Greitieji kreditai tik geriausiomis sąlygomis ir tik mūsų puslapyje! Išsirinkite jus dominantį pasiūlymą iš žemiau pateiktų variantų. Gauti kreditą dar niekada nebuvo taip paprasta. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad kreditų kainoje gali neatsispindėti šiuo metu siūlomos akcijos. Todėl prieš skolindamiesi pasitikslinkite ar kreditas internetu negali būti suteikiamas dar pigiau!

#1 vieta
#2 vieta
vivus logo
smscredit logo
Gauti geriausią greitąjį kreditą
Gauti geriausią greitąjį kreditą
Greitojo kredito sąlygos
Palūkanų norma
7.45%
2.86%
Mažiausia bendra vartojimo kredito suma
100 eurų
50 eurų
Didžiausia bendra vartojimo kredito suma
3000 eurų
750 eurų
Trumpiausias skolinimosi laikotarpis
30 dienų
14 dienų
Ilgiausias skolinimosi laikotarpis
24 mėnesiai
1 mėnuo
Pirmas kreditas nemokamai
ico_check
ico_check
Kitos akcijos
ico_check
ico_check
Greitasis kreditas suteikiamas per 15 minučių
ico_check
ico_check

Greitieji kreditai internetu visuomet yra pervedami į jūsų banko sąskaitą. Norint pasiskolinti grynaisiais pinigais, reikėtų kreiptis į banką ar specialias vartojimo kredito suteikimo vietas. Tik atsiminkite, kad tai reikš didesnę palūkanų normą. Na, o visais kitais atvejais – visi geriausi pasiūlymai yra prieš jūsų akis! Jei jus domina daugiau greitųjų paskolų, tuomet apsilankykite mūsų tinklapio tituliniame puslapyje.

Greitieji kreditai internetu – kas gali juos gauti?

greitieji kreditai internetuDažnas klausimas, kurį tenka išgirsti – kas gali gauti greitąjį kreditą? Toks klausimas savaime suprantamas, juk akivaizdu, kad jį gauti gali ne visi. Greitieji kreditai yra suteikiami tik su tam tikromis sąlygomis. Jų neatitinkantys žmonės paprasčiausiai kredito negaus. Bet jie gali rasti alternatyvą greitiesiems kreditams. Viena iš šių alternatyvų yra vis populiarėjantis individualus skolinimasis. Tai leidžia žmogui gauti kreditą, kurio skolindamasis iš Lietuvos Banko patvirtintų institucijų jis gauti negalėtų. Tačiau tuomet reikia susitaikyti su didesnėmis palūkanomis.

Šiandien jau yra įprasta, kad bankai taip pat konkuruoja su šios paslaugos tiekėjais. Ta konkurencija pasireiškia per siūlomą vartojimo kredito paslaugą, kuri taip pat yra suteikiama internetu. Tačiau skirtingai nei kreditas, vartojimo paskola taip pat gali būti suteikiama ir grynaisiais. Šios paskolos nėra suteikiamos taip lengvai ir greitai, kaip kreditorių siūloma paslauga, bet jos gali pasigirti mažesne mėnesio įmoką.

Būtent mėnesio įmoka gali būti pagrindinis faktorius svarstant kokiu būdu skolintis. Ji tiesiogiai priklauso nuo to, kokia yra metinė palūkanų norma. Pastaroji atsispindi kredito kainos metinėje normoje – BVKKMN rodiklyje. Verta atsiminti, kad kredito gavėjo banko sąskaita turi sutapti su ta, iš kurios bus atliekamos kasmėnesinės kredito įmokos (pasiskolintos sumos dalis + palūkanos).

Kreditai emigrantams – mitas ar realybė?

Galima pagalvoti, kad greitieji kreditai yra išduodami tik Lietuvoje gyvenantiems ir dirbantiems piliečiams. Bet tai – mitas. Realybė yra kiek kitokia. Joje kreditai dirbantiems užsienyje yra išduodami taip pat lengvai, kaip ir dirbantiems Lietuvoje. Kartais – dar lengviau.

Tai stebinti neturėtų, nes ko gero vienintelis kriterijus, pagal kurį kreditoriai vertina ar asmeniui reikėtų išduoti paskolą ar ne yra tai ar jis sugebės ją laiku grąžinti. Asmenys, kurie dirba užsienyje, dažniausiai uždirba gerokai didesnius pinigus nei dirbantys Lietuvoje, todėl natūralu, kad jie ir turi geresnes galimybes grąžinti paskolą. Todėl paskolos emigrantams tikrai nėra neprieinamos Lietuvoje, nors gauti ją užsienyje būtų sudėtingiau dėl ten negyvenantiems, bet tik dirbantiems žmonėms taikomų reikalavimų.

Kitaip sakant, greitieji kreditai dirbantiems užsienyje yra išduodami praktiškai identiškai kaip ir kreditai dirbantiems Lietuvoje. Todėl emigrantai dėl greitųjų kreditų internetu gali kreiptis taip, kaip ir bet kas kitas bei tikėtis jiems palankaus atsakymo.

Kredito istorija ir pastovios pajamos – būtinos sąlygos greitam kreditui gauti

Greitieji kreditai internetu dažniausiai yra suteikiami dirbantiems žmonėms. Taip yra todėl, kad tik tokie žmonės turi stabilias ir daugiau ar mažiau garantuotas pajamas, kurios padės jiems grąžinti pasiskolintą kreditą. Žinoma, egzistuoja išimtys. Pavyzdžiui, verslininkai ar žmonės turintys legalias pasyvias pajamas. Nors techniškai jie nėra dirbantys, greitas kreditas jiems vis tiek bus suteiktas. Juk jie turi netgi didesnes garantijas kreditą grąžinti laiku (darant prielaidą, kad jų pasyvios pajamos yra didelės ir stabilios). Kitaip tariant, greitieji kreditai internetu suteikiami tiems, kurie turi stabilias pajamas. Tos pajamas, be abejo, turi būti pakankamai didelės, kad pateisintų pasiskolintą kredito sumą. Juk ir bedarbiai gauna pastovias išmokas. Problema yra ta, kad tos išmokos yra per mažos, kad paskola būtų suteikta.

Dar vienas svarbus kriterijus – kredito istorija. Net jei jūs nesate bedarbis, turite dideles ir pastovias pinigų įplaukas, greitas kreditas jums gali būti nesuteiktas. Taip gali nutikti jei jūs esate bent kartą turėjęs sunkumų grąžinant pasiimtą kreditą. Labiausiai dėmesys kreipiamas į tai, kaip jums sekėsi grąžinti greitąjį kreditą. Jei turėjo sunkumų su kitomis paskolomis, tuomet didesnių problemų jums gali pavykti išvengti. Juk jei laiku negrąžinote būsto paskolos, kuri dažniausiai yra nepalyginimai didesnės sumos, tai nelabai atspindi tai, kaip jums gali sektis grąžinti greituosius kreditus. Net jei jums nepavyko tvarkingai grąžinti pastarojo, jums greitasis kreditas internetu gali būti suteiktas, tiesa, mažiau palankiomis sąlygomis. Tačiau jei tokios problemos iškilo keletą kartų, tuomet tikėtina, kad paskola su bloga kredito istorija jums, deja, bet suteikiama nebus.

Taigi, čia yra dvi pagrindinės sąlygos – pastovios ir stabilios pajamos bei pakankamai gera kredito istorija. Neįgyvendinus nors vienos iš šių sąlygų gali nutikti vienas iš dviejų dalykų. Vienas iš jų yra toks, kad greitasis kreditas su bloga kredito istorija jums gali būti suteiktas, bet su prastesnėmis sąlygomis nei įprastam klientui. Dažniausiai tos prastesnės sąlygos pasireiškia didesne nei įprasta palūkanų norma skolinantis bet kuriam laikotarpiui. Kitas yra jūsų greito kredito prašymo atmetimas. Jis bus motyvuotas per didele rizika skolinti jums pinigų. Bet verta atsiminti, kad ne visur šios sąlygos yra traktuojamos vienodai. Jei vienur jūsų prašymas buvo atmestas, tai nebūtinai reiškia, kad paskola negali būti suteikti kitoje vietoje. Geriausia praktika būtų pildyti prašymą kredito gavimui internetu keliose skirtinguose vietose. Tokiu atveju, net ir neturėdami problemų dėl jau minėtų sąlygų, padidinsite savo šansus gauti greitą kreditą internetu. Todėl norint gauti paskolą būtina turėti bent minimaliai tvarkingus finansus.

Todėl atminkite, kad svarbu yra ne tik stabilios pajamos, bet ir gera kredito istorija. Greitieji kreditai su bloga kredito istorija gali būti išduotos (net jei atsisakė vienas ar keli kreditoriai), bet tuomet reikėtų tikėtis prastesnių paskolos sąlygų. Skolintis su bloga kredito istorija reikėtų atsargiai.

Greitieji kreditai bedarbiams dažnai nėra suteikiami

greitieji kreditai bedarbiamsBet yra grupė žmonių, kuriems greitieji kreditai internetu nėra taip lengvai prieinami. Tai yra bedarbiai. Būtent jie susiduria su jau aukščiau minėtomis problemomis. Jie ne tik turi per mažas pajamas, kad jos pateisintų kredito suteikimą. Negana to, bedarbiai dažnai būna sukaupę prastą kredito istoriją. To pasekoje, paskola jiems tampa sunkiai prieinama. Tačiau kaip ir buvo minėta kiek aukščiau, ne visur kreditas internetu yra suteikiamas vienodomis sąlygomis. Kai kur kreditai bedarbiams nėra suteikiami bet kokiomis sąlygomis, o kitur – juos galima gauti arba didesnėmis palūkanomis, arba netgi tokiomis pačiomis, kaip įprasti klientai. Todėl bedarbiai neturėtų nusiminti, jei paskolos internetu jiems nėra suteikiamos vienoje vietoje. Pabandę pasiskolinti kitur, jie gali surasti sėkmę ir gauti kreditą internetu.

Visai neseniai buvo priimti įstatymai dar labiau apribojantys bedarbių galimybes gauti norimą kreditą žemomis palūkanomis. Dėl šių papildomų įstatymų dabar suteikdami kreditus internetu bedarbiams kreditoriai labai rizikuoja užsitraukti institucijų nemalonę. Ta nemalonė tampa dar skausmingesnė, nes neseniai priimti įstatymai padidino ir bausmių dydį.

Papildomos ir savaime suprantamos sąlygos kreditui internetu gauti: besiskolinantis asmuo turi būti bent 18 metų amžiaus bei turėti Lietuvos pilietybę. Kai kuriais atvejais šie kriterijai gali kisti, priklausomai nuo to, kur yra skolinamasi.

Greitųjų kreditų akcijos

Mes jau pakalbėjome apie keletą esminių dalykų, kurie išskiria greituosius kreditus nuo kitų paskolų rūšių. Tie skirtumai buvo kiek subtilūs (pavyzdžiui, galimybė gauti kreditą visą parą); galbūt netgi per daug subtilūs vidutiniam skaitytojui. Nepaisant to, žinoti tokius skirtumus yra labai naudinga, nes jie padės geriau atsirinkti tinkamą greito kredito pasiūlymą.

Bet greitas kreditas išsiskiria dar vienu bruožu. Tai be abejonės yra unikalios akcijos, su kuriomis jis yra suteikiamas. Norintys gauti greitą kreditą neretai to nori tik dėl suteikiamų akcijų, kurios garantuoja, kad paskolų palūkanų norma yra ženkliai mažesnė. Populiariausias iš jų mes aptarsime.

Tiesa, nepriklausomai nuo bet kokių akcijų, pigiausią greitąjį kreditą visada gausite skolindamiesi iš žmonių. Paskolos iš žmonių gali būti suteiktos nepamatuojamai pigiau nei įprastas greitas kreditas. Pastarojo metinė palūkanų norma gali siekti net 70 ir daugiau procentų, kai tuo tarpu paskolos iš žmonių to pačio periodo palūkanų norma beveik niekada neviršys net 15 procentų. Todėl net akcijos neturėtų leisti jums apsigauti, kai yra svarstoma kur pasiskolinti. Greitas kreditas internetu, net kai suteikiamas nemokamai, gali būti prastesnė alternatyva kreditui iš žmonių.

Pirmo kredito nemokamai akcija

greitieji kreditai nemokamaiIki mūsų šalyje pasirodant greitiems kreditams, kredito akcijų praktiškai nebūdavo. Bankai paprasčiausiai tuo neužsiiminėdavo, nes tai nelabai derėjo su jų rinkodaros strategija. Vienintelės akcijos būdavo susijusios su antraeiliais dalykais, kurie ne tiek jau daug ir rūpėjo eiliniam klientui. Tai būdavo kiek mažesnės palūkanos, lankstesni kredito grąžinimo terminai, mažesni papildomi mokesčiai ir panašiai. To pasekoje, bankai niekada nesistengė jų įsiūlyti klientui, o klientas savo ruožtu niekada nekreipė per daug dėmesio į jas.

Bet greitieji kreditai gerokai pakeitė akcijos kreditams suvokimą. Viena iš pirmųjų pasirodė pirmo kredito nemokamai akcija. Ji suteikė galimybę naujiems klientams, t.y. besiskolinantiems pirmą kartą, greitąjį kreditą gauti nemokamai. Kitaip tariant, naujas klientas galėjo nemokėti jokių palūkanų. Pavyzdžiui, jei jis pasiskolina 50 eurų, tuomet lygiai tokią pačią sumą jam teks grąžinti, nemokant nė vieno cento daugiau.

Tai yra neįtikėtina akcija net ir įprastai paskolai, o žinant, kad greitieji kreditai turi labai aukštas palūkanas, tai tik padidina jų paklausą. Ne tik tai, bet dar ir padidėjęs greito kredito prieinamumas yra šios akcijos rezultatas. Nenuostabu, kad tik pasirodžius pirmosioms šios akcijos apraiškoms, visi kiti greitieji kreditai irgi buvo pradėti teikti su tokia akcija. Tai tik pažymi, kad pirmas kreditas nemokamai buvo neįtikėtinai sėkmingas projektas visiems – tiek skolinantiems, tiek besiskolinantiems.

Gerai buvo visiems, bet dar geriau tiems, kurie tiksliai žino, ką gauna. Nors tokie greitieji kreditai yra nemokami, tai nereiškia, kad jums nereikės mokėti nė cento visomis aplinkybėmis. Kai kurie mokesčiai išlieka kredito sutartyje. Pavyzdžiui, delspinigiai yra paliekami kaip atskiras ir nepriklausomas nuo šios akcijos mokestis. Todėl jei greitasis kreditas nebus grąžintas laiku, jums reikės susimokėti atitinkamą ir sutartyje nustatytą mokestį, nepriklausomai nuo nemokamo kredito akcijos. Jei išsireiškiant trumpai, tai išlieka visi mokesčiai standartinėmis sąlygomis. Vienintelis mokestis, kurio toks greitas kreditas nereikalauja yra kas mėnesinė palūkanų įmoka.

Kitos akcijos

Nereikia pamiršti, kad pirmas kreditas nemokamai nėra vienintelė greitųjų kreditų akcijų. Taip pat reikia atminti, kad ne visur tokia akcija yra siūloma. Kai kuriais atvejais jos siūlyti neapsimoka; kitais atvejais yra sukuriami panašūs pasiūlymai.

Vienas iš tokių pasiūlymų yra panašus į jau aukščiau minėtą, bet kiek prastesnis. Tai galimybė atidėti greito kredito mokėjimą akcijoje numatytam laikotarpiui. Priklausomai nuo norimos kredito sumas, jo mokėjimas gali būti atidėtas vienam, dviem, trims arba net keturiems mėnesiams. Principe, tai veikia kaip nemokamas greitasis kreditas, bet ne visam, o tik ribotam laikotarpiui. Tų palūkanų, kurias atidedate, mokėti jau nebereikės. Taigi, tai gaunasi kaip greitas kreditas su nuolaida.

Panaši akcija yra teikiama dar kitur. Užuot skolinę su galimybe atidėti mokėjimą, ten greitieji kreditai yra suteikiami su iš anksto numatyta nuolaida palūkanoms. Ta nuolaida galioja visoms įmokoms ir visam kredito grąžinimo periodui. Tie, kurie kiek geriau nusimano šioje vietoje iš kart gali pastebėti, kad šios akcijos mažai kuo skiriasi. Formaliai, abi jos suteikia nuolaidą palūkanų mokesčiams. Bet pirmuoju atveju tas mokestis yra neproporcingai paskirtas pirmiems mėnesiams (kaip minėta, mokestį galima atidėti iki keturių mėnesių), o antruoju atveju jis paskirstytas proporcingai. Kuriuo atveju kreditas palankesnis didele dalimi bus nulemta jūsų asmeninių poreikių ir preferencijų.

Visa esmė slypi nuolaidų palyginime. Abi šios akcijos tėra skirtingai pateiktos reklamos tikslais, bet jų turinys yra vienodas. Todėl reikia neapsigauti ir detaliai paskaičiuoti kuriuo atveju skolintis geriausias. Greitasis kreditas nemokamai be jokios abejonės yra pirminis variantas į kurį jums reikėtų žiūrėti. Tuo tarpu kiti du jų tipai turėtų būti palyginami kiekvienu atveju atskirai.

Kam naudojami greitieji kreditai

Kaip jau buvome minėję, greitasis kreditas dažniausiai skolinamasis santykinai mažomis sumomis. Dažniausiai pasitaikanti suma tesiekia 100 eurų. Nepaisant to, manome, kad yra naudinga apžvelgti kam greitieji kreditai yra naudojami. Galbūt tokiu atveju jums kils daugiau minčių apie tai, kur galite išleisti savo pasiskolintus pinigus.

greitas kreditas isiskolinimams padengtiGeriausias būdas suvokti kam yra išleidžiami greitieji kreditai yra pažvelgti į tai, dėl kokių priežasčių jie yra imami. Pagrindinė priežastis pastaruoju metu yra įsiskolinimų padengimas. Būtent kreditai įsiskolinusiems yra suteikiami dažniausiai. Tai leidžia suprasti, kad greitas kreditas tokiems asmenims yra suteikiamas. Kadangi natūralu, jog įsiskolinimai nėra dideli, didelės rizikos refinansuojant tokius kreditus nėra. Dėl šios priežasties visi yra linkę tą daryti, nes viskas, kas pasiekiama, tai tiesiog greito kredito perkėlimas pas refinansuojantį kreditorių.

Tik po to, kai įsiskolinimai tarp gyventojų pasiekė kritinę riba, skolinimasis jų padengimui tapo pagrindine kredito ėmimo priežastimi. Iki tol dažniausiai pasitaikydavo kasdienių išlaidų padengimas, kaip pagrindinė skolinimosi priežastis. Tai galėdavo būti daugybė skirtingų dalykų – mokesčių sumokėjimas, išlaidos maistui ar buitinėms prekėms.

Po to sekė greiti kreditai skirti medicininėms išlaidoms. Nėra lengva, kai uždirbama nedaug, o staiga užpuola sudėtinga liga ar trauma. Jei žmogus nėra apsidraudęs ir pinigų reikės ne tik vaistams, bet ir pačiam gydymui – pasidaro dar sunkiau. Daugelio žmonių laimei greitieji kreditai gali padėti tokiose situacijose. Skirtingai nuo kitų skolinimosi priežasčių, pinigų šiuo atveju reikia labai greit. Kaip pavyzdį galime pažiūrėti į išlaidas buitinėms prekėms. Tokios išlaidos nereikalauja pinigų tomis pačiomis dienomis. Tai reiškia, jog galima žiūrėti kelis skirtingus variantus, bandyti gauti paskolą, vartojimo kreditą ar kitką. O išlaidos sveikatai – visai kitas reikalas. Jos reikalingos staigiai, o todėl greitieji kreditai ir yra imami tokiose situacijose.

Pabaigai verta paminėti, kad kiekvieną pasiskolintą centą bus privaloma atiduoti ir susimokėti mokestį, t.y. palūkanas. Net ir tuo atveju, kai skolinamasi nemokamai, t.y. neįsivaizduokite, kad kažkas jums atiduos pinigus už dyką. Grąžinti kreditą būtina per sutartyje numatytą grąžinimo terminą. Priešingu atveju kredito davėjas turi teisę išsireikalauti iš jūsų delspinigių.

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 1 votes
Prekės ženklas
Greitieji kreditai
Paslaugos pavadinimas
Greitieji kreditai internetu