Kreditoriai
credit24 logo

Credit24 teikiamos greitos paskolos yra vienos iš populiariausių mūsų šalyje. Situacija turėtų tik gerėti šiam kreditoriui pristačius naują pasiūlymą – paskolos be palūkanų skolinantis iki 3 mėnesių. Panašius pasiūlymus teikia ir kiti, bet Credit24 panašią akciją pritaikę pirmą kartą per savo egzistavimo laikotarpį Lietuvoje. Bet jis greituosius kreditus internetu teikia ne tik mūsų šalyje, bet ir kaiminystėje – Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir net Australijoje. Būtent pastaroji šalis ir yra šio paskolų tiekėjo gimtinė. Čia geriau susipažinsime su tuo, ką galime rasti šios įmonės internetiniame puslapyje.

Credi24 paskolos: informacija

Naujas Credit24 pasiūlymas naujiems klientams

Jau paminėjome, kad iki šiol Credit24 neteikė išskirtinių pasiūlymų savo klientams. Tik nuo gegužės mėnesio toks pasiūlymas buvo parodytas Lietuvos klientams. Nors jis nepasiūlo nieko naujo, nes kitos paskolų tiekėjos jau siūlė panašias ir identiškas akcijas, Credit24 savo ir potencialiems klientams kažką tokio pasiūlė pirmą kartą. Toks pasiūlymas galbūt nebūtų labai įdomus jei ne tas faktas, kad Credit24 yra vienas iš daugiausia klientų turinčių paskolas teikiančių įmonių. Dabar šie klientai (o taip pat ir potencialiai nauji) turi daug palankesnias sąlygas gauti greitai paskolai gauti.

Jei to dar būtų negana, tai yra dar viena papildoma ir lengvinanti sąlyga: jei greitąjį kreditą grąžinsite per 60 dienų, jums reikės grąžinti tik pasiskolintą sumą. Taigi, ką siūlo Credit24 nėra tiesiog dar vienas pasiūlymas pasiskolinti be palūkanų ribotam laikotarpiui. Anaiptol, toks pasiūlymas kombinuoja tiek nemokamą paskolą, tiek paskolą be palūkanų. Įvykdžius nurodytas sąlygas (grąžinus visą kredito sumą per 60 dienų) jokių palūkanų mokėti nebereikės. Identiškas pasiūlymas galioja ir šeimos paskolai, apie kurią dabar ir pakalbėsime.

Šeimos greitasis kreditas

Šeimos  kreditas yra unikalus ir precedentų neturintis pasiūlymas tarp Lietuvos kredito tiekėjų. Jo dėka klientas, turintys šeimą, gali pasiskolinti pigiau nei įprastai vien dėl to, jog turi sugyventinį. Kodėl yra siūlomas toks dalykas? Viskas labai paprasta – Credit24 daro prielaidą, kad turint šeimą ir skolinantis šeimos reikmėms, kreditas bet kokiu atveju bus grąžinamas iš šeimos pajamų ir santaupų. Todėl skolinant individualiam asmeniui su šeimos palaikymu – gerokai saugiau. Juk dalis kredito kainos priklauso ir nuo to, kiek rizikos yra prisiimama skolinant atitinkamam asmeniui. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl greitos paskolos yra daug brangesnės nei jų alternatyvos.

Kad galėtumėte būti svarstomas kaip kandidatas šeimos paskolai gauti, skolinantis iš Credit24 jums reikės nurodyti, kad pinigai reikalingi šeimos reikmėms ir taip pat nurodyti sutuoktinio duomenis, kurie bus prašomi registracijos procese. Todėl visos oficialiai nurodytos sąlygos, kurias rasite kreditoriaus internetiniame puslapyje jums negalios, nes gausite asmeninį greitojo kredito pasiūlymą. Jei remsimės tuo, ką sako pats internetinis puslapis, tuomet turime tikėti, kad toks kreditas bus gerokai pigesnis dėl aukščiau minėtų priežasčių.

Manote tai viskas? Spėkite dar kartą. Šeimos kreditui galioja tas pats, kas ir naujam klientui. Kitais žodžiais tariant, nemokama paskola prieinama ir skolinantis šeimos vardu bei jos reikmėms. Taigi, turite ne tik potencialą galimybę gauti pigesnę paskolą, bet dar ir identišką galimybę ją gauti visiškai nemokamai!

Galbūt manote, kad tai jau viskas? Dar ne! Šeimos kreditas ne tik kad turi visus išdėstytus privalumus, bet imant jį, nebus reikalaujama mokėti administracinių mokesčių! Tai reiškia, kad tokia Credit24 greitoji paskola bus dar pigesnė nei galėjo įsivaizduoti. Todėl jei ieškote greitojo kredito internetu, tai ką siūlome čia gali jus sugundyti. Mažų mažiausiai tokius pasiūlymus tikrai reikia apsvarstyti.

Kaip atrodo standartinis pasiūlymas

Dar liko aptarti standartines paskolas, kurias siūlo Credit24.lt. Žiūrint į lankstumą, tokie kreditai yra ganėtinai lankstūs. Juos galite skolintis nuo 1 iki 36 mėnesių. Negalite rinktis dienų ar savaičių, bet tik mėnesius. Tai yra, negalite užpildyti kredito paraiškos 2 ar 6 savaičių paskolai gauti. Pasiskolinti galite bet kokią sumą nuo 100 iki 3 000 eurų. Tai nėra kažkas, ko nesate matę kitur. Bet tai taip pat nėra taip blogai, kaip galėtų būti, nes prastesnių sąlygų tikrai rasite kitose vietose.

Mokėtinos mėnesinės įmokos nėra tokios ir mažos. Pasiskolinę šimtą eurų vienam mėnesiui, turėsite šimtą septynis eurus ir trisdešimt šešis euro centus. Tai reiškia, kad bendra vartojimo kredito kainos metinė norma yra 137%. O bendra tokio kredito kainos mėnesinė norma tik 7,36%. Tik dalis šios sumos yra sudaryta iš palūkanų.

Bet kalbėti apie „standartinius“ Credit24 pasiūlymus nėra visai tikslingai. Dalinai dėl viso to, kas buvo paminėta – įvairiais atvejais jūs galite gauti geresnius ar blogesnius pasiūlymus priklausomai nuo tam tikrų aplinkybių. Pavyzdžiui, negana to, ką jau aprašėme, Credit24 sako, kad stengiasi visiems klientams suteikti asmeninius pasiūlymus, nepriklausomai nuo to ar jie yra nauji ar jau esami klientai. Todėl tos standartinės sąlygos, kurias paminėjome ir tai, ką matote apsilankę įmonės interneto tinklapyje, turėtų būti naudojami tik kaip orientyras. Konkrečios sąlygos priklausys nuo to ar kreipiatės dėl šeimos kredito, nuo to kokia yra jūsų kredito istorija, pajamos, turimi įsipareigojimai ir daug kitų, smulkesnių detalių, kurių visų čia aprašyti negalime.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
4.5 based on 5 votes
Prekės ženklas
Credit24
Paslaugos pavadinimas
Credit24 kreditas
Kaina
EUR 7.36
Paskolos prieinamumas
Available in Stock

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/