Paskolų rūšys

Greitieji kreditai visą parą

Greitieji kreditai visą parą – tiesiai prieš jūsų akis. Išsirinkite jums tinkamiausią pasiūlymą ir pasiskolinti bet kuriuos paros metu. Rytas, diena ar vakaras – visai nesvarbu, nes paskolos visą parą suteikiamos daugelyje kredito bendrovių. Paraišką dėl paskolos visą parą galėsite pateikti bet kuriuo metu, o pinigai į jūsų sąskaitą bus pervedami artimiausios darbo dienos valandomis. Todėl galite tiesiog pateikti paraišką internetu bet kuriuo paros metu, o ją patvirtinus, pinigus gausite kredito bendrovei pradėjus darbą. Bet kuriuos atveju, greičiausiai lėšas gausite, jei kreipsitės dėl greitos paskolos visą parą.

Fjordbank

Metinė palūkanų norma: nuo 7.9%
Paskolos suma: 1 000€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: 0.3%
Kredito suteikimo greitis: 1 – 2 d.d.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.
Sutarties mokestis: iki 6%
Administravimo mokestis: iki 0.58%
Kredito suteikimo greitis: 2 – 3 d.d.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: ?
Kredito suteikimo greitis: 1 d.d.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.
Sutarties mokestis: 3.9%
Administravimo mokestis: iki 0.75%
Kredito suteikimo greitis: 30 min.

Credit24

Metinė palūkanų norma: nuo 23.9%
Paskolos suma: 100€ – 5 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 36 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: 0%
Kredito suteikimo greitis: 15 min.

momentcredit

Metinė palūkanų norma: nuo 13.2%
Paskolos suma: 50€ – 10 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.
Sutarties mokestis: ?
Administravimo mokestis: ?
Kredito suteikimo greitis: 5 – 15 min.

bobutespaskola

Metinė palūkanų norma: nuo 26%
Paskolos suma: 50€ – 5 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 48 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: 0.75%
Kredito suteikimo greitis: 15 min.

ecocredit

Metinė palūkanų norma: nuo 73%
Paskolos suma: 100€ – 2 000€
Paskolos terminas: 2 mėn. – 24 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: 0%
Kredito suteikimo greitis: 15 min.

Paskoluklubas

Metinė palūkanų norma: nuo 6%
Paskolos suma: 100€ – 20 000€
Paskolos terminas: 1 mėn. – 84 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: iki 9.9%
Kredito suteikimo greitis: 15 min. – 14 d.d.

smspinigai

Metinė palūkanų norma: nuo 11.9%
Paskolos suma: 100€ – 5 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: 0.75%
Kredito suteikimo greitis: 15 min.

gf bankas

Metinė palūkanų norma: nuo 9.9%
Paskolos suma: 100€ – 25 000€
Paskolos terminas: 1 mėn. – 84 mėn.
Sutarties mokestis: ?
Administravimo mokestis: ?
Kredito suteikimo greitis: nuo 1.5 val.

vivus finance

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 100€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.
Sutarties mokestis: 0%
Administravimo mokestis: iki 1%
Kredito suteikimo greitis: 10 min.

Tipinio greitojo vartojimo kredito pavyzdys:

Sudarius sutartį dėl 1 000 EUR vertės paskolos 6 mėnesių terminui, kai metinė palūkanų norma – 13.9%, sutarties sudarymo mokestis – 0.9% paskolos sumos, o mėnesinis administravimo mokestis – 0.7%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma bus 18.6%, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1 498 EUR.

Tobulėjant technologijoms ir gerėjant gyvenimo kokybei auga ir mūsų apetitai. Juk taip jau yra – apetitas kyla bevalgant. Todėl kai Lietuvoje atsirado pirmieji greitieji kreditai, tai sukėlė didžiulį ažiotažą daugeliui žmonių. Kai kurie iš jų nebuvo matę nieko panašaus, nes skolindavosi tik iš komercinių bankų. Tuo tarpu kiti apskritai nebuvo turėję jokios skolinimosi patirties ir greitieji kreditai internetu tapo pirma tokia patirtimi. Nieko nuostabaus, kad dešimtys tūkstančių žmonių suskubo pasinaudoti suteikta galimybe gauti paskolą. Nors iš pradžių kainos nebuvo žemos, tai nestabdė žmonių, norinčių pasiskolinti.

Tačiau laikui bėgant pradėjo keistis žmonių poreikiai ir skolinimosi įpročiai. Jei iš pradžių kreditas suteikiamas internetu kėlė nuostabą ir buvo didžiulė naujovė, tai su laiku tai tapo elementariausiu faktu ir būtinybę. Niekas net negali pagalvoti, kad greitas kreditas galėtų būti nesuteikiamas internetu. Tokie kreditai paprasčiausiai nerastų savo klientų ir turėtų palikti rinką.

Tuomet pradėjo kilti ir kiti reikalavimai iš klientų pusės. Iš pradžių buvo (žinoma, netiesiogiai) pradėta reikalauti mažesnių kainų, tuomet didesnių sumų ir apskritai geresnių sąlygų. Galiausiai bent kartkartėmis suteikiamas nemokamas kreditas taip pat tapo savaime suprantamu dalyku. Nors iš pradžių tai buvo didžiulė naujovė, dabar tai didelio įspūdžio žmonėms nebedaro. Tai tapo elementariausia marketingo praktika.

Bet du reikalavimai – kaina ir prieinamumas – klientams yra itin svarbūs. Būtent dėl šios priežasties žmonės pradėjo žvalgytis kur galimai suteikiami pigūs greitieji kreditai visą parą. Šiame amžiuje žmonėms yra ypatingai svarbu turėti galimybę gauti kreditą kada tik panorėjus, nepriklausomai nuo paros laiko. Tačiau žinoma, kad ne bet kokį kreditą, o pigų. Geriau susirasti pigiausią, o apskritai geriausias variantas būtų pasiskolinti nemokamai. Tačiau kur randami tokie kreditai ir ar apskritai galima jų rasti?

Greitasis kreditas visą parą internetu ir SMS žinute

greitieji kreditai visą parąPačioje pradžioje reikėtų išskirti tris greitųjų kreditų rūšis – tuos, kurie yra suteikiami internetu, konkrečioje vietoje ir SMS žinute. Pirmieji du variantai yra kiek keblesni už trečiąjį iš mus dominančios perspektyvos. Greitieji kreditai, kuriuos galima gauti konkrečiose fizinėse vietose (pvz. prekybos centro kasose, konkretaus kreditoriaus aptarnavimo skyriuose, konsultantui atvykus į namus ir panašiai) visą parą suteikiami nėra. Tai turėtų būti pakankamai akivaizdu. Kadangi prekybos centrai ir visos kitos vietos, kur tokius kreditus galima gauti dirba tik nustatytą laiko dalį per dieną, ten aptarnauti bet kuriuos paros metus tikrai nebūsite. Kitaip tariant niekas jūsų nelauks viduryje nakties, kad galėtų suteikti norimą kreditą.

Kreditai internetu sukuria truputėlį kitokią situaciją. Nors iš pažiūros turėtų atrodyti, kad greitas kreditas internetu galėtų ir turėtų būti suteikiamas visą parą be išlygų, realybė yra kiek kitokia. Tiesa, čia situacija yra dviprasmiška, nes egzistuoja dvi skirtingos kreditorių kategorijos, kurios turi skirtingą požiūrį į greitų kreditų suteikimą bet kuriuos paros metu.

Yra vieni kreditoriai, kurie turi automatizuotą paraiškos peržiūros ir įvertinimo sistemą. Užpildžius paraišką pas tokius kreditorius, sistema automatiškai patikrina visus pagrindinius kriterijus ir automatiniu būdu nusiunčia atsakymą klientui. Teigiamo atsakymo atveju, klientui yra pervedama numatyta pinigų suma į nurodytą banko sąskaitą. Dažniausiai tokia sistema taikoma tik nedidelių paskolų prašymo atvejais. Kitose situacijose darbuotojai turi peržiūrėti duomenis individualiai ir priimti sprendimą patys. Todėl greitieji kreditai visą parą internetu yra visai įmanomas variantas. Tačiau tam būtina susirasti tokią paslaugą teikiantį kreditorių ir bandyti skolintis pakankamai mažą sumą pinigų. Tokius kreditorius galima atsekti pagal jų reklamą – jie teigs, kad greituosius kreditus suteikia per 15 minučių.

Kiti kreditoriai suteikia kreditus internetu, tačiau išimtinai su darbuotojų įsikišimu. Kitaip tariant, tokie kreditai nėra prieinami taip greitai, kaip aukščiau minėtieji. Darbuotojai privalo įvertinti ne tik automatiniu būdu iš viešų duomenų bazių ištraukiamus duomenis, bet ir kliento pateiktus atsakymus į anketos klausimus. Tuomet atsakingi asmenys turi prisiimti atsakomybę ir priimti sprendimą apie paskolos suteikimą. Tokiais atvejais kredito suteikimas gali užtrukti nuo vienos valandos iki daugiau nei paros. Tačiau tokie kreditoriai dažniausiai įsipareigoja pateikti atsakymą per nustatytą laiko tarpą. Todėl maksimali trukmė, kurią gali reikėti palaukti yra viena para.

Tuo tarpu sms kreditai yra visai kitas „žvėris”. Skolinantis per sms žinutes, kreditas yra prieinamas per 15 minučių visą parą ir be jokių išlygų. Viskas, ką klientui reikia padaryti, tai tiesiog susirasti kur yra suteikiami greitieji sms kreditai ir galima nebesukti galvos. Galite būti tikri, kad greitasis kreditas visą parą bus pasiekiamas vos per vieną žinutę. Viskas gali atrodyti labai paprasta, tačiau reikia turėti omenyje, kad tokie kreditai yra suteikiami konkrečiomis sąlygomis, su kuriomis reikėtų susipažinti iš arčiau. Kadangi tai nėra šio straipsnio tikslas, skaitytojams paliksime tą padaryti savo iniciatyva, tiesiog primindami, kad tokios sąlygos egzistuoja. Kitaip tariant, ne kiekvienas galės gauti tokį kreditą.

Paskolos visa parą kaina

pigiausi greitieji kreditaiKalbant apie kainą, greitieji kreditai visą parą iš esmės labai daug kuo neišsiskiria nuo įprastų kreditų. Juk formaliai kalbant tai yra ta pati paslauga! Tačiau nepaisant visko, galima pastebėti keletą svarbių skirtumų, kas liečia šios paslaugos kainą.

Nesunku suprasti, kad tokie kreditai, vien dėl savo prieinamumo ir patogumo, iš principo yra kiek brangesni nei įprasti kreditai. Taip nutinka todėl, kad tokias paskolas suteikiantys kreditoriai prisiima didesnę atsakomybę. Suteikdami kreditą labai greitai ir rankiniu būdu neperžiūrėdami kliento duomenų, tokie kreditoriai padidina savo paskolų krepšelio riziką. Kitaip tariant, yra didesnis statistinis šansas, kad tokie klientai nesugebės išmokėti kredito laiku. O skolinama suma, kaip minėjome, praktiškai išimtinai būna pakankamai maža, tad uždirbti iš to labai daug nepavyksta. Visa tai susideda į kiek didesnę kainą nei įprasti kreditai.

Ar tai reiškia, kad greitieji kreditai visą parą nėra pigūs? Kad nėra iš ko rinktis? Tikrai ne. Yra vienas svarbus niuansas, kurį iki šiol nutylėjome. Nors visumoje toks kreditas yra vidutiniškai brangesnis nei įprastiniai, jie dažnai yra suteikiami su įvairiomis akcijomis. Kiekvienas nori į savo pusę prisivilioti klientą, o tą geriausią padaryti naudojant patrauklesnius pasiūlymus, kurie padaro teikiamą paslaugą pigesne nei konkurentų. O pirminiai kandidatai tokiai akcijai yra būtent tie kreditai, kurie yra paklausūs, bet taip pat nėra per brangūs. Dėl to, kuomet yra suteikiami nemokami kreditai, jie turi tam tikras ribas, už kurių jie pasidaro mokami. O kaip jau atspėjote, tokie nemokami kreditai yra būtent pigiausi greitieji kreditai visą parą.

Todėl prieš nusprendžiant ar tokį kreditą imti internetu ar sms žinute, pirmiausia siūlome pasitikrinti siūlomas akcijas. Tik po to galėsite priimti adekvatų ir tinkamai įvertintą sprendimą.

Visi greitieji kreditai internetu vienoje vietoje

Greitojo kredito skaičiuoklė

Pasitikrinkite potencialias paskolos sąlygas

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

Atnaujinta 2022-06-14.

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt