Paskolų rūšys

Paskolos nepilnamečiams

paskolos nepilnameciamsKiekvienas iš mūsų yra suinteresuotas turėti kuo daugiau pinigų. Tai palengvina greitųjų paskolų tiekėjai, kurie suteikdami galimybę pasiskolinti nedidelį (o kai kuriais atvejais ir didesnį) kreditą, leidžia mums pasipildyti savo pinigines. Tačiau šioje vietoje nepilnamečiai atrodo nesąžiningi išstumti iš galimybių rato. Anksčiau ir bedarbiams paskolos nebuvo suteikiamos, tačiau atsiradus greitiesiems kreditams, jie buvo staigiai įtraukti į finansinių galimybių verpetą. Nors paskolos nepilnamečiams oficialiai nėra suteikiamos, yra keletas būdų kaip galima apeiti šią nesąžiningą sistemą bei pasipildyti piniginę ir nepilnamečiams.

Vienas iš būdų nepilnamečiams gauti paskolą yra prašyti vietinės savivaldybės garantuoti jūsų paskolos prašymą komerciniam bankui. Šia įstatymo išlyga galite pasinaudoti tik komerciniame banke, bet negalėsite ja pasinaudoti teikiant prašymą greitąjam kreditui gauti. Tokiais atvejais savivaldybė prisiima visą riziką už jūsų paskolą. Tačiau nesuklyskite – paskolą jums grąžinti vis tiek reikės. Savivaldybė tiesiog yra jūsų garantas, leidžiantis gauti paskolą, kurios negautumėte be jos įsikišimo. Ji taip pat prisiima visą legalią paskolos nepilnamečiams atsakomybę, jei visgi paskolos nesugebėtumėte grąžinti, ar nesugebėtumėte grąžinti jos sutartyje numatytu laiku. Tokia praktika yra taikoma ir studentų atveju, kuomet tam tikrus studentus valstybė yra linkusi paremti garantuodama paskolą ir tokiu būdų jie ne tik gali gauti paskolą, bet gauna ją kur kas geresnėmis sąlygomis nei galėtų be valstybės paramos. Tačiau taip pat reikia turėti omenyje ir tai, kad ne visi nepilnamečiai gali gauti valstybės ar savivaldybės finansuojamą paskolą – ji yra suteikiama tik išskirtinais atvejais, kuomet nepilnametis yra nusipelnęs valstybei ar kitaip užsitarnauja lengvatų, pvz. yra praradęs savo tėvus.

Kitas būdas yra bandymas apgauti greitųjų kreditų sistemą. Šiuo metu greitieji kreditai yra suteikiami internetu be didelių ceremonijų. Tai taip pat reiškia, kad tie, kas teikia šiuos kreditus tikrina tapatybę tik vieną kartą – registruojantis į jų puslapį. Jei dar nepagavote šio pasiūlymo esmės, tai ji yra tokia – paskolą nepilnamečiai gali gauti paprašę, kad ją už jus paimtų kitas asmuo, o pinigus galėsite grąžinti jau konkrečiam asmeniui, kuris už jus “laiduoja”. Neabejotina, kad jums reikės susirasti asmenį, kuris jumis pasitikėtų, tačiau tą turėtumėte nesudėtingai padaryti savo draugų ar giminaičių rate. Tačiau jį suradus – jūs iš esmės paskolą gauti labai nesudėtingai, tereikės paprašyti, kad jūsų giminaitis išsiųstų SMS žinutę su greitųjų kreditų tiekėjo kodu ir paskola bus jūsų rankose. Jei jums pasiseks – arba jei atidžiau paieškosite savo artimųjų tarpe – galėsite pasiskolinti visiškai nemokamai. Tam tiesiog reikia surasti tokią įmonę, kuri teikia greitąsias paskolas internetu su tokia akcija bei žmogų, kuris šioje įmonėje dar nė karto nėra ėmęs paskolos.

Tokie tad yra būdai paskolai nepilnamečiams gauti. Visuomet galite skolintis iš savo pažįstamų rato, tačiau tikėtina, kad jei esate šiame puslapyje ir skaitote šį straipsnį, jūs jau apgalvojote šį elementarų pasiūlymą paskolai nepilnamečiams gauti.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/