Paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos, nors iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti priešingai. Tačiau kredito istorija tikrai nėra pagrindinis veiksnys sprendžiant ar paskola gali būti išduota ar ne. Ji tik parodo iki tol jūsų įsipareigojimų vykdymo efektyvumą. Tačiau nepaisant sunkumų praeityje, jei visi įsiskolinimai buvo padengti, tuomet gauti paskolą problemų kilti neturėtų.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
#6 vieta
#7 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Eurokreditas logo
Manopaskola logo
vivus logo
smspinigai logo
bigbank logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti eurokredito paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti piniginelt paskolą
Gauti bigbank paskolą
Palūkanos
Nuo 7%
Nuo 26%
Nuo 23.7%
Nuo 9%
Nuo 9%
Nuo 12%
Nuo 6,6%
Suma
300-10 000€
50-5 000€
100-5 000€
500-25 000€
100-15 000€
100-5 000€
1 000-25 000€
Terminas
12-60 mėn.
3-48 mėn.
2-36 mėn.
3-84 mėn.
3-84 mėn.
3-72 mėn.
6-120 mėn.
Sutarties mokestis
1-6%
0%
0%
0%
0%
0%
9,5€
Administravimo mokestis
0,17-0,58%
0,75%
0,04%
Yra
3,6-12%
0,75%
6,9-9,9%
Kaip greit išduodamos?
2-3 d.d.
15 min.
15 min.
1 d.d.
10 min.
15 min.
1-2 d.d.

Kredito įmokų atlikimo vėlavimai nėra toks didelis kreditorių rūpestis. Jie nuo vėlavimų apsidraudžią į paskolos sutarties sąlygas įtraukdami įvairius vėlavimo mokesčius. Tokiu būdu kreditoriams gali būti net geriau jei jūs vėluosite grąžinti kreditą, bet galiausiai jį vis tiek grąžinsite, nes taip bus uždirbama daugiau. Todėl paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms tikrai yra išduodamos be didesnių problemų. Svarbiausia yra įtikinti kreditorių, kad pasiimtą paskolą tikrai pavyks grąžinti. Todėl jiems daug aktualesnis dabartinių finansinių įsipareigojimų vykdymas.

Svarbiausias kriterijus yra šiuo metu jūsų turimi įsipareigojimai ir gaunamos pajamos. Įstatyme numatyta, kad greitieji kreditai ir kiti įsipareigojimai negali sudaryti 30% proporcijos nuo kas mėnesį gaunamų pajamų. Tai yra, kasmėnesinės įmokos kreditoriams negali viršyti šios proporcijos. Jos neviršijant, paskola jums tikrai gali būti išduota, o kredito istorija nublanksta ir pasitraukia į antrą planą. Visumoje, paskolos įsiskolinusiems gali būti išduodamos ir viršijant šią proporciją, nes refinansavimas turi kitokius reikalavimus jo išdavimui. Todėl nors paskolos su bloga istorija yra išduodamos, tai tikrai nereiškia, kad jas pavyks gauti geresnėmis sąlygomis. Tie patys standartai egzistuoja ir tokių paskolų atveju.

paskolos su bloga kredito istorijaBet tai nereiškia, kad kredito istorija neturi kitokios įtakos. Nors gauti paskolą turint blogą kredito istoriją jūs tikrai galite, lieka neaišku kokiomis sąlygomis ji bus išduota. Nors kreditoriai taiko standartines sąlygas daugeliui klientų, jie turi laisvės nustatyti skirtingas kainas skirtingiems žmonėms. Pavyzdžiui, siekiant pritraukti daugiau klientų, norintiems pasiskolinti pirmą kartą, paskola gali būti išduodama nemokamai. Tai galioja tik vienai klientų kategorijai – iki tol dar nesiskolinusiems asmenims. Kitiems tokia akcija negalioja. Skirtinga kainodara gali būti nustatyta ir lojaliems klientams, kuriems greitasis kreditas jau buvo išduotas ne vieną ir ne du kartus. Tokie klientai gali gauti mažesnes palūkanas ar kitokių nuolaidų, kurios nėra suteikiamos įprastiems klientams.

Paskolų su bloga kredito istorija sąlygos

Jei yra įmanoma suteikti privilegijų vieniems klientams, lygiai taip pat galima suteikti prastesnes sąlygas kitiems. Natūralu, kad kreditorius gali apskritai atsisakyti suteikti paskolą, jei jis nemano, kad ši bus grąžinta laiku. Tokiam sprendimui įtakos gali turėti ir kiti nediskriminuojantys ir objektyvūs veiksniai. Tačiau taip pat galimas variantas, kad paskola būtų suteikta šiek tiek brangiau. Greitieji kreditai su bloga kredito istorija gali būti dar brangesni nei įprastiniai. Matydamas situaciją kreditorius gali tiesiog nuspręsti, kad nepaisant iki tol grąžintų paskolų, yra rizika, kad šį kartą kreditas nebus grąžintas apskritai. Nenorėdami rizikuoti patirti nuostolių, bendrovė gali atsisakyti suteikti kreditą standartinėmis sąlygos ir pasiūlyti pasiskolinti tik brangiau.

Tai ypatingai akivaizdu tarpusavio skolinimosi platformose, kur yra suteikiamas sutelktinis finansavimas. Tokiose platformose eiliniai žmonės prisideda prie paskolos išdavimo investuodami savo pinigus. Dažniausiai tai yra smulkūs investuotojai, kurie neturi milžiniškų santaupų. Jie matydami prieš akis visą informaciją apie klientą ir jų įvertinimą viena iš kategorijų (A+, A, A- ir t.t.), tokie investuotojai dažniausiai sutiks skolinti tik didesnėmis palūkanomis jei asmuo turi prastą kredito istoriją. Palūkanų skirtumas priklauso labiau nei nuo to kiek bloga yra kredito istorija, o kuriai kategorijai asmuo yra priskiriamas.

Tačiau nepaisant visko, paskolos blogą kredito istoriją turintiems asmenims tikrai yra išduodamos. Vienintelis klausimas – kokios sąlygomis? Dažniausiai jos yra standartinės, tačiau kartais gali būti ir kitaip. Todėl prieš prašant paskolos su bloga kredito istorija, visuomet pasidomėkite apie jums galimą pritaikyti individualią kainodarą. Jei to nepadarysite, tuomet jūs galite nusivilti gauta paskola ir už ją gerokai permokėti.

Atnaujinta: 2021-01-08

Paskolos su bloga kredito istorija
Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
3.5 based on 3 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolos su bloga kredito istorija

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Finbee paskolos