Paskolų rūšys

Kreditai be registracijos mokesčio

Kreditai be registracijos mokesčio yra viena iš didesnių greitųjų kreditų erdvės naujiena. Pasirodę visai neseniai Vakaruose ir dar vėliau Lietuvoje, šia skolinimosi galimybe jau spėjo pasinaudoti didelė dalis Lietuvos piliečių. Kreditas be registracijos mokesčio iš esmės reiškia, kad jums nereikės mokėti jokių mokesčių, kai pasiimsite norimą kreditą ar paskolą. Tai yra, jums nereikės mokėti registracijos mokesčio, palūkanų ir kitų užslėptų ar neužslėptų mokesčių, kurie dažnai pasitaiko imant kreditą. Tai yra priežastis, kodėl paskola internetu be registracijos mokesčio yra tokia populiari.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
smspinigai logo
vivus logo
smscredit logo
Gauti nemokamą paskolą
Gauti nemokamą paskolą
Gauti nemokamą paskolą
Pirmos paskolos nemokamai sąlygos
Palūkanos po jau paimtos pirmos paskolos nemokamai
4.60%
7.45%
2.86%
Mažiausia paskolos suma
100 eurų
100 eurų
50 eurų
Didžiausia paskolos suma
1000 eurų
3000 eurų
750 eurų
Trumpiausias skolinimosi laikotarpis
15 dienų
30 dienų
14 dienų
Ilgiausias skolinimosi laikotarpis
4 metai
24 mėnesiai
1 mėnuo
Pirma paskola nemokamai
ico_check
ico_check
ico_check
Kitos akcijos
ico_check
ico_check
Pirma paskola nemokamai suteikiama per 15 minučių
ico_check
ico_check
ico_check
Kodėl kažkas apskritai norėtų suteikti kreditą be registracijos mokesčio? Pagrindinė priežastis yra marketinginė. Matot Lietuvoje operuoja kone kelios dešimtys įvairiausių greitųjų kreditorių, be jų taip pat yra keletas bankų ir nemažai kredito unijų. Visi jie konkuruoja tarpusavyje norėdami pritraukti daugiau klientų pas save. Vienas iš konkurencijos būdų yra, kaip visuomet, kaina. Bet šioje vietoje niekas nenori pradėti kainų karų, todėl, kad visiems sumažinus kainas išloš tik klientai, bet ne pačios įmonės. Tuomet reikia ieškoti kitų būdų, kaip išskirti savo paslaugą. Kreditas nėra ta prekė, kurią galima įmantriai įpakuoti, kad ji išskirtų iš kitų. Atrodo, kad vienintelis būdas konkuruoti yra per įvairiausias akcijas ir nuolaidas, kurias būtų galima naudoti kaip privalumą, kaip išskirtinumą. Būtent taip ir atsirado kreditai be registracijos mokesčio.

Iš esmės jie nėra nuostolingi jį siūlantiesiems. Net jei pirma paskola yra suteikiama nemokamai, t.y. be palūkanų, ateityje jūs būtent dėl to būsite labiau linkę skolintis iš tos pačios įmonės. Ne tik todėl, kad jūs jau turėsite gerą nuomonę apie ją (visgi ji jums suteikė kreditą be registracijos mokesčio!), bet ir todėl, kad jums bus daugiau patogiau. Jums nereikės gaišti laiko registruojantis bei laukiant kol naujasis kreditorius patikrins jūsų kreditingumą, asmens duomenų teisingumą ir panašiai. Visa tai užima laiko, o jei jau pasiskolinote kartą iš vienos įmonės irkreditai be registracijos mokescio perėjote visą šį nepatogumų kelią, tai tikriausiai nebeimsite jo dar kart. Arba bent jau yra didesni šansai, kad to nedarysite dėl nepatogumo. Todėl ir yra siūlomi kreditai be registracijoms mokesčio.

Bet šios įmonės papildomai mano, kad jūs galite ir suklysti bei pasiimti naują kreditą. Tokie kreditai ir su tokia nuolaida yra suteikiami tik vieną kartą, skolinantis pirmą ir tik pirmą kartą. Jei to nežinote, tuomet galite pasiskolinti ir antrą kartą, tikėdamiesi tokios pat akcijos. Bet tokį kreditą visgi reikės grąžinti, nepriklausomai nuo jūsų žioplumo. Todėl visuomet atsiminkite – kreditai be registracijos mokesčio yra suteikiami tik skolinantis pirmą kartą ir tik ten, kur jis yra aiškiai siūlomas.

Atnaujinta: būtina paminėti ir tai, kad dabar atsiranda vis daugiau gudraujančių įmonių, kuriuos paslepia savo registracijos mokesčius. Pavyzdžiui, jūs galite net negalvoti, kad skolinantis jums reikės mokėti registracijos mokestį ir iš esmės tas gali būti nenurodyta. Bet kaip pasidarys aišku vėliau, šis mokestis bus viso labo perkeltas prie „administracinių mokesčių” arba „kiti mokesčiai” kategorijų. To pasekoje jums kaip ir reikės mokėti registracijos mokestį, bet tokioje formoje, kurią būtų lengva atpažinti. Todėl visuomet būkite budrūs ir atidžiai perskaitykite visas sąlygas, kurios jums yra siūlomos. Tokiomis gudrybėmis, perkeliant mokesčius iš vienos vietos į kitą, juos pervadinant ir t.t., bandoma sužaisti jūsų emocijomis ir nemokšiškumu. Bet jei žinosite, kad tas pats mokestis gali būti pervadintas kitu pavadinimu, reiškiasi, kad nebūsite taip lengvai pergudraujamas ir apgaunamas.

Neatlikus tokių elementarių veiksmų, neabejotinai prarasite galimybę gauti kreditą be registracijos mokesčio, nemokamą paskolą ar apskritai pigiausią paskolą pagal savo poreikius. Todėl būkite atidūs, kuomet kalba pasisuka apie sutartis.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-14.

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
2.5 based on 6 votes
Paslaugos pavadinimas
Kreditai be registracijos mokesčio

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt