Paskolų rūšys

Paskolos be sutuoktinio sutikimo

Neseniai įsigalėjusi tvarka pakeitė kai kurių žmonių skolinimosi įpročius. Anksčiau mes visi atsakydavome tik patys už save: atėjau ir pasiskolinau ir niekas kitas apie tai neturėjo žinoti. Bet dabar yra truputėlį kitaip. Tikrai ne visi gali gauti paskolą be sutuoktinio sutikimo. Tiesiog taip jau yra, kad kreditoriai dabar yra įpareigoti patikrinti ne tik jūsų – kaip besiskolinančio asmens – bet ir jūsų sutuoktinio kredito istoriją, turimus įsipareigojimus/įsiskolinimus bei kitą būtiniausią informaciją.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Eurokreditas logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti eurokredito paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Jei apie tai pagalvosite, tai tikrai yra suprantama logika. Žmonės gyvenantys santuokoje dalinasi savo turtu ir pajamomis. Vieno žmogaus gaunamos pajamos keliauja į bendrą šeimos katilą. Vieno asmens įsiskolinimai taip pat įpareigoja jais rūpintis ir sutuoktinį. Todėl logiška, kad paskolos be sutuoktinio sutikimo nėra išduodamos nepatikrinus sugyventinio finansinės situacijos.

Paskolos be sutuoktinio sutikimo

Turbūt kiekvienas sutiktų, kad yra riba, kurią peržengus žmogui neturėtų būti suteiktas kreditas. Galime sakyti, kad ta suma yra 50% nuo gaunamų mėnesinių pajamų. Jei žmogaus mokamos įmokos kiekvieną mėnesį kainuoja daugiau nei 50% jo gaunamų mėnesinių pajamų “į rankas”, tai papildomos paskolos įsiskolinimams padengti ar kitiems poreikiams nebereikėtų suteikti, nes taip yra padidinama bankroto rizika. Tačiau jei įsiskolinimai siekia 40%, tuomet dar šiek tiek toks žmogus gali pasiskolinti arba gali bandyti gauti tokių įsipareigojimų refinansavimą.

Bet kas nutinka, jei toks žmogus turi išleisti 40% savo pajamų skoloms padengti, bet dar daugiau turi išleisti sutuoktinis? Nors atrodytų, kad toks žmogus galėtų pasiskolinti dar šiek tiek, bet realybė yra kitokia. Tokio asmens sutuoktinis gali turėti tiek skolų, kad efektyviai toks žmogus įsiskolinimams padengti turės išleisti ne 40% mėnesinių pajamų, bet dar daugiau. Taip yra, nes kaip ir minėjome, sutuoktinio paskolos yra beveik tas pats, kas tavo paskolos. Todėl logiška, kad toks žmogus, nors jis, kaip individas, neperžengia leistinų ribų, neturėtų gauti paskolos be sutuoktinio sutikimo, nes pastarasis turi žinoti ir patvirtinti papildomos įsipareigojimus, kurie neabejotinai paveiks šeimos gerbūvį.

Natūralu, kad tokiose aplinkybėse buvo įvestas įstatymas, kuris įpareigoja kreditorius tam tikrose situacijose nesuteikti kredito be sutuoktinio sutikimo. Kiekvienas turėtų suprasti tokią logiką.

Tuomet lieka klausimas: kaip visgi reikėtų gauti paskolą be sutuoktinio? Paprasčiausias atsakymas būtų toks: reikėtų neturėti tiek įsiskolinimų, kad tai sukeltų įtarimą kreditoriui ir priverstų jį tikrinti jūsų sutuoktinio duomenis ar net jam pranešti apie jūsų norą gauti paskolą ar patį pinigų gavimo faktą.

Bet jei jau taip nutiks, kad kito varianto neliks, tuomet derėtų pagalvoti apie skolinimąsi iš žmonių. Tokiais atvejais, priklausomai nuo to kaip ir kur skolinsitės, gali būti, kad net ir turit daug įsipareigojimų, galėsite labai sėkmingai ir nesunkiai gauti paskolą be sutuoktinio žinios ir sutikimo.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
4 based on 2 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolos be sutuoktinio sutikimo

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/