AmCredit - greitos paskolos internetuTarp įvairių būdų skolintis, paskolos internetu yra ko gero populiariausias pasirinkimas. Tai tikrai nėra nuostabu turint galvoje tą faktą, kad galimybė pasiskolinti internetu yra patogumo garantas. Tai leidžia gauti paskolą neišeinant iš namų, labai lengvai, vienoje vietoje patikrinant kokie pasiūlymai galioja pas skirtingus kreditorius. Prie to galime pridurti ir faktą, kad nereikia pildyti daug dokumentų, užtenka tik suvesti keletą pagrindinių duomenų apie save ir pateikti prašymą internetu – vos pora mygtuko paspaudimų ir viskas! Bet nepaisant visų šių patogumų, elementariausias klausimas lieka neatsakytas: kur yra geriausių paskolų internetu pasiūlymai?

Creditstar.lt – mažos palūkanos ir papildomos akcijos

creditstarKaip pirmąjį variantą reikėtų pastatyti CreditStar paskolas (įmonė veiklos nebevykdo). Nors šis kreditorius nėra girdimas tiek daug, kiek kiti ir tikrai nesireklamuoja tokiais mastais, kiek kiti, nepaisant to, jo teikiami pasiūlymai iš tikrųjų yra verti daug dėmesio. Jis ne tik siūlo vienas mažiausių palūkanų rinkoje, bet taip pat gali pasiūlyti ir akcijinių pasiūlymų. Vienas iš jų – paskolos grąžinimo garantija. Jūs galite pasiskolinti tam tikrą sumą pinigų ir jei kažkas jūsų netenkins, per 60 dienų galite grąžinti tik savo pasiskolintą sumą be jokių kitų priemokų ir užslėptų sąlygų. Tai yra unikalus pasiūlymas, kurio negausite skolindamiesi iš kitų kreditorių. Jei to dar būtų maža, tai skolindamiesi iki 200 eurų, jūs gausite specialų pasiūlymą, kurio metu papildomos sąlygos suteiks jums galimybę gauti lengvatų. Tos lengvatos galioja ne tik skolinantis pirmą kartą, bet ir nuolatiniams klientams!

Smspinigai.lt – nemokamos paskolos internetu ir sms kreditai

smspinigaiDar vienas vertas dėmesio kreditorius – SMSPinigai. Nors jo palūkanos atrodo šiek tiek didesnės, jo siūlomi greitieji kreditai internetu turi savų privalumų. Vienas iš jų – nemokama paskola naujiems klientams. Skolinantis vienam, dviem, trim ar keturiems mėnesiams, jūs turėsite grąžinti tik tą sumą, kurią pasiskolinsite. Kitais žodžiais tariant, jums nereikės mokėti palūkanų visą laiko tarpą, per kurį turėsite grąžinti paskolą. Tiesa, visos kitos sąlygos – mokesčiai už pavėluotą grąžinimą, kredito prasitęsimo mokestis ir t.t. – lieka galioti kaip ir anksčiau. Pirmos paskolos nemokamai akcija geriausia pasinaudoti tiems, kurie yra įsitikinę, kad pasiskolintą sumą galės grąžinti laiku ir neturės dėl to jokių problemų. Dar vienas privalumas – galimybę gauti sms kreditą, kurios neteikia dauguma kitų kreditorių, kurie suteikia tik paskolas internetu.

Credit24.lt – patikimumas, kokybė ir refinansavimo galimybės

credit24Paskutinis kreditorius, kurį verta paminėti dėl teikiamų paskolų internetu yra Credit24. Tai yra vienas populiariausių kreditorių, sukaupęs didžiulę patirtį ir tokią pat didelę pastovių klientų bazę. Nors jo teikiami pasiūlymai neišsiskiria labai smarkiai nuo kitų, yra du dalykai, dėl ko į šį kreditorių reikėtų atkreipti dėmesį. Vienas iš jų – galimybė pasiskolinti tiesiog prekybos centro kasoje. Tikriausiai esate matę Credit24 paskolos prašymo formą prie kasos. Ją užpildę ir palikę kasininkei (-ui), jūs šiuo būdu galėsite gauti norimą kreditą keleto dienų laikotarpyje. Žinoma, jei atitiksite visas keliamas sąlygas. Tačiau daug svarbesnis dalykas yra Credit24 suteikiama paskolos refinansavimo galimybė. Ne visi kredito tiekėjai suteikia tokią galimybę ir dažniausiai ją galite rasti tik pas tuos kreditorius, kurie yra didesni ir turi daugiau patirties ir pasitikėjimo klientų akyse. Būtent toks yra šis kreditorius. Pasinaudoję šia paslauga, galėsite apjungti visus savo turimus įsipareigojimus į vieną, bendrą paskolą ir mokėti už visus tik per šį kreditorių. Tai ypatingai naudinga tiems, kurie ieško paskolų įsiskolinusiems. Galite pamiršti daugybę pervedimų kiekvieną mėnesį ir daugybę pervedimo mokesčių bankams, o taip pat ir bereikalingai sugaištą laiką. Turimų paskolų internetu valdymas bus daug patogesnis, jei savo turimas paskolas refinansuosite.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Geriausi paskolų internetu variantai

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos