Paskolos dirbantiems užsienyje 2023

Dėl paskolos dirbantiems užsienyje nebūtina kreiptis į svetimos šalies kreditorius. Paskolą internetu emigrantai gali gauti ir Lietuvoje. Tą padaryti daug paprasčiau, nei atrodo. Jei gaunate oficialias pajamas ir neturite įsiskolinimų, tuomet paskola dirbantiems užsienyje jums galės būti suteikta ir Lietuvoje. Nesvarbu ar ieškote vartojimo paskolos, norite finansuoti automobilį ar būstą – emigrantams gauti paskolą nėra sudaroma daug papildomų kliūčių (bet gali būti taikomos išimtys).

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 25 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 84 mėn.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

Paskolą emigrantai gali gauti nesvarbu, kur jie dirba – Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Vokietijoje ar bet kurioje kitoje užsienio šalyje. Kol pajamos yra oficialiai registruojamos ir jas galite įrodyti – gauti paskolą dirbant užsienyje nebus problemas. Viena iš pasirinkimų – pasiskolinti užsienio valstybėje, kurioje šiuo metu dirbate. Bet dėl daugelio priežasčių emigrantai nėra linkę ar negali to padaryti. Todėl tenka rinktis Lietuvos kreditorius.

Vartojimo paskolos dirbantiems užsienyje

Vartojimo kreditai – populiariausi tarp emigrantų. Priežasčių kodėl vartojimo paskola emigrantui gali būti reikalinga – labai daug. Jam gali reikėti jos pragyvenimui iki pirmos ar sekančios algos. Taip pat gali reikėti finansuoti didesnį pirkinį. Nepamirškime, kad jei emigranto atlyginimas atrodo didelis mums, Lietuvoje, tai užsienio valstybėje jis gali neperžengti minimalaus atlyginimo ribos. Tuomet vartojimo paskolos poreikis tarp emigrantų tampa labiau nei suprantamu.

Paskolos internetu dirbantiems užsienyje

Lengviausias būdas emigrantui pasiskolinti, tai padaryti tą internetu. Paskolos internetu gali apskritai būti vienintele galimybe pasiskolinti. Jei gauti kreditą užsienyje – ne opcija, tuomet Lietuvos kreditoriai tampa vienintele išeitimi. Tačiau užsienyje dirbantys emigrantai labai retai būna Lietuvoje, o finansavimo poreikis gali ir nelaukti. Todėl kreditas internetu emigrantui – tikras išsigelbėjimas.

Paskola automobiliui dirbantiems užsienyje

Finansuoti automobilį dirbant užsienyje gali būti sunkiau, nei gauti vartojimo paskolą. Kai kurie kreditoriai yra linkę tokią paskolą suteikti tik jei automobilis yra perkamas ir registruojamas Lietuvoje. Bet iš kitos pusės, jei emigrantas gali gauti vartojimo paskolą internetu, tuomet ją galės panaudoti savoms reikmėms, net jei tai automobilio įsigijimo finansavimas. Greitas kreditas dirbantiems užsienyje gali būti pravartus dėl tos pačios priežastis, net jei jos palūkanų norma gali būti didesnė nei vartojimo paskolos ar kitų specializuotų kreditų.

Paskola būstui dirbant užsienyje

Paskola dirbantiems užsienyje labai dažnai yra reikalinga ne vartojimo poreikiams patenkinti ar kokiems nors pirkiniams finansuoti. Ji jiems reikalinga, kad būtų galima įsigyti būstą. Būsto paskolos dirbantiems užsienyje net aktualesnės, nei dirbantiems ir gyvenantiems Lietuvoje, nes užsienyje emigrantai lengviau užsidirba pradiniam įnašui. O tuomet jau lieka tik išsirinkti norimą būstą, įnešti apie 15% asmeninių lėšų, o likutį finansuoti būsto paskolos pagalba. Tačiau pastaruoju metu galimybės gauti paskolą būstui dirbantiems užsienyje buvo apsunkintos, todėl prieš kreipiantis dėl tokios paskolos į banką ar kredito uniją, reikėtų detaliau susipažinti su sąlygomis ir reikalavimais, taikomais emigrantams.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Nei Lietuvos, nei užsienio kreditoriai nesuteikia paskolų, jei asmuo neturi jokių oficialių pajamų.

Priklausomai nuo to, kam - užsienio ar Lietuvos kreditoriams - turima įsiskolinimų ir nuo jų dydžio bei įsipareigojimų formos, rekomenduojama kreiptis dėl refinansavimo į tokią paslaugą teikiančias finansų įstaigas.

Taip, kiekvienas užsienyje dirbantis, bet Lietuvos pilietybę ir registruotą gyvenamąją vietą šioje šalyje turintis asmuo gali gauti paskolą būstui įsigyti iš Lietuvoje veikiančio banko.

Su sąlyga, kad emigrantas turi Lietuvoje registruotą gyvenamąją vietą ir atitinka visiems Lietuvos piliečiams vartojimo kredito įstatyme numatytus reikalavimus, jis gali gauti bet kurią paskolą, prieinamą bet kuriam Lietuvos piliečiui.

Atnaujinta 2023-04-28.

Paskolos dirbantiems užsienyje