Turite skolų? Norite jas kuo greičiau ir pigiau padengti? Tiesiog išsirinkite vieną iš žemiau pateiktų pasiūlymų ir paskola skoloms padengti gali pasiekti Jūsų sąskaitą dar tą pačią dieną! Čia rasite visus kreditorius, kur yra suteikiamos paskolos turintiems įsiskolinimų!

Kredito bendrovėAkcijos ir nuolaidosSumaTrukmė
vivus paskolaVisoms paskoloms nuo 400 eurų taikoma 50% nuolaida;
Pasiskolinus, net 60 dienų nereikia mokėti palūkanų.
75 - 3 000 eurų1 - 36 mėnesiaigauti paskolą

Mūsų skaitytojams gali būti aktualu kaip elgtis su skolomis, kai šios pradeda spausti. Apie paskolas įsiskolinusiems asmenims jau esame rašę (spausti nuorodą), bet tuomet kalbėjome išimtinai apie tai, kaip reikia elgtis turint įsiskolinimų greitųjų paskolų formoje. Šiame įraše norime pakalbėti kiek plačiau – apie skolų padengimą, kuomet jų forma nėra įprastinė. Tokiais atvejais gauti refinansavimą – daug sudėtingiau.

Pradėkime nuo to, kad paskolų refinansavimas yra suteikiamas pakankamai retai ir tik turintiems iš anksto nustatytą paskolų tipą. Kai kur savo skolas gali padengti tik turintys kreditinių įsiskolinimų. Kitais atvejais galima padengti ir lizingo ar vartojamųjų paskolų formos skolas. Bet didelio pasirinkimo šioje vietoje tikėtis nereikėtų – tokias paslaugas teikiančių kompanijų yra vos vienetai. Bet turintiems priimtinų skolų, jas refinansuoti yra įmanoma ir santykinai nesudėtinga. Bent jau egzistuoja kažkokie konkretūs kanalai tokio veiksmo atlikimui. Daug didesnės problemos iškyla, jei prireikia paskolos tvarkantis su kitų rūšių skolomis. Pavyzdžiui, asmeniniais įsiskolinimais. “Sėdint” skoloje individualiems asmenims, jokia institucija nerefinansuos tokių skolų, nes, techniškai kalbant, nėra ką refinansuoti. Paprasčiausiai tokios skolos egzistuoja tik neformalaus susitarimo formoje, kas nėra tinkamas ir reikiamas pagrindas skolų padengimo paslaugai suteikti.

Ką daryti tokiu atveju? Vienareikšmiškų atsakymų nėra. Galbūt pirmasis dalykas, ką galima padaryti, yra kovojimas su tokiomis skolomis tais pačiais neformaliais metodais. Kalbame, žinoma, apie neformalias paskolas. Yra dvejos rūšys tokių paskolų. Galite skolintis absoliučiai neformaliai iš savo giminaičių ar šeimos narių arba kiek formaliau iš individualių asmenų, suteikiančių tokias paskolas (legaliai ir nelegaliai). Apie skolinimąsi iš individualių skolintojų jau rašėme. Primenant šią temą, pasakysime tik tiek, kad toks skolų dengimo būdas turėtų būti tik atsarginis planas. Dėl įvairios rizikos, kuri kyla prasidedant su tokiu skolinimusi, galite susidurti su didesnėmis bėdomis nei prieš refinansavimą. Paradoksalu, bet būtent dėl šios priežasties reikėtų vengti paskolų per individualius asmenis kiek galima labiau.

Pakalbėkime detaliau apie galimybes skolintis iš giminaičių ir šeimos narių bei strategijas, kurias galite pritaikyti tokio tipo skolinimesi. Neabejotinai didžiausias iššūkis yra galinčio skolinti rato žmonių turėjimas. Dažniausiai jei jau prasidedama su paskolomis iš individualių asmenų, tuomet realybė turi būti pakankamai prasta. Bet nepabandęs – niekada nesužinosi. Įprasta apie savo įsiskolinimus net nepranešti artimiesiems dėl jaučiamos gėdos ir kitų psichologinių problemų. Bet “persilaužus” psichologiškai, galite pasiekti susitarimą, kuris išgelbės nuo finansinių nemalonumų. Toks momentinis kartumas burnoje tikrai atsipirks, nes nebeturėsite bemiegių naktų vien dėl skolų, kurias gali kankinti vis smarkiau ir smarkiau. Elementarus pokalbis su artimaisiais ir diplomatiškas priėjimas prie tokio klausimas gali pagelbėti.

Sunku kažką patarti žmonėms, kurie nori padengti tas paskolas, kurias suteikė tie patys šeimos nariai. Tokiu atveju išeičių yra mažai. Labiausiai patartina tiesiog pabandyti pakalbėti su šiais žmonėmis ir pabandyti paaiškinti susidariusią situaciją. Kadangi tie žmonės yra artimi – didelis šansas, kad susidariusią situaciją supras. Kitu atveju, galite pabandyti pasiūlyti kiek didesnę sumą už sutikimą nukelti paskolos grąžinimą. Matydami geranoriškumą ir pastangas susitarti, šeimos nariai net neturėtų prašyti tos didesnės sumos. Tokia yra dažniausiai pasitaikanti žmonių patirtis, kai jie atsiduria panašioje padėtyje.

Dar galite pabandyti susitarti su tuo pačiu žmogumi, kuriam esate skolingi. Tai – paskutinės vilties sprendimas, nes galimybių susitarti nėra tiek daug, remiantis skolininkų patirtimi bandant padarytų būtent tą. Tiesa, daug kas priklausys nuo esamų santykių su skolintoju. Esant geriems santykiams, galite pasiekti susitarimą. Priešingu atveju, galite tiesiog bandyti pasiūlyti kažkokią alternatyvą. Didesnės vertės paskolos grąžinimas galėtų būti vienas iš variantų, bet kad tai suveiktų, būtina turėti bent kažkokį pasitikėjimą iš to žmogaus. Dažnai suveikia užstato palikimas. Kadangi pats skolinimasis iš individualių asmenų praktiškai niekuomet nereikalauja užstato (šio reikia tik didelės vertės oficialių ilgalaikių paskolų atveju), galite pasiūlyti įkeisti kažkokį turtą, kaip geros valios ženklą. Bet būkite atsargūs – kadangi skola nėra oficialiai, užstatas irgi negali būti oficialus. Turint pasitikėjimo problemų su skolintoju – gerai apgalvokite ar tikrai norite užstatyti kažkokį turtą. Tiesiog atgauti užstatą galite būti sudėtinga, nes skolintojas gali apgauti.

Paskolos skoloms padengti yra prieinamos, bet tik netradiciniais kanalais. Gerai viską apsvarstę ir įgyvendinę čia pateiktus patarimus galite būti tikri, kad kažką iš to išpešite.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Paskolos skoloms padengti
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
4 based on 10 votes
Paslaugos pavadinimas
Refinansavimas

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

9 thoughts on “Paskolos skoloms padengti

 • at
  Permalink

  Sveiki labai reikia paskolos 20000 padekite noriu sudeti i viena paskola

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena ar galima paimti paskola 2000 ,kad padengti skola anstoliuj,gal kas gali padeti ?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Sveiki labai reikalinga 1000euru paskola ir niekas neduoda is kur butu galima pasiskolinti

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena turiu isiskolinima bites tinklui 365 skola dar moku elementus bet noreciau grazinti isiskolinima bent jau bitei ar imanoma butu gauti 400e paskola?

  Atsakyti
 • at
  Permalink

  Laba diena, turiu įsiskolinimą anstoliui ar būtų įmanoma gauti paskolą anstoliui sumokėti ?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos