Domina paskola automobiliui? Norėtumėte pigiai pasiskolinti, kad galėtumėte įsigyti norimą automobilį? Atėjote ten kur reikia! Pas mus paskolos automobiliui ir autolizingas – vienoje vietoje! Pasirinkite norimą pasiūlymą, paspauskite “Gauti Kreditą” ir pinigai kaip mat pasieks jūsų piniginę dar tą pačią dieną!

Kuomet automobilis tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, tikriausiai daugelis pagalvoja apie jo įsigijimą. Tačiau uždirbant nedaug, įsigyti, kad ir nebrangų automobilį gali būti didžiulė prabanga. O ką jau kalbėti apie naujesnį ar geresnį automobilį… Bet net ir įsigijus paprastą automobilį, pinigai yra reikalingi dokumentų sutvarkymui, automobilio remontui, technikinei apžiūrai. Nenuostabu, kad daugelis žmonių kaip atvejais pagalvoją apie autolizingą. Būtent su šios paslaugos pagalba automobiliai tampa prieinami ne tik daugiau uždirbantiems, bet ir eiliniams žmonėms.

Kuo ypatingas autolizingas?

Autolizingas dar yra žinomas kaip paskola automobiliui. Iš esmės šios frazės yra vartojomais kaip pakaitalai, kaip sinonimai viena kitai. Kuo šios paskolos ypatingos ir kuo jos skiriasi nuo kitų skolinimosi būdų? Vienas iš dalykų, kuriuos galime paminėti, tai yra automobilio įsigyjimas užstatant jau turimą transporto priemonę. Autolizingas suteikia galimybę pasikeisti savo automobilį į geresnį tiesiogine to žodžio prasme. Įsivaizduokime, kad turite 2 000 eurų vertės Mazda automobilį. Jei jūsų pajamos nėra didelės, tuomet geriausiu atveju jums bus prieinamos tik greitos paskolos ir tik su labai konkrečiomis ribomis. Tai reiškia, kad norint įsigyti automobilį, autolizingas nebus prieinamas. Jūs galėtumėte parduoti savąjį ir bandyti įsigyti kitą, norimą transporto priemAutolizingasonę, bet be paskolos automobiliui jūs galėsite įsigyti tik panašios vertės mašiną. Atrodo, kad išeities nėra, bet jūs klystate.

Tokios kreditų bendrovės kaip, antai, Mogo, siūlo jums galimybę užstatyti savo automobilį ir gauti norimą paskolą automobiliui ar kitam daiktui. Galite pagalvoti – o kuo tai skiriasi nuo tiesioginio automobilio pardavimo ir įsigijimo naujos Mazdos ar kitos markės? Esminis skirtumas slypi tame, kad Mogo autolizingas suteikia jums galimybę gauti daug didesnės vertės paskolą nei tiesiog pardavus automobilį. Jei jį parduosite (sekant prieš tai minėta pavyzdį) jūs savo kišenėje turėsite tik 2 000 eurų. Bet jį užstačius ir pasiėmus paskolą automobiliui įsigyti, jūs gausite kur kas didesnę sumą: keletą ar net kelioliką kartų didesnę, pagal savo poreikį, automobilio vertę ir kredito istoriją. Nuo to priklausys ir jūsų autolizingo palūkanų norma.

Paskola automobiliui – viena iš ilgalaikės paskolos formų

Paskola automobiliuiKuo dar ypatinga paskola automobiliui? Tikriausiai tuo, kad tokios paskolos nėra suteikiamos greitųjų kreditų formoje, bet tik kaip ilgalaikės paskolos. Nenuostabu, kad didelė dalis žmonių apie jas net nežino. Kadangi visi žino daug apie greitos paskolos galimybę, bet žino kur kas mažiau apie ilgalaikes paskolas (dėl neproporcingų reklamos išlaidų tarp šių dviejų paskolų rūšių), mažai kas įsivaizduoja, kad gali pasiskolinti automobiliui įsigyti. Todėl norintys įsigyti automobilį, dažniausiai ima greitą paskolą užuot ėmę autolizingą. Tai reiškia, kad jie sumoka kur kas didesnes palūkanas nei sumokėtų imdami ilgalaikę paskolą automobiliui įsigyti. Ir šie palūkanų skirtumai nėra juokas – įsigyjant kad ir naudotą automobilį už visai padorią sumą, galutinis palūkanų mokestis gali skirti net iki kelių šimtų ar daugiau nei tūkstančio eurų! Būtent todėl ir yra svarbūs tokie įrašai kaip šis ir apskritai bet kokia informacija apie paskolas automobiliams įsigyti.

Vienas dalykas, kurio daryti nereikėtų yra bandymas įsigyti labai prabangų automobilį, kuomet jūsų pajamos toli gražu nėra tam pajėgios. Net ir užstatydami savo automobilį ir pasiėmę autolizingą, jūs vis tiek turėsite mokėti palūkanas, kurios gali būti mirtinai didelės, jei jūsų pajamos nebus pakankamai aukštos. Tuomet jums teiks ieškoti paskolų įsiskolinusiems asmenims, paskolos refinansavimo galimybių ir tai sukurs visą aibę bereikalingų problemų. Todėl geriau skolinkitės automobiliui, kuris nebūtų per daug brangus.

Autolizingas ir paskolos automobiliui
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 2 votes
Paslaugos pavadinimas
Autolizingas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *