Šio įrašo tikslas yra labai paprastas – geriau suprasti pirmųjų paskolų nemokamai akciją bei sužinoti kur galite tokią paslaugą gauti, ar jos skiriasi viena nuo kitos ir pan. Taigi, pirma – truputis istorijos, o iš kart po to – realūs, realių kredito tiekėjų pasiūlymai.

Kas ir kodėl suteikia pirmąsias paskolas nemokamai?

Lietuvoje atsiradus greitiesiems kreditams taip pat atsirado ir didžiulė konkurencija tarp juos teikiančių kompanijų. Lietuvoje ne tik, kad atsirado lietuviški kreditoriai, bet taip pat atvyko ir užsienio kapitalas, kuris su savimi atsivedė ir didžiulę patirtį bei finansines galimybes įsitvirtinti rinkoje.

Didžiulė konkurencija nulemė tai, kad kiekviena greitąsias paskolas teikiančių kompanijų norėjo išsiskirti ir padaryti taip, kad žmonės skolintųsi būtent iš jos. Tačiau greitos paskolos internetu yra viena iš tų paslaugų, kurios yra labai panašios vieną į kitą – visais atvejais rezultatas yra tas pats: pasiimama paskola ir gaunamas atitinkamas kiekis pinigų į banko sąskaitą.

pirma paskola nemokamaiTodėl konkurencijos vedinos šios kompanijos pradėjo mažinti palūkanų normas bei stengtis siūlyti paskolas palankesnėmis sąlygomis. Tačiau palūkanų mažinimas nėra ta sritis, per kurią būtų galima lengvai konkuruoti. Visgi, jei vienas kreditorius sumažins savo palūkanų normas, tai neišvengiamai seks ir kiti, ko rezultate visi kreditoriai tiesiog bus sumažinę savo palūkanas bei savo pelnus ir nė vienas iš jų neturės jokio aiškaus pranašumas vienas prieš kitą. Todėl sekė kitos akcijos. Iš pradžių buvo siūlyta į žmonių banko sąskaitas pervesti po 20 litų (kiek mažiau nei 6 eurus) už tai, jeigu jūsų rekomenduotas žmogus prisiregistruos kreditoriaus svetainėje. Tokiu būdu kreditorius gaus kontaktus, kuriuos paskui galės naudoti reklamos tikslais bei jau turės potencialų klientą, kuriam nebereikės eiti per registracijos procesą, todėl tikėtina jam prireikus paskolos, jis skolinsis būtent iš šio kreditoriaus. Po to, kai buvo išsisemta šioje vietoje, sekė nauji pasiūlymai – pinigai į jūsų sąskaitą jei jūsų rekomenduotas žmogus pasiims paskolą. Nors ši akcija tebesitęsia, ja apsiima ne paprasti žmonės, o partnerystės programoms orientuoti verslai.

Galiausiai, kai šios akcijos išseko, į pagalbą buvo pasitelkta kita – pati populiariausia iš visų – akcija: pirma paskola nemokamai. Būtent ši akcija ne tik leido kreditoriams gauti daugiau kliento, bet taip pat leido lengvai susirinkti kontaktus ir iš tų besiskolinančių asmenų, kurie iki šiol šioje kompanijoje dar nedarė. Logika buvo labai paprasta: jei tu skolinaisi iš kitų kompanijų, bet ne iš maniškės, tuomet aš pasiūlysiu tau pirmą kreditą nemokamai, kas reiškia, jog tu skolinsiesi iš manęs, o ne iš savo senų kreditorių, nes taip bus pigiau.

Nemokamos paskolos – kas jas suteikia?

Taigi, galiausiai galime pasižiūrėti į sąrašą greitųjų paskolų tiekėjų, kurie siūlo pirmąsias paskolas nemokamai. Tarp jų yra Credit24.lt, kuris jau ilgą laiką siūlo šią akciją. Nors Vivus.lt šią akciją siūlo, pastaruoju metu jie ją pakeitė kitomis akcijomis ir dabar jos nebesiūlo.

Smspinigai.lt ir Smscredit.lt – du kreditoriai, specializuojantys sms kreditų rinkoje, taip pat siūlo pirmąsias paskolas nemokamai. Tiesa, pirmuoju atveju galite skolintis net iki 900 eurų, tuo tarpu antruoju – tik iki 750 eurų. Labai tikėtina, kad pirmosios paskolos atveju jūs negalėsite pasiimti maksimalios paskolos sumos, tačiau tai leidžia orientuotis, kuris kreditorius gali pasiūlyti didesnę sumą visiškai nemokamai.

Popkreditas.lt yra vienas senesnių kreditorių, kuris taip pat teikia šią akciją bei jau kuris laikas jos neatsisako. Litcredit.lt – naujesnis kreditorius taip pat priverstas siūlyti nemokamos paskolos akciją, norėdamas konkuruoti šioje rinkoje.

Kiti kreditoriai taip pat gali siūlyti panašias akcijas, tačiau jos nebūtinai yra identiškos pirmos paskolos nemokamai akcijai. Pavyzdžiui, Vivus.lt siūlo akciją, kurios metu galite net kelis mėnesius nemokėti palūkanų pasiėmę paskolą. Nors ši akcija nėra tokia gera kaip visų kitų kreditorių akcijos minėtos aukščiau, tikėtina, kad ji Vivus.lt leidžia pasiskolinti didesnę paskolų sumą ir nemokėti palūkanų net iki trijų mėnesių. Todėl pasakyti kuri akcija yra geresnė – ganėtinai sudėtinga. Skirtingi kreditoriai siūlo skirtingas akcijas, kurių gerumas priklauso nuo to, ko konkrečiai jums reikia ir kokie yra konkretūs jūsų poreikiai. Jei jums reikia pasiskolinti nedidelę sumą – tuomet pirmasis kreditas nemokamai turėtų būti ta akcija, kuri atitiktų jūsų poreikius. Kita vertus, jei jums būtinai reikia didesnės paskolos sumos, tuomet kitos akcijos gali pasirodyti naudingesnės.

Kas siūlo pirmą paskolą nemokamai?
Paskolos apžvalga
Data:
Paskolos tipas
Pirma paskola nemokamai
Įvertinimas
51star1star1star1star1star

Viena mintis “Kas siūlo pirmą paskolą nemokamai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *