Paskolos su bloga kredito istorija

Kredito istorija – ne kliūtis paskolai gauti. Paskolos su bloga kredito istorija yra suteikiamos daugelio kreditorių. Svarbiausia, kad paraiškos teikimo metu neturėtumėte nepadengtų aktyvių įsipareigojimų kitiems kreditoriams arba jūsų įsiskolinimai neviršytų numatytos 40% pajamų ribos. Tuomet galėsite gauti paskolą internetu su bloga kredito istorija arba refinansuoti jau turimas skolas. Refinansavimas su bloga kredito istorija – dar dažniau suteikiama paslauga, kuri leidžia susitarti dėl naujų paskolos grąžinimo sąlygų, nepaisant blogos istorijos.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 25 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

Paskolos ir kredito istorijos tikrinimas

Bloga kredito istorija - ne kliūtis paskolai gauti.

Dauguma kredito įstaigų suteikia paskolas su bloga kredito istorija. Kai kuriais atvejais kreditorius gali atsisakyti išduoti kreditą arba atitinkamai pakoreguoti paskolos sąlygas (pvz. metinę palūkanų normą) į neigiamą pusę. Kredito davėjas privalo patikrinti kredito istoriją, kai atlieka kreditingumo vertinimą ir tikrina kredito gavėjo mokumą. Todėl gali būti sunku išvengti kredito istorijos patikrinimo, kai pateikiama paraiška paskolai gauti.

Kur ir kaip gauti paskolą su bloga kredito istorija

Kiekvienas iš mūsų turime kredito istoriją. Bet ne visi galime pasigirti jos tvarkingumu. Nuo to, kokia bloga yra jūsų kredito istorija, ar turite įsiskolinimų ar pradelstų mokėjimų kitiems kreditoriams, gali priklausyti kreditoriaus sprendimas suteikti ar nesuteikti paskolą. Tačiau kredito istorija yra tik vienas iš kreditingumo vertinimo kriterijų, todėl bloga kredito istorija nebūtinai užkirs kelią paskolai gauti. Tačiau turėkite omenyje, kad visi kredito davėjai turi įvertinti kredito istoriją, todėl paskolos be kredito tikrinimo nėra suteikiamos.

Pasitikrinkite savo kredito istoriją

Prieš pateikiant prašymą paskolai gauti, rekomenduojame pasitikrinti savo asmeninę kredito istoriją, kad žinotumėte, kiek neigiamai ji gali įtakoti jūsų galimybes pasiskolinti arba paskolos sąlygas.

Galimybės gauti paskolą su bloga kredito istorija

Išskirtinai prasta kredito istorija gali sukliudyti gauti paskolą, bet realybė yra tokia, kad dažniausiai kredito istorija nėra svarbiausias veiksnys kreditoriui. Tiesa, kai kurios įstaigos, taikančios griežtesnius skolinimo standartus, griežtai vertina ir šį dokumentą.

Kredito istorijos gerinimas

Kadangi kredito istorija yra asmeninis dokumentas, kuris fiksuoja kone kiekvieną asmens finansinį žingsnį, dirbtinai pataisyti jo neįmanoma. Vienintelė išeitis - nuosekliai sėkmingai vykdyti finansinius įsipareigojimus ir taip nusverti praeities finansines klaidas.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Paskolos su bloga kredito istorija gali būti suteiktos, jei klientas atitinka visas kitas sąlygas paskolai gauti. Tačiau galutinis sprendimas priklausys nuo kreditoriaus vertinimo, nes bloga kredito istorija gali reikšti papildomą riziką, kurios kreditorius nenorės prisiimti. Kitaip atvejais klientui su tokia kredito istorija gali būti pasiūlyta pasiskolinti brangiau nei kitiems.

Svarbiausiu kriterijumi išlieka ne kredito istorija, bet įsipareigojimų dydis: jie negali sudaryti 40% proporcijos nuo kas mėnesį gaunamų pajamų. Spauskite ant nuorodos, jei norite sužinoti kokiais atvejais gali būti išduota paskola turint skolų.

Atnaujinta 2023-04-28.

Paskolos su bloga kredito istorija