greituju kreditu panaudojimasNe visiems yra aišku kur galima panaudoti greituosius kreditus. Vieni tiesiog neturi tam fantazijos, kiti – laiko. Mūsų tikslas šiame straipsnyje yra pasufleruoti skaitytojui kur jis galėtų panaudoti pasiskolintus pinigus. Bet pradėkime nuo trumpos apžvalgos standartinių skolinimosi tikslų, o po to pabandysime pažiūrėti kur dar greitasis kreditas gali būti panaudotas kasdieninėje veikloje.

Yra labai įprasta pasiimti greitąjį kreditą ir jį išleisti tiesiog mokesčių sumokėjimui ar maisto pirkimui. Kitaip tariant, greitas kreditas yra naudojamas kaip “ekstra” priemonė gesinti “gaisrams”, kaip pagalbinė priemonė. Į šią kategoriją įeina ne tik mokesčių mokėjimas ar maisto pirkimas, bet ir kiti dalykai – išlaidos vaistams, baudų mokėjimas ir panašiai. Bet tai parodo tik dalį viso greitųjų kreditų potencialo ir galima sakyti, kad tą “nemalonią” dalį. Bet mes norime pažiūrėti į šviesesnę pusę, t.y. kur galima panaudoti greitąjį kreditą taip, kad jūsų gyvenimas pasidarytų įdomesnis ir skaidresnis.

Viena iš galimybių – kelionės. Labai dažnai priimta tarp žmonių apie keliones net negalvoti. Pavyzdžiui, kai kurie, net ir turėdami ar gavę pinigų, verčiau juos išleidžia kasdienėms reikmėms ar kokiam vakarėliui, užuot juos paskyrę kelionei. Taip yra todėl, kad žmonės paprasčiausiai nėra patyrė keliavimo malonumų ir nenori rizikuoti. Mes manome, kad toks požiūris yra klaidingas. Anksčiau žmonės net neturėjo galimybės pakeliauti, o dabar visos galimybės yra žmonių rankose. Jūs galite pasiskolinti reikiamą sumą pinigų ir gauti juos tą pačią dieną; galite internetu susirasti tiek kelionių, tiek paskolų akcijas. Gyvename nuostabiais laikais! Pradžiai, tam kad neapsigauti, galėtumėte pradėti nuo paprastų kelionių po Lietuvą. Galite aplankyti lankomiausias šalies vietas – Gedimino pilį ar kitas šalies pilis, Katedrą, taip pat galite pasigrožėti šalies gamta, aplankyti Nemuną… Tokie dalykai net nekainuoja didelių pinigų. Bet juos išbandę žinosite ar jums kelionės patinka. Jei tokia patirtis jus tenkins, tuomet galite drąsiai ruoštis tolimesnei kelionei ir aplankyti kitas šalis. Kaip jau minėjome, susirasti pigius lėktuvo bilietus – ypatingai jei neskubate – nebus labai sudėtinga. O po to, tiesiog pasiimkite greitąjį kreditą internetu, susimokėkite už bilietus ir keliaukite!

Dėl tos pačios priežasties greitas kreditas gali būti patrauklus dirbantiems užsienyje. Jei norite pakeliauti po šalį, kurioje dirbate ar net norite išvykti kitur ar net grįžti namo, tai tokie kreditai dirbantiems užsienyje gali būti labai patrauklūs. Tai pasidaro aišku, kai prisimename, kad užsienyje dirbantys dažniausiai pasiskolinti negali ir paskolos prašyti reikia ne kur kitur, bet toje pačioje Lietuvoje.

Tačiau jeigu tikrai pamatėte, kad kelionės nėra jūsų pašaukimas ir tikrai nesudomino, yra ir kitų vietų, kur galima išleisti pasiimtą kreditą. Viena tokių – nekasdienės pramogos. Pasimiršę savo kasdieniniame gyvenime, mes galime net nežinoti apie įvairias laisvalaikio formas, apie kurias iki tol nebuvome pagalvoję. Pavyzdžiui, ar kada nors girdėjote apie vakarienę aklinoje tamsoje? Tai yra labai reta pramoga, kuomet jūs su pora valgysite tamsoje, net nežinodami tiksliai ką konkrečiai dedate į burną. Tokia vakarienė nėra pati pigiausia, bet reikia turėti omenyje, kad tiek pati pramoga yra unikali, tiek pats maistas nėra prastas. Ar nebūtų šaunu paskirti greitojo kredito pinigus tokiai avantiūrai?

Galimos ir kitos pramogos, apie kurias taip pat galbūt ne visada pagalvojama. Vakarienė prašmatniame restorane. Savaitgalis SPA Druskininkuose ar Birštone. Pramogos atrakcionų parke. Visa tai gali būti tos vietos, kur greitieji kreditai būtų panaudoti. Tai, be abejonės, yra tik keletas pasiūlymų, kurie tikrai gali jus sugundyti. Bet jų yra ir daug daugiau. Pasinaudoję elementaria paieškos sistema, pasikalbėję su draugais ar pasižvalgę po skelbimų lentas, neabejotinai surasite daug įvairių pasiūlymų papramogauti. Būtent tokiose vietose greitasis kreditas galėtų būti išleistas, užuot išleidus jį standartinėse “ekstra” situacijose.

Vienas patarimas, kad išlaikytumėte savo galvą šaltą: neskubėkite priimti sprendimų. Tokios pramogos nėra pačios pigiausiai ir jei neuždirbate labai daug ir joms reikalingi greitieji kreditai, tuomet galite nudegti ir po to juos prakeikti. Pradžiai išsiaiškinkite ar jums tokia laisvalaikio forma tikrai patiktų. Pradėkite mažais žingsneliais ir tik po to pasiimkite kreditą ir įsigykite kurią nors paslaugą. Jei pulsite į šiuos malonumus stačia galva, tuomet gali būti labai nemalonu grąžinti pasiimtą paskolą, jei toks laisvalaikis paliks netinkamą įspūdį.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Kaip panaudoti greituosius kreditus kasdienybėje?
Paskolos apžvalga
Data:
Paskolos tipas
greitųjų kreditų panaudojimas
Įvertinimas
31star1star1stargraygray

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos