Paskolų rūšys

Paskolos be pajamų

Paskolos be pajamų šiandien kelia didelį susidomėjimą. Lietuvoje yra daug tokių žmonių, todėl tas susidomėjimas – natūralus. Galbūt tai nebūtų taip aktualu, jei gauti paskolą bedarbiams būtų taip paprasta, tačiau tai toli gražu nėra realybė. Net priešingai, pasiskolinti neturint pajamų yra ne ką lengviau nei turint įsiskolinimų. O pastarieji dar turi refinansavimą – paskolas, kurios skirtos būtent jiems. Tuo tarpu neturintys pajamų tokių lengvai prieinamų pasirinkimo variantų tiesiog neturi ir turi suktis iš padėties kitaip nei įsiskolinę.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
#6 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Manopaskola logo
vivus logo
smspinigai logo
bigbank logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti piniginelt paskolą
Gauti bigbank paskolą
Palūkanos
Nuo 7%
Nuo 26%
Nuo 9%
Nuo 9%
Nuo 12%
Nuo 6,6%
Suma
300-10 000€
50-5 000€
500-25 000€
100-15 000€
100-5 000€
1 000-25 000€
Terminas
12-60 mėn.
3-48 mėn.
3-84 mėn.
3-84 mėn.
3-72 mėn.
6-120 mėn.
Sutarties mokestis
1-6%
0%
0%
0%
0%
9,5€
Administravimo mokestis
0,17-0,58%
0,75%
Yra
3,6-12%
0,75%
6,9-9,9%
Kaip greit išduodamos?
2-3 d.d.
15 min.
1 d.d.
10 min.
15 min.
1-2 d.d.
Paskolos be pajamųLabiausiai neturinčius pajamų domina greitieji kreditai. Todėl ieškantys paskolos be pajamų dažniausiai kreipiasi į greitųjų kreditų bendroves. To priežastis – labai paprasta: greitieji kreditai yra išduodami su nepalyginamai mažiau kliūčių nei vartojimo paskolos internetu. Norint gauti bet kokį kreditą iš banko gali tekti gerokai paplušėti. Taip yra dėl bankų nenoro prisiimti bereikalingos rizikos (kaip jie ją supranta). Todėl neturintiems pajamų ir bedarbiams tokios paskolos iš kart atkrenta. O alternatyvų daug nėra. Gauti kreditą iš kredito unijų yra dar sudėtingiau. Ten ne tik, kad reikia atitikti dar griežtesnius reikalavimus, bet būtina priklausyti tai kredito unijai, iš kurios norima skolintis. Tarpusavio skolinimo platformos taip pat turi savitas skolinimo taisykles, todėl ten gauti vartojimo kredito irgi gali nepavykti. Taip jau nutinka, kad daug pasirinkimų nebėra: greitieji kreditai be pajamų yra vienintelis tokių asmenų pasirinkimas.

Paskolos be pajamų bedarbiams, bloga kredito istorija, įsiskolinimai ir kt.

Atsidūrus šioje situacijoje svarbu atskirti du skirtingus dalykus: paskolas be pajamų ir kreditus bedarbiams. Pirmuosius gauti yra sudėtingiau nei antruosius. Paskolos bedarbiams gal nėra suteikiamos taip, kaip anksčiau, bet jas gauti vis dar yra įmanoma. Juk net ir bedarbiai gauna pajamų (kad ir kokios mažos jos bebūtų). Todėl tokios paskolos gali būti lengvai suteikiamos bendrovėse, kurios netaiko tokių griežtų standartų. Tačiau gauti paskolą be oficialių pajamų yra visai kas kita ir šiek tiek sudėtingiau. Tame nėra ar bent jau neturėtų būti nieko keliančio nuostabą, nes neturint jokių pajamų pasiskolinti tikrai yra sudėtingiausia.

Bloga kredito istorija ar įsiskolinimai tikrai nesutrukdo gauti paskolą taip, kaip pajamų neturėjimas. Apie pastarąsias paskolas jau esame rašę ne kartą ir trukdžiai jas gauti yra minimalūs. Apskritai, dažniausiai jie būna susiję su tariamomis, o ne realiomis kliūtimis. Tačiau paskolos be pajamų savo ruože turi labai realių kliūčių. Viena jų (ir pati akivaizdžiausia) yra įstatymas, kuris numato, kad asmenys neturintys jame numatytų pajamų gauti paskolos tiesiog negali.

Tokiais atvejais išeičių nėra daug, bet jų rasti tikrai galima. Akivaizdžiausia ir kuria pasinaudoti šiandien vis dar galima yra pirmos paskolos nemokamai panaudojimas. Tokia ir kitos panašios akcijos reiškia, kad paskolos yra išduodamos su daug mažiau griežtesniais standartais ir sąlygomis. Kadangi tokioms paskoloms nereikia grąžinti palūkanų, riziką ją suteikti neturintiems pajamų ar neturintiems darbo yra daug mažesnė. Todėl neturintieji pajamų pirmiausia turėtų žvalgyti įvairių akcijų ir geriausia susirasti tokią, kuri leistų pasiskolinti be palūkanų ir kitų mokesčių.

Kaip dar pasiskolinti negaunant oficialių pajamų?

Ar yra daugiau galimybių gauti paskolą negaunantiems jokių oficialių pajamų? Atsakymas yra paprastas: taip, bet tai tikrai nereiškia, kad tokios paskolos bus pigesnės net palyginus su greitais kreditais. Tačiau lygiai taip pat tai nereiškia, kad jos bus brangesnės. Viskas priklausys nuo jūsų gebėjimo susirasti tinkamą kandidatą tokiai paskolai gauti.

Čia mes žinoma kalbame apie paskolas iš žmonių, kurios gali būti ir pigesnės, ir brangesnės, priklausomai nuo asmens pasirinkimo. Yra dviejų rūšių kreditai be pajamų šioje kategorijoje: tiesiai iš privačių asmenų ir per skolinimo platformas. Skolinantis pastaruoju atveju paskolos yra daug pigesnės nei greitieji kreditai, tačiau dažniausiai jos turi dar griežtesnius skolinimo standartus nei tie patys bankai ir jų vartojimo kreditai. Galima skolintis ir tiesiogiai iš žmonių, bet tokiais atvejais paskolos dažnai yra brangesnės net už greitus kreditus. Dažnai gali nutikti ir taip, kad tokios paskolos nebus suteiktos su oficialiu patvirtinimu, todėl išauga apgaulės ir kitų dalykų rizika.

Viso šito moralas yra paprastas: paskolos be pajamų yra suteikiamos, bet jų gali reikėti paieškoti. Net ir suradus būdą jas gauti, gali reikėti būti pasirengus primokėti šiek tiek daugiau nei įprastai mokama už greitąjį kreditą ar kitas paskolas.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2021-12-06

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
1.5 based on 4 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolos be pajamų

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Finbee paskolos