Kreditoriai
ecocredit logo

Ecocredit yra kiek mažiau žinomas greitųjų kreditų tiekėjas. Dalinė to priežastis – minimalus reklamos kiekis. Nepaisant to, ecocredit siūlo kreditus, kurie tikrai atitinka visus būtinus kriterijus. Kai kuriais aspektais ši bendrovė gali pasiūlyti netgi geresnes sąlygas nei dauguma kitų. Todėl nereikėtų teisti vien todėl, kad ecocredit paskolos nėra žinomos – nepaisant to pasiūlymai vis tiek yra pakankamai geri, kad praplėstų jūsų akiratį.

Ecocredit paskolos: informacija

Ką gali pasiūlyti ecocredit?

Ecocredit tiekiami kreditai yra vidutiniškai lankstūs. Nei dėl norimos pasiskolinti sumos, nei dėl greitojo kredito terminų jie neišsiskiria. Ganėtinai standartiškai galima pasiskolinti nuo 100 eurų iki 1 400. Sutarties laikotarpis gali svyruoti nuo 30 dienų iki beveik 2 metų.

Čia neišsiskiria ir greitojo kredito mokesčiai – jie taip pat yra vidutiniai. Būtent kiek detalesniems, galėtume pasakyti, kad 30 dienų palūkanos yra 6.16%, nepriklausomai nuo norimos pasiskolinti kredito sumos. Tai nėra išskirtinis pasiūlymas, bet kaip ir minėjome – atitinka vidutinius kreditų rinkos standartus.

Nors ecocredit kreditas yra suteikiamas per 15 minučių – bent jau taip sako pati kompanija bei buvę klientai – jūs galite susidurti su tam tikrais sunkumais. Ne dėl jokių ypatingų detalių, bet paprasčiausiai dėl ganėtinai nepatogaus svetainės dizaino. Praktiškai visose kredito bendrovėse jūs galėsite pasirinkti tiek kredito sumą, tiek sutarties trukmę patogiame meniu. Tuo tarpu čia jūs tokio paprasto „slider“ meniu čia nerasti. Vietoj jo turite spaudinėti pliuso ir minuso mygtukus, kad pasirinktumėte norimą laikotarpį 30 dienų tikslumu.

Kreditai internetu su akcija

Jei savo siūlomimis sąlygomis šis kreditorius nelabai išsiskiria iš kitų ir viso labo atspindi rinkos vidurkį, tai jis turi bent vieną pasiūlymą, kuris yra vertas dėmesio. Tai yra akcija, kurios dėka jūs galite gauti kreditą internetu beveik nemokamai. Kalbant konkrečiau, jūs turėsite galimybę gauti kreditą ir nemokėti kredito įmokų net iki 3 mėnesių. Tiesa, čia nereikėtų suklysti – tai nėra standartinė nemokamos paskolos akcija. Įprastai tokios akcijos leidžia gauti pirmą paskolą nemokamai, t.y. nemokėti palūkanų ir reikalauja tik mėnesinių kredito įmokų, kurios atitinka jūsų pasiskolintą sumą. Tuo tarpu ecocredit siūloma akcija jums suteikia galimybę tik nemokėti kredito įmokų pirmuosius tris mėnesius (arba trumpiau, jei kredito terminas neviršija šios ribos). Tuo tarpu palūkanas jums vis tiek reikės mokėti.

Taigi, tai tik atrodo kaip nemokamo kredito akcija, bet iš tikrųjų ji viso labo leidžia atidėti kredito įmokas, kurias vis tiek reikės grąžinti; tiesa, šiuo atveju kiek vėliau. Bet viską susumavus, jei ieškote nemokamo kredito ir geriau žinomomis nemokamų kreditų paslaugomis jau pasinaudojote (pvz. smscredit, smspinigai ar ferratum paskolomis), tai šis variantas galbūt gali jus sudominti. Visais kitais atvejais, ecocredit nesiūlo ypatingų ar išskirtinių sąlygų. Galbūt tai ir yra viena iš priežasčių kodėl mes šio kreditoriaus reklamų nematome ir apie jį esame girdėję pakankamai mažai.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1stargraygray
Bendras vertinimas
3 based on 1 votes
Prekės ženklas
Ecocredit
Paslaugos pavadinimas
Ecocredit greitasis kreditas
Kaina
EUR 6.16
Paskolos prieinamumas
Available in Stock

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/