Kiekvienas nori pasiskolinti mažomis palūkanomis. Dabar galite nustoti naršyti internete, nes paskolos mažiausiomis palūkanomis yra prieš Jūsų akis! Tiesiog nuspręskite, kurį kreditorių norite pasirinkti ir spustelkite “Gauti kreditą”.

#2 vieta
vivus logo
Gauti vivus paskolą
Paskolų sąlygos
Palūkanų norma
9.57%

paskolos mažiausiomis palūkanomisPaskolas internete galima rinktis pagal daugybę kriterijų. Kažkam svarbiausia suteikimo greitis, kitam – ar paskola suteikiama atitinkamų socialinių grupių asmenims. Bet nereikia būti dideliu genijumi, kad suprastum, jog pagrindinis kriterijus – bent jau daugumai žmonių – yra greitos paskolos internetu kaina. Toks kriterijus ypatingai svarbus kalbant apie paskolas be užstato, nes čia kainų skirtumai būna didžiausi ir turintys didžiausią įtaką. Atmetę visus kitus kriterijus ir pažiūrėję tik į kainą, mes matome, kad yra kelios bendrovės, kuriose galite rasti paskolų mažiausiomis palūkanomis.

Pigiausiai pasiskolinti galite ten, kur suteikiamos trumpiausio laikotarpio paskolos. Kitaip tariant, ten, kur bendrovė specializuojasi pačių trumpiausių ir greičiausių paskolų suteikime. Tuo pat metu tai yra ko gero žinomiausia greitųjų paskolų bendrovė – smscredit. Šioje bendrovėje rasite ne tik galimybę pasiskolinti populiariausią greitąjį kreditą internetu, bet ir pakankamai pigų variantų, bent jau santykine ir sąlygine prasme. Skolinantis trumpiausiam įmanomam laikotarpiui – 14 dienų – galėsite gauti pigiausią šiuo metu Lietuvoje egzistuojančią greitąją paskolą. Palūkanos gali siekti vos 2.86% per šį laikotarpį. Skolinantis ilgesniam laikui, palūkanos atitinkamai kis klientui nenaudinga linkme. Todėl ieškantiems kur gauti paskolą mažomis palūkanomis ilgesniam laikotarpiui, pasiūlytume neskubėti skolintis iš smscredit, bet geriau paieškoti alternatyvių skolinimosi galimybių. Tuo tarpu norintiems minimalios sumos ir minimalaus laikotarpio paskolų, geriau už šį kreditorių surasti sunkiai. Na, nebent jūsų alternatyvų sąraše yra ne tik paskolos internetu, bet ir kitos alternatyvos, kurių šiame straipsnyje nepaliesime.

Turbūt antras pagal pigumą kreditorius, bet labai mažai žinomas yra CreditStar. Čia greitos paskolos palūkanos gali būti nuleidžiamos net iki kiek mažiau nei 5 procentų ir siekti vos 4.59%. Bet CreditStar išsiskiria ne tik mažomis palūkanomis, bet ir solidžiai unikalia galimybe skolintis. Detaliau apie siūlomas asmenines paskolas galite pasiskaityti spustelėję ant nuorodos aukščiau. Bet atsižvelgiant tik į kainą ir nepaisant visų unikalumų ir naujovių, šis kredito tiekėjas turėtų būti vertinamas labiau nei yra vertinamas dabar. Ieškantiems paskolos mažomis palūkanomis toks variantas turėtų būti tinkamas ir net geidžiamas.

Galiausiai trečiasis kreditas, turintis vienas mažiausių palūkanų tarp visų greitųjų kreditų, yra gerai pažįstamas smspinigų kreditas. Čia rasite ne tik mažas palūkanas, kurios yra kone identiškos minėtajam CreditStar kreditui, bet dar galėsite gauti paskolų su akcija. Kalbant konkrečiai, tai galėsite pasiskolinti su visai neseniai pasirodžiusia nemokamos paskolos akcija. Tokia akcija galios skolinantis ne ilgiau nei 4 mėnesių laikotarpiui. Skolinantis ilgiau, tikėtina, kad galėsite nemokėti už pirmus 4 mėnesius, bet teks susimokėti už sekantį mėnesį. Tačiau dėl konkretesnių sąlygų teks kalbėtis su pačiu kreditoriumi. O taip pat verta turėti omenyje ir tai, kad nemokamą paskolą galite gauti tik iki kelių šimtų eurų. Didesnėms sumoms, deja, bet akcija negalios. Nepaisant šios akcijos, smspinigai siūlo vienas pigiausių paskolų internetu Lietuvoje. Todėl net ir norintys pasiskolinti didesnę sumą, kuriai negalioja jokios akcijos, neturėtų prašauti su šiuo kreditoriumi.

Tokie būtų trys kreditoriai, kurie turėtų dominti beieškančius paskolos mažomis palūkanomis. Pasinaudoję jų paslaugomis, galėsite ne tik pasiskolinti neįtikimai pigiai, bet gauti atitinkamų akcijų, kurių dėka šie pasiūlymai atrodo dar patrauklesni. Tiesa, tokie pasiūlymai turėtų domintis tik besidominčius paskolos be užstato pasiūlymais, visais kitais atvejais atsakymų reikėtų ieškoti kitose vietose, nes privalumų struktūra ir logika yra visiškai kitokia čia išdėstyta.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Paskolos mažomis palūkanomis

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos