Paskolų rūšys

Paskolos telefonu

Paskolos telefonu – vienas greičiausių ir patogiausių būdų pasiskolinti. Be to, gauti paskolą šitaip yra net keli būdai. Galite paskambinti greitąjį kreditą telefonu suteikiančio paskolos davėjo nurodytais kontaktais ir gauti pasiūlymą jau skambučio metu. Galite pasinaudoti internetu telefone ir pateikti paraišką kreditoriaus interneto svetainėje. Arba greitą paskolą telefonu galite gauti išsiuntę SMS žinutę pagal pasirinkto kreditoriaus nurodytą procesą. Bet kuriuo atveju, pasiskolinti telefonu visą parą šiandien yra kaip niekad paprasta.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

bobutespaskola refinansavimas

Metinė palūkanų norma: nuo 26%
Paskolos suma: 50€ – 5 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 48 mėn.

gf bankas

Metinė palūkanų norma: nuo 9.9%
Paskolos suma: 100€ – 25 000€
Paskolos terminas: 1 mėn. – 84 mėn.

sblizingas siauliu bankas refinansavimas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 20 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

Nors šiandien yra interneto epocha, paskolos telefonu vis dar yra paklausios. Nepamirškime, kad dabar ir telefonai turi internetą, todėl pasiskolinti telefonu yra kaip niekad paprasta: galite nesunkiai ir greitai gauti paskolą SMS žinute arba internetu. Pasirinkite vieną iš įmonių, kuriose suteikiami greitieji kreditai telefonu. Šiuo metu lengviausia telefonu gauti paskolą šiose įmonėse: Mokilizingas, Bobutės paskolas, GF bankas ir SB Lizingas.

Iš esmės yra du būdai paskolai telefonu gauti. Pirmasis, kaip jau minėjome, yra pasinaudoti telefone esančia interneto prieiga (tą galite padaryti net be išmaniojo telefono). Tiesiog darykite tą patį, ką darytumėte norėdami gauti įprastą greitąją paskolą internetu. Vienintelis skirtumas yra tas, kad turite naudoti kitą prietaisą, bet kitu atveju, viskas yra tas pats. Pasiskolinti pinigai turėtų pasiekti jūsų banko sąskaitą per numatytą laiko tarpą – dažniausiai per 15 minučių.

Paskolos telefonu

Kitas būdas yra įprastesnis, t.y. tai yra tai, ką mes esame įpratę vadinti paskola telefonu. Tokiu būdu jums tereikia išsiųsti sms žinutę nurodytu telefonu numeriu su atitinkamais raktažodžiais. Tuomet, kaip ir pastaruoju atveju, paskolos pinigai pasieks jūsų banko sąskaitą per tą patį laikotarpį. Esminis skirtumas yra tas, kad šiuo atveju internetas tikrai nėra reikalingas: užtenka tik galimybės išsiųsti sms žinutę. Dėl to paskolos telefonu dažnai yra vadinamos sms kreditais, nes jų gavimui reikalinga tik viena sms žinutė.

Žinoma, norint gauti sms paskolą, jums yra būtina jau būti užsiregistravus kreditoriaus sistemoje ir patvirtinus tiek savo tapatybę, tiek savo banko sąskaitą. Dažniausiai tą reikia padaryti atliekant vieno cento pavedimą į kreditoriaus sąskaitą. Tokiu būdu kreditorius įsitikina, kad jūs esate jūs, o banko sąskaita iš tikrųjų priklauso nurodytam asmeniui. Yra ir paskolų be vieno cento pavedimo, bet jų atvejais vis tiek reikia patvirtinti savo tapatybę ir banko sąskaitą. Tik po to galima gauti kreditą telefonu.

 

Pas kai kurias bendroves kreditai telefonu apskritai yra išduodami tik su sąlyga, kad prieš tai kreditas buvo gautas standartiniu būdu. Tik įsitikinus dėl gavėjo tapatybės ir gebėjimo greitąjį kreditą grąžinti laiku yra suteikiama galimybė pasiskolinti telefonu.

 

Paskolos telefonu privalumai

Pasiskolinti telefonu galima ne nuo taip jau ir seniai. Nepraėjo labai daug laiko nuo tų dienų, kuomet greitieji kreditai telefonu buvo tik svajonė. Anuomet visos paskolos buvo išduodamos bankų arba kredito unijų ir todėl visas procesas buvo labai sudėtingas ir ilgas. Neužtekdavo tik pateikti paraišką paskolai gauti, nes dar reikėdavo padaryti labai daug, kad bankas ar kredito unija vien pradėtų svarstyti pateiktą paraišką. Bet koks, net ir menkiausias trūkumas jau diskvalifikuodavo asmenį. Viskas užtrukdavo labai ilgai.

Bet tuomet prasidėjo greitųjų kreditų era. Tai nebuvo paprastos paskolos, kurias ką tik aptarėme. Tai buvo kreditai skirti vartojimui, kuriuos buvo galima gauti išimtinai internetu. Turbūt nereikia kalbėti apie tai, kaip toks paskolos išdavimo procesas palengvina visą kelią iki kol pinigai pasiekia asmens banko sąskaitą. Visas šis kelias užtrukdavo ne daugiau nei 15 minučių ir žmonės galėjo gauti paskolą internetu neiškėlę kojos iš namų.

Tačiau labai greit atsirado ir greitos paskolos telefonu, kurios buvo pastatytos ant to pačio pagrindo kaip ir greitieji kreditai. Tik telefonu paskolą gauti buvo dar lengviau ir viskas vyko dar greičiau. Čia užtenka tiesiog išsiųsti sms žinutę ir palaukti keletą minučių, kol gausite atsakymą, kad jūsų paraiška buvo patvirtinta (arba atmesta). Tokiu atveju pinigai iš karto keliaus į jūsų banko sąskaitą ir juos galėsite paskirti tam, kam norite!

Žinoma, kaip ir minėjome, ne visos paskolos telefonu yra gaunamos sms žinute. Šiandien, išmaniųjų telefonų eroje, gauti paskolą telefonu galite ir naudodamiesi mobiliuoju internetu. Net tapatybės patvirtinimą ir bankinius pavedimus galite nesunkiai atlikti naudodamiesi išmaniąja programėle Smart-ID. Todėl be jau minėto būdo gauti paskolą sms žinute, gauti paskolą telefonu galite ir standartiniu būdu, naudojantis internetu savo mobiliajame telefone.

Atnaujinta: 2022-06-15.

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt