minipaskola logoKreditorius minipaskola.lt (dar žinomas kaip Ferratum) teikia greituosius kreditus ganėtinai palankiomis sąlygomis. Negana to, jis taip pat siūlo ir puikias nuolaidas naujiems klientams. Visai neseniai jie veiklą pradėjo ir Meksikoje.

Kokius kreditus siūlo Ferratum?

Kaip jau minėjome, Ferratum siūlomi greitieji kreditai tikrai nėra prasti. Paskolos sumos yra standartiškai lanksčios – galima pasirinkti bet kokią paskolos sumą nuo 100 iki 2 000 eurų 50 eurų tikslumu. Kai kurie kreditoriai siūlo kiek didesnius, kai kurie – kiek mažesnius kreditus, todėl šioje vietoje Ferratum tikrai neišsiskiria nei teigiamai, nei neigiamai.

Kita vertus, kredito terminai tikrai galėtų būti geresni. Juos galima pasirinkti vieno mėnesio tikslumu nuo 2 mėnesių iki 2 metų. Nors toks pasiūlymas yra pakankamai geras maksimalioje termino trukmėje, jis tikrai nėra pats geriausias jei žiūrėsime minimalią termino trukmę. Yra įprasta, kad greitieji kreditai žmonėms yra reikalingi labai trumpam laikotarpiui. Būtent todėl kiti kreditoriai ir siūlo savo kreditus skolintis tik nuo 15 dienų termino. Kai kurie, kaip, pavyzdžiui, smscredit, apsiriboja laikotarpiu nuo 2 iki 4 savaičių. Turint omeny greitųjų kreditų paskirtį, tokie terminai atrodo labai logiški ir palankūs. Tačiau Ferratum tokios galimybės nepasiūlo, nes čia minimalus kredito terminas – net 2 mėnesiai.

Kadangi greitasis kreditas yra suteikiamas tik nuo tokio laikotarpio, palūkanos, atitinkamai, yra didesnės. Tai reiškia, kad jos yra didesnės jei žiūrėsime alternatyvius kaštus ir kitus pasirinkimus, bet jos nėra blogos, jei lyginsime mėnesio įmoką su mėnesio įmoka. Pavyzdžiui, 2 mėnesių palūkanų norma skolinantis 100 eurų yra vos 4.5%, kas yra pakankama mažai. Tačiau čia viskas susiveda į tą nelankstumą kredito termino atžvilgiu, nes minimali trukmė yra 2 mėnesiai, todėl jums kaip minimum reikės mokėti bent 9 eurus, užuot mokėjus tik 4.5 skolinantis vienam mėnesiui. Tai yra labai rimtas trikdis, ypatingai jei jums kreditas reikalingas tik trumpam laikotarpiui.

Vienas iš unikalių Ferratum bruožų yra tas, kad priešingai nei kiti greitojo kredito tiekėjai, šis prie standartinių paslaugų siūlo dar ir paskolas verslui. Tokios paskolos yra prieinamos tik juridiniams asmenims ir gali siekti net 10 000 eurų. Tokios paskolos yra suteikiamos tik įmonėms, kurios jau yra įrodžiusios, kad gali sėkmingai vykdyti savo veiklą. Kad tai įrodyti kreditoriui, jums reikės pateikti duomenis, įrodančius, kad jūsų verslas sėkmingai dirbo bent jau vienerius metus, buvo registruotas Lietuvoje bei turėjo ne mažesnes nei 25 000 eurų metines pajamas.

Nemokami kreditai net iki 500 eurų

Ferratum yra dar vienas iš trijų kreditorių Lietuvoje, kur yra suteikiami nemokami kreditai be papildomų sąlygų. Kiti kreditoriai yra linkę suteikti kreditus nemokamai, bet tik su papildomais limitais. Pavyzdžiui, vivus suteikia galimybę nemokėti palūkanų net iki 60 dienų. Tai techniškai nėra nemokama paskola, nes pasiskolinus ilgesniam laikotarpiui, jums palūkanas vis tiek teks pradėti mokėti.

Minipaskola suteikiami nemokami kreditai gali svyruoti nuo 100 iki 500 eurų, pagal kliento poreikius. Maksimalus skolinimosi terminas – 3 mėnesiai. Tai reiškia, kad gali pasiskolinti net iki 3 mėnesių ir nemokėti nė cento už palūkanas, kuriuos kitu atveju jums priklausytų. Tiesa, kaip visuomet nemokamos paskolos yra suteikiamos tik naujiems klientams, ne išimtis ir Ferratum paskolos. Kitaip tariant, jūs tokį pasiūlymą gausite tik tuo atveju, jei iki tol dar nebuvote pasiėmęs šio kreditoriaus siūlomos paskolos. Jei, visgi, jau yra tekę skolintis iš jo, deja, bet jums galios tik tos sąlygos, kurias aprašėme viršuje.

Minipaskola.lt – greitas kreditas iki 2000 eurų
Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1stargray
Bendras vertinimas
3.5 based on 6 votes
Prekės ženklas
Ferratum
Paslaugos pavadinimas
Ferratum paskola
Kaina
EUR 9
Paskolos prieinamumas
Available in Stock

2 thoughts on “Minipaskola.lt – greitas kreditas iki 2000 eurų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *