Paskolų rūšys

Paskolos grynais

Ieškote paskolos grynais? Visi tokias paskolas teikiantys kreditoriai prieš jūsų akis. Galite drąsiai kreiptis į juos dėl galimybės pasiskolinti grynais. Kai kurie iš jų turi savo skyrius visoje Lietuvoje, todėl gauti paskolą bus lengva kaip niekada!

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Eurokreditas logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti eurokredito paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Neabejotinai žinomiausia ir populiariausia forma skolintis yra greitieji kreditai. Lygiai taip pat neabejotina, kad beveik 100% šio skolinimosi sudaro paskolos internetu. Tai yra, kreditai yra išduodami nuotoliniu būdu, kur ir yra įgyvendinamas visas procesas.

Paskolos grynais

Norint gauti greitąjį kreditą reikia atlikti tik kelis žingsnius ir visus juo galima atlikti nuotoliniu būdu: apsilankyti internetiniame kreditoriaus puslapyje, internetu užpildyti paraišką, el. paštu arba telefonu gauti atsakymą, o teigiamo sprendimo atveju – jums pinigai bus pervesti tiesiai į banko sąskaitą. Tą matyti galėsite iš karto tiesiog savo internetinėje bankininkystėje.

Tačiau yra įvairių priežasčių kodėl žmonėms yra aktualios ir paskolos grynais. Viena iš dažniausiai pasitaikančių to priežasčių – interneto ryšio neturėjimas. Nereikia pamiršti, kad kai kuriems žmonėms internetas dar nėra tapęs realybe, ypač atokesniuose provincijos miesteliuose ir kaimuose. Tokiais atvejais pasiskolinti internetu paprasčiausiai nėra galimybių, todėl žmonės ieško kitų alternatyvų.

Dar viena priežastis, kodėl paskolos grynais gali būti paklausios po šiai dienai yra negebėjimas naudotis galimybėmis pasiskolinti internetu. Kai kurie kreditoriai reklamuojasi galėdami paskolinti per 15 minučių. Tačiau nepamirškime, kad taip greitai pasiskolinti galima tik jei tiksliai žinai ką ir kaip reikia daryti. Vėlgi, tai nėra realybė daliai Lietuvos piliečių. Todėl paskolos grynais yra ta alternatyva, kuri jiems yra priimtiniausia.

Tiesa, dar viena alternatyva, kuri kartais gali pagelbėti tokiems žmonėms yra sms kreditai. Jei pasinaudoti internetu gali ne kiekvienas, tai gauti paskolą telefonu turbūt galės bet kuris iš mūsų. Nes pats procesas yra labai paprastas ir nereikalaujantis nei laiko, nei išskirtinių žinių ar gebėjimų.

Deja, bet sms kreditai yra teikiami pakankamai retai. O ir norint pasiskolinti tokiu būdu, reikia ne tik susirasti tokią paslaugą galintį pasiūlyti kreditorių, bet ir jau būti turėjus su juo reikalų. Kitaip tariant, paskolos telefonu nebus galimybės gauti, jei kreditoriui nebūsite įrodę, kad paskolą galite grąžinti. O tam, vėlgi, reikia arba gauti paskolą internetu, arba ją gauti grynais.

Kaip tą padaryti? Kaip gauti paskolą grynais? Nors galėtų pasirodyti, kad tai yra atgyvenęs ir sunkiai realybėje aptinkamas reikalas, iš tikrųjų yra visai kitaip. Dauguma greitųjų kreditų bendrovių siūlo ir tokią galimybę. Kadangi dauguma iš jų turi savo ofisus, kuriuose taip pat ir aptarnauja savo klientus, ten nuvykęs žmogus gali užpildyti prašymą paskolai gauti ir ten pat sulaukti atsakymo ar tas prašymas bus tenkinamas. Jei tai yra tai, ko ieškote – bandykite pasinaudoti tokia galimybe.

Bet verta paminėta, kad yra kreditorių, kurie turi savo ofisus ir priima bei aptarnauja savo klientus, tačiau nesuteikia paskolų grynais. Todėl būtinai pasitikslinkite ar kreditorius į kurį kreipiatės iš tiesų skolina grynais. Tačiau jūsų patogumui – visi paskolas grynais teikiantys kreditoriai vienoje vietoje: viršuje pateiktoje lentelėje.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/