Paskolų refinansavimas geriausiomis sąlygomis

PASITIKRINKITE POTENCIALIAS REFINANSAVIMO SĄLYGAS

Kokią sumą norite refinansuoti?

€50 €10000
1 mėn.72 mėn.
Paskolos suma:
Terminas:
Grąžintina suma:
Loading

GREITAS, SKAIDRUS IR AIŠKUS PROCESAS

Su AmCredit refinansuoti paskolas yra itin paprasta

Užpildykite paraišką

Pasirinkite norimą refinansuoti paskolos (-ų) sumą bei terminą ir nurodykite faktus apie savo finansinę padėtį.

Sulaukite pasiūlymų

Visi Lietuvos kreditoriai, kurie teikia paskolų refinansavimo paslaugas, pateiks jums refinansavimo pasiūlymą su individualiomis sąlygomis.

Išsirinkite pasiūlymą

Jums teliks išsirinkti refinansavimo pasiūlymą ir sudaryti paskolos sutartį su jį pateikusia kredito bendrove.

DUK

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Paskolų perkreditavimas nėra tiesiog eilinė vartojimo paskola. Ši paslauga yra skirta bent kelis finansinius įsipareigojimus turintiems asmenims, kurie nori sumažinti bendrą už paskolas kas mėnesį mokamą sumą. Refinansavimo paskolos dėka galima persiderėti dėl kredito mokėjimo grafikų, juos ištęsti laike ir pritaikyti kliento poreikiams taip, kad jis galėtų lengviau grąžinti savo skolas. Tai yra viena iš asmeninių paskolų, kurios sąlygos yra priderinamos individualiai prie kliento. Šiuo atveju, individualiai prie jo turimų finansinių įsipareigojimų.

Panaudoti galite bet kokius įsipareigojimus, kurie neviršija maksimalios kreditoriaus nustatytos paskolos sumos. Galbūt vienintelė išimtis iš šios taisyklės būtų antstolių refinansavimas. Tačiau dažniausiai žmonėms reikalingas ne jis, o greitųjų kreditų refinansavimas, nes būtent jie sudaro didžiąją dalį visų Lietuvoje išduotų paskolų. Kadangi žmonėms yra įprasta turėti kelis įsipareigojimus kelioms skirtingos kredito bendrovėms, tokių kreditų perkreditavimas natūraliai tampa finansiškai naudingiausias.

Vidutinė refinansavimo suma natūraliai yra daug didesnė už vidutinę paskolos internetu ar vartojimo kredito sumą. Todėl kredito bendrovės labai smarkiai konkuruoja tarpusavyje siekdamis pritraukti tokius klientus į savo pusę. Vien dėl šios priežasties galima tikėtis itin palankių tokios paskolos sąlygų.

Ši paslauga yra naudinga tiek kredito bendrovėms, tiek klientams. Ją teikdami kreditoriai gali paskolinti didelę sumą ir nors metinė palūkanų norma vidutiniškai mažesnė nei kitų paskolų, bendrai uždirbama suma būna didesnė vien dėl paskolos sumos masiškumo.

Svarbu ir tai, kad refinansavimas yra teisiškai įtvirtintas būdas skolinti įsiskolinusiems. Pavyzdžiui, dažnai įsiskolinimų turintis žmogus negali gauti greitojo kredito ar kitos vartojimo paskolos internetu. Taip yra todėl, kad jų turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmoka sudaro daugiau nei 40% visų gaunamų pajamų. O tai yra įstatyme numatyta riba nuo kurios jokia kredito bendrovė nebegali išduoti papildomos paskolos.

Tačiau tokie žmonės gali gauti paskolą kartu su refinansavimu, nepaisant to, kad greitasis kreditas jiems nėra prieinamas. Taip yra todėl, kad pratęsdamas kredito grąžinimo terminą bei pertvarkydamas jo grąžinimo grafiką, kreditorius sumažina kiekvienam mėnesiui krentančių kredito įmokų sumą ir jos santykį su gaunamomis pajamomis. Todėl dažnai to siekia ne tik įsipareigojimų užsmaugti žmonės, bet ir tie, kurie tik ieško paskolos įsiskolinusiems.

Be jau minėtų argumentų, galime paminėti ir atsirandantį patogumą. Skirtingi kreditoriai ir skirtingais laikais paimtos greitos paskolos reiškia, kad mėnesines kredito įmokas reikia atlikti skirtingu laiku. Viena įmoka gali būti reikalaujama mėnesio pradžioje, kita kiek vėliau, trečia dar vėliau… Visa tai sukuria nenuoseklumą ir pasidaro labai sunku tinkamai susiplanuoti savo finansus ir mokėjimų tvarkaraštį.

Apjungdamas visas turimas paskolas į vieną ir sutraukdamas visus mokėjimus į vieną, refinansavimas padeda ištrūkti iš šitos situacijos. Tai yra ir patogiau (nes reikia atlikti tik vieną mokėjimą vietoj kelių), ir pigiau (nes nebereikia mokėti už atskirus bankinius pavedimus).

O prie viso to dar pridėkite ir tai, kad ši paslauga praktiškai niekada nereikalauja užstato… Tai yra rinkos standartas, todėl nepalikdami užstato tikrai nerizikuojate gauti didesnių palūkanų nei kiti klientai.

Iš pradžių verta paminėti, kad kaip ir kiti greitieji kreditai, refinansavimas taip pat yra išduodamas beveik išimtinai internetu. Kai kurie kreditoriai gali pasiūlyti ir galimybę paskolos sutartį pasirašyti jų ofise, tačiau dažniausiai sandoriai yra vykdomi būtent internetu.

Bet kalbant apie standartines paslaugos sąlygas, viena iš pagrindinių sąlygų yra kelių skirtingų įsipareigojimų turėjimas. Tik tokiu atveju ne tik galėsite prašyti refinansavimo internetu. Išimtinais atvejais, kai net ir viena paskolos paraiška jums kelia problemų, galite kreiptis dėl jo perkreditavimo. Tačiau nebent paskolos suma yra pakankamai didelė, vargu ar sulauksite teigiamo atsakymo.

Būtina pridurti, kad yra maksimali kreditorių riba, kurią peržengus jums siūlomas keleto įsiskolinimų apjungimas į vieną bus suteikiamas tik su apribojamais. Tokios sąlygos egzistuoja bent jau keliose vietose, tad tą reikėtų turėti omenyje atsirenkant paslaugos tiekėją. Kaip jau minėjome, dažniausiai yra suteikiamas refinansavimas iki 10 000 eurų, bet yra įmanoma refinansuoti savo paskolas ir iki 25 000 eurų.

Skirtingai nei teikiant greituosius kreditus, paskolų refinansavimas internetu suteikiamas tik asmenims nuo 21 ar 22 metų, priklausomai nuo konkretaus kreditoriaus. Palyginimui, greitąją paskolą beveik visada galite gauti vos tik sulaukę pilnametystės.

Turint omenyje, kad refinansavimo paskolos sutartis gali būti pasirašoma iki 60 arba iki 72 mėn., jis yra laikomas ilgalaikėmis paskolomis. Toks ilgas laiko tarpo paskolos išdavimui yra deramai priskiriamas prie ilgalaikių paskolų kategorijos. Nors, žinoma, tai yra tik maksimalios ribos: galimas ir trumpalaikė sutartis, kuomet įsipareigojimai ne tokiam ilgam laikotarpiui. Lygiai taip pat svyruoja ir paskolos suma. O priklausomai nuo šių bei kreditoriaus pasirinkimo, svyruoja ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma.

Bet nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, visur yra siūlomas refinansavimas be užstato. Tai skiriasi nuo būsto paskolos, kuri yra ilgalaikė paskola visada reikalaujanti užstato. Priklausomai nuo aplinkybių, užstato gali reikalauti ir paskola būsto remontui ar paskola automobiliui įsigyti. Todėl turimų finansinių įsipareigojimų padengimas tokiu būdu yra išskirtinai naudingas ir dėl savo reikalavimo užstatui nebūvimo.

Dar vienas svarbus kriterijus yra kreditingumas arba kredito istorija. Šis kriterijus savo svarbumu nelabai kuo skiriasi nuo visų kitų greitųjų paskolų. Abiem atvejais kredito istorija nėra pats svarbiausias vertinimo kriterijus. Kitaip tariant, refinansavimas su bloga kredito istorija yra suteikiamas be ypatingų sunkumų. Bet nepriklausomai nuo to, jums vis tiek bus atliktas vienkartinis kredito istorijos tikrinimas.

Taigi, galite matyti, kad ši paslauga turi labai daug privalumų. O kaip ir minėjome, 2020-2021 metų laikotarpyje, dėl konkurencijos ir kitų priežasčių, sąlygos turėtų tik gerėti!

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 7 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas

Parašykite komentarą