Paskolų rūšys

Paskolos tau ir tavo artimiesiems

Paskolos tau gali atrodyti kaip didelis ir reikšmingas žingsnis. Bet realybė yra tokia, kad dauguma Lietuvos suaugusių žmonių dabar turi arba jau yra turėję finansinių įsipareigojimų. Tai visada buvo neišvengiama, nes norint gauti paskolą tau tereikia kreiptis į bet kurią iš kelių tuzinų jas išduodančių įmonių ir pinigai tavo banko sąskaitą pasieks netrukus.

 

Paskolos tau

Tokias paskolas tau gauti bus labai lengva, nes dauguma žmonių atitinka visus keliamus skolinančių įmonių reikalavimus be jokių pastangų. O tų pastangų įdėti nereikia net ir bandant įrodyti, kad paskolos tau priklauso ir tu visus reikalavimus atitinki. Kodėl? O gi todėl, kad šiandien beveik kiekviena iš skolinančių įmonių viską sutikrina automatiniu būdu. Tą padaryti nėra lengva, nes tokios finansinės įmonės turi saugų priėjimą prie duomenų bazių su aktualiausiais ir jiems svarbiausiais duomenimis apie dėl paskolos besikreipiančios klientus. Todėl paskola tau yra pasiekiama lengva ranka. Belieka tik išsirinkti bendrovę. O tą padaryti su mūsų pagalba tikrai nėra lengva, nesvarbu ar pasirinksite greitąjį kreditą ar kitą paskolą internetu.

Svarbiausia yra atitikti tuos minimalius reikalavimus, kuriuos turi kreditoriai (dalis jų yra dėl įstatymo). Kokie tie reikalavimai? Pradėkime nuo amžiaus. Jūs privalote būti pilnamečiu, kad galėtume sudaryti pilnavertį ir teisiškai validų sandorį. Kartais kreditorius gali pareikalauti, kad jums būtų 21 arba 24 metai, nes tokios bendrovės nori daugiau garantų (vyresni žmonės dažniau turi geriau apmokamus darbus). Dar svarbu gyventi Lietuvoje. Kad galėtume čia skolintis, oficiali gyvenamoji vieta taip pat turi būti registruota čia. Dar vienas svarbus reikalavimas: paskolos tau bus išduotos tik jeigu neturėsi įsiskolinimų. Paskolos turintiems skolų irgi yra išduodamos, bet ten visai kita istorija, nes jų specifika yra kitokia. Paskola tau bus išduota beveik su 100% tikimybe (jei prašoma pasiskolinti suma neperžengs sveiko proto ribų), jei neiškrisi iš konteksto pagal šituos reikalavimus.

Paskolos tau: kokių sąlygų galima tikėtis?

Paskola tau gali kainuoti ir daug, ir mažai. Daugiausia priklauso nuo to, kokios rūšies paskolą pasirenki, nes kiekviena iš jų turi labai ryškiai išsiskiriančias skolinimosi sąlygas. Pagrindinės iš jų yra: bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir metinė palūkanų norma. Būtent jos labiausiai įtakoja vartojimo paskolos gavėjo mokamą sumą ir mėnesio įmoka, kurią reikės mokėti už gautą paskolą.

Greitieji kreditai yra brangiausia paskolų rūšis. Ji gali turėti nedidelį sutarties sudarymo mokestį ar papirkti kitais dalykais, bet bendra paskolos gavėjo mokama suma bus didesnė nei kitų paskolos rūšių, todėl šią paskolą tau reikėtų rinktis tik tuo atveju, jei pinigų reikia greitai, o alternatyvų tam nėra.

Tuomet yra kitos paskolos, kurias galima bendrai vadinti vartojimo paskolomis: jas suteikia bankai, kredito unijos ir kitos – ne greitųjų kreditų – įmonės. Tokių paskolų palūkanų norma būna mažesnė, nei kitų paskolų internetu, bet vis tiek ne tokia maža, kaip ilgesnio termino specifinių paskolų, kurių kaina priklauso nuo kitų faktorių (pvz. įkeičiamo turto).

Todėl paskolos tau pasirinkimas, bendrąją prasme, yra labai paprastas: jei pinigai tau reikalingi greitai, tuomet greitasis kreditas neišvengiamai bus pirminis pasirinkimas. Bet jei turi galimybę palaukti ir pasiskolinti kitur, tuomet reikėtų daryti būtent taip, nes tokiu būdu beveik visada sutaupysite ir pasiskolinsite už mažesnę metinę palūkanų normą.

Paskolos tavo artimiesiems

O kaip dėl tavo artimųjų? Paskolos tavo artimiesiems gali būti suteiktos dviem būdais. Vienas iš jų yra tiesiog pasiimti paskolą, kaip tai darytų bet kuris kitas klientas pagal aukščiau pateiktą aprašymą. Čia – viskas labai paprasta. Jei artimieji kažkur „stringa” ir negali pasiskolinti tokiu būdu, čia gali padėti ir tu. Tau reikės laiduoti už bičiulį, t.y. raštiškai įtvirtinti savo atsakomybę už jo negebėjimą grąžinti kredito. Teisiškai kreditą tau reikės grąžinti tik tokiu atveju, jei to padaryti nesugebės žmogus už kurį laiduoji. Kitais atvejais gali būti ramus.

Bet kaip gali matyti, gyvename tokiais laikais, kai pasiskolinti nebėra problemų. Praktiškai kiekvienas gali tą padaryti. Dabar greitieji kreditai tau prieinami net neišėjus iš namų: sms paskolos ar paskolos internetu banko sąskaitoje gali nugulti per 15 minučių ar greičiau. Dabar vienintelis klausimas – kaip tą padaryti pigiau, kad paskolos sutartis nebūtų didelė našta. O visų paskolų palyginimą galite palikti mums: mes padarėme viską, kad paskola tau būtų suteikta pačiomis geriausiomis sąlygomis ir su pačiomis mažiausiomis palūkanomis!

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-15.

 

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt