Paskolų rūšys

Pigiausios paskolos | Pigūs kreditai

Greitieji kreditai vis dar itin paklausūs, todėl pigiausios paskolos paieška – vis dar aktuali. Norintys gauti paskolą su mažomis palūkanomis privalu palyginti skirtingus pasiūlymus tarpusavyje. Bet mes tą jau padarėme už jus! Visi pigūs kreditai – prieš jūsų akis.

#1 vieta
#2 vieta
#3 vieta
#4 vieta
Naujas FinBee logo
bobutes paskola logo
Manopaskola logo
mokilizingas logo
Gauti paskolą
Gauti manopaskola paskolą
Gauti smspinigai paskolą
Gauti smspinigai paskolą

Nors greitųjų kreditų palūkanų norma vidutiniškai aukštesnė už kitų paskolų, įdėjus šiek tiek pastangų tikrai galima rasti pigią paskolą. Lyginant tokį kreditą su vartojimo paskola, jis menkai kuo nusileidžia. Tiek paskolos suma, tiek metinė palūkanų norma, tiek mėnesio įmoka yra labai panašios. O turint omenyje greitųjų paskolų privalumus – jų pasirinkimas dažniau yra net racionalesnis nei vartojimo paskolų.

Prie kiekvieno kredito esanti paskolos skaičiuoklė leis labai lengvai įsitikinti tuo, ką sakome. Ten galėsite matyti kokia yra paskolos suma, mėnesio įmoka ar palūkanų norma. Visi skaičiai – kintantys realiu laiku kartu su jūsų pasirinktomis paskolos sąlygomis. Todėl ten galėsite matyti ar tikrai pasirinkote pigiausios paskolos pasiūlymą.

Gauti paskolą su mažomis palūkanomis galima net jei jūsų pasirinkimas bus kitoks: paskola automobiliui ar vartojimo paskola taip pat gali būti pasiūlytos su mažomis palūkanomis, tačiau tam reikia lyginti būtent tos rūšies paskolas.

pigiausios paskolosDar vienas greitųjų kreditų privalumas: tokias paskolas yra labai lengva palyginti, ką matote ir viršuje pateiktoje lentelėje. Net ir pasitikint kuriame nors puslapyje pateikta kredito palyginimų informacija, galite labai lengvai ją patikrinti patys. Juk apsilankyti kreditorių internetiniuose puslapiuose negali būti paprasčiau. Tokiu atveju pigiausią greitąjį kreditą galėsite išsirinkti remdamiesi 100% patikima informacija. Tik derėtų atkreipti dėmesį ne tik į pateiktą palūkanų normą, bet ir į BVKKMN ir MPN rodiklius, kurie parodo efektyvią palūkanų normą už kurią skolinsitės. Kartais ši informacija gali būti nepateikta, todėl teks šiek tiek paskaičiuoti patiems.

Dėl šių priežasčių žmonės dažnai yra linkę pasikliauti tokiuose puslapiuose kaip šis pateikta informacija. Svarbiausia patikrinti, kad ji atitiktų tuo metu egzistuojančias kainas. Patikrinus, kad informacija atitinka realybę, paprasčiausiai atkreipkite dėmesį į pateiktas kainas ir išsirinkite pigiausią paskolą internetu. Tik atkreipkite dėmesį ar kreditorius skolina bet kuriuo paros metu, nes priešingu atveju galite sugaišti per daug laiko tokiai paskolai gauti.

Kur yra pigiausios paskolos su mažiausiomis palūkanomis?

Šiandien greituosius kreditus siūlo tiek daug bendrovių, kad išsirinkti ne tik pigiausią, bet paprasčiausiai pigią paskolą pasidaro sudėtinga. Kodėl? Nes augant kreditorių skaičiui yra prarandamas atskaitos taškas, kuris sufleruotų, kuri paskola yra pigi, o kuri – brangi. Būtent todėl dažnas žmogus vis dažniau naudojasi specializuotų pigių paskolų palyginimų puslapių paslaugomis.

paskolos mažomis palūkanomisTačiau nepaisant didelio kreditorių kiekio, galima labai aiškiai išskirti keletą pagrindinių kreditorių, kurie skolina mažiausiomis palūkanomis Lietuvoje. Natūralu, kad vienas iš jų – tarpusavio skolinimosi platforma, kuri dėl savo verslo modelio gali pasiūlyti greituosius kreditus mažiausiomis palūkanomis. Tai neišvengiama, nes tokios bendrovės ne tik konkuruoja rinkoje, bet ir sukuria konkurencinę erdvę sistemos viduje. Tokiose platformose investuotojai konkuruoja tarpusavyje suteikiant paskolas jų klientams ir taip tokių paskolų palūkanų norma pasidaro daug mažesnė už rinkoje įprastai siūlomas.

Todėl nėra nieko nuostabaus, kad sąrašo viršuje atsiduria Finbee, kuri siūlo greituosius kreditus internetu mažiausiomis palūkanomis Lietuvoje tarp visų kreditorių (plačiau apie Finbee siūlomas paskolas galite paskaityti čia).

Kuo Finbee tokia ypatinga? Kaip jau minėjome, tai yra tarpusavio skolinimo platforma, kuri sąlygoja mažesnes palūkanas nei siūlo įprasti kreditoriai. Tačiau „Finansų Bitė“ gali pasiūlyti šį tą daugiau. Kadangi ji yra viena seniausių ir didžiausių tokių platformų Lietuvoje, kuri taip pat veikia kitose šalyse, konkurencija jos viduje – daug didesnė nei kitur. Todėl dažnai palūkanos yra „numušamos“ net žemiau to, kas yra įprasta kitose tokiose bendrovėse. Dėl to Finbee bendrovėje yra siūlomi pigiausi kreditai visoje Lietuvoje (nors sutarties sudarymo mokestis yra vidutiniškai didesnis nei kitur).

Suradus galimybę pasiskolinti iš šio kreditoriaus – alternatyvų ieškoti reikėtų tik išimtinais atvejais (apie juos dar pakalbėsime). Tačiau didelė problema yra ta, kad toli gražu ne kiekvienas gali būti patvirtintas potencialiai paskolai gauti. Šios bendrovės turima reputacija atsirado dėl griežtai ir atsakingai atrenkamų klientų, kas leido investuotojams nuolatos uždirbti be didesnės rizikos. Jei įprastai dažniau nei kas dešimtas klientas tampa nemokus ir nesugeba grąžinti paskolos, tai Finbee tik išimtinais atvejais klientas tampa nemokus.

Visai tai leidžia šiai bendrovei pasiūlyti kreditus mažiausiomis palūkanomis. Svarbiausia tik patekti į galimų paskolai gauti klientų sąrašą, ką padaryti galite tik turint gerą kredito istoriją, pakankamas pajamas bei santykinai nedidelį įsiskolinimų kiekį. Nors pastarojo varianto atveju, ši bendrovė gali pasiūlyti ir paskolų refinansavimą.

Kalbant apie pigiausios paskolos internetu pasiūlymus nereikėtų pamiršti ir kitų bendrovių, nes šioje rinkoje pasiūlymai keičiasi nuolatos. Daug dažniau nei vartojimo kredito sąlygos. Todėl pigūs kreditai niekada nėra tik vienos bendrovės monopolis.

Kodėl vienur suteikiami pigūs kreditai, o kitur – ne?

pigūs kreditaiKiekvienas lyginantis greitųjų kreditų pasiūlymus gali pastebėti labai didelius skirtumus. Jei vienur greitasis kreditas gali būti suteiktas su 2% mėnesine palūkanų norma, tai kitur toks pat kreditas gali kainuoti nuo 10%. Skirtumas – milžiniškas. Todėl iškyla paprastas klausimas – iš kur atsiranda toks kainų skirtumas? Kodėl vienur suteikiami pigūs kreditai, o kitur – žvėriškai brangūs?

Dalis šio atsakymo jau buvo aprašyta praėjusioje straipsnio dalyje. Tai – vidinė ir išorinė konkurencija. Būtent dėl šios priežasties abipusio skolinimo platformos gali pasiūlyti pigesnes paskolas. Tačiau yra ir kitų niuansų.

Pavyzdžiui, pigiausi kreditai bus suteikti tose bendrovėse, kurios turi daugiausia klientų. Tokiu būdu fiksuotos administracinės ir kitos išlaidos gali būti paskirstytos daugiau klientų, todėl kiekvienas jų patiria mažesnę jų naštą. Galutiniame rezultate kreditorius gali pasiūlyti mažesnes palūkanas už identišką paskolą. Jis nebūtinai tą padarys – kai kurie iš jų nors ir turi didelius srautus klientų vis tiek pasirenka skolinti brangiai taip norėdami uždirbti kuo daugiau.

Kai kurie užuot pasiūlę pigias paskolas, veikiau pasiūlys kokią nors akciją. Tokiu atveju paskolos nepasidaro pigesnės, bet klientai turi galimybę pasiskolinti su nuolaida. Populiariausias akcijų pasiūlos pasirinkimas neabejotinai yra nuolaida pirmai paskolai. Ją gauti gali tik tie, kurie iki tol bendrovėje dar nebuvo ėmę paskolos. Dažniausiai tai būna galimybė pasiskolinti visiškai be palūkanų, o kartais tiesiog gerokai pigesnė paskola su mažesnėmis palūkanomis. Gali nutikti ir taip, kad palūkanų mokėti nereikės, bet tik keletą pirmųjų paskolos sutarties mėnesių. Vėliau teks mokėti tas pačias palūkanas, kaip ir kiti. Tačiau galutiniame rezultate toks kreditas gaunasi pigesnis.

Pigiausios paskolos yra tos, kurios yra suteikiamos nemokamai. Antros pagal pigumą – tarpusavio skolinimo paskolos arba tos, kurios suteikiamos su kokia nors akcija. Galiausiai reikia rinktis tarp to kas liko – eilinių greitųjų kreditų. Tačiau net ir čia, kaip jau minėjome, skirtumas gali būti milžiniškas. Todėl visuomet reikia atkreipti dėmesį ne į vieną, bet į visus siūlomus kreditus. Tik tokiu atveju galėsite būti tikri, kad gaunama paskola iš tikrųjų yra pigiausia.

Atnaujinta: 2021-12-06.

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
5 based on 2 votes
Paslaugos pavadinimas
Pigiausios paskolos

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Finbee paskolos