Dirbate užsienyje? Ieškote kur galėtumėte pigiai pasiskolinti? Atėjote ten kur reikia! Mūsų geriausios paskolos dirbantiems užsienyje yra tiesiai prieš jūsų akis! Tiesiog pasirinkite norimą paskolos pasiūlymą ir teigiamo atsakymo atveju pinigai netruks pasiekti jūsų banko sąskaitos!

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Eurokreditas logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti eurokredito paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Nesvarbu ar kalbėsime apie paprastą greitą kreditą, apie būsto paskolą ar paskolą automobiliui, paskolos emigrantams Lietuvoje yra prieinamos pakankamai lengvai. Kai kurios iš jų – net lengviau nei Lietuvoje dirbantiems piliečiams. O jų palūkanų norma – solidžiai maža! Atminkite, kad kuo didesnė paskolos suma, tuo geresnėmis sąlygomis paskolos dirbantiems užsienyje galės būti pasiūlytos.

Taip nutinka todėl, kad emigrantai užsienyje dažniausiai gauna didesnes pajamas, ko pasekoje gali gauti paskolą geresnėmis sąlygomis. Tai nėra taip aktualu jei kalbėsime apie vartojimo paskolą, nes ji turi standartines ir fiksuotas sąlygas, kurios nekinta priklausomai nuo kliento finansų ir nėra derinamos individualiai.

Bet, pavyzdžiui, būsto paskolos dirbantiems užsienyje yra pigesnės, nes jų sąlygos yra individualios ir smarkiai kinta nuo vieno kliento iki kito. Būtent tokios didesnės vertės ilgalaikės paskolos dažniausiai yra aktualiausios emigrantams, todėl jas būtinai aptarsime, atsakyti į klausimą kaip jas gauti, kur kreiptis, kas suteikia ir t.t.

Tačiau net jei kalbėsime ne apie būsto kreditą, bet apie kiek mažesnes paskolas, kai kurios iš jų emigrantams taip pat gali būti suteiktos geresnėmis sąlygomis. Automobilių lizingas dirbantiems užsienyje irgi gali būti suteiktas geresnėmis sąlygomis, kurios būtų derinamos individualiai.

Bet prieš pasileidžiant į visų šių paskolų emigrantams aptarimą, derėtų paminėti, kad paskolos dirbantiems užsienyje lengviausiai išduodamos, kai žmogus dirba patikimose šalyse. Tai yra, Vokietija, Anglija, Airija, Norvegija – šalys, kurios Lietuvos emigrantai dažniausiai turi pakimimą ir gerai apmokamą darbo vietą. Todėl jei turite darbą šiose šalyse, tai gauti paskolą tikrai turėtų pavykti nesudėtingai, net jei tai yra didesnės vertės paskola būstui.

Tačiau iš karto verta pastebėti, kad jei kalbėsime apie paskolas gyvenantiems užsienyje, tuomet reikalai keičiasi kardinaliai. Tokiu atveju bet kokios paskolos jums teks ieškoti tarp vietinių kreditorių, bankų ar unijų, nes Lietuvoje gauti paskolą tiesiogiai bus labai sudėtinga.

Ką daryti dirbantiems nelegaliai?

paskolos dirbantiems uzsienyje (uk)Niekam nėra paslaptis, kad didelė dalis lietuvių emigrantų dirba nelegaliai. Tokio pasirinkimo logika yra ganėtinai paprasta – dirbant legaliai nei socialinės išmokos, nei senatvės pensija nesikaupia. O ir šiaip yra dirbama tikrai ne dėl jų ir vargu ar šiomis socialinėmis paslaugomis būtų galima pasinaudoti. Tuo tarpu dirbant užsienyje nelegaliai, darbo užmokestis yra gerokai didesnis. Taip nutinka dėl to, jog valstybė nežino apie jūsų sandorį su darbdaviu ir negali iš jūsų nuskaityti jokių mokesčių. Bet ištikus bėdai ar tiesiog atsiradus kokiems nors naujiems poreikiams dažnai galima pagalvoti apie greitąsias paskolas internetu. Tokiu atveju iškyla labai paprastas klausimas – ką gali padaryti nelegaliai dirbantis lietuvis užsenio šalyje tokioje situacijoje?

Pirmiausia atkrenta skolinimasis iš šalies, kurioje dirbate, finansinių institucijų. Nei bankai, nei greitųjų kreditų bendrovės jums paskolos nesuteiks. Tai yra kaina, kurią turite sumokėti todėl, kad dirbate nelegaliai. Kadangi dėl tokio darbo pobūdžio jūs esate oficialiai neregistruotas toje šalyje, neturite jokių (oficialių) pajamų ir jokių galimybių jas įrodyti, niekas nesiteiks jums suteikti paskolos. Iš skolintojų perspektyvos, jūs esate imigrantas neturintis jokių pajamų (nes negalite jų įrodyti), o tokiems žmonėms nei kreditas, nei paskola tikrai suteikta nebus. Tokie žmonės asocijuojami su rizikingiausiomis socialinėmis grupėmis, nes jiems negrąžinus paskolos laiku ar apskritai (kas yra labai realu), galimybės atgauti pinigų iš kitos šalies piliečių – labai miglotos. Todėl nenustebkite, kad prašydami vartojimo paskolos ar greitoji kredito sulauksite labai keistų žvilgsnių ir vienareikšmiško atsakymo.

Kas jums belieka? Vienas variantas. Paskolos internetu dirbantiems užsienyje gali būti suteiktos, jei skolinsitės iš Lietuvos greitųjų kreditorių. Bet tokia galimybė tikrai nereiškia jokių garantijų. Nors Lietuvoje yra vienas ar kitas kreditorius, kuris gali suteiktą paskolą bedarbiams ar kitoms rizikingoms socialinėms grupėms, tokių variantų tikrai reikės paieškoti. Jei norite garantijų, jums reikia padaryti vieną labai paprastą dalyką, tai yra deklaruoti savo pajamas, kurias gavote užsienyje. Tokiu būdu mūsų kreditorių akyse jūs būsite legalias pajamas gaunantys asmenys, kurie neturės didelių problemų grąžinti pasiimtus kreditus, bent jau statistiškai. Kadangi užsienyje dirbantys asmenys labai dažnai uždirba daugiau nei vidutinis lietuvis mūsų šalyje, jūs ne tik, kad neturėsite didelių problemų gauti greitąjį kreditą, bet galėsite jį gauti net ir tuo atveju, jei turite problemų su kredito istorija ar norite pasiskolinti didesnę sumą pinigų. Nelegaliems darbininkams, tai iš esmės yra vienintelė oficiali išeitis, norintiems gauti greitąjį kreditą dirbantiems užsienyje.

Legaliai dirbate užsienyje. Ką rinktis, užsienio ar Lietuvos kreditorius?

Jei dirbate legaliai, esate oficialiai registruotas ir neturite problemų su teisėsauga, tuomet jums yra atviri visi keliai. Jūs galite skolintis visur, kur tik norite. Svarbiausia tiesiog išsirinkti geriausią pasiūlymą.

swedbank vartojimo paskolaGalbūt reikėtų pradėti nuo pigiausios paskolos pasiūlymo. Ar žinojote, kad paskolą internetu galite gauti ir iš banko? Vienas iš geriausiai žinomų ir pigiausių variantų yra Swedbank teikiamas vartojimo kreditas internetu, kurį galite gauti net ir dirbdami užsienyje. Dar 2007 metais Swedbank pradėjo koncentruotis į dirbančius užsienyje ir greitai atsirado būtent jau minėtas vartojimo kreditas, kuris tapo prieinamas emigrantams, legaliai dirbantiems kitose šalyse. Kaip sako pats bankas, atsakymas dėl kredito išdavimo internetu žmonėms yra suteikiamas vos per 24 valandas. Per šį laikotarpį jūs gausite atsakymą į savo nurodytą el. paštą, ar kreditas jums bus išduotas ar ne. Ypatingai nuostabu yra tai, kad sąlygas, kuriomis šis kreditas yra siūlomas, nepriklauso nuo to ar skolinatės internetu ar fiziškai atvykus į banką. Emigrantams toks pasiūlymas turėtų būti ypatingai įdomus, nes komercinių bankų teikiamos paskolos dirbantiems užsienyje yra gerokai pigesnės nei greitieji kreditai.

Bet jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorite ar negalite gauti tokio komercinio kredito, turite ir kitų pasiūlymų. Vienas iš jų – kiek brangesni, bet prieinami greitieji kreditai iš Lietuvos kreditorių. Jei jūs esate gavęs pajamas ir jas oficialiai deklaravote, tuomet neturėsite problemų ne tik, kad gauti greitąją paskolą internetu, bet ją gausite norimomis sąlygomis. Dėl didelių uždirbamų pinigų, su emigrantais asocijuojama itin maža nemokumo rizika. Dėl to gerą greitą paskolą galite gauti be didesnių problemų, net ir nepaisant prastos kredito istorijos. Žinoma, susidursite su problemomis, jei norėsite pasiskolinti iš ties didžiules sumas ir turėsite tikrai prastą paskolų grąžinimo istoriją, bet visais kitais atvejais – jūs esate saugus.

Dar vienas ir ko gero labiausiai mistika apgaubta opcija – skolinimasis iš užsienio greitųjų kreditų tiekėjų. Nors toks variantas tikrai yra įmanomas, jį reikėtų pasilikti kaip paskutinį pasirinkimą. Nors palūkanų normos abiejuose šalyse bus vienodos, jūs vis tiek galiausiai sumokėsite daugiau užsienyje dėl nepalankaus valiutų kurso santykio. Žinoma, mes darome prielaidą, kad jūs dirbate tokioje šalyje, kurioje toks santykis egzistuoja, nes kitu atveju – kam dirbti ten, ar ne? Negana to, minimali paskolos dirbantiems užsienyje suma jums gali būti per didelė, jei jūsų poreikiai yra minimalūs ir siejami su išlaidomis gimtojoje šalyje. Tokį variantą svarstykite vienu vieninteliu atveju – jei abu aukščiausiai minėti variantai dėl kokių nors priežasčių jums yra nepriimtini ar neprieinami ir/arba jei jūsų poreikiams neužtenka greitos paskolos iš  Lietuvos.

Slegia įsiskolinimai dirbant užsienyje?

Įdomu, kad paskolos dirbantiems užsienyje sukelia susidomėjimą net tik prireikus pinigų eiliniam pirkiniui. Nepamirškime, kad žmonės išvažiuoja svetur užsidirbti papildomai ne tik iš gero gyvenimo, bet ir iš būtinybės. Kai kuriuos tiesiog pradeda spausti skolos taip, kad kitos išeities nebelieka.

Bet nesunku nuspėti, kad kartais gali nutikti taip, kad toks sprendimas yra priimamas per vėlai. O tuomet pradeda ieškoti kažkokių kitokių ir greitesnių sprendimų problemoms išspręsti. Skolų refinansavimas yra vienas tų sprendimų, kurie dažnai gelbsti žmones. Tokia paslauga yra išskirtinė, nes mes šiaip esame įpratę manyti, kad greitieji kreditai įsiskolinusiems žmonėms nėra suteikiami jokiomis aplinkybėmis. Bet čia mes prieš savo akis turime paslaugą, kuri yra skirta ne kam kitam, bet būtent įsiskolinusiems žmonėms. Jų paskirtis čia yra unikali: jie skirti įsiskolinimams padengti ir skolas refinansuoti taip, kad bendra jų vertė sumažėja. Taip, tai yra paskola, kuri sumažina visų turimų įsiskolinimų naštą.

Koks didelis šis sumažėjimas? Viskas priklauso nuo kreditoriaus, bet ši suma gali siekti net iki 50%. Tai reiškia, kad su refinansavimo pagalba jūs galite sumažinti už savo įsipareigojimus mokamų palūkanų normą perpus! Tai yra dvigubas laimėjimas emigrantams. Šiaip paskolos dirbantiems užsienyje taip lengvai nėra suteikiamos net gimtinėje. Todėl kartais gali tekti dėl bet kokios paskolos pakovoti ir neužteks viso labo pateikti paraišką jai gauti. Bet tokia paskola yra įdomi, nes ji suteikiama lengvai ir emigrantams. Todėl refinansuoti skolas dirbantiems užsienyje iš tikrųjų yra paprasčiau nei gauti nieko neišsiskiriantį greitąjį kreditą!

Atnaujinta: 2020-07-15

Paskolos dirbantiems užsienyje
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
2.5 based on 6 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolos dirbantiems užsienyje

50 thoughts on “Paskolos dirbantiems užsienyje

 • at
  Permalink

  Ar yra galimybe gauti is jusu paskola kai esu Anglijoja ir ten dirbu?Bandziau pildyti bet telefono nr neduoda parasyti anglisko ir nera banko Barclay

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Kaip man gauti greita kredita jei as dirbu Airijoje?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Laba diena dirbu norvegijoje ir noriu imti buitine teknika išsimokėtinai ar man duos? Dirbu jau 5 metus

   Atsakyti
  • at
   Permalink

   Noreciau paimti paskola bustui , dirbu londone . (10000euru)

   Atsakyti
    • at
     Permalink

     Ar galiu gauti 5000€paskolą?Dirbu ir gyvenu(2,5m)Anglijoje.Paskolą noriu pervesti į BARCLAY banką.Ar tai įmanoma Ačiū.

     Atsakyti
    • at
     Permalink

     Labas vakaras Dirbu Didžiojoje Britanijoje Alga vidutinė 1500 eurų į mėnesį Dirbu vienoje darbovietėje pusantrų metų Lietuvoje gaunu šalpa 198 eurų

     Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, dirbu Norvegijoje, tačiau mano bandomasis laikotarpis (6 mėnesiai) dar nėra pasibaigęs. Sakykite kiek reikia padirbėti laiko, kad galėčiau gauti vartojimo paskola iš Sparebank, kadangi esu šio banko klientas. Ačiū

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki dirbu anglijoje noreciau pasiskolinti pinigeliu dirbau legaliai dabar atsidariau savo kavinuke ir ir noriu pasiskolinti pinigeliu noriu i ja dar investuoti 5000 € ar man butu kokiu pasiulimu. Nors turiu lt saskaita swed banke.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Dirbu Airijoje.pilnu etatų. 4 metai stabiliai .vienoj kompanijoje.ar galėčiau gauti.laikiną paskolą iki 15.000 eurų..visus būtinus dokumentus.pristaticiau.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  LABA DIENA.Dirbu Vokietijoje jau 3,5 metų.Noriu gauti pakolą. Darbas oficialus ,darbo sutartis be apribojimų. Atlyginimą gaunu į užsienio sąskaitą.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Ar galiu gauti paskola gyvendama ir dirbdama Anglijoje?? Neturiu banko sąskaitos Lietuvoje bet grysciau ir atsidaryciau jeigu galima gauti paskola
  Ačiū

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar galima gauti paskola dirbant Anglijoje ir kokios palukanos

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki.Gyvenu ir dirbu Airijoj jau 7m. Ar galima gauti paskola ?

   Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki.Ar imanoma paimti paskola is jusu 10000 dirbant Vokietijoje ir algas su vyru gaunam i vokiska kortele turim visus dokumentus.Turiu lietuviska kortele swedbanko.Dirbam nuolatiniam darbe.

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena dirbu vokietijoj ar galiu is jusu skolintis prasau atsakyti ačiu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,ar imanoma butu gauti paskola buto pirkimuj pats dirbu anglijoj legalej 5 metus

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki gyvenu Norvegijoj pastovios pajamos gaunamos kronomis. Ar turime galimybę gauti paskolą pirkti būstą Lietuvoje ?

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki. Ar suteikiat paskola dirbanciam zmogui anglijoje? Ir kaip su palukanomis?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Lava diena. Dirbu Anglijoj ar imanoma gauti paskola is jusu? Bandau pildyti bet neduoda uzpildyti anglisko numerio. Ka daryti tokiu atveju?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Dirbu Anglijoj 14 metu legaliei ar galiu gauti paskola Lietuvoj jejgu taip tai kokios dokumentai rekia pristatiti.Aciu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, dirbu Vokietijoje jau metus, norėčiau gauti paskola, bet esu išsiregistravusi iš Lietuvos. Ar įmanoma gauti paskola?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki dirbu svedijoj ar galeciau gauti paskola 15000€ ka reiktu pristatyti kokius dokumentus

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena dirbu airijoje 10 metu tame paciame darbe noreciau gauti 15000 euru paskola bet paraiskos neina uzpildyti galbut galite duoti savo tell.nr kad galeciau asmeniskai susisiekti?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar galima jusu telefono numery susisiekti del paskolos

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar suteikiat būsto paskolą dirbantiems užsienyje?

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Laba diena.Dirbu Vokietijoje 2,5m.ar galėčiau gauti paskola?ir kiek?kokiu dokumentu reikia

   Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki ar galeciau gauti paskola dyrbu anglijoj ka reiktu daryti? turiu saskaita swedbanke

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki man reikėtų 150000 eurų namą noriu nusipirkti. Dirbu anglijoj legaliai ir daug metų aciu

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, dirbu Norvegijoje legaliai, kreipiausi i Swed banka, paskolos neduoda, noreciau 20000eur, galiu uzstatyti ir perkama buta. Man pasake , kad paskolos neduoda, jei pagrindiniai darbdaviai, t.y darbas yra Norvegija, nors esu neissiregistravusi is Lietuvos. Pajamas gaunu i lietuviska sask,eurais. Ir Lietuvoje ne vienas bankas neduos, ne s yra isejes istatymas kazkoks.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, gyvenu ir dirbu anglijoje jau 10 metu. Ar butu galima gauti paskola is lietuvos €5000 ?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki gyvenu anglijoj 5 metai noriu paiimti paskola kad galeciau nusipirkti busta ir su visam grysti I gimtine reikia 10.000 euru at imanoma gauti sia paskola ?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki, planuoju grįžt į LT, turiu planų atsidaryti savo verslą, truksta lėšų iki pilno įgivendinimo idejos. Įdomu būtų sužinot ,kokią maksimalią paskolą galėtumėte suteikti, ir kokie procentai būtų? Ačiū, lauksiu atsakymo.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki.gyvenu Anglijoje 9m.esu dirbanti.noriu pasiimti paskola 20.000 euru.Turiu Lietuvoj nama,noriu isirengti.sakykite kokios palukanos,kokiu dokumentu reikua gauti paskola.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena.Gyvenu ir dirbu Airijoje.Prašyčiau vartojamosios paskolos neviršyjančios 700€.
  Dėkoju. Pagarbiai
  Eurika Steponaviciute

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena,kolkas gyvenu ir dirbu Norvegijoje,ateityja dirbu norvegijoje,ar imanoma butu gauti paskola žemes sklypui pirkti.20000 €

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki,gyvenu Airijoj turiu pastovias pajamas.Reikalinga 500euru paskola dantu gydimui.Aciu laukiu jusu atsakymo

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki gyvebu Svedijoj jau 5metus ir dirbu legaliai. Noreciau pasiskolinti 6000€ automobiliui issipirkti ar butu imanoma?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Gyvenu ir dirbu Latvijoje. Gyvendama Lietuvoje turėjau gerą kredito istoriją. Norėčiau gauti 5000 € paskolą 60 mėn laikotarpiui. Ačiū.

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki noreciau ir as paklausti ar galima butu gauti 10000 paskola (refinancavima) esu vokietijoje dirbantis legalei. Deje kolkas dar tik 5menesiai siam darbe dirbau ir per lt firma ir buvau issiustas kamandyruotemis, pasibaigus projektui gavau vokiska sutarty tai cia ir tebedirbu. Viso jau 2.5m su vok ir lt kontrakt bei pajemas gaunu i lt sask aciu

  Atsakyti
  • at
   Permalink

   Sveiki,kaip gaut paskola cia,jei net neduoda tel nr uzrsyti,dirbu uk jau 8 metai

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos