popkreditas logoTik prasidėjus greitųjų paskolų internetu bumui, popkreditas.lt buvo vienas iš žymesnių ir anksčiausiai rinkoje suleidusių šaknis skolintojų. Tai buvo iškart po ekonominės krizės Lietuvoje. Bet netruko labai ilgai, kol popkreditas buvo pamirštas ir nugarmėjęs į kitų greitųjų paskolų kompanijų užnugarį.

Tai paaiškinti yra labai lengva – pradžioje nebuvo didelės konkurencijos, tad skolintis nebuvo iš kur, o popkreditas.lt buvo vienas iš nedaugelio, galinčių suteikti tokio tipo paslaugą. Tačiau pamačius, kad didelės palūkanos leidžia labai lengvai pasipelnyti, vis daugiau kapitalo (įskaitant ir užsienio kapitalą) pradėjo plaukti į šią rinką. To pasekoje popkreditas.lt buvo nukonkuruotas geresnius paskolų pasiūlymus ir įvairias akcijas teikiančių bendrovių.

Matome, kad šis kreditorius nelabai pasimokė, nes nuėjus į bendrovės puslapį, matome, kad jis atrodo labai jau tragiškai. Įspėjantis pranešimas apie slapukus užgožia apskritai visą vaizdą ir tik spustelėjus mygtuką, leidžiantį naršyti toliau, mes pagaliau pamatome visai neblogą puslapį. Taip pat labai gražiai išsiskiria kredito akcijos – 50% nuolaida naujoms paskoloms.

Popkreditas.lt nėra pats geriausias paskolų tiekėjas dėl jau minėtų priežasčių ir dėl to, kad nesiūlo geresnių paskolų sąlygų nei kiti tiekėjai, bet ir nėra pats prasčiausias, vis dar sugebantis nukonkuruoti keletą rimtų bendrovių, teikiančių greitas paskolas internetu.

Popkreditas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *