Greitieji kreditai internetuKartais  gali iškilti klausimų dėl greitojo kredito būtinybės. Juk tikrai ne visada yra aišku kam jie yra reikalingi; nėra aišku kodėl žmonės juos skolinasi. Visgi yra nemažai alternatyvų, kurios atrodo ir pigesnės, ir apskritai visokeriopai geresnės. Kad geriau suvokti kodėl greitasis kreditas yra toks populiarus, reikia pažvelgti į keletą pagrindinių priežasčių, kodėl jis yra imamas.

  1. Greitieji kreditai yra labai pravartūs įsiskolinusiems asmenims. Jei greituosius kreditus lyginsime su kitomis paskolomis, tuomet tikrai nebus aišku kodėl kažkas norėtų juos skolintis. Juk jie daug brangesni ir jų sąlygos nepalyginamai prastesnės! Bet taip atrodo tik iš pažiūros. Greitieji kreditai turi savų privalumų. Vienas iš jų – galimybė pasiskolinti įsiskolinusiems asmenims. Bankai tokių paskolų įsiskolinusiems nesuteikia, nes tai paprasčiausiai per daug rizikinga jų atžvilgiu. Bet teikiantys greituosius kreditus specializuojasi būtent čia. Jie teikia kreditus būtent tokiems žmonėms. Natūralu, kad ši rizika kainuoja, ko pasekoje greitasis kreditas yra gerokai brangesnis už įprastas paskolas. Bet turint omenyje, kad kitos paskolos įsiskolinusiems asmenims nėra suteikiamos, šiems žmonėms tokie kreditai gali būti kaip išsigelbėjimo ratas.
  2. Maža to, greitasis kreditas dar yra suteikiamas ir kitiems, kurie nesulaukia bankų malonės. Vieni iš tokių žmonių yra bedarbiai. Žinoma, ne visos bendrovės yra linkusios suteikti greitą kreditą bedarbiams, bet yra nemažai tokių, kurios juos teikia. Kaip ir pirmajame punkte, taip ir dabar, už tokias paskolas natūraliai reikia mokėti daugiau. Jei jas teiktų ir bankai, turbūt kaina būtų daug mažesnė. Bet kadangi greitųjų kreditų bendrovės yra vienintelės tai darančios (ir tik kai kurios iš jų!), tokių kreditų palūkanos yra gan didelės. Bet, vėlgi, nereikėtų pamiršti, kad greitieji kreditai bedarbiams yra išskirtinė galimybė pastariesiems.
  3. Be šių esminių punktų dabar galime paminėti mažiau svarbias skolinimosi priežastis. Skirtingai nei visos kitos paskolos, greitasis kreditas yra suteikiamas neįtikėtinai greitai. Kai kurie kreditoriai yra linkę kredito prašymą patvirtinti per 15 minučių. Tai labai praverčia tais atvejais, kuomet pinigų reikia labai greitai. Bandant skolintis  bet kokiu kitu būdu, net iš artimiausių žmonių, jūs užtruksite tikrai ilgiau nei 15 minučių. Tokiam greitam pinigų skolinimuisi gali būti daug priežasčių – nelaimė, baudos susimokėjimas, kito kredito grąžinimas artėjant terminui…
  4. Paskutinė tarp pagrindinių skolinimosi priežasčių yra noras įsigyti kokį nors daiktą čia ir dabar. Jei visais kitais atvejais jums tektų laukti bent keletą dienų, kad sulauktumėte patvirtinimo, kad gausite pinigus norimam daiktui įsigyti, tai greitasis kreditas tokią galimybę suteikia iškart. Tiesa, yra kreditorių, kurie prašymus patvirtina mažiausiai per 24 valandas, bet net ir tokiais atvejais suteikimo greitis yra palyginus tikrai geras.

Šios 4 priežastys yra dažniausiai įvardinamos, kaip skolinimosi tikslas. Iš jų galime aiškiai pamatyti, kad tik greitieji kreditai turi galimybę patenkinti visus pateiktus kriterijus. Būtent dėl savo greičio, klientų rato platumo ir kitų dalykų, jie yra tokie norimi. Tik nereikėtų apsigauti ir galvoti, kad sms kreditai yra kažkas kito. Ne, nieko panašaus: sms kreditas yra tik dar viena ir dar patogesnė greitojo kredito forma, kuri mažai kuo skiriasi nuo jo! Todėl staiga prireikus skubios paskolos, tokie kreditai telefonu irgi turėtų būti apsvarstyti kaip geras ir tinkamas pasirinkimas.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Kam reikalingas greitasis kreditas?

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

2 thoughts on “Kam reikalingas greitasis kreditas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos