuvoje atsirado bendrovės, kuriose be didesnių sunkumų galima gauti paskolą be užstato. Ne tik, kad be didesnių sunkumų, bet tokią paskolą galite gauti net ir internetu, vos per kelias minutes (jei gerai mokate naudotis kompiuteriu). Pasaulyje tobulėja viskas – neišimtis ir paskolos be užstato. Todėl bėgant laikui atsirado vis geresnių kreditų, patenkinančių vis daugiau kliento poreikių. Viena iš tobulėjimo pasekmių – vis didėjanti galimos pasiskolinti sumos suma. Dabar esame tokioje situacijoje, kuomet pasiskolinti nepaliekant užstato galite net nuo 10 000 eurų.

Gauti paskolą be užstato tikrai nėra labai sudėtinga. Kaip minėjome, reikia tik mokėti naudotis kompiuteriu bei turėti internetą. Bet net ir nepatenkinant šių sąlygų, visuomet galite apsilankyti artimiausiame kreditoriaus aptarnavimo punkte ir paskolą gauti senamadišku būdu, tiesiai į rankas arba į savo banko sąskaitą. Kitaip tariant, paskolos be užstato gali patenkinti kiekvieno žmogaus poreikius, bent jau kalbant apie patį skolinimąsi. Užtenka tik užsiregistruoti pas kreditorių pateikiant būtiną informaciją apie save – banko sąskaitos numerį, asmens kodą, gimimo metus ir t.t. Visą kitą informaciją – kredito istoriją, turimus įsiskolinimus ir panašiai – kreditorius susiras pats, naudodamasis viešai prieinamomis duomenų bazėmis. Bet turint omenyje, kad dabar gali gauti ir turimų įsipareigojimų refinansavimą, net ir pasiimtos bet negrąžintos paskolos nebūtinai pakiš koją ieškant naujos, papildomos galimybės pasiskolinti bet užstato.

Taigi, kaip tikriausiai supratote, pats registracijos bei paraiškos pateikimo procesas nėra labai sudėtingas. Vienaip ar kitaip, kiekvienas bent kiek susigaudantis aplinkoje gali sėkmingai suvaldyti šį procesą. Tiesa, yra vienas dalykas į kurį labai norėtume atkreipti dėmesį. Tai – privačios paskolos, kurios, neva, nereikalauja užstato ir gali būti suteiktos priimtinesnėmis sąlygomis nei pas bet kokį kreditorių. Žinokite, kad įprastai privačios paskolos be užstato yra laikomos paskutinės vilties paskolomis. Tai reiškia, kad žmonės skolinasi iš privačių asmenų tik tokiais atvejais, kuomet nėra prieinamas joks kitas kreditas, iš jokių kitų šaltinių. Skolinantis būtent per oficialius šaltinius, žmogus nesusiduria su jokiomis didelėmis problemomis, bent jau iš tos perspektyvos, kad visa rizika yra visiškai legali, garantuota įstatymu ir suvokiama visoms pusėms. Privatūs skolintojai naudojasi tokių klientų situacija, kurie neturi galimybės pasiskolinti iš oficialių šaltinių – dėl prastos kredito istorijos ar kitų priežasčių – ir tuomet desperatiškai ieško alternatyvių kredito gavimo galimybių. Ar verta skolintis iš tokių paskolų tiekėjų – kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas ir vienareikšmiško atsakymo čia nėra. Viskas priklausys nuo konkrečios situacijos, kurioje esate atsidūrę. Jei galite susitvarkyti su didesnėmis palūkanomis, aukštesniu rizikos laipsiu ir legaliai negarantuojamu procesu ir neturite kitos alternatyvos – tuomet galbūt toks variantus jums turėtų tikti ir patikti. Tačiau taip pat atsiminkite, kad tokie kreditoriai paskolų nesuteikia internetu. Dažnu atveju tenka su kreditoriumi susitikti akis į akį. Taip pat privačiam kreditoriui yra įprasta „nežaisti“ su mažomis sumomis ir apsiriboti skolinimu tik nuo 10 000 eurų ar kartelę užkeliant netgi aukščiau.

Bet paskolos be užstato, kurios, neva, yra net pigesnės nei bet kokios kitos paskolos turėtų priversti jus kilstelti antakį. Problema, be abejo, yra tokia, kad dėl aukščiau išvardintų priežasčių, greitos paskolos be užstato pas privačius tiekėjus yra brangesnės ir tik paskutinė alternatyva bet kokiam asmeniui, svarstančiam apie paskolą. Jei kažkas siūlo pigų asmeninį kreditą, tuomet tikėtina, kad čia darbuojasi sukčiai. Turbūt jie paprašys, kad pervestumėte „registracijos mokestį“ į nurodytą sąskaitą, neva, kad įrodytumėte savo tapatybę, o paskui jie dings kaip į vandenį su jūsų pinigais. Dar galite susidurti ir su pinigų plovimo schemomis, kas gali dar labiau apsunkinti jūsų gyvenimą. Kitaip tariant, stenkitės ignoruoti privačius kreditus be užstato teikiančius asmenis ar bendroves, kurie siūlo neįtikimai geras sąlygas bei nesinaudoja oficialiais reklamos šaltiniais.

Tokios yra pagrindinės mintys apie paskolas be užstato ir galimybę jas gauti bent nuo 10 000 eurų. Žaisdami su didesnėmis sumomis paskolų rinkoje galite pagalvoti ir apie skolinimąsi ne per oficialias bendroves, bet „per aplinkui“. Tokiu atveju būtinai pasinaudokite mūtų pateiktomis pastabomis ir patarimais.

Kaip pasiskolinti be užstato nuo 10 000 eurų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *