Paskolų palyginimai

Atnaujinta: 2021-12-06.

Šiuo metu Lietuvoje egzistuoja daugiau nei 40 skirtingų greitųjų paskolų tiekėjų. Taip pat egzistuoja ir dar daugiau greitųjų paskolų agregatorių, kurie siekia užsidirbti siūlydami jums skolintis iš vienų ar kitų skolintojų. Tiek spaudoje, tiek internete galite matyti dešimtis ar šimtus skirtingų greitųjų kreditorių reklamų. Tačiau kaip išsirinkti, kuris iš jų yra geriausias? Daugelis kreditų agregatorių ar pačių paskolų tiekėjų siūlo palyginimus viso labo keliuose kriterijuose. Kai kurie iš jų lygina palūkanų normas, o kiti – siūlomas akcijas. Tačiau besiskolinantiems aktualu ne tik šie esminiai kriterijai, bet ir daugelis kitų. Būtent tie kiti kriterijai, dažnai liekantys už vaizdo, gali nulemti iš kur bus skolinamasi, nes šiuo metu visos greituosius kreditus tiekiančios kompanijos yra labai panašios viena į kitą.

AmCredit logotipas Būtent su šia problema ir sprendimu jai gimė AmCredit.lt projektas 2015 metų rudens pradžioje. Mūsų tikslas yra ne tik palyginti skirtingus kreditorius, tiekančius greitąsias paskolas internetu ar sms žinutėmis, pagrindiniais kriterijais, bet ir atsižvelgti į daugelį kitų. Mes norime palyginti ne tik paskolų dydį ar pinigų sumą, nuo kurios kreditoriai skolina. Mes taip pat norime palyginti kreditorius ir pagal kitus kriterijus, kurie yra ne ką mažiau svarbūs – ar yra teikiamos paskolos bedarbiams, ar paskolos yra refinansuojamos, ar galima skolintis neturint užstato, ar kreditoriai turi klientų aptarnavimo skyrių skirtingose miestuose, kokie dideli yra užslėpti mokesčiai ir pan. Palygindami greitųjų kreditų bendroves pagal visus šiuos kriterijus, AmCredit.lt suteikia unikalią galimybę susidaryti objektyviausią vaizdą ir pasirinkti geriausią paskolos pasiūlymą. Be viso to, mes taip pat jau atrenkame geriausius pasiūlymus, juos reitinguodami, parodydami visus kriterijus, pagal kuriuos kreditoriai buvo vertinami bei detaliai argumentuodami savo vertinimus ir galutinį sprendimą. Tokiu būdu mes sutaupome brangų lankytojų laiką ir pateikiame visą reikalingą informaciją, kurios reikia norint išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą.

Iš ko mes uždirbame?

Visos mūsų teikiamos paslaugos yra visiškai nemokamos. Tiek mūsų turinys, tiek mūsų pateikiamos greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymų rekomendacijos nereikalauja absoliučiai jokių išlaidų. Visi mūsų lankytojai turi besąlygišką priėjimą prie viso AmCredit.lt puslapyje pateikiamo turinio.

Mes uždirbame iš dalyvavimo DoAffiliate partnerystės programoje (angl. affiliate marketing), kuriose mes bendradarbiaujame su Lietuvoje veikiančiomis greitųjų kreditų bendrovėmis. Mes uždirbame nuo kiekvieno kliento, kuris pasiskolina iš kreditoriaus paspaudęs mūsų puslapyje talpinamas nuorodas, t.y. „Gauti kreditą” mygtukus. Mūsų uždarbis nepriklauso nuo jūsų pasiskolintos sumos, todėl mes neturime jokių interesų siūlyti jums pasiskolinti kuo didesnę sumą neatsižvelgiant į jūsų finansus. Priešingai, mes aktyviai skatiname skolintis atsakingai ir nerekomenduojame skolintis žmonėms, kurie neturi tinkamų būdų paskolą grąžinti ir kuriems tokia paskola padarytų daugiau žalos nei duotų naudos.

Nepaisant to, pagrindinis mūsų tikslas yra suteikti lankytojui kuo aktualesnę ir profesionalesnę informaciją, nes tik tokiu būdu mes galime užtikrinti puslapio autoritetą ir lankomumą.

Komentarų moderavimas

Mes skatiname lankytojus komentuoti įrašus bei užduoti klausimus bei išsakyti nuogąstavimus komentaruose po straipsniais. Tačiau visų straipsnių komentarų skiltis yra prižiūrima ir atidžiai moderuojama, todėl reklama ar kitos šiukšlės (angl. SPAM) yra draudžiamos ir nepatvirtinamos.

Kiekvienas komentaras, prieš jam atsirandant mūsų puslapyje, privalo būti patvirtintas moderatoriaus.

Kontaktai

AmCredit.lt naudingas visiems – ir užkietėjusiems skolininkams, kurie žino visus rinkos niuansus, ir tiems, kurie ieško paskolos bedarbiams ar su finansiniais sunkumais susidūrusiems žmonėms.

Mes nuolat siekiame tobulėti, todėl labai norėtume išgirsti jūsų pastabas, komentarus bei pasiūlymus kaip galėtumė dirbti toliau. Taip esame atviri bet kokiems bendradarbiavimo pasiūlymams.

Norėdami su mumis susisiekti dėl šių ar kitų priežasčių, prašome tą daryti šiais kontaktais:

Elektroniniu paštu: amcredit@amcredit.lt
Telefonu: +37062579445
Atvykę į pas mus adresu: Kalvarijų g. 57-505, Vilnius

Mūsų darbo laikas, kuriuo aptarnaujame savo klientus:
I – V: 08:00 – 17:00
V – VII: 09:00 – 16:00

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt

Comments are closed.