Lietuvoje atsiradę “greitukai” netruko užsitraukti nekokios reputacijos, švelniai tariant. Labai greit seimūnai ir atitinkamos institucijos pradėjo rūpintis eilinių piliečių gerove ir bandyti spręsti iš viso greitųjų paskolų bumo kilusias problemas. Viešoji erdvė irgi nebuvo gailestinga – spaudoje pasipylė istorijos apie tragiškai pasibaigusias pažintis su greitasiais kreditais. Socialiai atsakingi žmonės net pradėjo steigti pagalbos organizacijas, kurios siekė padėti žmonėms tvarkytis su greitųjų kreditų sukeltomis pasekmėmis.

Žinoma, viso šito jokiu būdu negalima neigti. Priešingai, apie tai kalbama per daug retai. Besaikis ar neapgalvotas skolinimasis reiškia, kad paskola internetu gali būti ne išsigelbėjimo ratas, o kilpa ant kaklo. Tačiau nepaisant visko, lygiai taip pat dažnai pamirštama, kad protingas skolinimasis ir išmintingai panaudoti pinigai gali sukurti priešingą situaciją. Kitaip sakant, tai gali tapti tikra palaima.

Pasiskolintų pinigų išnaudojimo būdai

Nors fantazijos apie pinigų išleidimą trūkti neturėtų, mes vis tiek norime pasiūlyti kelis realius ir populiarius variantus. Tokiu būdu siekiame parodyti situacijas, kuriose gali būti panaudoti pasiskolinti pinigai. Tikimės, kad tai leis kiekvienam geriau ir aiškiau į greituosius kreditus pažiūrėti per savo subjektyvumo prizmę. Tai savo ruoštu turėtų sužadinti ir kitokias nuomones greitųjų paskolų internetu atžvilgiu.

Vienas iš populiariausių būdų panaudoti “greituko” pinigus yra išpildyti jau senai trokštamą svajonę. Kažkam tai gali būti išsvajoto automobilio įsigijimas, kažkas – norimo rūbo, o dar kitam – kelionės bilietų pirkimas. Visą šitą būtina praleisti per savo svajonių prizmę ir pamatysite, kad paskolos internetu iš ties gali būti naudingos. Juk dabar nėra labai sudėtinga gauti kreditą, kuris siekia, kad ir 10 000 eurų. O su tokiais pinigais jau galite iš tikrųjų pildyti vos ne bet kokias turimas svajones. Pavyzdžiui, poilsinė kelionė į šiltuosius kraštus dviem, su visais patogumais, nekainuoja net 1 000 eurų. Todėl net ir su palyginus nedidele paskola galite išvykti į užtarnautą ir išsvajotą kelionę.

Bet svajonių įgyvendinimas yra tik viena medalio pusė. Tuos pinigus galite panaudoti ir daug produktyviau, žiūrint išimtinai iš ekonominės perspektyvos. Pasiskolinta suma pinigų gali būti panaudota saviugdai. Pavyzdžiui, tie pinigai gali būti panaudoti susimokėti už mokslą. Bet praktiškai bet koks saviugdos ar asmeninio tobulėjimo kelias reikalauja išteklių, kurių galbūt ne kiekvienas iš mūsų turime “po ranka”. Todėl tokia staigi finansinė pagalba paskolos formoje gali iš tikrųjų būti labai naudinga. Juolab, kad ateityje visa tai tikrai atsipirks!

Bet lygiai taip pat paskola internetu gali būti panaudoti ir savo verslo steigimui. Dabar jį pradėti nėra sunku – ypatingai internetu. Užtenka vos kelių šimtų eurų, kad būtų galima susikurti minimalistinį verslą ar projektą. O kadangi dažniausiai tai atsiperka – tai tik dar vienas pliusas greitiesiems kreditams.

Keli žodžiai pabaigai

Mūsų tikslas yra parodyti, kad protingai ir išmintingai naudojant, paskolos internetu iš tikrųjų gali būti labai naudingos. Ypatingai kuomet nėra geresnių variantų. Todėl jos suteikia galimybes, kurios daugeliui žmonių gali būti tikras išsigelbėjimo ratas.

Tačiau kita vertus mes nenorime į šoną nustumti visų baisių pavyzdžių, kas gali nutikti, kuomet greitieji kreditai nėra naudojami protingai. Todėl labai svarbu, kad prieš imant greitą paskolą viskas būtų labai kruopščiai apskaičiuota ir pasverta. Priešingu atveju labai rizikuojate!

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Paskola internetu reiškia naujas galimybes

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos