Kiekvienas iš mūsų nori pasiskolinti kuo mažesnėmis palūkanomis. Bet tą atlikti nėra labai paprasta kuomet norima pasiskolinti paskolą be užstato. Jei paprastos paskolos, pavyzdžiui paskola būstui ar paskola verslui turi ganėtinai mažas palūkanas, tai paskolos be užstato yra daug rizikingesnės ir reikalauja didesnių palūkanų. Šiuo metu būsto paskolą galima gauti vos už vieno procento palūkanas metams, tuo tarpu paskolos be užstato atveju vienam mėnesiui yra prašoma kone dešimt procentų palūkanų per mėnesį. Labai didžiulis skirtumas.

geriausiu paskolu pasiulymai atvaizdavimasprovident kreditai

Kodėl paskolos be užstato yra brangesnės už verslo ir būsto paskolas?

paskolos be užstatoGalbūt tai atrodo ganėtinai paradoksaliai, nes paskolos būstui ar verslui iš esmės turėtų būti rizikingesnės vien dėl to, kad jų suma dažnai siekia kelias dešimtis ar net kelis šimtus tūkstančių eurų. O išimtinais atvejais, kaip kad sindikuotos paskolos atveju ir šimtus milijonų eurų. Bet esmė yra tokia, kad paskola be užstato yra suteikiama žmonių grupėms, kurios yra daug rizikingesnės, tai reiškia, kad jos turi daug mažesnes galimybes grąžinti paskolą. Kaip pavyzdį galime pateikti paskolas bedarbiams, kurios yra suteikiamos net neįsitikinus, kad besiskolinantis asmuo turi darbą ar net apskritai kažkokias pajamas. Todėl šiais atvejais nėra jokių garantijų, kad skolininkas sugebės grąžinti paskolą. O jei nesugebėtų, tuomet reikia leisti pinigus paskolos išieškotojams, teisminiams procesams ir kitiems panašiems dalykams. Tuo tarpu būsto ar verslo paskolos yra kur kas detaliau išanalizuojamos ir suteikiamos tik tais atvejais, kuomet ekspertų nuomone besiskolinantis asmuo ar verslas tikrai sugebės grąžinti paskolą.

Kaip gauti paskolą be užstato mažomis palūkanomis ar nemokamai?

Vienas iš būdų pigesnei paskolai be užstato gauti yra bandymas skolintis tik tais atvejais, kuomet yra siūloma akcija ar kita lengvata. Tais atvejais, kuomet yra siūloma pirmos paskolos be palūkanų akcija, tai jūs apskritai galite gauti ją visiškai nemokamai. Kadangi tų, kurie teikia tokias paskolas yra nemažai, jums neturėtų būti sudėtinga surasti sau tinkantį pasiūlymą. Sudėtingiau gali būti tais atvejais, kuomet jūs jau esate skolinęsis visuose akcijas siūlančiuose bendrovėse ir tokio pasiūlymo nebesulauksite.

paskola be užstato mažomis palūkanomisTada jūs galite skolintis per kitus žmones, kurie pasiimtų paskolą savo vardu, o pinigus perduotų jums. Po to, sutartu terminu, jūs galėtumėte grąžinti savo bičiuliui pasiskolintą sumą, o šis savo ruoštu grąžintų ją bendrovei, kurios akcijomis naudodamasis pasiskolino. Iš esmės ši strategija veikia net ir tuomet, kai žmogus per kurį norite gauti nemokamą paskolą be užstato nėra jūsų bičiulis. Jūs visuomet galite pasirašyti nedidelę sutartį kaip garantą, kad paskolą tikrai grąžinsite. Nors labai dažnai paskolos be užstato sumos nebūna didelės, tad vargu ar kažkas rizikuos geru savo vardu ir žmonių pasitikėjimų bandydamas apgauti.

Kitas ir paskutinis būdas kaip galima gauti paskolą be užstato internetu mažesnėmis palūkanomis nei galėtumėte tą padaryti kitu atveju yra bandymas derėtis. Nustebtumėte sužinoję kiek žmonių gali labai nesunkiai nusiderėti sau palankesnes sąlygas. Šioje vietoje yra reikalingi tam tikri derybų įgūdžiai, bet jie dažniausiai nulemia ne tai ar jūs gausite nuolaidą, bet tai kokio dydžio nuolaida tai bus. Kuomet juridiniai asmenys ima paskolą savo verslų finansavimui, tai derybos yra natūralus reiškinys. Bet net ir tuomet, kai paskolą ima fizinis asmuo, pavyzdžiui būsto paskolų atvejais, derybos vyksta kone kiekvienu atveju ir nė viena pusė nepriima kažkokių numatytų standartinių sąlygų. Lygiai tą patį galite daryti ir paskolos be užstato atveju. Neabejoju, kad nenusiderėsite tokių sąlygų, jog paskolą gautumėte veltui, bet kad sąlygos gali būti geresnės – nė neabejokite.

Paskolos be užstato mažomis palūkanomis
Paskolos apžvalga
Data:
Paskolos tipas
Paskolos be užstato
Įvertinimas
41star1star1star1stargray

Viena mintis “Paskolos be užstato mažomis palūkanomis

  • at
    Permalink

    Raso,kad mazos palukanos, na jau visai durnais laiko….suteikia bedarbiams,bet grazint per30d,arba kas savaite imokas daryt,tai leiskit Ponai Kreditoriai,paklaust- is kur tas bedarbis paims per 30d pinigu,kad paskola grazint,arba kas savaite imokas daryt? Jei jau siulote tokias paslaugas vargsams,tai nors nesityciokit ir neklampinkit i didesni skurda.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *