Šiandien jau nieko nėra galima nustebinti pasakant, kad savo įsiskolinimus galima refinansuoti. Šia paslauga jau pasinaudojo tūkstančiai žmonių, kurie turėjo nemažai smaugiančių įsipareigojimų. O refinansavimas tiesiog leidžia viską bent jau šiek tiek užglaistyti, nusiperkant laiko susitvarkyti su savo finansais. Jei turite daug skirtingų greitųjų kreditų, užtenka viso labo sujungti juos į vieną didelį kreditą ir vien šis apjungimas padės sutaupyti nemažą sumelę pinigų. Pavyzdžiui, turint kokius 5 skirtingus kreditus, vien pavedimo mokesčiai gali sudaryti dešimt ar daugiau eurų išlaidų kiekvieną mėnesį. O jeigu jūsų kreditai susiveda vos į 500 eurų, tai toks mokestis yra beveik 2% papildomų mėnesinių palūkanų!

Bet tai toli gražu nėra viskas. Refinansavimo paslauga suteikia ir daugiau privalumų, kurie tikrai neapsiriboja 2% mėnesinių palūkanų sumažinimu. Būtent šiuos ypatumus ir apžvelgsime, prieš pažiūrėdami detaliau kur refinansavimas yra suteikiamas mažomis palūkanomis, kurios padės jums sutaupyti visą šūsnį šlamančių!

Pigaus refinansavimo privalumai turintiems daug įsiskolinimų

Apie pirminį privalumą sutaupant bankinius mokesčius jau minėjome. Tačiau kiti privalumai – kur kas geresni. Refinansavimas, priklausomai nuo konkrečių kreditoriaus pasiūlymo sąlygų, dažniausiai reiškia ir mažesnes palūkanas. Taip yra todėl, kad galutiniame rezultate kreditoriui vis tiek apsimoka perimti žmogaus įsiskolinimus ir suteikti galimybę už tą patį kreditą mokėti mažiau. Tokiu būdu išlošia visi – prieš tai buvęs kreditorius turi didesnį šansą atgauti paskolintus pinigus, dabartinis kreditorius uždirba, kaip uždirbtų suteikęs naują paskolą, o besiskolinantis žmogus gauna mažesnes palūkanas. O dar ir be šito, dažnai tokiam žmogui yra suteikiama proga pasiskolinti papildomai. O tai, vėlgi, naudinga visoms pusėms.

pigus refinansavimasTodėl tie, kurie turi daugybę skolų, gali gauti paskolą įsiskolinimams padengti. O vien tai jau yra didžiulis laimėjimas, nepriklausomai nuo galimybės pasiskolinti papildomai ar net sumažėjusių palūkanų. Juk ieškantiems, kaip pasiskolinti turint per daug skolų, pagrindinė problema ir yra ne pasiskolinimas pigiau, bet paskola, kaip tokia. Tokie žmonės viso labo nori gauti paskolą, kad galėtų padengti ant pečių nešamus greituosius kreditus.

Bet nėra jokių abejonių, kad pigus refinansavimas yra kur kas geriau nei bet koks kitas. Nors nemokamo refinansavimo nebūna – tokia akcija paprasčiausiai yra visiškai nenaudinga kreditoriams – šią paslaugą su mažomis palūkanomis atrasti tikrai yra įmanoma. Šiam tikslui geriausia yra pasinaudoti kredito palyginimų puslapių paslaugomis, kurie specializuojasi būtent refinansavime. Tokiuose puslapiuose galėsite rasti visus šios paslaugos pasiūlymus vienoje vietoje ir palyginti pagal visus norimus kriterijus.

Geriausi greitųjų kreditų palyginimų puslapiai

Vienas iš tokių puslapių – ir ko gero geriausias visoje rinkoje – yra mūsiškis. Jūs galite surasti geriausių greitųjų kreditų pasiūlymų paspaudę ant bet kurios nuorodos šiame tekste, kurios nuves jus į atitinkamą kreditų palyginimo puslapį. Jame rasite ne tik pigiausius pasiūlymus su įvairiomis akcijomis, bet ir įvairią informaciją, kuri padės jums išsirinkti greitąjį kreditą, kuris atitiks jūsų poreikius. Tai galioja ne tik įprastiems greitiesiems kreditams, bet ir visai aibei kitų paslaugų – jau minėtam refinansavimui, ilgalaikėms paskoloms ir panašiai.

Yra ir daugiau puikių šaltinių tokiems pasiūlymams palyginti ir pigiausiam kreditui susirasti. Tačiau nė vienas iš jų neprilygsta jūsų pamėgtam ir puikiai savo darbą atliekančiam mūsų puslapiui. Būtent šis puslapis sulaukia kelių tūkstančių lankytojų kiekvieną mėnesį, kurių dideliai daliai pavyksta padėti išsirinkti geriausią ir pigiausią greitojo kredito variantą.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Kaip galima refinansuoti kreditus mažomis palūkanomis

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Finbee paskolos