Paskolų rūšys

Asmeninė paskola

Asmeninė paskola yra paklausi dėl galimybės priderinti paskolos sąlygas asmeniškai jums. Tai reiškia, kad nebereikia taikstytis su standartine vartojimo paskola ir jos aukšta palūkanų norma. Dabar jums tereikia pasirinkti vieną iš žemiau pateiktų kreditorių ir gauti paskolą bus paprasta kaip 2 kart 2!

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Pagrindinis asmeninės paskolos privalumas yra individualiai pritaikomos sąlygos. Dažniausiai tai reiškia mažesnę metinę palūkanų normą ir tuo pačių mažesnę bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą. Bet tai gali reikšti ir daugiau: skirtingas paskolas sumas, terminus, mokesčius ir dar daugiau. Tai yra didelis privalumas tiems, kurie turi gerą darbą, geras pajamas, gerą kredito istoriją ir siekia tai išnaudoti gaunant geresnę ir pigesnę paskolą. Asmeninė paskola beveik visais atvejais garantuoja tokios rūšies paskolos internetu turės mažesnę metinę palūkanų normą.

Asmeninė paskola

Tai atrodo teisingiausia: kodėl greitasis kreditas ar bet kokia kita paskola jums turėtų būti suteikta tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir tam, kuris negali pasigirti gerais asmeniniais finansais. Todėl asmeninės paskolos dažniausiai ieško tie, kurie nori ir gali pasiskolinti pigiau, bet dauguma kreditorių jiems to nesuteikia. Ką tuomet daryti?

Kur galima gauti asmeninę paskolą?

Turbūt supratote, kad asmeninės paskolos jums nesuteiks eilinius greituosius kreditus teikiantis kreditorius. Jo verslo planas yra labai paprastas: jie pasiūlo tam tikrą paskolą su tam tikromis sąlygomis ir tuomet kas nori – skolinasi, o kas nenori – ne. Taigi, ten asmeninės paskolos negausite.

Tačiau jei kreipsitės dėl paskolos iš tarpusavio skolinimosi platformų, tuomet viskas atrodys kitaip. Ten nėra nustatytų sąlygų kiekvienai paskolai, nes kiekviena paskola – unikali. Viskas priklausys tik nuo kliento ir jo asmeninių finansų. Žinoma, ten galite ieškoti ir vartojimo paskolos su nepritaikyta palūkanų norma, bet tuomet bendra vartojimo kredito kainos metinė norma taip pat bus didesnė.

Kodėl ten paskolos yra suteikiamos būtent tokiu būdu? Koks to mechanizmas? Ten paskolas finansuoja ne kreditorius – čia platforma veikia tik kaip tarpininkas – o fiziniai asmenys, kurie sprendžia ar investuoti į paskolą ar ne. Kiekvienas toks sprendimas prisideda prie geresnių arba blogesnių paskolos sąlygų. O šie sprendimai dažniausiai priimami remiantis būtent individualiais asmens rodikliais. Tai iš esmės veikia kaip ir refinansavimas.

Todėl ieškantiems kur gauti asmeninę paskolą su individualiomis sąlygomis, kurios priklausytų nuo jūsų finansinės padėties, tarpusavio skolinimosi platformos bus jūsų pasirinkimas numeris 1.

Tačiau tai nėra vienintelė vieta asmeninei paskolai gauti. Jūs taip pat galite kreiptis į internetinį banką, kurie paskolas suteikia tik po individualios konsultacijos ir asmeninio įvertinimo. Kreipiantis į tokius bankus jums nereikės laukti, kol jūsų paskolą įvertins investuotojai ir jų sprendimai prives prie konkrečių sąlygų pasiūlymo. Čia pats bankas jus įvertins ir pasiūlys gauti asmeninę paskolą.

Asmeninių paskolų pliusai ir minusai

Iš to, ką jau sakėme, turbūt galite suprasti, kad asmeninė paskola yra patraukli dėl to, kad individualiai įvertinus asmenį, jam gali būti pasiūlytos geresnės paskolos sąlygos. Dažniausiai taip ir nutinka, todėl klientai gali pasigirti mažesnėmis palūkanomis, kas yra aktualiai ieškantiems kur gauti paskolą su individualiomis sąlygomis.

Tokia paskola gali turėti ir griežtesnius kredito istorijos reikalavimus, tačiau tai nėra esminis kriterijus.

Bet tai turi ir vieną didesnį minusą: asmeninė paskola nėra išduodama taip greitai, kaip greitasis kreditas. Pastarąjį yra įprasta gauti per kelias minutes po to, kai yra patvirtinama jūsų kredito paraiška (kas dažniausiai irgi trunka akimirką). Na, o paskolos individualiomis sąlygomis gali tekti palaukti nuo vienos iki keliolikos darbo dienų. Be to, asmens tapatybei patvirtinti gali reikėti šiek tiek daugiau pastangų nei vartojimo paskolos atveju, t.y. bus reikalingas ir jūsų asmens kodas, ir papildoma informacija apie jūsų finansus, ir, galimai, daugiau jūsų asmens duomenų.

Atnaujinta: 2021-12-06.

 

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
1 based on 1 votes
Paslaugos pavadinimas
Asmeninė paskola

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Finbee paskolos