pigus ilgalaikis kreditas internetuApie greituosius kreditus yra prirašyta pakankamai. Tuo tarpu ryškiai trūksta informacijos apie ilgalaikius kreditus, kurie yra kiek mažiau populiarūs. Viena iš to priežasčių, žinoma, yra tas faktas, jog tokie kreditai turi mažesnį spektrą paskirčių, kurioms gali būti panaudoti. Anksčiau apskritai ilgalaikės paskolos buvo suteikiamos tik būstui įsigyti, o eilinis žmogus priėjimo prie jų kitoms reikmėms kaip ir neturėjo. Pripratę prie greitųjų paskolų dar yra linkę manyti, kad ilgalaikės paskolos nėra skirtos jiems, kad jos per brangios, o dar ir internetu jų gauti nėra įmanoma… Būtent su tokiais mitais reikia kovoti, ką mes ir sieksime padaryti šiame straipsnyje.

Ilgalaikinių kreditų kaina ir jos nustatymas

Dažnas yra linkęs galvoti, kad vien todėl, kad ilgalaikiai kreditai yra daug didesnės vertės nei visi kiti skolinimosi būdai, tai reiškia, kad ir jų kaina bus gerokai didesnė. Toks mąstymas yra natūrali mūsų gyvenimo pasekmė, nes to, kas yra vertas didesnės sumos, kaina privalo būti didesnė. Tai iš principo – tautologija. Bet kas lieka nesuprasta, yra tai, kad paskolos ir kreditai turi kiek kitokią kainą ir ją suprasti reikėtų kiek kitaip. Paprasti daiktai turi nustatytą kainą/vertę už kurią ir reikia sumokėti. Tame nėra visiškai jokios mistikos. Bet su kreditais yra kiek kitaip. Matote, jų kaina yra nustatoma palūkanų formoje. Tai reiškia, kad ta pati kaina gali būti nustatyta net ir skirtingoms kredito sumoms. Pavyzdžiui, jūs galite pasiskolinti 100 eurų už 10% mėnesinių palūkanų, o taip pat galite pasiskolinti ir 1 000 eurų už tokias pat palūkanas. Abiem atvejais jų kaina yra vienoda – dešimt procentų. Žinoma, antruoju atveju jums reikės grąžinti daugiau vien todėl, kad pasiskolinote didesnę sumą pinigų, bet tai nereiškia, kad antrojo varianto kaina yra didesnė. Toks yra bendras kreditų kainos nustatymo principas.

Pridedant dar vieną mintį apie visą šį procesą galime paminėti, kad kuo didesnė kredito suma – tuo mažesnės palūkanas. Egzistuoja toks priešingas sąryšis tarp šių kintamųjų. Jį suvokti nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Su visais kitais dalykais egzistuoja panaši sistema – kuo daugiau perkate, tuo pigiau gaunate. Tikriausiai visi esate tą patyrę, jei kada nors apsilankėte prekybos centre. Pirkti didesnę pakuotę ar didesnį kiekį visuomet apsimoka labiau. Taip yra todėl ne tik dėl to, jog pagaminti didesnį kiekį yra pigiau (mažiau išlaidų pakuotėms ir t.t.), bet ir todėl, kad tai suteikia galimybę verslininkui uždirbti daugiau. Jam labiau apsimoka parduoti didesnį kiekį už mažesnę kainą nei mažesnį kiekį už didesnę kainą. Aišku, egzistuoja tam tikras kompromisas šioje situacijoje, bet dažniausiai įvyksta taip, kaip čia aprašėme. Tą galite patvirtinti ir savo patirtimi.

Kalbant apie kreditus, situacija nėra kitokia. Kuo didesnę sumą pasiskolinsite ir tuo pačiu suteiksite galimybę verslininkui uždirbti didesnį pelną, tuo mažesnę kainą jums reikės mokėti už savo kreditą. Todėl tie, kurie mano, kad ilgalaikiai kreditai bus brangesni vien todėl, kad sudaro didesnę sumą – skaudžiai apsirinka. Reimantis tokia pat logika, paskolų refinansavimo paslauga yra siūloma su mažesnėmis palūkanomis nei įprastas skolinimasis. Realybė yra visiškai priešinga, ilgalaikis kreditas bus pigesnis nei greitasis kreditas dėl būtent šios priežasties. Taigi jei pastarojo kaina svyruoja nuo kelių iki keliolikos procentų per mėnesį, tai nereikėtų nustebti, kad ilgalaikio kredito kaina – gerokai mažesnė. Pastaroji šiuo metu Lietuvoje svyruoja vos nuo kelių dešimtųjų procento iki keliolikos procentų per metus. Kaip matote skirtumas yra didžiulis, bet į priešingą pusę nei baikštus klientas gali intuityviai pagalvoti. Todėl pigią ilgalaikę paskolą surasti yra daug lengviau nei surasti pigesnį greitųjų kreditų variantą. Nors pastartieji gali būti suteikti su įvairiomis akcijomis ir nuolaidomis, kaip tas jau pasidarė įprasta, nepriklausomai nuo to, ilgalaikis kreditas yra vidutiniškai pigesnis nei jo alternatyvos.

Kaip pasiskolinti internetu bent keleriems metams

Vienas iš klausimų, kuris gali kyboti jūsų galvoje skaitant šį straipsnį iki šiol, gali būti apie galimybes pasiskolinti tokio tipo kreditus internetu. Būtent ilgesnio laikotarpio paskolos internetu bus šio skyriaus tema. Taigi, principe jūs turite du variantus, norint pasiskolinti ilgesniam laikotarpiui internetu. Vienas iš jų – skolintis per komercinių bankų internetinius puslapius, o kitas – pasinaudoti tokių internetinių bankų kaip bigbank paslaugomis. Pastarasis suteikia ilgalaikį kreditą su kiek palankesnėmis ir mažiau restrikcijų ir limitų sąlygojančiomis sąlygomis. Tiesa, už tai reikės sumokėti, todėl bigbank ilgalaikis kreditas yra šiek tiek brangesnis, o ir pačios galimybės pasiskolinti internetu ne tokios lanksčios, kaip kitur. Čia maksimali suma yra 15 000 eurų, kurią galite gauti maksimaliam 72 mėnesių periodui. Jei tai jus tenkina, tuomet galite svarstyti bigbank kredito galimybę. Tik turėkite omenyje, kad nepaisant to, kad čia paskolos suteikiamos kiek lengviau, tai tikrai nereiškia, kad ją būtinai gausite. Viskas priklausys nuo to, kaip sekėsi tvarkytis su savo finansais iki šiol, ar turėjote problemų grąžinant pasiimtas paskolas, ar šiuo metu turite įsiskolinimų ir panašiai. Bet nepriklausomai nuo to, čia vis tiek turėsite bent jau šiek tiek didesnę tikimybę gauti norimą sumą pinigų nei bet kuriuo kitu atveju.

Kalbant apie komercinių bankų teikiamas ilgalaikes paskolas, ne visos jų yra suteikiamos internetu. Norėdami apsidrausti bankai apriboja sumas ir laikotarpius, teikdami savo paskolas internetu. Užsimanius pasiskolinti didesnę sumą, nei nustatyta riba, jums gali tekti nuvykti tiesiai į banką. Kitaip tariant, internetu galite pasiskolinti tik ribotą ilgalaikę paskolą. Bet jei jūsų poreikiai nėra dideli, tuomet net ir toks ribotas pasiūlymas gali jus sugundyti. Tarkim, atsiradus poreikiui pasiskolinti keleriems metams daugiau nei kelis tūkstančius eurų, tą laisvai galite padaryti internetu. Iš esmės net ir greitojo kredito internetu galimybė gali būti pakankama. Bet tokioms sąlygoms netenkinant ir norint gauti paskolą pigiau, ilgesniam laikotarpiui ir didesnės vertės, gali prireikti svarstyti ilgalaikio kredito galimybė.

Galiausiai apibendrinkime taip: jei norite vos keleto tūkstančių eurų paskolos ne ilgiau nei porai metų, tuomet jūsų užgaidas gali patenkinti ir eilinis greitasis kreditas internetu. Bet jei jūsų užgaidos yra kiek platesnės ir subtilesnės arba tiesiog negalite jo skolintis dėl kokių nors objektyvių ar subjektyvių priežasčių, tuomet ilgalaikis kreditas gali būti kaip tik jums.

Pigus ilgalaikis kreditas internetu: misija įmanoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *