Patarimai paskoloms padengtiRealybė yra tokia, kad žmogus po žmogaus nebepajėgia grąžinti internetu paimtos paskolos. Tai – rimtas reikalas, todėl nenuostabu, kad tokie žmonės yra linkę pulti į paniką. Neatlikus kredito įmokų laiku ne tik, kad pradeda kauptis pavojinga skola, bet dar gali tekti turėti reikalų su už klientų nemokumą atsakingomis institucijomis. Tokie atvejai – nepavydėtini. Iš tokio kliento gali būti atimtas atitinkamos vertės turtas, kas kai kuriais atvejais gali peraugti į gyvenamojo būsto konfiskavimą, skolos sumai esant ypatingai didelei. Nepaisant viso šito, išsigąsti nereikėtų. Mes norėtume pasidalinti keletu patarimų, kurie turėtų padėti greičiau grąžinti visą paskolos internetu sumą.

Kova su įsiskolinimais naudojant tą patį ginklą

Pats lengviausias žingnis yra kovoti su paskolomis jų pačių ginklais. Kitaip tariant, bandyti grąžinti pasiimtą paskolą, ieškant kitos, pigesnės paskolos internetu. Tokiu būdu galėsite pasiskolinti internetu tą pačią sumą, kurią jau ir taip esate skolinti ir jei palūkanos bus mažesėns – išlošite ir galiausiai mokėsite mažiau. Tokia galimybė tikrai reali. Bet iškyla visa aibė problemų, kurios gali pakišti koją. Pirmiausia, ne visada pavyks rasti tą papildomą kreditą, paprasčiausiai todėl, kad ne visi gali norėti skolinti jau ir taip įsiskolinusiam asmeniui. Tokių atvejų pasitaiko, bet būtina neturėti įsiskolinimų virš nustatytos ribos. Kartais kreditorius, apsidrausdamas, pats nenorės suteikti paskolos internetu, o kitais atvejais įstatymas gali trukdyti tą padaryti. Mat, pagal įstatymą greitos paskolos internetu gali būti suteikiamos tik esant tam tikrai skolos ir pajamų proporcijai. Jei pastaroji viršija šią ribą, suteiktą paskolą tokiam klientui būtų nusikaltimas. O turint omenyje, kad greitųjų paskolų kompanijos ir taip yra turėjusios daugybe nemalonumų dėl įstatymo pažeidimų, vargu ar sulauksite malonės turint nepalankų pajamų ir skolų santykį.

Antrasis ir labai glaudžiai su pirmuoju susijęs būdas yra pirmo kredito nemokamai paieška. Kuomet turite įsiskolinimų, kurie smaugia, galite ne tik ieškoti pigesnių paskolų internetu, bet ir visiškai nemokamų paskolų. Tokiu šūviu galite nušauti du zuikius: grąžinsite visas skolas ir nustots kauptis tiek papildomi įsiskolinimai, tiek palūkanų mokėjimai; bei galėsite nustumti mokėjimus į ateitį. Tarkim, pagal esamą kredito įmokų tvarkaraštį už kelių dienų reikės sumokėti įmoką, o priešingu atveju pastaroji prisidės prie ir taip didelės skolos. Pasiėmę pirmą kreditą nemokamai, galėsite tokią įmoką atlikti iš kart, o sekanti bus nebe po kelių dienų, bet, tikėtina, po mėnesio, priklausomai nuo naujai sudaryto paskolos grąžinimo tvarkaraščio naujoje kompanijoje. Norėdami surasti visus Lietuvoje teikiamų nemokamų kreditų pasiūlymus vienoje vietoje, galite spustelti ant aukščiau pateiktos nuorodos. Atsidariusiame lange rasite visus susijusius pasiūlymus. Papildomai galėsite rasti detalesnius pasiūlymų aprašymus, papildomą informaciją apie kitas paskolos internetu detales bei daug naudingos informacijos šia tema.

Trečiasis patarimas, kuriuo norėtumėme pasidalinti yra efektyviausias ir mažiausiai pastangų reikalaujantis iš kol kas čia pateiktų. Šis pasiūlymas yra paskolų refinansavimas. Būtent šia paslauga labiausiai naudojasi su įsiskolinimais susidūrę asmenys. Tik šiam tikslui ši paslauga apskritai buvo sukurta. Taigi, trumpai apie tai kas tai per dalykas ir kaip juo naudotis. Kredito kompanijos, matydamos, kad besiskolinančių ir įsiskolinančių žmonių kiekis auga, sugalvojo pasiūlyti naują ir inovatyvią programą. Pastarosios pagalba, klientas gali gauti turimų įsiskolinimų refinansavimą. Kitaip tariant, tokiam klientui bus suteikta nauja paskola, kurios tikslai yra tokie: (1) bus iškart grąžinti visi kreditai internetu, be jokio laukimo, iš kart pasirašius sutartį; (2) naujoji refinansavimo paskola turės mažesnes palūkanas (kiek mažesnes – priklausys nuo konkretaus kliento ir jo situacijos); (3) galima nusistatyti pateogsnį ir labiau poreikius atitinkantį mokėjimo grafiką; (4) net kitiems kreditoriams atsisakius suteikti papildomą greitąją paskolą dėl turimų įsipareigojimų, pasitelkus į pagalbą paskolų refinansavimą bus suteikta galimybė pasiskolinti papildomai, esant tokiam poreikiu, tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir skolinantis įprastai. Kai kuriais atvejais naująją, papildomą paskolą įmanoma gauti tomis pačiomis, privilegijuotomis sąlygomis, kuriomis buvo gautas refinansavimas. Šis būdas yra populiariausias ir lengviausiai prieinamas, nes paskolų refinansavimo paslauga buvo pristatyta būtent tokioms situacijoms.

Paskolų internetu dengimas gyvenimo būdo pokyčiais

Bet tai dar nėra viskas. Reikia nepamiršti, kad ne visi gali gauti papildomų paskolų internetu ir tikrai ne visi gali gauti paskolų refinansavimą. Nepriklausomai nuo to, kad pastarasis buvo pristatytas rinkoje būtent tokiems atvejams, galimybių jį gauti turi ne visi. O net ir galimybių turinčių asmenų sąlygos nebus vienodos. Todėl nepasiteisinus nė vienam iš aukščiau pateiktų trijų patarimų, žiūrėkime ką galima padaryti toliau. Šie patarimai bus mažiau susiję su pačiu skolinimusi ir labiau susiję su trumpalaikiais gyvenimo būdo pokyčiais.

Iki šiol galbūt nežinojote, bet daugelį savo sudarytų sutarčių su paslaugų tiekėjais galite laikinai sustabdyti. Todėl pradžiai gerai pagalvokite kas nėra gyvybiškai būtinai bent jau trumpam laikui. Galbūt mėnesį ar du galėtumėte pagyventi be interneto? O kaip dėl kabelinės televizijos? Paskambinę klientų aptarnavimo telefonu savo paslaugų tiekėjui, paprašykite, kad šis sustabdytų paslaugų tiekimą ir nurodykite kuriam laikotarpiui norite paslaugas sustabdyti. Jūsų prašymas turėtų būti pakankamai greitai patenkintas. To pasekoje turėsite bent jau kelias dešimtis eurų, kuriuos galėsite paskirti turimoms greitoms paskoloms padengti. Nutraukti sutartį – ne išeitis. Tokiu atveju paprasčiausiai turėtumėte susimokėti už iki tol suteiktas nuolaidas, kas jūsų atveju nebūtų pats geriausias ir logiškiausias sprendimas. Geriau apsvarstykite ko galite atsisakyti ir tą padarykite. Nors negalite laikinai sustabdyti komunalinių paslaugų tiekimo (tai net nebūtų logiška), bet galite apriboti jų naudojimą. Nustebtumėte sužinoję, kiek galima sutaupyti stengiantis bent šiek tiek sumažinti elektros energijos, dujų ar vandens sunaudojimo. Viskam pavykus, galite tikėtis, kad dar kelios dešimtys eurų prisidės prie paskolų grąžinimo. Taigi, pagalvokite – atlikus tokius atrodytų mažyčius laikinus pakeitimus savo gyvenime, turėsite visai nemažą sumą pinigų, kurią galėsite paskirti išsivaduoti nuo greitos paskolos prakeiksmo.

Toks pat pastebėjimas galioja ir kalbant apie perkamas prekes. Sumažinus išlaidas nebūtinoms prekėms, galima galvoti apie dar šiek tiek papildomų eurų paskoloms grąžinti. Bent jau laikinai atsisakius tokių dalykų kaip alkoholis, saldumynai ar pramogos, būtų kur kas lengviau finansiškai, nes atlaisvėtų kažkokia suma pinigų. Turėkite galvoje, kad toks atsisakymas būtų tik laikinas. Daug geriau atsikratyti finansinės naštos ir tuomet lengvai mėgautis šiais dalykais, nei daryti priešingai. Juk sunku pasimėgauti pramogomis, kuomet smaugia skolos.

Apie tokius dalykus žmonės net nesvarsto, bet puola prie paskolų refinansavimo ar papildomų paskolų todėl, kad tokie dalykai atrodo nereikšmingi. Taip, nereikšmingi žiūrint į juos po vieną, izoliuotą vienas nuo kito. Bet paėmus viską holistiškai, priėmus keletų tų nereikšmingai atrodančių sprendimų, galima tikėtis visai nemažų santaupų vos po pirmų savaičių. Pavyzdžiui, įgyvendinus viską, ką patarėme čia, galite sutaupyti net iki šimto ar net daugiau eurų per mėnesį. O tokia suma, pripažinkite, yra milžiniškas postūmis į priekį net ir turint didžiulių įsiskolinimų.

Patarimai, kaip padengti paskolas internetu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *