Kreditoriai
Mogo logotipas

Vienas iš labiausiai išsiskiriančių iš visų Lietuvos kreditorių yra ne kas kitas bet Mogo. Jo išskirtinumas slypi orientacijoje į konkrečią paskolų rūšį, kuri nesulaukia tokio didelio dėmesio iš kitų kredito tiekėjų. Mes kalbame, žinoma, apie autolizingo paslaugą. Būtent šio kreditoriaus teikiama paskola automobiliui leido jam užsitarnauti gerą vardą ir žinomumą Lietuvos kreditų rinkoje.

Tačiau tai nėra vienintelė paskolų rūšis, kurią teikia Mogo. Dar viena kiek mažiau dėmesio susilaukianti paslauga, kurios Mogo nepraleido pro akis yra paskolų refinansavimas. Teikdami šias dvi išskirtines ir mažiau žinomas paslaugas, Mogo tapo vienu unikaliausių kreditorių šalyje. Negana to, sėkmingai teikdamas šias paslaugas, Mogo užsitarnavo klientų pasitikėjimo ir užėmė nemažą rinkos dalį greitųjų kreditų rinkoje.

Tačiau jei to būtų maža, Mogo teikia ir kiek labiau standartinę – greitųjų kreditų – paslaugą. Bet net ir čia galite nustebti. Mat Mogo greitasis kreditas nėra toks jau visiškai tipinis lyginant su kitais. Įprastai skolinantis greitąjį kreditą galima tiesiog išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą sumos ir grąžinimo laikotarpio atžvilgiu. Tačiau Mogo nesiūlo iš anksto nustatytų pasirinkimo galimybių, bet galimą pasiskolinti sumą nustato pagal turimo automobilio vertę. Kitaip tariant, Mogo nesuteikia paskolos be užstato, bet reikalauja palikti užstatą jūsų automobilio formoje.

Visi šie aspektai padaro Mogo kreditą vienu įdomiausių ir populiariausių visoje šalyje.

Mogo autolizingo ypatybės ir išskirtinumas

Pradžiai pakalbėkime apie tai, kuo išsiskiria Mogo lizingas nuo kitų finansinių įstaigų teikiančių panašias paslaugas.

Pirmasis išskirtinumas yra tas, kad Mogo autolizingas gali būti ir paskolos internetu forma. Skirtingai nei su daugeliu kitų kreditorių, Mogo paskolos automobiliui yra suteikiamos tiek internetu, tiek fiziškai. Todėl norėdami gauti paskolą automobiliui įsigyti galite pasinaudoti tuo keliu, kuris jums yra patogiausias. Be to, Mogo turi gerao išvystytą paskolos suteikimo skyrių tinklą, kuris suteikia visas galimybes gauti norimą paskolą ne tik internetu, bet ir bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Kalbant apie konkretesnes šio autolizinog ypatybes ir savybes, galime paminėti, kad Mogo autolizingas suteikiamas iki 72 mėnesių laikotarpiui. Konkreti data priklausys nuo norimos pasiskolinti sumos ir norimo įsigyti automobilio. Tačiau nepriklausomai nuo pastarųjų kriterijų, paskolos suteikimo ir grąžinimo laikotarpis negali viršyti 6 metų.

Suvedę elementariausias asmeninius duomenis autolizingui gauti, atsakymą dėl paskolos suteikimo gausite vos per 30 minučių. Jums reikės pateikti savo vardą, pavardę ir valstybinį norimo įsigyti automobilio numerį. Taip pat reikės palikti savo kontaktinius duomenis – el. pašto adresą ir telefono numerį – kuriais naudodamiesi Mogo atstovai galės su jumis susisiekti ir pateikti savo atsakymą. Taip pat reikės turimų įsipareigojimų ir gaunamų mėnesinių pajamų dydžių. Užpildę šiuos duomenis ir juos nusiuntę, atsakymą gausite vos per 30 minučių. Esant teigiamo atsakymo atvejui ir jūsų sutikimui su autolizingo sąlygomis, pinigus gausite po dar vieno pusvalandžio. Tam tikromis sąlygomis pinigų pervedimas gali užtrukti ir iki 24 valandų.

Dar vienas įdomesnis privalumas yra tas, kad iki pinigų pervedimo jums nereikės atlikti bereikalingų registracijos veiksmų. Taip bus sutaupoma nemažai laiko, kuris yra suvalgomas visame registracijos kreditoriaus sistemoje procese.

Greitasis kreditas su automobilio užstatu – Mogo prekinis ženklas

Skiriasi nuo kitų panašaus tipo paslaugų ir Mogo siūlomi greitieji kreditai. Įprastai tokie kreditai yra suteikiami be užstato. Tai neišvengiamai reiškia ir prastesnes skolinimosi sąlygas dėl rizikos aspekto. Bet Mogo siūlo galimybę gauti greitąjį kreditą su santykinai geresnėmis sąlygomis, užstatant savo automobilį.

Viskas procesas yra pakankamai paprastas – prieš gaudami paskolą jūs būsite paprašyti perregistruoti savo automobilį Mogo vardu ir jo pateiktais duomenimis. Atlikę šį veiksmą ir Mogo atstovams pamačius šiuos duomenis sistemoje, būsite pilnai autorizuoti gauti greitąjį kreditą. Tiesa, viena itin svarbi ir klientui palanki detalė yra tai, kad automobilį ir toliau galėsite vairuoti be jokių problemų. Tai turėtų būti itin aktualu tiems, kuriems transporto priemonė yra labai svarbi.

Sąlygos yra pakankamai paprastos – gausite norimą paskolos sumą, jei ši neviršija 90% jūsų užstatomo automobilio vertės. Pasiskolint galėsite net iki 72 mėnesių laikotarpiui, pasirinkdami norimą kredito įmokų skaičių. Pastarasis gali svyruoti nuo 2 iki 72, priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio ir besiskolinamos sumos.

Tiesa, Mogo administravimo ir registracijos mokesčiai gali kiek nepatikti klientams, norintiems sutaupyti. Nors automobilio įvertinimą Mogo ekspertai atliks visiškai nemokamai, kiti mokesčiai toli gražu nėra maži. Pavyzdžiui, vien už sutarties sudarymą teks pakloti 7.5% nuo greito kredito sumos. Taip pat klientui reikės ir apsimokėti visas Regitros išlaidas, kurios bus reikalingos norint perregistruoti automobilį Mogo vardu.

Dar vienas būdas refinansuoti savo įsipareigojimus…

Vis labiau populiarėjant ir augant paklausai bei aktualumui, paskolų refinansavimas gali būti suteikiamas ir pas Mogo. Iš esmės šis refinansavimas mažai kuo skiriasi nuo kitų Mogo suteikiamu paskolų. Sąlygas yra praktiškai identiškos visomis prasmėmis. Tiesiog čia įsitraukia refinansavimo specifika, kuri leidžia dar ir pasididinti refinansuojamos paskolos sumą, jei tam yra poreikis.

Keletas paskolų refinansavimą suteikiančių kreditorių noriai refinansuoja tik greitųjų kreditų formos įsiskolinimus. Tuo tarpu Mogo yra pasirengęs suteikti refinansavimą nepriklausomai nuo įsiskolinimų šaltinio. Tai reiškia, kad sėkmingai refinansuoti galima ne tik įsiskolinimus iš greitųjų kreditų bendrovių, bet ir iš bankų ar kredito unijų. Svarbiau yra ne paskolos šaltinis, bet įsipareigojimo dydis, kuris yra apribojamas 10 000 eurų.

Paskolos apžvalga
Data:
Paskolos tipas
Mogo autolizingas
Įvertinimas
51star1star1star1star1star

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/