Paskolos dirbantiems užsienyje 2021 metais

MŪSŲ PASKOLOS

Paskolos dirbantiems užsienyje.
Geriausios sąlygos.

323

Paskolos būstui

Tiek klientų padėjome gauti paskolą būstui dirbantiems užsienyje.

2125

Vartojimo paskolos

Tiek klientų padėjome gauti greitąjį vartojimą kreditą dirbantiems užsienyje iš Lietuvos kredito įstaigų.

Informacija apie paskolas dirbantiems užsienyje

Jei dirbate legaliai, esate oficialiai registruotas ir neturite problemų su teisėsauga, tuomet jums yra atviri visi keliai. Jūs galite skolintis visur, kur tik norite. Svarbiausia tiesiog išsirinkti geriausią pasiūlymą.

Galbūt reikėtų pradėti nuo pigiausios paskolos pasiūlymo. Ar žinojote, kad paskolą internetu galite gauti ir iš banko? Vienas iš geriausiai žinomų ir pigiausių variantų yra Swedbank teikiamas vartojimo kreditas internetu, kurį galite gauti net ir dirbdami užsienyje. Dar 2007 metais Swedbank pradėjo koncentruotis į dirbančius užsienyje ir greitai atsirado būtent jau minėtas vartojimo kreditas, kuris tapo prieinamas emigrantams, legaliai dirbantiems kitose šalyse. Kaip sako pats bankas, atsakymas dėl kredito išdavimo internetu žmonėms yra suteikiamas vos per 24 valandas. Per šį laikotarpį jūs gausite atsakymą į savo nurodytą el. paštą, ar kreditas jums bus išduotas ar ne. Ypatingai nuostabu yra tai, kad sąlygas, kuriomis šis kreditas yra siūlomas, nepriklauso nuo to ar skolinatės internetu ar fiziškai atvykus į banką. Emigrantams toks pasiūlymas turėtų būti ypatingai įdomus, nes komercinių bankų teikiamos paskolos dirbantiems užsienyje yra gerokai pigesnės nei greitieji kreditai.

Bet jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorite ar negalite gauti tokio komercinio kredito, turite ir kitų pasiūlymų. Vienas iš jų – kiek brangesni, bet prieinami greitieji kreditai iš Lietuvos kreditorių. Jei jūs esate gavęs pajamas ir jas oficialiai deklaravote, tuomet neturėsite problemų ne tik, kad gauti greitąją paskolą internetu, bet ją gausite norimomis sąlygomis. Dėl didelių uždirbamų pinigų, su emigrantais asocijuojama itin maža nemokumo rizika. Dėl to gerą greitą paskolą galite gauti be didesnių problemų, net ir nepaisant prastos kredito istorijos. Žinoma, susidursite su problemomis, jei norėsite pasiskolinti iš ties didžiules sumas ir turėsite tikrai prastą paskolų grąžinimo istoriją, bet visais kitais atvejais – jūs esate saugus.

Dar vienas ir ko gero labiausiai mistika apgaubta opcija – skolinimasis iš užsienio greitųjų kreditų tiekėjų. Nors toks variantas tikrai yra įmanomas, jį reikėtų pasilikti kaip paskutinį pasirinkimą. Nors palūkanų normos abiejuose šalyse bus vienodos, jūs vis tiek galiausiai sumokėsite daugiau užsienyje dėl nepalankaus valiutų kurso santykio. Žinoma, mes darome prielaidą, kad jūs dirbate tokioje šalyje, kurioje toks santykis egzistuoja, nes kitu atveju – kam dirbti ten, ar ne? Negana to, minimali paskolos dirbantiems užsienyje suma jums gali būti per didelė, jei jūsų poreikiai yra minimalūs ir siejami su išlaidomis gimtojoje šalyje. Tokį variantą svarstykite vienu vieninteliu atveju – jei abu aukščiausiai minėti variantai dėl kokių nors priežasčių jums yra nepriimtini ar neprieinami ir/arba jei jūsų poreikiams neužtenka greitos paskolos iš  Lietuvos.

Niekam nėra paslaptis, kad dalis lietuvių emigrantų dirba nelegaliai. Tokio pasirinkimo logika yra ganėtinai paprasta – dirbant legaliai nei socialinės išmokos, nei senatvės pensija nesikaupia. O ir šiaip yra dirbama tikrai ne dėl jų ir vargu ar šiomis socialinėmis paslaugomis būtų galima pasinaudoti. Tuo tarpu dirbant užsienyje nelegaliai, darbo užmokestis yra gerokai didesnis. Taip nutinka dėl to, jog valstybė nežino apie jūsų sandorį su darbdaviu ir negali iš jūsų nuskaityti jokių mokesčių. Bet ištikus bėdai ar tiesiog atsiradus kokiems nors naujiems poreikiams dažnai galima pagalvoti apie greitąsias paskolas internetu. Tokiu atveju iškyla labai paprastas klausimas – ką gali padaryti nelegaliai dirbantis lietuvis užsenio šalyje tokioje situacijoje?

Pirmiausia atkrenta skolinimasis iš šalies, kurioje dirbate, finansinių institucijų. Nei bankai, nei greitųjų kreditų bendrovės jums paskolos nesuteiks. Tai yra kaina, kurią turite sumokėti todėl, kad dirbate nelegaliai. Kadangi dėl tokio darbo pobūdžio jūs esate oficialiai neregistruotas toje šalyje, neturite jokių (oficialių) pajamų ir jokių galimybių jas įrodyti, niekas nesiteiks jums suteikti paskolos. Iš skolintojų perspektyvos, jūs esate imigrantas neturintis jokių pajamų (nes negalite jų įrodyti), o tokiems žmonėms nei kreditas, nei paskola tikrai suteikta nebus. Tokie žmonės asocijuojami su rizikingiausiomis socialinėmis grupėmis, nes jiems negrąžinus paskolos laiku ar apskritai (kas yra labai realu), galimybės atgauti pinigų iš kitos šalies piliečių – labai miglotos. Todėl nenustebkite, kad prašydami vartojimo paskolos ar greitoji kredito sulauksite labai keistų žvilgsnių ir vienareikšmiško atsakymo.

Kas jums belieka? Vienas variantas. Paskolos internetu dirbantiems užsienyje gali būti suteiktos, jei skolinsitės iš Lietuvos greitųjų kreditorių. Bet tokia galimybė tikrai nereiškia jokių garantijų. Nors Lietuvoje yra vienas ar kitas kreditorius, kuris gali suteiktą paskolą bedarbiams ar kitoms rizikingoms socialinėms grupėms, tokių variantų tikrai reikės paieškoti. Jei norite garantijų, jums reikia padaryti vieną labai paprastą dalyką, tai yra deklaruoti savo pajamas, kurias gavote užsienyje. Tokiu būdu mūsų kreditorių akyse jūs būsite legalias pajamas gaunantys asmenys, kurie neturės didelių problemų grąžinti pasiimtus kreditus, bent jau statistiškai. Kadangi užsienyje dirbantys asmenys labai dažnai uždirba daugiau nei vidutinis lietuvis mūsų šalyje, jūs ne tik, kad neturėsite didelių problemų gauti greitąjį kreditą, bet galėsite jį gauti net ir tuo atveju, jei turite problemų su kredito istorija ar norite pasiskolinti didesnę sumą pinigų. Nelegaliems darbininkams, tai iš esmės yra vienintelė oficiali išeitis, norintiems gauti greitąjį kreditą dirbantiems užsienyje.

Įdomu, kad paskolos dirbantiems užsienyje sukelia susidomėjimą net tik prireikus pinigų eiliniam pirkiniui. Nepamirškime, kad žmonės išvažiuoja svetur užsidirbti papildomai ne tik iš gero gyvenimo, bet ir iš būtinybės. Kai kuriuos tiesiog pradeda spausti skolos taip, kad kitos išeities nebelieka.

Bet nesunku nuspėti, kad kartais gali nutikti taip, kad toks sprendimas yra priimamas per vėlai. O tuomet pradeda ieškoti kažkokių kitokių ir greitesnių sprendimų problemoms išspręsti. Skolų refinansavimas yra vienas tų sprendimų, kurie dažnai gelbsti žmones. Tokia paslauga yra išskirtinė, nes mes šiaip esame įpratę manyti, kad greitieji kreditai įsiskolinusiems žmonėms nėra suteikiami jokiomis aplinkybėmis. Bet čia mes prieš savo akis turime paslaugą, kuri yra skirta ne kam kitam, bet būtent įsiskolinusiems žmonėms. Jų paskirtis čia yra unikali: jie skirti įsiskolinimams padengti ir skolas refinansuoti taip, kad bendra jų vertė sumažėja. Taip, tai yra paskola, kuri sumažina visų turimų įsiskolinimų naštą.

Koks didelis šis sumažėjimas? Viskas priklauso nuo kreditoriaus, bet ši suma gali siekti net iki 50%. Tai reiškia, kad su refinansavimo pagalba jūs galite sumažinti už savo įsipareigojimus mokamų palūkanų normą perpus! Tai yra dvigubas laimėjimas emigrantams. Šiaip paskolos dirbantiems užsienyje taip lengvai nėra suteikiamos net gimtinėje. Todėl kartais gali tekti dėl bet kokios paskolos pakovoti ir neužteks viso labo pateikti paraišką jai gauti. Bet tokia paskola yra įdomi, nes ji suteikiama lengvai ir emigrantams. Todėl refinansuoti skolas dirbantiems užsienyje iš tikrųjų yra paprasčiau nei gauti nieko neišsiskiriantį greitąjį kreditą!

Galimos paskolos sąlygos priklausys nuo jūsų pasirinktos paskolos rūšies, kreditoriaus taikomos kainodaros, jūsų finansinės padėties. Ilgalaikėms paskoloms (pvz. būsto paskolos) bus taikoma daug mažesnė metinė palūkanų norma, nei vartojimo paskolai. Taip pat, aukštos ir stabilios pajamos, nedideli įsipareigojimai ar jų neturėjimas, gera kredito istorija taip pat sąlygos žemą palūkanų normą.

DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Nei Lietuvos, nei užsienio kreditoriai nesuteikia paskolų, jei asmuo neturi jokių oficialių pajamų.

Priklausomai nuo to, kam - užsienio ar Lietuvos kreditoriams - turima įsiskolinimų ir nuo jų dydžio bei įsipareigojimų formos, rekomenduojama kreiptis dėl refinansavimo į tokią paslaugą teikiančias finansų įstaigas.

Taip, kiekvienas užsienyje dirbantis, bet Lietuvos pilietybę ir registruotą gyvenamąją vietą šioje šalyje turintis asmuo gali gauti paskolą būstui įsigyti iš Lietuvoje veikiančio banko.

Su sąlyga, kad emigrantas turi Lietuvoje registruotą gyvenamąją vietą ir atitinka visiems Lietuvos piliečiams vartojimo kredito įstatyme numatytus reikalavimus, jis gali gauti bet kurią paskolą, prieinamą bet kuriam Lietuvos piliečiui.

Atnaujinta 2022-04-12.

Paskolos dirbantiems užsienyje

Finbee paskolos