Paskolos be pajamų

Gauti paskolą be pajamų gali būti nelengva. Ne tiek daug kreditorių nori išduoti tokias paskolas. Lengviausiai paskolos be pajamų išduodamos, jei neturėdami oficialių pajamų iš darbo, jūs gaunate kitas pajamas (iš verslo, individualios veiklos, pagal autorines sutartis). Lygiai taip pat sunkiai suteikiamos paskolos be pajamų vertinimo, nes jis yra būtinas, kad kreditorius galėtų įvertinti paskolos paraiškos teikėjo mokumą. Geriausia dėl tokios paskolos kreiptis į greito kredito bendroves, tačiau pasidomėkite ir kitomis alternatyvomis.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 25 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 84 mėn.

Paskolos be pajamų šiandien kelia didelį susidomėjimą. Lietuvoje yra daug tokių žmonių, todėl tas susidomėjimas – natūralus. Galbūt tai nebūtų taip aktualu, jei gauti paskolą bedarbiams būtų taip paprasta, tačiau tai toli gražu nėra realybė. Net priešingai, pasiskolinti neturint pajamų yra ne ką lengviau nei turint įsiskolinimų. O pastarieji dar turi refinansavimą – paskolas, kurios skirtos būtent jiems. Tuo tarpu neturintys pajamų tokių lengvai prieinamų pasirinkimo variantų tiesiog neturi ir turi suktis iš padėties kitaip nei įsiskolinę.

Paskolos be pajamųLabiausiai neturinčius pajamų domina greitieji kreditai. Taip pat kitos paskolos be pajamų vertinimo. Todėl ieškantys tokių paskolų dažniausiai kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves. To priežastis – labai paprasta: greitieji kreditai yra išduodami su nepalyginamai mažiau kliūčių nei vartojimo paskolos internetu. Norint gauti bet kokį kreditą iš banko gali tekti gerokai paplušėti. Taip yra dėl bankų nenoro prisiimti bereikalingos rizikos (kaip jie ją supranta). Todėl neturintiems pajamų ir bedarbiams tokios paskolos iš kart atkrenta. O alternatyvų daug nėra. Gauti kreditą iš kredito unijų yra dar sudėtingiau. Ten ne tik, kad reikia atitikti dar griežtesnius reikalavimus, bet būtina priklausyti tai kredito unijai, iš kurios norima skolintis. Tarpusavio skolinimo platformos taip pat turi savitas skolinimo taisykles, todėl ten gauti vartojimo kredito irgi gali nepavykti. Taip jau nutinka, kad daug pasirinkimų nebėra: greitieji kreditai be pajamų yra vienintelis tokių asmenų pasirinkimas.

Paskolos be pajamų bedarbiams, bloga kredito istorija, įsiskolinimai ir kt.

Nenuostabu, kad gauti paskolą be oficialių pajamų yra visai kas kita ir šiek tiek sudėtingiau. Tame nėra ar bent jau neturėtų būti nieko keliančio nuostabą, nes neturint jokių pajamų pasiskolinti tikrai yra sudėtingiausia. Bloga kredito istorija ar įsiskolinimai tikrai nesutrukdo gauti paskolą taip, kaip pajamų neturėjimas. Apie pastarąsias paskolas jau esame rašę ne kartą ir dažniausiai trukdžiai jas gauti yra minimalūs. Tačiau paskolos be pajamų savo ruože turi labai realių kliūčių.

Viena jų (ir pati akivaizdžiausia) yra įstatymas, kuris numato, kad asmenys neturintys jame numatytų pajamų gauti paskolos tiesiog negali. Tokiais atvejais išeičių pasiskolinti nėra daug. Jei turite kitų pajamų, atitinkate kitus reikalavimus ir tiesiog esate „ant ribos”, tuomet akivaizdžiausia išeitis ir kuria pasinaudoti šiandien vis dar galima yra pirma paskola nemokamai. Tokia ir kitos panašios akcijos reiškia, kad paskolos yra galimai išduodamos su kiek mažiau griežtesniais standartais. Kadangi tokioms paskoloms nereikia grąžinti palūkanų, negrąžinimo rizika kreditoriui yra mažesnė.

Kaip dar pasiskolinti negaunant oficialių pajamų?

Ar yra daugiau galimybių gauti paskolą negaunantiems jokių oficialių pajamų? Atsakymas yra paprastas: taip, bet tai tikrai nereiškia, kad tokios paskolos bus pigesnės net palyginus su greitais kreditais. Čia mes žinoma kalbame apie neoficialias paskolas iš privačių asmenų. Tokiais atvejais nėra taikomi jokie oficialūs reikalavimai, nes tokios paskolos nepapuola po vartojimo kredito įstatymo jurisdikcija. Dažniausiai tokias paskolas suteikia artimieji. Jei pasiskolinti iš jų galimybės nėra, galima ieškoti kitų privačių asmenų. Tačiau pastaruoju atveju reikėtų susitaikyti su daug aukštesnėmis palūkanomis. Reziume: paskolos be pajamų yra suteikiamos, bet nestandartinėmis sąlygomis. Net ir suradus būdą jas gauti, gali reikėti būti pasirengus primokėti šiek tiek daugiau nei įprastai mokama už greitąjį kreditą ar kitas paskolas.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-14

Paskolos be pajamų