Dirbate užsienyje? Ieškote kur galėtumėte pigiai pasiskolinti? Atėjote ten kur reikia! Mūsų geriausios paskolos dirbantiems užsienyje yra tiesiai prieš jūsų akis! Tiesiog pasirinkite norimą paskolos pasiūlymą ir teigiamo atsakymo atveju pinigai netruks pasiekti jūsų banko sąskaitos!

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Eurokreditas logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti eurokredito paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Nesvarbu ar kalbėsime apie paprastą greitą kreditą, apie būsto paskolą ar paskolą automobiliui, paskolos emigrantams Lietuvoje yra prieinamos pakankamai lengvai. Kai kurios iš jų – net lengviau nei Lietuvoje dirbantiems piliečiams. O jų palūkanų norma – solidžiai maža! Atminkite, kad kuo didesnė paskolos suma, tuo geresnėmis sąlygomis paskolos dirbantiems užsienyje galės būti pasiūlytos.

Taip nutinka todėl, kad emigrantai užsienyje dažniausiai gauna didesnes pajamas, ko pasekoje gali gauti paskolą geresnėmis sąlygomis. Tai nėra taip aktualu jei kalbėsime apie vartojimo paskolą, nes ji turi standartines ir fiksuotas sąlygas, kurios nekinta priklausomai nuo kliento finansų ir nėra derinamos individualiai.

Bet, pavyzdžiui, būsto paskolos dirbantiems užsienyje yra pigesnės, nes jų sąlygos yra individualios ir smarkiai kinta nuo vieno kliento iki kito. Būtent tokios didesnės vertės ilgalaikės paskolos dažniausiai yra aktualiausios emigrantams, todėl jas būtinai aptarsime, atsakyti į klausimą kaip jas gauti, kur kreiptis, kas suteikia ir t.t.

Tačiau net jei kalbėsime ne apie būsto kreditą, bet apie kiek mažesnes paskolas, kai kurios iš jų emigrantams taip pat gali būti suteiktos geresnėmis sąlygomis. Automobilių lizingas dirbantiems užsienyje irgi gali būti suteiktas geresnėmis sąlygomis, kurios būtų derinamos individualiai.

Bet prieš pasileidžiant į visų šių paskolų emigrantams aptarimą, derėtų paminėti, kad paskolos dirbantiems užsienyje lengviausiai išduodamos, kai žmogus dirba patikimose šalyse. Tai yra, Vokietija, Anglija, Airija, Norvegija – šalys, kurios Lietuvos emigrantai dažniausiai turi pakimimą ir gerai apmokamą darbo vietą. Todėl jei turite darbą šiose šalyse, tai gauti paskolą tikrai turėtų pavykti nesudėtingai, net jei tai yra didesnės vertės paskola būstui.

Tačiau iš karto verta pastebėti, kad jei kalbėsime apie paskolas gyvenantiems užsienyje, tuomet reikalai keičiasi kardinaliai. Tokiu atveju bet kokios paskolos jums teks ieškoti tarp vietinių kreditorių, bankų ar unijų, nes Lietuvoje gauti paskolą tiesiogiai bus labai sudėtinga.

Ką daryti dirbantiems nelegaliai?

paskolos dirbantiems uzsienyje (uk)Niekam nėra paslaptis, kad didelė dalis lietuvių emigrantų dirba nelegaliai. Tokio pasirinkimo logika yra ganėtinai paprasta – dirbant legaliai nei socialinės išmokos, nei senatvės pensija nesikaupia. O ir šiaip yra dirbama tikrai ne dėl jų ir vargu ar šiomis socialinėmis paslaugomis būtų galima pasinaudoti. Tuo tarpu dirbant užsienyje nelegaliai, darbo užmokestis yra gerokai didesnis. Taip nutinka dėl to, jog valstybė nežino apie jūsų sandorį su darbdaviu ir negali iš jūsų nuskaityti jokių mokesčių. Bet ištikus bėdai ar tiesiog atsiradus kokiems nors naujiems poreikiams dažnai galima pagalvoti apie greitąsias paskolas internetu. Tokiu atveju iškyla labai paprastas klausimas – ką gali padaryti nelegaliai dirbantis lietuvis užsenio šalyje tokioje situacijoje?

Pirmiausia atkrenta skolinimasis iš šalies, kurioje dirbate, finansinių institucijų. Nei bankai, nei greitųjų kreditų bendrovės jums paskolos nesuteiks. Tai yra kaina, kurią turite sumokėti todėl, kad dirbate nelegaliai. Kadangi dėl tokio darbo pobūdžio jūs esate oficialiai neregistruotas toje šalyje, neturite jokių (oficialių) pajamų ir jokių galimybių jas įrodyti, niekas nesiteiks jums suteikti paskolos. Iš skolintojų perspektyvos, jūs esate imigrantas neturintis jokių pajamų (nes negalite jų įrodyti), o tokiems žmonėms nei kreditas, nei paskola tikrai suteikta nebus. Tokie žmonės asocijuojami su rizikingiausiomis socialinėmis grupėmis, nes jiems negrąžinus paskolos laiku ar apskritai (kas yra labai realu), galimybės atgauti pinigų iš kitos šalies piliečių – labai miglotos. Todėl nenustebkite, kad prašydami vartojimo paskolos ar greitoji kredito sulauksite labai keistų žvilgsnių ir vienareikšmiško atsakymo.

Kas jums belieka? Vienas variantas. Paskolos internetu dirbantiems užsienyje gali būti suteiktos, jei skolinsitės iš Lietuvos greitųjų kreditorių. Bet tokia galimybė tikrai nereiškia jokių garantijų. Nors Lietuvoje yra vienas ar kitas kreditorius, kuris gali suteiktą paskolą bedarbiams ar kitoms rizikingoms socialinėms grupėms, tokių variantų tikrai reikės paieškoti. Jei norite garantijų, jums reikia padaryti vieną labai paprastą dalyką, tai yra deklaruoti savo pajamas, kurias gavote užsienyje. Tokiu būdu mūsų kreditorių akyse jūs būsite legalias pajamas gaunantys asmenys, kurie neturės didelių problemų grąžinti pasiimtus kreditus, bent jau statistiškai. Kadangi užsienyje dirbantys asmenys labai dažnai uždirba daugiau nei vidutinis lietuvis mūsų šalyje, jūs ne tik, kad neturėsite didelių problemų gauti greitąjį kreditą, bet galėsite jį gauti net ir tuo atveju, jei turite problemų su kredito istorija ar norite pasiskolinti didesnę sumą pinigų. Nelegaliems darbininkams, tai iš esmės yra vienintelė oficiali išeitis, norintiems gauti greitąjį kreditą dirbantiems užsienyje.

Legaliai dirbate užsienyje. Ką rinktis, užsienio ar Lietuvos kreditorius?

Jei dirbate legaliai, esate oficialiai registruotas ir neturite problemų su teisėsauga, tuomet jums yra atviri visi keliai. Jūs galite skolintis visur, kur tik norite. Svarbiausia tiesiog išsirinkti geriausią pasiūlymą.

swedbank vartojimo paskolaGalbūt reikėtų pradėti nuo pigiausios paskolos pasiūlymo. Ar žinojote, kad paskolą internetu galite gauti ir iš banko? Vienas iš geriausiai žinomų ir pigiausių variantų yra Swedbank teikiamas vartojimo kreditas internetu, kurį galite gauti net ir dirbdami užsienyje. Dar 2007 metais Swedbank pradėjo koncentruotis į dirbančius užsienyje ir greitai atsirado būtent jau minėtas vartojimo kreditas, kuris tapo prieinamas emigrantams, legaliai dirbantiems kitose šalyse. Kaip sako pats bankas, atsakymas dėl kredito išdavimo internetu žmonėms yra suteikiamas vos per 24 valandas. Per šį laikotarpį jūs gausite atsakymą į savo nurodytą el. paštą, ar kreditas jums bus išduotas ar ne. Ypatingai nuostabu yra tai, kad sąlygas, kuriomis šis kreditas yra siūlomas, nepriklauso nuo to ar skolinatės internetu ar fiziškai atvykus į banką. Emigrantams toks pasiūlymas turėtų būti ypatingai įdomus, nes komercinių bankų teikiamos paskolos dirbantiems užsienyje yra gerokai pigesnės nei greitieji kreditai.

Bet jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorite ar negalite gauti tokio komercinio kredito, turite ir kitų pasiūlymų. Vienas iš jų – kiek brangesni, bet prieinami greitieji kreditai iš Lietuvos kreditorių. Jei jūs esate gavęs pajamas ir jas oficialiai deklaravote, tuomet neturėsite problemų ne tik, kad gauti greitąją paskolą internetu, bet ją gausite norimomis sąlygomis. Dėl didelių uždirbamų pinigų, su emigrantais asocijuojama itin maža nemokumo rizika. Dėl to gerą greitą paskolą galite gauti be didesnių problemų, net ir nepaisant prastos kredito istorijos. Žinoma, susidursite su problemomis, jei norėsite pasiskolinti iš ties didžiules sumas ir turėsite tikrai prastą paskolų grąžinimo istoriją, bet visais kitais atvejais – jūs esate saugus.

Dar vienas ir ko gero labiausiai mistika apgaubta opcija – skolinimasis iš užsienio greitųjų kreditų tiekėjų. Nors toks variantas tikrai yra įmanomas, jį reikėtų pasilikti kaip paskutinį pasirinkimą. Nors palūkanų normos abiejuose šalyse bus vienodos, jūs vis tiek galiausiai sumokėsite daugiau užsienyje dėl nepalankaus valiutų kurso santykio. Žinoma, mes darome prielaidą, kad jūs dirbate tokioje šalyje, kurioje toks santykis egzistuoja, nes kitu atveju – kam dirbti ten, ar ne? Negana to, minimali paskolos dirbantiems užsienyje suma jums gali būti per didelė, jei jūsų poreikiai yra minimalūs ir siejami su išlaidomis gimtojoje šalyje. Tokį variantą svarstykite vienu vieninteliu atveju – jei abu aukščiausiai minėti variantai dėl kokių nors priežasčių jums yra nepriimtini ar neprieinami ir/arba jei jūsų poreikiams neužtenka greitos paskolos iš  Lietuvos.

Slegia įsiskolinimai dirbant užsienyje?

Įdomu, kad paskolos dirbantiems užsienyje sukelia susidomėjimą net tik prireikus pinigų eiliniam pirkiniui. Nepamirškime, kad žmonės išvažiuoja svetur užsidirbti papildomai ne tik iš gero gyvenimo, bet ir iš būtinybės. Kai kuriuos tiesiog pradeda spausti skolos taip, kad kitos išeities nebelieka.

Bet nesunku nuspėti, kad kartais gali nutikti taip, kad toks sprendimas yra priimamas per vėlai. O tuomet pradeda ieškoti kažkokių kitokių ir greitesnių sprendimų problemoms išspręsti. Skolų refinansavimas yra vienas tų sprendimų, kurie dažnai gelbsti žmones. Tokia paslauga yra išskirtinė, nes mes šiaip esame įpratę manyti, kad greitieji kreditai įsiskolinusiems žmonėms nėra suteikiami jokiomis aplinkybėmis. Bet čia mes prieš savo akis turime paslaugą, kuri yra skirta ne kam kitam, bet būtent įsiskolinusiems žmonėms. Jų paskirtis čia yra unikali: jie skirti įsiskolinimams padengti ir skolas refinansuoti taip, kad bendra jų vertė sumažėja. Taip, tai yra paskola, kuri sumažina visų turimų įsiskolinimų naštą.

Koks didelis šis sumažėjimas? Viskas priklauso nuo kreditoriaus, bet ši suma gali siekti net iki 50%. Tai reiškia, kad su refinansavimo pagalba jūs galite sumažinti už savo įsipareigojimus mokamų palūkanų normą perpus! Tai yra dvigubas laimėjimas emigrantams. Šiaip paskolos dirbantiems užsienyje taip lengvai nėra suteikiamos net gimtinėje. Todėl kartais gali tekti dėl bet kokios paskolos pakovoti ir neužteks viso labo pateikti paraišką jai gauti. Bet tokia paskola yra įdomi, nes ji suteikiama lengvai ir emigrantams. Todėl refinansuoti skolas dirbantiems užsienyje iš tikrųjų yra paprasčiau nei gauti nieko neišsiskiriantį greitąjį kreditą!

Atnaujinta: 2021-01-08

Paskolos dirbantiems užsienyje
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
3.5 based on 6 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolos dirbantiems užsienyje

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

3 thoughts on “Paskolos dirbantiems užsienyje

 • at
  Permalink

  Laba diena. Gyvenant Vokietijoje galima gauti paskolą? Jei šio metu esi bedarbis, paskola reikalinga būstui būtų. Ar Vokietijoje įmanoma?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki o jeigu noriu pirkti nekilnokjama turta Airijoje o ne Lietuvoje tai tokiu atveju tai tik i Airijos bankus ir kreiptis ? arba jeigu noreciau kokioje Ispanojoje ksd ir apartmentus isigyti ?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Labas dirbu Norvegijoje banko saskaita norvegiska norėčiau gauti paskola žemės ūkio technikai ar imanoma

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos