Paskolų palyginimai

Atnaujinta: 2023-04-28.

Šiuo metu Lietuvoje egzistuoja daugiau nei 50 skirtingų paskolų davėjų. Taip pat egzistuoja ir dar daugiau paskolų palyginimo puslapių, kurie siekia užsidirbti siūlydami jums skolintis iš vienų ar kitų skolintojų. Tiek spaudoje, tiek internete galite matyti dešimtis ar šimtus skirtingų kreditorių reklamų. Tačiau kaip išsirinkti, kuris iš jų yra geriausias? Daugelis kreditų agregatorių ar pačių paskolų tiekėjų siūlo palyginimus viso labo keliuose kriterijuose. Kai kurie iš jų lygina palūkanų normas, o kiti – siūlomas akcijas. Tačiau besiskolinantiems aktualu ne tik šie esminiai kriterijai, bet ir daugelis kitų. Būtent tie kiti kriterijai, dažnai liekantys už vaizdo, gali nulemti iš kur bus skolinamasi, nes šiuo metu visos kreditus tiekiančios įmonės yra labai panašios viena į kitą.

AmCredit logotipas Būtent su šia problema ir sprendimu jai gimė AmCredit.lt projektas 2015 metų rudens pradžioje. Mūsų tikslas yra ne tik palyginti skirtingus kreditorius, teikančius paskolas internetu, pagrindiniais kriterijais, bet ir atsižvelgti į daugelį kitų. Mes norime palyginti ne tik paskolų dydį ar pinigų sumą, nuo kurios kreditoriai skolina. Palygindami kredito davėjus pagal visus šiuos kriterijus, AmCredit.lt suteikia unikalią galimybę susidaryti objektyviausią vaizdą ir pasirinkti geriausią paskolos pasiūlymą.

Iš ko mes uždirbame?

Visos mūsų teikiamos paslaugos yra visiškai nemokamos. Tiek mūsų turinys, tiek mūsų pateikiamos greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymų rekomendacijos nereikalauja absoliučiai jokių išlaidų. Visi mūsų lankytojai turi besąlygišką priėjimą prie viso AmCredit.lt puslapyje pateikiamo turinio.

Mes uždirbame iš dalyvavimo partnerystės programoje (angl. affiliate marketing), kuriose mes bendradarbiaujame su Lietuvoje veikiančiomis kredito bendrovėmis. Mes uždirbame nuo kiekvieno kliento, kuris pasiskolina iš kreditoriaus paspaudęs mūsų puslapyje talpinamas nuorodas, t.y. „Gauti paskolą” mygtukus. Mes aktyviai skatiname skolintis atsakingai ir nerekomenduojame skolintis žmonėms, kurie neturi tinkamų būdų paskolą grąžinti ir kuriems tokia paskola padarytų daugiau žalos nei duotų naudos.

Komentarų moderavimas

Mes skatiname lankytojus komentuoti įrašus bei užduoti klausimus bei išsakyti nuogąstavimus komentaruose po straipsniais. Tačiau visų straipsnių komentarų skiltis yra prižiūrima ir atidžiai moderuojama, todėl reklama ar kitos šiukšlės (angl. SPAM) yra draudžiamos ir nepatvirtinamos.

Kiekvienas komentaras, prieš jam atsirandant mūsų puslapyje, privalo būti patvirtintas moderatoriaus.

Kontaktai

AmCredit.lt naudingas visiems – ir užkietėjusiems paskolų gavėjams, kurie žino visus rinkos niuansus, ir tiems, kurie ieško paskolos pirmą kartą.

Mes nuolat siekiame tobulėti, todėl labai norėtume išgirsti jūsų pastabas, komentarus bei pasiūlymus kaip galėtumė dirbti toliau. Taip esame atviri bet kokiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

Norėdami su mumis susisiekti dėl šių ar kitų priežasčių, prašome tą daryti šiais kontaktais:

Elektroniniu paštu: amcredit@amcredit.lt
Telefonu: +370

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt

Comments are closed.