Turite įsiskolinimų? Smaugia greitieji kreditai ir kiti įsipareigojimai? Norite refinansuoti paskolas internetu? Atėjote ten, kur reikia! Mes pateikiame visus Lietuvoje egzistuojančių paskolų refinansavimo be užstato pasiūlymus Jums. Mes ne tik išdėstome visus šios paslaugos tiekėjų pasiūlymus nuo geriausio iki prasčiausio, bet ir suteikiame jums laisvę palyginti visus juos pagal rūpimiausius kriterijus.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
#5 vieta
Manopaskola logo
Naujas FinBee logo
smspinigai logo
bobutespaskola logo
gosavy-logo
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti greitąjį kreditą
Gauti greitąjį kreditą
Išskirtinės sąlygos
Refinansavimas nuo 500 eurų.
Ženkliai sumažinamos mėnesinės įmokos
Greitųjų kreditų refinansavimas su 30% nuolaida!
Suteikiama galimybė prasitęsti kredito laikotarpį ir pasiskolinti papildomai
Tarpusavio skolinimo platforma. Refinansavimas iš žmonių.
Maksimali refinansavimo suma
25 000 eurų
10 000 eurų
10 000 eurų
10 000 eurų
10 000 eurų
Maksimalus refinansavimo laikotarpis
7 metai
5 metai
4 metai
5 metai

Norint refinansavimo paskolos neužtenka tik paspausti keletą mygtukų. Tokiu būdu greitųjų kreditų refinansavimas gali būti ne tik neoptimalus, bet ir kainuoti daugiau nei prieš tai buvę įsiskolinimai. Beveik visi kreditoriai leidžia refinansuoti turimus įsipareigojimus iki 10 000 eurų. Tokia yra maksimali refinansuojama suma. Todėl nesvarbu kiek iki kokių įsipareigojimų iki šiol esate sukaupę – ar tai būtų eiliniai greitieji kreditai, paskola automobiliui, būsto remontui ar visos jos kartu – yra didelis šansas, kad paslaugą gauti tikrai pavyks! Tačiau net ir priešingu atveju nederėtų pulti į neviltį – yra ir keletas alternatyvų, kurios gali Jus sudominti.

Didelę tokių refinansavimo paskolų ir jų alternatyvų sąrašą galite rasti KreditaiPigiau.lt puslapyje. Jis specializuojasi būtent refinansavimo ir kitokių rūšių paskolų įsiskolinusiems asmenims pateikime. Ten, kaip ir čia, galite pamatyti visus įvairių paskolų refinansavimo pasiūlymus bei filtruotis juos pagal jus dominančius kriterijus: nuo palūkanų normos iki refinansuojamos sumos.

2019-aisiais reikėtų būti dar budresniais su refinansavimų palyginimais. Šiais metais šią paslaugą teikiančių bendrovių skaičius turėtų gerokai išaugti ir gal net padvigubėti. Juk tai – abipusiai naudinga paslauga, todėl nėra priežasties kodėl vis daugiau kreditorių neturėtų išnaudoti galimybės siūlyti šią paslaugą, o klientai – ją gauti.

paskolų refinansavimas

Kas yra paskolų refinansavimas ir kam jis reikalingas

Paskolų refinansavimo paslauga nėra tiesiog eilinis būdas pasiskolinti. Ji naudojama tik konkrečiose aplinkybėse ir tik kai kurių skolininkų grupių. Paprastai tariant, tai yra ta pati paskola, bet palankesnėmis sąlygomis. Bet pačios kredito kompanijos laukia tokių klientų išskiestomis rankomis. Nenuostabu, nes būtent refinansuojant savo greitąsias paskolas, klientams tenka skolintis daug daugiau nei įprastai. Vidutinė greitos paskolos suma nėra didesnė nei šimtą eurų, o ten, kur galima pasiskolinti dar mažiau – vidutinė suma yra arčiau penkiasdešimt eurų.

Palyginimui, paskolos refinansavimas įprastai siekia bent jau tūkstantį eurų. Tik retais atvejais suma yra kiek mažesnė, o dažnai ji gali gerokai viršyti tūkstančio eurų ribą. Todėl nereikia nustebti, kad kredito kompanijos išleidžia tiek daug resursų tokiems klientams pritraukti. Jos trina rankomis, kuomet pavyksta prisivilioti bent vieną ar antrą klientą. Klientai yra priviliojami siūlant geresnes sąlygas nei būtų galima gauti skolinantis įprastai. Iš kur kyla toks šurmulys?

Ši paslauga yra naudinga tiek kredito bendrovėms, tiek klientams. Pradėkime pakalbėdami apie tai, kuo ši paslauga yra ypatinga kreditoriams. Pastarųjų uždarbis susideda iš dviejų dalykų. Pirmasis yra paskolos marža, t.y. skirtumas tarp to, kas yra paskolinama ir to, kas yra grąžinama. Į šią maržą įeina daug dalykų, kurių pagrindiniai susiveda į palūkanas ir kitus mokesčius. Konkretus pasiskirstymas tarp šių dalių yra nustatomas kiekvieno kreditoriaus individualiai, bet dažniausiai palūkanos sudaro didesniąją dalį.

Antrasis uždarbio šaltinis yra bendroje suteikiamų paskolų sumoje. Kitaip tariant, laikant maržos dydį vienodu, kuo daugiau skolinama, tuo didesnė bus bendra piniginė grąžos vertė. Kalbant abstrakčiau, tai vartojimo paskolos tiekėjų verslo modelis nesiskiria nuo bet kokio kito verslo – yra bandoma parduoti kuo daugiau ir kuo didesnėmis kainomis. Išimtini nėra ir paskolų refinansavimo paslauga, kuria irgi siekiama uždirbti. Esminis skirtumas slypi ties kuriuo šaltiniu koncentruojamasi ir kokiais būdais stengiamasi uždirbti. Kaip pamatysime netrukus, greita paskola yra koncentruojama į maržą, o refinansavimas – į skolinamą sumą.

Bet dar vienas svarbus išskirtinumas yra toks, kad refinansavimas yra teisiškai įtvirtintas būdas skolinti įsiskolinusiems. Tai yra toks skolinimas, kuris nėra papildoma našta besiskolinančiajam ir todėl gali būti suteikiamas, skirtingai nei greitieji kreditai. Ši paslauga darosi vis aktualesnė augant įsiskolinusių asmenų skaičiui, kuris neturėtų mažėti iki pat 2020-ųjų.

Kaip iš įsipareigojimų padengimo uždirba kreditoriai?

Kadangi, kaip jau minėjome, tokie kreditoriai vidutiniškai suteikia labai mažos vertės paskolas, jie stengiasi turėti kuo didesnę maržą. Todėl jei eilinės paskolos dažnai neperžengia 10% metinių palūkanų ribos, tai nėra neįprasta rasti greitąją paskolą, kurios mėnesinę palūkanų norma yra gerokai didesnė, o ką jau kalbėti apie metinę. Toks radikalus skirtumas didele dalimi nulemiamas būtent tuo, kad greitieji kreditai yra skolinami labai mažomis sumomis. Tuo tarpu eilinės paskolos, prie kurių visi esame pripratę ir kurie nustato mūsų suvokimo standartus apie paskolas, yra suteikiamos gerokai didesnėmis sumomis. Jau minėjome vidutinę greitųjų paskolų sumą, o eilinės vartojimo paskolos, suteikiamos bankų, dažnai siekia kelis šimtus eurų. Tai yra bent keletą kartų didesnė suma už vidutinę greitąją paskolą internetu.

Nepaisant to, paskolų refinansavimas dažniausiai yra suteikiamas tų pačių kreditą teikiančių kompanijų, kurios jį suteikia sąlygomis, panašesnėmis į tas, kurias taiko bankai savo paskoloms. Iš kur kyla šis didžiulis skirtumas? Kaip jau minėjome, didžiulė kreditų kaina yra nulemta būtent mažų skolinimo sumų. O šios rūšies paskola yra kone daugiau nei dešimt kartų vertingesnė. Tai natūraliai sekama gerokai mažesne kaina. Tiesa, ta kaina nėra tiek jau daug mažesnė, kad pasiektų minėtus 10% metinių palūkanų. Todėl ieškantiems refinansavimo paslaugos to tikėtis nereikėtų. Bet reikėtų tikėtis dviejų kitų dalykų. Vienas iš jų – geresnės nei eilinio greitojo kredito sąlygos. Kitas – galimybė derėtis ir gauti individualų pasiūlymą, atitinkantį jūsų užgaidas.

Eilinė greitoji paskola internetu dėl savo mažos vertės nepritraukia tokios aršios konkurencijos. Ji, be abejo, egzistuoja ir kartais pakankamai aukštame lygyje. Juk tik dėl jos mes matome įvairiausius išskirtinius pasiūlymus, akcijas, nuolaidas ir t.t. – viskas yra siūloma tik tam, kad pritraukti klientą. Bet tokia konkurencija turi savo ribas, kurios retai kada peržengiamos. Visgi skolinama suma yra pakankamai maža, kad kiekvienas klientas būtų vertinamas kaip išskirtinis. Bet su greitųjų kreditų refinansavimu jau yra kitaip.

Čia vienas klientas, norintis refinansuoti savo turimus įsipareigojimus, gali atstoti net iki kelių dešimčių eilinių klientų. Būtent dėl to kreditoriai taip aršiai kovoja, kad pritrauktų šiuos klientus ir yra pasirengusios pasiūlyti daugiau nei įprastam klientui. Pavyzdžiui, jau minėjome, kad refinansavimo ieškantiems žmonėms yra įprasta gauti geresnius pasiūlymus nei kitiems. Bet prie to dar reikėtų pridėti ir tai, kad tokiems klientams yra suteikiama galimybė derėtis dėl asmeninių sąlygų. To pasekoje galima gauti tikrai gerus pasiūlymus, kurie patenkintų jūsų užgaidas ir poreikius. Būtent dėl to paskolų refinansavimas internetu yra toks patrauklus iš jį teikiančio asmens pusės.

Kuo refinansavimas naudingas paprastam klientui?

Žiūrint į tą pačią situaciją iš kliento pusės galime matyti panašias akcentus. Pagrindinis, žinoma, yra mažesnė kaina, mažesnė mėnesio įmoka ir apskritai geresnės sąlygos, kurias galima gauti. Papildomai galime pridėti ir tai, kad paskolų refinansavimas be užstato yra ne išimtis, o taisyklė. Išsireiškiant kitaip, pati didžiausia šių paslaugų tiekėjų dalis neprašo jūsų palikti jokio užstato, jei nutarėte refinansuoti savo įsiskolinimus. Bet neapsigaukite – tai tikrai nereiškia, kad refinansavimo paslaugą gali gauti bet kas. Pavyzdžiui, jei turite vieną paskolą, kurios vertė yra vos šimtas eurų, dėl jos tokio kredito galite net nesikreipti, nes sulauksite tik neigiamo atsakymo. Identiškai, net jei turite dvi ar tris paskolas, kurių bendra vertė nėra didesnė nei šimtas eurų, dėl įsipareigojimų sumažino šiuo būdu galite tik pasvajoti.

Įsiskolinimų padengimas juos apjungiant yra skirtas tiems žmonėms, kurie turi sukaupę nemažai greitųjų paskolų iš skirtingų kredito tiekėjų. Tikėtina, kad tie susikaupę įsipareigojimai neleidžia gyventi taip ramiai, kaip būtų galima norėti. Visų pirma, vien tas faktas, kad turimi įsiskolinimai yra ne iš vieno, bet bent iš keleto skirtingų kredito tiekėjų reiškia, kad jų palūkanos yra skirtingos – kai kurių mažesnės, o kitų didesnės. Dažniausiai nutinka taip, kad paėmus visų tokių paskolų kainų vidurkį, jis būna kur kas aukštesnis nei vidutinė paskolų kaina rinkoje. Tai yra vienas nepatogumas.

Kitas yra papildomos išlaidos, kylančios ne tik iš didesnių nei įprasta įmokų, bet ir iš pavedimų mokesčių. Kiekvienas pavedimas banku ar įmoka kitu būdu kainuoja bent keliasdešimt euro centų. Kai reikia atlikti vieną įmoką – didelių problemų nekyla. Bet kai reikia atlikti kelias įmokas per mėnesį, tuomet visa tai susideda į apčiuopiamą sumelę pinigų. O dar atsiminus, kad tie žmonės, atliekantys pavedimus yra įsiskolinę, tokia našta tampa dar sunkiau pakeliama.

Galiausiai, skirtingi kreditoriai ir skirtingais laikais paimtos greitos paskolos reiškia, kad įmokas reikia atlikti skirtingu metu. Viena įmoka gali būti reikalaujama mėnesio pradžioje, kita kiek vėliau, trečia dar vėliau… Visa tai sukuria nenuoseklumą ir pasidaro labai sunku tinkamai susiplanuoti savo finansus ir mokėjimų tvarkaraštį. Tokiose situacijose paskolų refinansavimas internetu tiesiog prašyte prašosi.

O prie viso to dar pridėkite ir tai, kad ši paslauga praktiškai niekada nereikalauja užstato… Toks refinansavimas yra rinkos standartas, todėl nepalikdami užstato tikrai nerizikuojate gauti didesnių palūkanų nei kiti klientai.

Tikimės, kad dabar yra aiškiau kas yra paskolų refinsavimas ir kodėl jis yra toks patrauklus visoms sandorio pusėms. Internete galite rasti bent keletą vietų, kur ši paslauga yra paslaugų krepšelyje. Yra keletas dalykų, kurie yra bendri visiems šiems pasiūlymams. Būtent tuos pagrindinius paskolų refinansavimo internetu akcentus ir pabandysime aptarti.

refinansuoti paskolas internetu

Paskolų refinansavimas internetu ir jo sąlygos

Kaip minėjome, paskolos refinansavimas internetu yra suteikiamas bent keleto skirtingų kompanijų. Tą galite matyti ir kreditorių sąraše, kurį pateikėme straipsnio pradžioje. Nereikia nustebti, kai sužinote, kad visų jų siūlomos sąlygos yra skirtingos. Lygiai tas pats galioja ir kalbant apie greitąsias paskolas. Norint išsirinkti geriausią pasiūlymą, pirmiausia svarbu suprasti kokios yra pagrindinės šios paslaugos sąlygos. Po to galime detaliau aptarti skirtumus, egzistuojančius tarp šių sąlygų.

Kaip jau supratote, viena iš pagrindinių sąlygų yra kelių skirtingų įsipareigojimų turėjimas. Tik tokiu atveju ne tik galėsite prašyti refinansavimo internetu, bet ir tam bus bent jau kažkokia logika. Kitu atveju nei kažkas norės jums jį suteikti, nei jums pačiam bus būtinybė gaišti laiką jo ieškant. Tiesiog nė vienai pusei tas finansiškai neapsimokės.

Tačiau būtina pridurti, kad lygiai taip, kaip niekas nerefinansuos jūsų turimų kreditų jei esate skolingas tik vienoje vietoje, tai taip yra maksimali kreditorių riba, kurią peržengus jums siūlomas keleto įsiskolinimų apjungimas į vieną bus suteikiamas tik su apribojamais. Tokios sąlygos egzistuoja bent jau keliose vietose, tad tą reikėtų turėti omenyje atsirenkant refinansavimo tiekėją.

O tą padaryt nėra sudėtinga, turint omenyje, kad beveik visi refinansavimo tiekėjai šią paslaugą suteikia internetu. Todėl ir palyginti skirtingus jos tiekėjus nėra sudėtinga, juolab, kad yra daug puslapių – kaip ir mūsų AmCredit.lt – kurie tą padaro už jus!

Užstato klausimas ir amžiaus cenzas

Skirtingai nei teikiant greituosius kreditus, paskolų refinansavimas internetu suteikiamas tik asmenims nuo 21 ar 22 metų, priklausomai nuo konkretaus kreditoriaus. Palyginimui, greitąją paskolą galite gauti vos tik sulaukę pilnametystės. Šis skirtumas neabejotinai kyla iš to, kad šiai paskolai reikalingas atsakingesnis sprendimas, o jį gali suteikti tik atitinkamo amžiaus žmonės. Kita vertus, jaunesni asmenys ir taip nėra linkę būti prisikaupę tiek daug greitųjų kreditų, kad jiems prireiktų tokios paslaugos. Todėl toks amžiaus cenzas yra naudingas abiems pusėms. Vienai jis atriboja nesubrendusius asmenis nuo neracionalių sprendimų, o kitai jis leidžia sumažinti riziką, nesuteikiant paslaugos tokiems pat žmonėms.

Dar viena riba, kurios negalima peržengti, yra susijusi su mėnesinėmis pajamomis. Su greitomis paskolomis gali nutikti taip, kad jūsų pajamos nėra pagrindinis ar net svarbus kriterijus, sprendžiant ar ją suteikti. Didele dalimi tai nulemiama būtent tuo, kad greitos paskolos vidutinė vertė nėra tokia, kad būtų būtina tikrinti tokius dalykus. O paskolų refinansavimas nepaliekant užstato – jau visai kitas reikalas. Jei reikėtų palikti užstatą, tai pajamos irgi nebūtų pagrindinis kriterijus, bet kadangi ši paslauga praktiškai išimtinai yra suteikiamas ne užstato, tai situacija pasidaro kiek kitokia. Pasidaro tiesiog būtina ištirti jūsų pajamų šaltinius ir jų dydį, nes tai – vienintelis būdas įsitikinti, kad jūs išgalėsite atlikti įmokas laiku ir be kitokių problemų.

Tačiau kartais refinansavimas yra laikomas ilgalaikėmis paskolomis. Tai reiškia, kad kai kuriais atvejais jis yra išduodamas ilgesniam nei dešimtiems metų laikotarpiui. Toks ilgas laiko tarpo paskolos išdavimui yra deramai priskiriamas prie ilgalaikių paskolų kategorijos. Bet kaip ir minėjome, tai yra konteksto klausimas. Kartais refinansavimas gali būti suteikiamas trumpesniam laikotarpiui ir be užstato, o kartais gali tekti jį pasiskolinti kaip ilgalaikę paskolą ir palikti užstatą.

Kita vertus užstatas leistų nustumti pajamas į antrą planą, nes būtent jis garantuotų, kad įmokas atliksite laiku. Jų neatlikus – didelės problemos neatsirastų, nes refinansavimo tiekėjas paprasčiausiai galėtų pasisavinti paliktą užstatą, jį parduodi ir padengti likusią nesumokėtą suteiktos paslaugos dalį. Reikalingos mėnesinės pajamos šiai paslaugai gauti svyruoja, priklausomai nuo kompanijos. Bet standartas yra apie 230 eurų. Galite mąstyti taip: asmeniui būtina gauti bent jau minimalų atlyginimą “į rankas”, kad jis būtų kvalifikuojamas kaip potencialus klientas refinansavimui gauti. Toks reikalavimas efektyviai bedarbiams nesuteikia priėjimo prie tokio finansinės naštos sumažinimo. Todėl pastarieji negali pasinaudoti visais privalumais, kurie kitu atveju galėtų būti jų. Pagalvojus, tai yra kažkiek ironiška – juk būtent bedarbiai yra tie žmonės, kuriems labiausiai ir reikėtų sumažinti palūkanas ir mėnesinių įmokų dydžius.

Kreditingumo įtaka paslaugai gauti

Dar vienas svarbus kriterijus yra kreditingumas arba kredito istorija. Šis kriterijus savo svarbumu nelabai kuo skiriasi nuo visų kitų greitųjų paskolų. Tiek čia, tiek ten kredito istorija yra labai svarbi atrenkant kam suteikti paslaugą, o kam ne. Tai parodo du dalykus – ar jūs turite kokių nors įsipareigojimų ar įsiskolinimų apie kuriuos nutylėjote kreditoro bendrovei ir ar iki šiol jums pavykdavo grąžinti kreditus laiku. Kad suprastumėte kreditoriaus perspektyvą, galite galvoti taip: net jei jūs paliekate užstatą, net jei turite pakankamas pajams (didesnes nei 230 eurų) ir nepriklausomai nuo to ar paslauga suteikiama internetu ar ne, kredito istorija parodo kaip gerai sugebate tvarkytis su savo įsipareigojimais.

Juk tikrai galime įsivaizduoti tokių žmonių, kurie net ir turėdami didžiules pajamas nesugeba grąžinti savo paskolų. Galbūt jų poreikiai yra tokie dideli, kad tų pajamų neužtenka. O gal jie tiesiog nemoka planuoti savo piniginių įplaukų ir išlaidų. Lygiai taip pat galime įsivaizduoti žmonių, kurie gali turėti mažas pajamas, bet vis tiek sugebėti tinkamais tvarkytis su savo greitaisiais kreditais. Kredito istorija būtent tai ir parodo – kaip žmogus iki šiol sugebėjo (ir tikėtina sugebės) grąžinti paskolas santikyje su savo turimais finansais. Bet iš esmės pats faktorius yra vienodai svarbus teikiant visas paskolas, todėl ne išimtis ir paskolų refinansavimas internetu.

Yra ir dar keletas apribojimų, kurie yra susiję su paslaugos mąstu, trukme ir panašiai. Kitaip tariant, su skolinimosi sąlygomis apskritai. Būtent apie jas dabar ir pakalbėsime. O tuo pačiu aptarsime ir tai, kur ieškoti geriausio greitųjų paskolų refinansavimo sprendimo. Žvilgtesime į keletą pasiūlymų ir į juose aprašomas sąlygas, norintiems būti svarstomiems kaip kandidatams šiai paslaugai gauti.

Refinansavimas be užstato – kuo tai naudinga klientui?

refinansavimas be uzstatoŠiandien yra įprasta, kad refinansavimas yra suteikiamas iš kliento nereikalaujant jokio užstato. Tai – pakankamai lengva suprasti. Jau labai ilgą laiką tendencija buvo tokia, kad vis didesnė dalis paskolų yra suteikiama nereikalaujant kliento užstatyti jokio turto. Juk būtent taip atsirado ir greitieji kreditai, kurie yra yra galutinė paskolų be užstato versija.

Tai – naudinga klientui dėl keleto skirtingų priežasčių. Reikėtų pradėti nuo to, kad tą galima laikyti elementariausiu patogumu. Bandant pasiskolinti su užstatu reikia pereiti tikrą popierizmo maratoną. Tam kartais gali reikėti net pasisamdyti advokatą, kad jis įvertintų pateiktą sutartį. Juk čia ne tik apie keleto šimtų eurų vertės sutartį eina kalba! O su paskola be užstato – jau visiškai kitaip. Čia užtenka viso labo pasirašyti paprasčiausią sutartį ir tiek.

Kitas svarbus faktorius yra viso proceso greitis. Visi esame pripratę prie greitos paskolos sukurto standarto. Geriausiais savo laikas greitąjį kreditą buvo galima gauti vos per 15 minučių! Tai ne tik interneto nuopelnas, bet ir šios paslaugos modelio. Tačiau paliekant užstatą šis procesas gali užsitęsti labai, labai ilgai. Mes kalbame net apie kelias savaites. Tuo tarpu refinansuoti paskolas be užstato yra vienodai paprasta, kaip gauti greitąjį kreditą. Todėl visas procesas tikrai neužtrunka ilgiau nei vieną parą, o dažniausiai – gerokai trumpiau.

Nepaliekant užstato sumažėja ir kliento rizika kažką prarasti, jei kas atsitiks ne taip. Tačiau tai tuo pati metu yra ir pliusas, ir minusas. Minusas dėl to, kad tai tuo pačiu reiškia didesnę riziką kreditoriui. Tai klientui gal ir nerūpėtų, bet kreditorius kompensuodamas didesnę riziką, perkelia ją ant kliento pečių. Tai reiškia didesnes kredito įmokas šiai paslaugai. Todėl ar paskolų refinansavimas be užstato yra tinkamas variantas jums priklauso nuo to, kaip šie pliusas ir minusai atsispindi konkrečioje jūsų situacijoje.

Greitųjų kreditų refinansavimas klientui palankiomis sąlygomis – kur ieškoti?

greitųjų kreditų refinansavimasLietuvoje šiuo metu yra bent penkios greitųjų kreditų kompanijos, kurios teikia kreditų refinansavimą. Paėmus bendrai, galima refinansuoti nuo300 eurų iki 50 000 eurų kreditų, paskolų, lizingų ar kitų įsipareigojimų. Tiesa, jei atsimenate, minėjome, kad mažų kiekių skolų niekas nėra linkęs finansuoti. Tai galite matyti ir iš čia pateiktos statistikos. Minimali refinansavimo suma – 300 eurų. Tokia vieta yra tik viena, visur kitur sumos gerokai didesnės. Na, dar yra viena vieta, kur paslaugos mąstas prasideda nuo 500 eurų. Po to seka jau gerokai didesnės sumos paskolos, siekiantis bent jau 1 000 eurų.

Laikotarpių taip pat yra įvairių, pradedant mėnesiui ir baigiant keleriais metais. Kai kurie kredito tiekėjai net nėra pateikę konkrečių skaičių, nes yra linkę viską vertinti individualiai. Todėl visada būtina ne atmesti tokius kreditorius, kurie nepateikia jokių konkrečių skaičių, o kreiptis į juos asmeniškai. Įvertinę jūsų individualias aplinkybes, kredito istoriją ir kitus būtinus kriterijus, jie jums pasiūlys preliminarų refinansavimo pasiūlymą. Sąlygoms netikus, visada galėsite bandyti derėtis dėl geresnių, o jei ir tai nepadės – galėsite ieškoti kito varianto. Visgi, kaip minėjoe, tokius pasiūlymus teikiančių kompanijų yra bent 5.

Būtent derybos yra vienas iš ginklų, kuriuos galite pasitelkti, kuomet kreipiatės dėl refinansavimo. Tai, kad galima derėtis dėl šios paslaugos sąlygų yra nerašyta taisyklė. Bet tą galite matyti vos ne plika akimi. Pavyzdžiui, yra vietų, kur pigiausia paskola turintiems įsiskolinimų yra garantuojama. Ten taip pat rasite parašyta, kad pavykus rasti pigesnį variantą, jūs galite rašyti tiesiai tai bendrovei ir ji pasiūlys jums dar palankesnes sąlygas! Kitose vietose yra garantuojamos nuolaidos iki tam tikro procento. Visai tai ir dar daugiau – derybų klausimas.

Konkretaus pasiūlymo gerumas priklausys nuo jūsų poreikių. Todėl pirmiausia reikia išsiaiškinti ko jūs norite, o tuomet galime apžvelgti visus penkis kreditorius, kurie teikia šią paslaugą.

Smulkių greitųjų kreditų apjungimas

Pradėkime nuo pačio paprasčiausio varianto, kuris tikriausiai yra aktualiausias daugeliui žmonių. Kadangi daugelis suinteresuotų žmonių turi keletą mažų įsiskolinimų, tai jiems aktualu tokių nedidelių paskolų refinansavimas. Todėl pradėkime nuo tos vietos, kuri suteikia mažiausios sumos paslaugą. Tai net nėra greitųjų kreditų kompanija kaip tokia, bet kredito unija, skolinantis tokio tipo finansinius instrumentus. Būtent čia yra tokio tipo paskolos įsiskolinusiems yra suteikiamos nuo jau minėtų 300 eurų.

Tiesa, tai, kad čia yra suteikiama tokios mažos sumos paskolos įsiskolinusiems asmenims tikrai nereiškia, kad didesnės sumos paskolų nėra. Maksimali vertė siekia net 10 000 eurų. Taigi, kaip matote, iš principo šios kredito unijos pasiūlymas yra pakankamai lankstus, kad galėtų patenkinti visus poreikius. Žinoma, norintiems gauti paskolą, kurios vertė viršija nurodytąją, teks žiūrėti kitur (o žiūrėti kitur tikrai verta), bet šiame kontekste gali pakakti ir šio pasiūlymo. Kalbame ne apie ką kitą, bet apie Vilniuje ir jo apylinkėse veikiančią kredito uniją. Tai yra ilgiausiai šalyje veikianti ir daugiausiai patirties sukaupusi kredito unija, kuri šiemet atšventė savo dvidešimties metų veikimo jubiliejų.

Refinansavimas kredito unijoje “Mano Unija”

Kadangi mūsų skaitytojus, kuriems aktuali Mano Unijos teikiama paslauga įsiskolinimams padengti tikriausiai domina itin mažos sumos, tai pažiūrėkime detaliau į tai, ką ji gali pasiūlyti tokiems vartotojams. Taigi, pasirinkus 300 eurų greitųjų paskolų refinansavimą internetu vieno mėnesio laikotarpiui, mes pamatysime, kad siūlomos sąlygos yra išties nuostabios. Pasiskolinus tokią sumą refinansavimo tikslais, metinė palūkanų norma bus vos 12% ir po mėnesio jums reikės grąžinti vos 309.50 euro! Kitaip tariant, mėnesiui šis faktorius yra ne didesnis nei 4%.

BVKKMN irgi yra stulbinamai mažas ir yra gerokai mažesnis nei 100% bei seikia vos 54.71%. Jeigu norite suprasti kokio puikumo yra toks pasiūlymas, jums reikėtų palyginti jį su standariniu, vidutinius greitojo kredito internetu pasiūlymų. Praktiškai visur, skolinantis įprastą greitąjį kreditą, jūsų mėnesinės palūkanos viršys kelioliką procentų arba mažų mažiausiai bus labai arti to, o BVKKMN rodiklis be jokių išimčių bus virš 100% ribos. Taigi, dabar galite įsitikinti, kad paskolos internetu refinansavimas tikrai yra gerokai geresnis nei įprasta paskola. Lygiai taip pat galite matyti, kad Mano Unijos siūloma paslauga gali viršyti jūsų lūkesčius.

Kalbant apie šios bendrovės reikalavimus šiai paskolai gauti, jie yra ganėtiniškai standartiški ir praktiškai identiški tiems, kuriuos aprarėmė aukščiau. Kitaip tariant, jie neturi jokių išskirtinių reikalavimų aplikantams šiai paslaugai gauti. Bet kaip jau ir buvo minėta, viršuje pateiktos kredito unijos sąlygos yra tik preliminarios. Kiekvienas šios unijos teikiamas pasiūlymas priklauso nuo konkretaus vartotojo, jo gaunamų pajamų, kredito istorijos ir kitų sąlygų, kurias jau išdėstėme. Todėl jei jūs tik atitinkate standartines sąlygas, kurias aprašėme, tuomet jūs gausite standartinį pasiūlymą. Tuo tarpu jeigu jūsų rodikliai geresni – galite tikėtis geresnio pasiūlymų iš šios įmonės pusės. Kaip matote, Mano Paskola tikrai siūlo kažką, kas gali ir turėtų patikti tiems, kurių poreikis yra refinansuoti keletą mažos vertės paskolų.

Kitos paslaugos mažomis palūkanomis

Panašaus pobūdžio yra ir dar viena kredito bendrovė. Čia siūloma identiška paskola yra neseniai atsiradusi ir pristatoma kaip naujiena, bet ne toks lankstus, kaip ką tik aptartas variantas. Nelankstus dėl to, kad minimali suma šiek tiek didesnė – 500 eurų – o maksimali suma daugiau nei dvigubai mažesnė – 4 000 eurų. Kalbame apie Smspinigai refinansavimą. Tai yra vienas iš tų kreditorių, kurie net nepateikia jokių konkrečių gairių potencialiam refinansavimo pasiūlymui apsvarstyti. Todėl jums reikės kreiptis asmeniškai – po to, kai užsiregistruoti – tam, kad galėtumėte išgirsti apie šio pasiūlymo sąlygas. Todėl be paslaugos vertės ekstremumo taškų mes nelabai kažką galime pridėti išskyrus dar vieną dalyką.

Tas dalykas yra Smspinigai suteikiama nuolaida, kuri garantuoja net iki 30% pigesnį refinansavimą. Jei po registracijos gavę norimą pasiūlymą galėsite įrodyti, kad jis nėra pats pigiausias ir esate gavę ar galite gauti geresnių, tuomet ši bendrovė yra pasirengusi atverti duris deryboms. Tiesa, tos derybos turi labai aiškias ribas ir kaip galima suprasti, didesnės nei 30% nuolaidos tikėtis neverta. Tačiau tai vis tik yra šis bei tas. Kadangi abiejų aptartų įmonių pasiūlymai priklauso nuo individualių aplinkybių, norintiems palyginti šiuos pasiūlymus teks kreiptis pas pačius kreditorius ir juos gauti bei sulyginti po to. Nebent jūsų situacija yra tokia, kad jums būtinas mažesnis nei 500 eurų paskolos refinansavimas; tokiu atveju kito varianto neturite – teks kreiptis į Mano Uniją.

Trečiasis kreditorius mūsų sąraše – Bigbank – yra kiek kitoks nei du pirmeji. Čia minimalios vertės paskolų refinansavimas internetu nėra suteikiamas. Čia mažiausia paskola įsiskolinusiems yra 750 eurų. Tuo tarpu pati didžiausia tokios paskolos vertė siekia net 15 000 eurų. Kaip matote, siūloma paslauga yra labiau orientuota į tuos, kurie turi didesnės vertės įsiskolinimų arba daugiau mažesnio kiekio. Bigbank išsiskiria ne tik tuo. Dar vienas skiriamasis bruožias yra 60 dienų nemokamo grąžinimo garantija. Ji suteikia galimybę refinansavimo klientui, kurio netenkino suteikta paslauga, grąžinti visą pasiskolintą sumą be jokių papildomų mokesčių. Tokiu būdu galite būti įsitikinę, kad jūs nebūsite apgauti. Tai ypatingai aktualu tiems asmenims, kurie nenori veltis į visą paskolų reikalą vien todėl, kad nėra tikri ar supranta visas sąlygas ir nėra tikri ar sugebės susitvarkyti su tokiais įsipareigojimais.

Čia Bigbank siūloma nuolaida yra kone gelbėjimo ratas tokiems žmonėms. Dabar jie gali paprasčiausiai pasiimti norimą paskolą, net 2 mėnesius žiūrėti kaip jie jaučiasi su tokiu įsiskolinimu ir tuomet nuspręsti ar jie nori tęsti bendradarbiavimą su minėta bendrove. Negana to, tokia akcija gelbsti tuos, kurie netikėtai pakliūva į kokią nors bėdą. Juk patys esame atsidūrę tokioje situacijoje ar bent esame girdėję, kuomet žmogus prisiima greitųjų kreditų, lyg ir viskas tvarkoje, bet staiga nutinka nelaimė, kuri neleidžia grąžinti kredito laiku. Tai sukuria visą aibę bereikalingų problemų. Tokia Bigbank siūloma akcija dabar gali padėti jų išvengti. Čia yra vienas iš šios kompanijos skiriamųjų bruožų.

Galimybė palikti užstatą

Dar vienas yra galimybė gauti ne tik paskolų refinansavimą be užstato, bet dar ir galimybę gauti jį paliekant nekilnojamąjį turtą kaip užstatą. Tai turi visą šusnį privalumų. Aktualiausias iš jų, neabejotinai yra galimybė gauti pigesnę paskolą. Kadangi užstatas garantuoja kreditoriui, kad jo suteikta paslauga tikrai nenueis šuniui ant uodegos, pastarasis gali suteikti paskolą ramiau ir todėl geresnėmis sąlygomis. Kalbant kitaip, užstatas gerokai sumažina riziką, kuri kitu atveju kristų ant kredito kompanijos pečių. O kadangi nekilnojamasis turtas yra vertinamas ir šiuo metu pakankamai likvidus finansinis objektas, tai tik padidina šios paskolos su užstatu kokybę. Jei tokio tipo paslauga jūsų nedomina, tuomet galite svarstyti ir dar vieną unikalią galimybė gauti Bigbank refinansavimą. Tai galimybė gauti greitojo kredito padengimą su bendraskoliu, t.y. artimuoju arba šeimos nariu. Tokiu atveju jūsų, vėlgi, laukia geresnis pasiūlymas, nes tai gerokai sumažina tokio kredito riziką.

Tiesa, Bigbank teikiamas kreditų ar lizingo apjungimas į vieną finansinį instrumentą yra kiek brangesnis nei, tarkim, jau minėtas Mano Unijos ekvivalentas. Pavyzdžiui, pasiskolinus 1 000 eurų refinansavimo tikslais 12 mėnesių laikotarpiui (minimumas šioje bendrovėje), jums teks grąžinti 1212 eurų. Tai yra kiek daugiau nei 21% metinė palūkanų norma. Žinoma, konkrečios sąlygos priklausys nuo jūsų idividualiai pateiktos paraiškos, bet kad ši bendrovė pateikia tokį pasiūlymą kaip standartinį pavyzdį, pasako, kad gauti paskolą įsiskolinusiems daug pigiau tikėtis nereikėtų. Bet kaip ten bebūtų, Bigbank teikiama kredito refinansavimo paslauga vis tiek verta dėmesio. Jei ne dėl konkrečiai siūlomų finansinių sąlygų, tai bent jau dėl unikalių galimybių gauti ne tik paskolų refinansavimą be užstato, bet kiek platesnį jo spektrą.

Taupkasės siūlomi privalumai

Galiausiai prieiname prie dar vieno ir ko gero įdomiausio varianto – kredito unijos, kuri yra žinoma visoje Lietuvoje, t.y. Taupkasės. Pradėkime nuo vieno labai svarbaus apribojimo – Taupkasės teikiamos paskolos nėra prieinamas visos Lietuvos piliečiams. Ši kredito unija priima tik vienintelio miesto – Kauno – klientų paraiškas. Be šio miesto yra ir keletas ganėtinai plačios apylinkės rajonų, kuriuose veikia ši unija. Bet tas faktas, kad, pavyzdžiui, Vilniaus ir kitų didžiųjų miestų gyventojai priėjimo prie šios unijos teikiamo refinansavimo neturi yra labai didelis apribojimas.

Nepaisant to, tai, ką gali pasiūlyti Taupkasė yra pakankamai unikalu, kad būtų verta atskiro aptarimo. Pradėkime nuo to, kad tarp kredito refinansavimą teikiančių juridinių asmenų, Taupkasė be jokios konkurencijos suteikia didžiausios vertės paskolas įsiskolinusiems asmenims. Jei iki šiol matėmė, kad maksimali refinansavimo suma buvo 15 000 eurų, tai šios kredito unijos teikiamos paskolos daugiau nei tris kartus viršija šią sumą – Taupkasė gali pasiūlyti net iki 50 000 eurų vertės kreditą. Jei to dar būtų maža, tai čia taip pat galima apjungti net iki 7 skirtingų kreditorių paskolas. Kitaip tariant, jei jūs turite labai daug įsipareigojimų, kuriuos atsisako refinansuoti bet kokia kita kredito bendrovė, tuomet Taupkasė tikrai turėtų atitikti visus jūsų poreikius. Paprasčiausiai tokioje situacijoje nieko geriau nerasite.

Bet pagrindinis šios kredito unijos privalumas yra labai paprastas – Taupkasė įsipareigoja suteikti patį pigiausią paskolų refinansavimą internetu. Kitais žodžiais tariant, jei jūs gavę šios unijos pasiūlymą galėsite įrodyti, kad esate gavęs pigesnį variantą, tuomet nepriklausomai nuo to pigesnio varianto, Taupkasė pasiūlys jums dar geresnes sąlygas. Tai yra precedentų neturintis paskolų refinansavimas internetu, kuris nereikalauja jokio užstato ir yra garantuotai pats pigiausias visoje Lietuvoje (pagal pačios unijos pažadus ir įsipareigojimus).

Negana to, atsakymą dėl paslaugos suteikimo jūs gausite vos per 24 valandas. Todėl laukti ilgai tikrai nereikės. Vienintelis minusas yra tik tas, kad toks nuostabus pasiūlymas nėra prieinamas didesniam ratui klientų ir yra apribotas tik vienam miestui ir jo aplinkinių rajonų gyventojams.

Dar būtų galima pakalbėti apie Credit24 refinansavimą, bet kadangi kompanija nepateikia jokios detalios informacijos apie savo teikiamą paslaugą, deja, bet nieko konkretaus apie ją pasakyti negalime.

Ką daryti, kad refinansavimo neprireiktų

paskolos refinansavimo alternatyvosJei jums prireikė refinansuoti paskolą, tai reiškia, kad susidūrėte su kokiomis nors problemomis. Juk niekas nesigriebia tokio tipo paskolos, jei viskas yra gerai ir nieko netrūksta. Paskolų refinansavimas reikalingas tais atvejais, kai nebėra kitų būdų susitvarkyti su turimais finansiniais įsipareigojimais. Bet kaip ir ligas geriausia ne gydyti, o užsiimti jų prevencija, tai taip ir su įsiskolinimais, geriausia jų išvengti. Žinoma, jų išvengti gali retas ir klausimas ar apskritai reikėtų tą daryti. Kas yra svarbiausia, tai padaryti taip, kad turimos greitos paskolos jūsų portfelyje netaptų per didele našta. Tam įgyvendinti reikia žinoti keletą dalykų, kuriais ir norime pasidalinti.

Niekada ir jokiomis aplinkybėmis nesiskolinkite gerai neapsvarstę tokio sprendimo ir nepasvėrę savo galimybių. Beveik visada problemos kyla tuomet, kai tokie sprendimai yra priimami per daug skubotai. Nenuostabu, kad tuomet prireikia paskolų refinansavimo. Juk kvailai ir bereikalingai prisiėmus per daug brangių įsipareigojimų sau ir savo šeimai, atėjus racionalumo akimirkai, kyla noras kažkaip bandyti spręsti problemas.

Neskubėkite priimti sprendimą dėl papildomo skolinimosi

Viena iš priežasčių kodėl nereikėtų skubėti priimant tokius sprendimus yra ta, kad būtina paskirti laiko geriausio varianto atradimui. Greitąsias paskolas internetu siūlo daugiau nei 20 skirtingų kompanijų, todėl vien visoms joms susirasti reikia laiko, o ką jau kalbėti apie visų paskolų pasiūlymų analizę ir palyginimą… Lygiai tas pats galioja ir kalbant apie paskolų refinansavimą internetu – tokį atsakingą sprendimą priimkite tik po to, kai detaliai išsianalizuosite ir palyginsite skirtingų kreditorių siūlomas refinansavimo sąlygas. Elgiantis priešingai, jūs galite atsidurti dar nemalonesnėje situacijoje, nei buvote iš pradžių.

Panašaus pobūdžio patarimas yra susijęs su tuo pačiu palyginimu ir pasvėrimu. Niekada neleiskite sau susikoncentruoti tik į vieną rodiklį. Pavyzdžiui, niekada nežiūrėkite tik į palūkanas, tik į pasiūlymų lankstumą ir panašius dalykus. Taip, į juos atkreipti dėmesį būtina, bet niekada negalima susikoncentruoti tik į juos. Žiūrėkite plačiau. Gali pateikti tokį konkretų pavyzdį, kuris apibūdina situaciją, kurioje yra atsidūrę didelė dalis įsiskolinusių ir besiskolinančių žmonių. Jūs lyginate du kreditorius ir jų teikiamus paskolų refinansavimo pasiūlymus.

Vieno iš jų sąlygos atrodo geresnės visomis prasmėmis, nepriklausomai nuo to, pagal ką lygintumėte. To pasekoje, nusprendžiate skolintis iš šios bendrovės. Atrodo logiškas sprendimas? Problema, žinoma, yra ta, kad antrasis kreditorius, siūlantis greitojo kredito refinansavimą internetu, jį pateikė su unikaliomis akcijomis. Tarkim, jis suteikė galimybė derėtis, suteikė kelių dešimčių procentų nuolaidą ar apskritai suteikė paskolų refinansavimą nemokamai, kaip pirmąjam klientui. Galutiniame rezultate matome, kad skolintis iš to “prastesnio” kredito tiekėjo vis tiek apsimokėjo labiau. Todėl primigtynai reikalaujame, kad skolindamiesi atkreiptumėte dėmesį į visas detales ir į situaciją žiūrėtumėte holistiškai. Tik tuomet galėsite būti šimtu procentų tikri, kad išsirinktas refinansavimas tikrai yra geriausias ir pigiausias.

Finansus valdykite taip, kad refinansavimo (ir greitųjų kreditų) neprireiktų

Galiausiai reikia aptarti kaip apskritai reikia valdyti savo finansus refinansavimų ir apskritai paskolų kontekste. Juk greitųjų kreditų mums dažniausiai prireikia ne tik kuomet mes neturime pinigų, bet ir kuomet nesame tikri kaip reikia tvarkytis su savo finansais. Leiskite duoti vieną pavyzdį – kai kurie žmonės gali nesudėtingai išgyventi ir su minimaliu atlyginimu, tuo tarpu kiti nesugeba to padaryti net ir su vidutiniu lietuvio atlygiu. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, atsakingumo ir panašių dalykų. Dažniausiai tik nemokėjimas tvarkytis su savo finansais priveda prie to, kad reikia ieškoti paskolų refinansavimo kaip išeities iš susidariusio akligatvio.

Vienas iš dalykų, kuriuos norėtumėte padaryti, kad neprireiktų turimų kreditų refinansavimo yra aiškių prioritetų susidėliojimas ir žvilgsnis į netolimą ateitį. Jei gyvenate tik šia minute, ką kai kurie žmonės yra linkę patarti, tuomet vargiai žiūrėsite į ateitį ir bandysite susieti ją su tuo, kas egzistuoja dabar. Bet to nepadarius, jūs atsidursite situacijoje, kurioje skola veja skolą ir vargiai kada nors iš jos išbrisite. Bet jeigu labai konkrečiai uždėsite aiškų prioritetą kreditų grąžinimui vietoj kitų poreikio patenkinimo, tuomet galite pakankamai greitai išbristi iš skolų liūno.

Žinoma, nėra lengva atiduoti pinigus bankams, kai galima juos išleisti savo reikmėms. Bet čia į pagalbą ateina žvilgnis į ateitį, apie kurį ką tik kalbėjome. Jei mąstysite taip, kad atsisakę kai kurių malonumų dabar netolimoje ateityje galėsite gyventi daug lengviau ir laisviau, tuomet jums bus kur kas paprasčiau grąžinti savo paskolas. Tuomet jūsų atiduodami pinigai bankams mėnesinių įmokų formoje nebeatrodys lyg būtų išmesti į balą, bet bus labai aiški investiciją į gražesnį rytojų. Tik taip galėsite išvengti paskolų refinansavimo būtinybės ir tik taip refinansavimo apskritai neprireiks.

Ar yra kitų būdų atsikratyti skolų?

skolų atsikratymasLabai daug būdų atsikratyti skolų nėra. Skolų refinansavimas yra vienas iš tų retų būdų, kuris dažniausiai yra priimamas kaip pirminis. Bet būna antraeilių būdų, kaip kovoti su skolomis. Kartais, susiklosčius tinkamoms aplinkybėmis, šie būdai gali pavirsti į pirminius.

Asmeninio bankroto variantas

Bandymas paskelbti asmeninį bankrotą – jau turėtų būti girdėtas. Juk nemažai pramogų pasaulio įžimybių jau yra paskelbusios apie savo bankrotą. Iš esmės, tai turėtų būti vienas iš pačių paprasčiausių būdų, kaip atsikratyti savo skolomis. Toks būdas iš pažiūros atrodo net geresnis ir efektyvesnis nei paskolų refinansavimas bankuose ar internetu. Tik yra viena menkutė problema. Šis procesas yra prižiūrimas ir vertinamas valstybinių institucijų. Tai reiškia, kad visa jo raida priklauso nuo valstybės tarnautojų malonės, jei galima taip išsireikšti. Kitaip tariant, asmeninis bankrotas – biurokratinis košmaras. Jis ne tik, kad gali užsitęsti net keletą mėnesių ar metų, bet jūs net nežinote kokia bus jo galutinė išvada. Pasiėmus paskolų refinansavimą, jūs galite ramiai gyventi toliau, žinodami kiek ir kam esate skolingi.

Bet bankrutavimo atveju situacija kardinaliai pasikeičia. Jūs išsimokėti kaip ir negalite, bet dar nežinote ar jums bus priteista tęsti skolų išsimokėjimą ar ne. Jei bylą laimėsite jūs, tuomet toks variantas bus tikrai geriausia, kas galėjo nutikti – jūs nebeturėsite visiškai jokių įsiskolinimų. Tokiu atveju net ir paskolų refinansavimas su didžiausiois nuolaidomis nebebus lygiavertė alternatyva. Bet pažiūrėkite iš kitos pusės – jei bylą pralaimėsite, tuomet jums ne tik teks tęsti savo skolų išsimokėjimą, bet dar reikės padengti viską, kas susikaupė bylos proceso metu. Žinoma, yra įvairiausių niuansų, kuriais teisminio proceso metu galima sustabdyti mokėjimo be galimybės kreditoriui kaupti juos kaip potencialią skolą. Bet tai nėra taisyklė ir priklauso nuo įvairiausių kintamųjų, kuriuos kontroliuoti ne visada galite. Kad ir kaip ten bebūtų, asmeninis bankrotas turėtų būti dažniau svarstoma alternatyva paskolų refinansavimui įsiskolinusių asmenų.

Lengvatinė paskola

Dar vienas ir kiek labiau akivaizdus būdas tvarkytis su savo įsiskolinimais – bandymas gauti lengvatinę paskolą. Lygiai taip, kaip galite gauti bankroto palaiminimą iš valstybės, galite gauti ir lengvatinę paskolą. Jos dėka galėsite grąžinti visas susikaupusias greitąsias paskolas, o valstybinę paskolą grąžinti lengvatinėmis sąlygomis. Kadangi valstybė nėra pelno siekianti organizacija, ji gali kiek adekvačiau pažiūrėti į jūsų turimas skolas ir nespausti jūsų dėl įmokų atlikimo. Tokia įvykių seka yra labai retai pasitaikantis reiškinys, nes tik labai nedidelis ratas žmonių ir tik išskirtinėmis sąlygomis gali gauti paskolą refinansavimui iš valstybės. Jeigu pavyksta – viskas puiku. Bet dažniausiai to tikėtis nereikėtų. Todėl skolų refinansavimas internetu išlieka daug realesnis problemas sprendimo būdas.

Taigi, paaiškinome viską, ką turite žinoti apie kreditų refinansavimą. Paaiškinome ne tik, kas tai yra ir kodėl tai yra suteikiama, bet ir kur reikėtų ieškoti geriausio paskolų refinansavimo internetu pasiūlymo. Iš esmės dabar jūs turite visas žinias, kurių tik gali prireikti norint išsirinkti geriausią paskolos įsiskolinusiems asmenims pasiūlymą. Visgi iškilus kokiems nors klausimams, prašome palikti komentarą po šiuo straipsniu. Mielai ne tik atsakysime į visus iškilusius klausimus, bet dar ir padėsime susirasti tai, kas atitiktų visus jūsų poreikius.

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 1 votes
Paslaugos pavadinimas
Paskolų refinansavimas