Paskolų refinansavimas

Refinansavimas jums padės, kai turite daugiau nei vieną kreditą, pasiskolinote prastomis sąlygomis, mokate per dideles palūkanas ir įmokas ar jūsų netenkina paskolos grąžinimo ir kitos sąlygos. Paskolų refinansavimas leis jums pakoreguoti šias sąlygas: padės perkelti turimus įsipareigojimus pas vieną kreditorių, sudarys palankesnį mokėjimų grafiką, sumažins palūkanų normą ir mėnesines įmokas. Taip pat, esant poreikiui, refinansuodami galėsite gauti paskolą net jei iki tol turėjote skolų ir dėl to negalėjote gauti paskolos. Žemiau rasite visas kredito bendroves, bankus ir kredito unijas, kurios šiuo metu Lietuvoje teikia refinansavimą. Jį galėsite gauti internetu ir be užstato, o refinansuoti galėsite visus įsipareigojimus: kreditus, vartojimo ir kitas paskolas.

Finbee refinansavimas

Paskolos suma: 300€ – 25 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 84 mėn.

Fjord bank refinansavimas

Paskolos suma: 1 000€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.

Manopaskola manobank refinansavimas

Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

Paskoluklubas refinansavimas

Paskolos suma: iki 30 000€
Paskolos terminas: Nenurodyta

gf bankas refinansavimas

Paskolos suma: Nenurodyta
Paskolos terminas: Nenurodyta

bigbank refinansavimas

Paskolos suma: iki 25 000€
Paskolos terminas: 6 mėn. – 96 mėn.

sblizingas siauliu bankas refinansavimas

Paskolos suma: 300€ – 20 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

savy refinansavimas

Paskolos suma: 300€ – 30 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 120 mėn.

smspinigai refinansavimas

Paskolos suma: 500€ – 20 000€
Paskolos terminas: 6 mėn. – 84 mėn.

Credit24 refinansavimas

Paskolos suma: 100€ – 5 000€
Paskolos terminas: Nenurodyta

bobutespaskola refinansavimas

Paskolos suma: iki 10 000€
Paskolos terminas: iki 84 mėn.

tfbank refinansavimas

Paskolos suma: 1 000€ – 15 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 96 mėn.

lku refinansavimas

Paskolos suma: 1 000€ – 500 000€
Paskolos terminas: 6 mėn. – 120 mėn.

Medicinos bankas refinansavimas

Paskolos suma: Nenurodyta
Paskolos terminas: Nenurodyta

GREITAS, SKAIDRUS IR AIŠKUS PROCESAS

Su AmCredit refinansuoti paskolas yra itin paprasta

Užpildykite paraišką

Pasirinkite norimą refinansuoti paskolos (-ų) sumą bei terminą ir nurodykite faktus apie savo finansinę padėtį.

Sulaukite pasiūlymų

Visi Lietuvos kreditoriai, kurie teikia paskolų refinansavimo paslaugas, pateiks jums refinansavimo pasiūlymą su individualiomis sąlygomis.

Išsirinkite pasiūlymą

Jums teliks išsirinkti refinansavimo pasiūlymą ir sudaryti paskolos sutartį su jį pateikusia kredito bendrove.

Paskolų refinansavimas geriausiomis sąlygomis

Refinansavimo skaičiuoklė

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ši paslauga yra naudinga tiek kredito bendrovėms, tiek klientams. Ją teikdami kreditoriai gali paskolinti didelę sumą ir nors metinė palūkanų norma vidutiniškai mažesnė nei kitų paskolų, bendrai uždirbama suma būna didesnė vien dėl paskolos sumos masiškumo.

Svarbu ir tai, kad refinansavimas yra teisiškai įtvirtintas būdas skolinti įsiskolinusiems, todėl kartu su juo galima gauti ir paskolą turintiems skolų. Pavyzdžiui, dažnai įsiskolinimų turintis žmogus negali gauti greitojo kredito ar kitos vartojimo paskolos internetu. Taip yra todėl, kad jų turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmoka sudaro daugiau nei 40% visų gaunamų pajamų. O tai yra įstatyme numatyta riba nuo kurios jokia kredito bendrovė nebegali išduoti papildomos paskolos. Refinansavimas suteikia galimybę gauti paskolą tokiais atvejais, nes pratęsia kredito grąžinimo terminą, pertvarko grąžinimo grafiką ir taip sumažina kiekvienam mėnesiui tenkančių kredito įmokų sumą ir jos santykį su gaunamomis pajamomis.

Be jau minėtų argumentų, galime paminėti ir atsirandantį patogumą. Skirtingi kreditoriai ir skirtingais laikais paimtos greitos paskolos reiškia, kad mėnesines kredito įmokas reikia atlikti skirtingu laiku. Viena įmoka gali būti reikalaujama mėnesio pradžioje, kita kiek vėliau, trečia dar vėliau… Visa tai sukuria nenuoseklumą ir pasidaro labai sunku tinkamai susiplanuoti savo finansus ir mokėjimų tvarkaraštį.

Refinansavimas taip pat padidina patogumą ir sumažina kitus grąžinimo kaštus, nes visi mokėjai yra apjungiami į vieną.

Refinansavimo paslaugos principas leidžia klientui leidžia tikėtis mažesnių palūkanų nei turimi greitieji kreditai.

Refinansuoti galima tiek vieną, tiek kelis turimus įsipareigojimus, tačiau dažniausiai klientai kreipiasi dėl bent kelių turimų įsipareigojimų ar įsiskolinimų perkreditavimo.

Kaip galite matyti puslapio viršuje esančioje lentelėje, dažniausiai yra suteikiamas refinansavimas iki 10 000 eurų, bet yra įmanoma refinansuoti savo paskolas ir iki 25 000 eurų.

Skirtingai nei teikiant greituosius kreditus, paskolų refinansavimas internetu suteikiamas tik asmenims nuo 21 ar 22 metų, priklausomai nuo konkretaus kreditoriaus. Palyginimui, greitąją paskolą beveik visada galite gauti vos tik sulaukę pilnametystės.

Tiek įprastų greitųjų kreditų, tiek refinansavimo atveju, kredito istorija nėra pats svarbiausias vertinimo kriterijus. Kitaip tariant, refinansavimas su bloga kredito istorija yra suteikiamas be ypatingų sunkumų. Bet nepriklausomai nuo to, jums vis tiek bus atliktas vienkartinis kredito istorijos tikrinimas.

Paskolas geriausia refinansuoti už mažiausią palūkanų normą skolinančiose įmonėse: Finbee, mano.bank, Paskolų klube, Fjord Bank, Šiaulių banke. Refinansavimo sąlygos yra derinamos individualiai, todėl nėra nurodomas preliminariai, tačiau potencialias sąlygas galime įžvelgti pagal kitoms paskoloms taikomas palūkanų normas.

Atnaujinta 2022-06-14.

Paskolų refinansavimas