Kreditoriai

ĮMONĖ VEIKLOS NEBEVYKDO

piniginelt paskolos internetu

Pinigine.lt paskolos internetu yra vienos iš tų, kurios yra suteikiamas per 15 minučių, remiantis pačiais kreditoriaus žodžiais. Pats atsakymas dėl paskolos suteikimo yra suteikiamas praėjus iki 10 minučių po paraiškos pateikimo. Kitos 5 minutės yra būtinos pinigams pervesti teigiamo atsakymo atveju. Net ir tos papildomos minutės yra reikalingos ne pačiam kreditoriui, bet jūsų bankui pavedimui apdoroti. Kaip matote, pinigine.lt gali pasiūlyti vieną greičiausių paskolų suteikimą internete.

Bet tai tikrai nėra ne tik, kad ne vienintelis, bet ir ne pats didžiausias šių paskolų internetu privalumas. Paminėsime keletą svarbiausių ir detaliau juos aptarsime. Turėdami papildomų klausimų ar pastabų, visuomet galite palikti komentarą po straipsniu.

Vienos pigiausių paskolų internetu Lietuvoje

Visai neseniai pinigine.lt paskelbė savo kainų struktūros pasikeitimą. Nuo šiol kainos buvo sumažintos, bet ne kaip laikinos akcijos dalis. Tai buvo sumažėjimas „visiems laikams,“ kaip sako pati bendrovė. To rezultatas buvo kone pigiausi kreditai internetu mūsų šalyje. Tiesa, vis dar išlieka šiek tiek pigesnių kreditų. Tačiau viena vertus jų tikrai yra ne daug, o kita vertus tas kainų skirtumas yra toks minimalus, kad net ir taupiausiam žmogui neturėtų rūpėti. Tai sudaro sąlygas renkantis paskolą internetu kreipti dėmesį ne į kainą, bet į kitus svarbius kriterijus. Pavyzdžiui, būtų galima žiūrėti į paskolos suteikimo greitį ar kitas svarbias kredito grąžinimo sąlygas, žinant, kad kainos bet kokiu atveju yra praktiškai vienodos.

Kalbant apie elementariausias siūlomas sąlygas, jos yra pakankamai lanksčios. Skolinimosi sumų prasme, pinigine.lt paskoloms internetu lygių rasti būtų sunku. Čia savo poreikius galės patenkinti ir ieškantys minimalių sumų ir ieškantys ilgesnio laikotarpio, stambesnių paskolų. Minimali skolinimosi suma pas šį kreditorių yra 50 eurų. Tai yra apskritai mažiausia suma, kokią gali pasiūlyti bet kokia bendrovė Lietuvoje. Mažesnių sumų paprasčiausiai niekas neskolina, net ir kreditoriai, kurie specializuojasi itin mažų trumpalaikių greitųjų kreditų suteikime. Maksimali paskolos internetu suma, vėlgi, turėtų patenkinti kito klientų spektro poreikius. Čia maksimali suma siekia net 3 000 eurų. Žinoma, ieškantiems labai stambių paskolų, tektų ieškotis kito kreditoriaus, bet manome, kad ši suma turėtų patenkinti daugelį, nepaisant visų limitų.

Pažvelgus į siūlomus terminus, tokio paties lankstumo nebepamatysime. Čia minimalus skolinimosi terminas yra 2 mėnesiai. Tai tikrai nėra pats mažiausias terminas, nes kiti kreditoriai gali pasiūlyti paskolas internetu pradedant vos 14 dienų laikotarpiu. Tačiau norintieji pasiskolinti ilgesniam terminui turėtų būti patenkinti labiau. Čia maksimalus terminas siekia net 2 metus. Turint omenyje, kad didžiausia galima pinigine.lt paskolos internetu suma siekia 3 000 litų, toks termino pasiūlymas yra pakankamai adekvatus.

Akcijos ir kiti privalumai

Ši kreditų bendrovė siūlo ne tik vienas pigiausių paskolų internetu. Tai neabejotinai yra vienas pagrindinių kriterijų renkantis iš kur pasiskolinti, bet ne ką mažiau svarbūs yra ir kiti. Vienas tokių – siūlomos akcijos. Deja, bet pinigine.lt šiai dienai nesiūlo pirmos paskolos nemokamai akcijos. Tačiau yra kitų akcijų, kurios gali būti patraukliaus esamiems ir potencialiems klientams.

Viena iš tokių akcijų – nemokamas kredito įmokų atidėjimas. Tai yra itin aktualu tiems, kurie nėra visu šimtu procentų įsitikinę, kad sugebęs atlikti visas įmokas laiku. Ne tik mes, bet ir daugybę kitų kreditų specialistų pabrėžia, kad yra skolintis reikėtų tik esantis visiškai įsitikinus, kad pasiimtos paskolos įmokos bus atliekamos laiku. Tai galioje ne tik tais atvejais, kuomet imama nemokama paskola. Net ir tokiu atveju kredito įmokas atlikti vis tiek reikės, tiesiog jos bus kiek mažesnės, nes nebus privaloma mokėti palūkanų. Kitaip tariant, net ir pasiėmę nemokamą paskolą, susidarius nepalankioms situacijoms, galite už ją brangiai sumokėti. Paprsačiausiai atėjus laikui atlikti kredito įmokai, bendrovės sąskaitoje nesant pagal sutartį nustatytai pinigų sumai, sistema automatiškai paskaičiuos atitinkamą baudą nusižengusiam klientui. Kadangi tos baudos yra pakankamai didelės ir skaičiuojasi už kiekvieną pavėluotą kredito įmokos dieną, gali nutikti taip, kad nemokama paskola internetu tapts dar brangesne nei įprastinė paskola. Geriau yra tiesiog iš anksto atidėti įmoką, tačiau net ir ši paslauga kainuoja.

Čia pinigine.lt žiba visu gražumu. Vėluojantis atlikti įmoką klientas ne tik, kad galės nemokamai atidėti paskolos internetu įmoką, bet tą padaryti galės net 2 kartus! Mūsų žiniomis tai yra vienintelis paskolų tiekėjas, siūlantis tokią akciją šiuo metu. Tam tikromis aplinkybėmis, dėl aukščiau išvardintų priežasčių, tokia akcija gali būti netgi geresnė už įprastą nemokamos paskolos akciją. Todėl iš anksto nurašyti šio tiekėjo vien todėl, kad nėra siūlomi nemokami kreditai – tikrai nereikėtų. Viskas priklausys nuo konkretaus poreikiu ir konkrečių sąlygų. Gali būti net tokia situacija, kad iš pradžių galvojama, kad nemokamos paskolos akcija yra geriausia ir į tai, ką siūlo pinigine.lt numojama ranka, bet laikui bėgant tokia akcija sutaupo daug daugiau pinigų ir nervų nei būtų galėjusi padaryti bet kokia kita akcija.

Bet tai dar nėra viskas. Čia gali rasti ir kitų privalumų. Pavyzdžiui, nemažai žmonių ieško kredito be registracijos mokesčio. Šis kreditorius ir vėl gali nustebinti. Imdami paskolą internetu iš čia, neturėsite mokėti jokio sutarties sudarymo mokesčio, kurio reikalauja nemažai kitų kredito bendrovių. Be to, be didesnių problemų galite grąžinti pasiimtą paskolą anksčiau laiko.

Išvada – patraukli galimybė pasiskolinti

Kaip galėjote suprasti iš viso šio aprašymo, šios bendrovės siūlomis paskolos internetu yra iš ties patraukliaus. Čia sau tinkamą kreditą galės rasti praktiškai bet kokio profilio klientas. Na, galbūt ieškantys itin ilgo termino ir didžiulių sumų turės nusivilti. Kaip ten bebūtų, pinigine.lt siūlomi kreditai internetu turėtų ne tik patenkinti įvairių klientų poreikius, bet dar ir juos nustebinti. Kredito įmokų atidėjimas ir registracijos mokesčių nebūvimas turėti sukelti nuostabą ir džiaugsmą ieškantiems ypatingos paskolos internetu.

Santrauka
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
4 based on 5 votes
Paslaugos pavadinimas
Pinigine.lt paskola internetu

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/