Paprastos greitos paskolos prireikusiems asmenims būtina žinoti – kreditorių veikla jau senai yra apribota. Norintiems pasiskolinti internetu, tai daryti reikėtų atitinkamomis valandomis. Mat, dabar internetinės paskolos negali būti išduodamos laikotarpyje tarp 22 ir 7 valandos ryto. Greitai paskolą gauti irgi vargu ar pavyks, nes vis dėlto – kreditingumo vertinimo procedūros yra sugriežtėjusios ir ilgesnės nei anksčiau. Paskolų teikėjai nuo šiol turi itin atidžiai skaičiuoti asmens gaunamas pajamas bei turimus įsipareigojimus. Vertinant kreditingumą, kreditoriai turi įsitikinti, kad paskolą gauti norintis asmuo iš tiesų pajėgs mokėti įmokas. Greitos paskolos neišduodamos tiems, kurių ekonominė padėtis yra labai bloga – tai draudžia įstatymai ir mokumo vertinimo nuostatai.

Būtent dėl šios priežasties yra itin sunku gautą greitąsias paskolas bedarbiams. Jų padėtis dažniausiai yra būtent tokia, kuri neatitinka keliamų kreditavimo sąlygų. Tiesa, bedarbiai, kurie formaliai nedirba, tačiau gauna pastovias pajamas – pasyvias pajams ar pelną iš verslo – gali sėkmingai kandidatuoti tokios paskolos gavimui. Jei šios gaunamos pajamos yra teisiškai įformintos ir atitinka visus standartus – jokių problemų dėl greitosios paskolos išdavimo kilti neturėtų.

Greitos paskolos – tik atitinkantiems kreditavimo sąlygas

Kalbant apie greitųjų vartojimo kreditų išdavimą, verta žinoti, kad klientams įmonės paskolų išduoti negali esant tam tikromis aplinkybėms. Galvojate – kokios tos aplinkybės? Iš pradžių reikėtų išskirti kliento gaunamų pajamų sumą, turimus įsipareigojimus bei finansinę reputaciją. Asmenys, kurie per paskutinius keturis mėnesius negavo nuolatinių tvarių pajamų, dėl vartojimo paskolos gali nesikreipti, nes ji nebus išduodama.

Asmenims, kurių pajamų ir išlaidų santykis yra nulinis t.y. jeigu visos pajamos išleidžiamos iškart vos tik gaunamos, tai ir tokiais atvejais kreditoriai pinigų neskolins. Supraskite, kredito įstaigos negali išduoti kreditų tiems, kurie neturės pinigų iš ko juos grąžinti ar mokėti įmokas kas mėnesį. Dėl to prieš greitos paskolos išdavimą ir atliekamas kreditingumo vertinimas.

Kiek kitokios sąlygos galioja esant paskolų refinansavimui. Tokiu atveju nėra imama papildoma paskola, bet viso labo pakeičiami turimi įsiskolinimai kitais, ekvivalenčiais įsipareigojimais. Todėl tai faktiškai nėra skolinimasis tokia prasme, kuri yra numatyta kreditavimo sąlygų reglamentuose ir būtent todėl šioje vietoje galite rasti išimčių, jei norite gauti paskolą turimiems įsiskolinimams refinansuoti.

Visos greitos paskolos siūlomos tik turintiems gerą reputaciją asmenims

Labai svarbu žinoti, kad asmenys, kurie kredito istorijoje turi daug įrašų apie ne laiku grąžintas skolas, vargu ar gaus paskolas. Paskolų bendrovės vengia tokių klientų, nes tikėtina, kad jie įsipareigojimus vykdys netinkamai. Greitos paskolos išduodamos tiems, kurių kredito istorijoje yra tik teigiami įrašai t.y. nėra registruotų vėlavimų ar įsiskolinimų.

Norint gauti greitą kreditą, tiesiog būtina kas mėnesį gauti reguliarias tvarias pajamas. Taipogi negalite būti įsiskolinę per daug, nes visada yra taikoma 40 procentų pajamų taisyklė. Galiausiai, jūsų kredito istorijoje turi būti tik teigiami įrašai ir tuomet galite tikėtis, kad greitą kreditą gauti pavyks be jokių nesklandumų.

Kai kuriais atvejais yra kreditai yra suteikiami ir turintiems ne itin gerą reputaciją, tačiau už tai reikia “susimokėti”. Kitaip tariant, kreditą gauti galite, tačiau palūkanos, kurios bus reikalaujamas iš jūsų, gali būti didesnės nei įprasta, tam, kad kreditorius galėtų pateisinti prisiimamą riziką.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Greitos paskolos internetu išduodamos nebe taip ir paprastai

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos