litcredit logoLitcredit.lt yra vienas iš naujesnių paskolų internetu tiekėjų – susikūręs tik 2012 metais, bet jau spėjusiu pasižymėti ir užimti vieną mūsų organizuojamame reitinge. Čia galbūt nerasite pačių geriausių sąlygų pasiskolinti, tačiau tikrai rasite gerai paruoštą ir aiškų bendrovės paslaugų puslapį, kuris yra geresnes net už kai kurių aukščiau išreitinguotų paskolų tiekėjų.

Čia taip pat rasite ir standartinius bei akcijinius paskolų pasiūlymus – pirmą kreditą nemokamai bei eilines paskolas nuo 50 iki 500 eurų. Paskolos nedirbantiems taip pat yra viena iš bendrovės siūlomų paslaugų. Greitąsias paskolas internetu čia taip pat galite gauti ir sms žinute – visai patogu, ar ne?

Problema su šiuo tiekėju yra ta, kad būdamas ganėtinai naujas tiekėjas ir neteikdamas geriausių ar net santykinai geriausių paskolų pasiūlymų Lietuvoje, jis negali iškilti aukščiau tos vietos, kurią jam skyrėme. Kodėl? Todėl, kad iškyla kredibilumo problema – daugybė naujų kreditorių greitai bankrutuoja. Mažai tikėtina, kad rinkoje ilgiau išbuvę kreditoriai bankrutuos, nes jie jau yra įsitvirinę greitąsias paskolas teikiančių bendrovių rinkoje. Tačiau su šiais mažiau žinomais, ne taip gerai išreklamuotais ir labai naujais rinkos žaidėjas – labai sudėtinga.

Litcredit.lt – kreditas iki 300 eurų nekainuoja

Viena mintis “Litcredit.lt – kreditas iki 300 eurų nekainuoja

  • 2016-10-17 at 3:18
    Permalink

    ar galima pasiskolinti jai turi skola kitam kreditoriui ir jau perduota anstoliam noretusi jiems atiduoti ir tvarkingai moketi imokas

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *