Kreditoriai
bigbank logo

Vienas iš Lietuvos bankų gigantų – bigbank.lt. Ši kompanija yra kažkur tarp greitųjų paskolų tiekėjų ir kredito unijų ar net bankų. Iš kitų greitąsias paskolas internetu tiekiančių bendrovių išsiskiria tuo, kad praktiškai neteikia smulkių paskolų, bet orientuojasi tik į didesnes ir ilgesnio laikotarpio paskolas. Jei kiti smulkesni kreditoriai siūlo greituosius kreditus nuo 50 ar 75 eurų, tai bigbank.lt skolina tik nuo 300 eurų – kur kas didesnė suma, lyginant su kompanijos konkurentais. Taip pat jei kitos greituosius kreditus teikiančios bendrovės skolina laikotarpiui nuo dviejų savaičių, tai bigbank.lt minimalus paskolos grąžinimo laikotarpis yra net 6 mėnesiai.

Bigbank paskolos: informacija

Bigbank ilgalaikių kreditai įvairiems užmojams

Ta orientacija į stambesnes sumas ir stambesnius klientus padaro Bigbank didžiuliu interneto banku. Vadinti šį bankų „greitųjų kreditų bendrove“ būtų truputėlį naivu. Kai kreditai yra suteikiami nuo 12 mėnesiu, vargu ar galima sakyti, kad bigbank teikia greituosius kreditus. Netgi priešingai, geriau sakyti, kad yra suteikiamas ilgalaikis kreditas. Tai patvirtina ir tas faktas, kad čia galite pasiskolinti iki 72 mėnesių, t.y. iki 6 metų. Joks kitas kreditorius internete negalės pasiūlyti tokių sąlygų ir tokios galimybės gauti ilgalaikį kreditą. Šį banką reikėtų rinktis tik esant poreikiui pasiskolinti internetu ir ilgėliau. Priešingu atveju, turint paskolą internetu kaip vienintelį kriterijų, labiau patartina skolintis iš greitųjų kreditorių. Tikėtina, kad būtent jie geriau atspindės jūsų poreikius. Tuo tarpu jei vienintelis kriterijus yra gauti ilgalaikę paskolą, tai tuomet geriau kreiptis į komercinį banką, nes ten galėtumėte gauti geresnes sąlygas. Bigbank reikėtų rinktis tik tuo atveju, kai yra būtinas abi šios sąlygos.

Tokie dosnūs kreditai – net iki 15 tūkstančių eurų – leidžia juos išleisti įvairiems užmojams. Štai, pats bigbank reklamuojasi, jog gali suteikti paskolą automobiliui. Taip pat gali būti suteikiamos vartojimo paskolos būsto reikmėms ir panašūs pasiūlymai.

Dar vienas bigbank išskirtinumas, lyginant banką su kitomis kompanijomis, teikiančiomis paskolas internetu, yra galimybe gauti geresnes sąlygas užstatant savo būstą. Tokiu atveju galėsite gauti ne tik pigesnę paskolą lyginant su eiliniu kreditu (galėsite pasiskolinti nuo 9% metinių palūkanų), bet ir galėsite gauti daug didesnę sumą savo reikmėms. Maksimali paskolos su užstatu suma – 145 000 eurų. Tokią sumą galite naudoti net ir būstui įsigyti, užstatant ką tik savo nusipirktą nekilnojamąjį turtą. Bet tai dar nėra viskas – galite gauti ir verslo paskolas, kurių vertė tiesiog stulbinant – iki 1 milijono eurų. Toks teikiamų kreditų asortimentas tikrai reiškia, kad bigbank nėra eilinis greitųjų kreditų tiekėjas, bet yra arčiau komercinio banko. Tiesa, čia palūkanos yra gerokai didesnės ir tai reikėtų traktuoti kaip kainą už greitį ir patogumą. Patogumas kyla iš galimybės pasiskolinti internetu, o greitis iš to, kad užpildžius paraišką kreditui internetu gauti, atsakymo galitė tikėtis dar tą pačią dieną.

Paskolų refinansavimas

Dar vienas iš išskirtinių šio banko bruožų yra teikiamas paskolų refinansavimas internetu. Yra pakankamai mažai kompanijų, kuriuos refinansuoja paskolas internetu. O turėkite omenyje ir tai, kad tokia paslauga yra labai apribota. Pavyzdžiui, smspinigai teikiamas refinansavimas siekia vos 4 000 eurų. To gali ir nepakakti, jei turimas įsiskolinimų portfelis yra daug didesnis už šią sumą. Tokia teikiama paslauga atrodo labai gerai, turint omeny jau ir taip platų bigbank teikiamų kreditų asortimentą.

Pažiūrėkite į siūlomas refinansavimo sąlygas kiek detaliau. Jei smspinigai apsiriboja 4 000 eurų, tai bigbank siūlo net kelis kartus didesnės vertės paslaugos ekvivalentą – net iki 15 000 eurų. Toks pasiūlymas yra pakankamai lankstus, nes minimali refinansavimo suma yra tokia pati kaip ir standartinio vartojimo kredito – 750 eurų.

Toks kreditų refinansavimas yra išskirtinis dar ir dėl papildomų sąlygų. Jį galite gauti ne tik standartiškai, bet ir įkeičiant savo turtą. Lygiai taip pat kaip įkeistumėte savo NT įprastinėje ilgalaikėje paskoloje su užstatu, taip ir čia galite tą padaryti ir už tai tikėtis geresnių sąlygų. Negana to, dar galite ir gauti kreditų refinansavimą su bendraskoliu, pavyzdžiui, šeimos nariu. Tokiu atveju jūsų šeimos narys (-iai) taip pat legaliai įsipareigoja būti atsakingi už refinansavimo kreditą. Tai, žinoma, reiškia geresnes sąlygas, panašiai kaip ir įkeičiant savo turtą.

Yra dar vienas dalykas, kurį reikėtų žinoti apie bigbank teikiamą paskolų refinansavimą. Tai nemokamo grąžinimo garantija. Pasiskolinę turėsite net 60 dienų, per kurias galėsite apsispręsti ar norite grąžinti pasiimtą refinansavimą nemokamai, t.y. nemokant jokių palūkanų, ar, visgi, norėsite pratęsti sutartį su banku. Tiesa, tokia nemokamo grąžinimo akcija galioja ne tik refinansavimui, bet ir kitoms bigbank teikiamoms paskoloms.

Išvada

Atsakant į klausimą ar verta skolintis iš šio banko, viskas priklauso nuo to, ko jums konkrečiai reikia. Esant tik minimaliems poreikiams, galbūt geriau būtų ieškoti internetu teikiamos greitosios paskolos. O jei poreikiai didesni ir negali būtų pažabojami mažos vertės kreditų, tuomet galbūt reikėtų svarstyti ir šio banko teikiamą ilgalaikį kreditą. Nėra taip lengva rasti banko, kuris suteiktų tokios vertės kreditus internetu. Komerciniai bankai gali skolinti internetu, bet jų paskolos apsiriboja vartojamosiomis, kas reiškia, kad jų vertė yra gerokai mažesnė nei bigbank.

Gudrūs skaitytojai gali suprasti, kad šio banko kredito sąlygomis galima nesunkiai pasinaudoti. Galimybė pasiskolinti nemokamai 60 dienų ir per jas nuspręsti ar kreditą grąžinti, ar ne, yra naudinga gaudantiems įvairias paskolų akcijas. Esant sudėtingai situacijai ir nesant tikrumui ar galėsite grąžinti pasiskolintą sumą, galite pasiimti šią ilgalaikę paskolą ir bandyti išspręsti savo bėdas per šiuos du mėnesius. To padaryti nepavykus, galėsite tiesiog grąžinti pasiimtą kreditą be kitų priemokų. O viskam išsisprendus, galėsite pratęsti sutartį ir nebesukti galvos dėl tokių detalių.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1stargraygray
Bendras vertinimas
3.5 based on 5 votes
Prekės ženklas
Bigbank
Paslaugos pavadinimas
Bigbank ilgalaikis kreditas

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/