Kreditoriai

ĮMONĖ VEIKLOS NEBEVYKDO.

Provident logo

Provident yra Lietuvoje veikianti, bet užsienio investuotojams (Personal Finance įmonių grupei) priklausanti bendrovė. Iš viso jie jau yra aptarnave daugiau nei 2.4 milijono klientų visame pasaulyje ir daugiau nei 30 000 klientų Lietuvoje. Nenuostabu, kad dėl to jie turi sukaupę didelę patirtį. Yra keletas dalykų, kuriais Provident išsiskiria iš kitų greitojo kredito tiekėjų Lietuvoje.

Provident greitos paskolos sąlygos

Kaip visuomet, vienas iš bendrovės išskirtinumų būna siūlomos paskolos sąlygos. Čia ne išimtis yra ir Provident. Jos siūlomos sąlygos netgi gerokai skiriasi nuo kitų bendrovių. Ne tik elementariais skaičiais, bet ir pačiais paskolos principais.

Ko gero pagrindinis skirtumas yra tas, kad Provident paskolos nėra tokios lanksčios paskolos grąžinimo periodų atžvilgiu. Jei kitos bendrovės leidžia jums pasirinkti norimą laikotarpį dienų tikslumu nustatytuose ribuose, tai Provident siūlo tik vieną iš trijų pasirinkimų – 45, 60 arba 90 savaičių. Skolinantis mažesnę sumą jūs galėsite skolintis tik 45 savaitės. Skolinantis didesnę – tik 90 savaičių. Todėl didelio lankstumo šioje vietoje nerasite. Bet čia yra ir kita medalio pusė – joks kitas kreditorius nesuteiks jums galimybės pasiskolinti 100 eurų 45 savaičių laikotarpiui. Maksimalus laikotarpis kitur gali būti ne ilgesnis nei 30 dienų. Todėl norintiems turėti daugiau laiko tai pačiai paskolos sumai grąžinti – Provident skubioji paskola gali būti labai patraukli.

Kita vertus, bendrovės siūlomi greitieji kreditai yra lankstesni jei kalbėsime apie kredito sumą. Čia jūs galite pasirinkti bet kokią sumą nuo 100 iki 2 100 eurų, 20 eurų tikslumu. Palyginimui, kiti kreditoriai dažniausiai leidžia skolintis keičiant sumą tik 50 arba 100 eurų tikslumu.

Taip pat reikia paminėti ir tai, jog Provident teikiamos greitos paskolos turi kur kas aukštesnes palūkanas, jei žiūrėsime visą paskolos laikotarpį. Pavyzdžiui, pasiskolinę 100 eurų internetu, jūs turėsite grąžinti net 153,60 euro. Tai sudaro 53,6% palūkanų! Tai gali pasirodyti neįtikėtinai daug, bet reikia atminti, kad minimali greitos paskolos suteikimo trukmė – 45 savaitės. Tai yra beveik 1 metų laikotarpis, ką galima interpretuoti kaip ilgalaikius kreditus. Jei šį bendrą palūkanų kiekį paversime į kasmėnesinį, tuomet palūkanų dydis atrodys toks pat padorus, kaip ir kitur.

Dar vienas išskirtinumas – bendrovė neteikia greitųjų paskolų taip greit, kaip kai kurie kiti kreditoriai. Jei kitur greita paskola gali būti suteikta vos 15 minučių laikotarpyje, tai Provident su klientais susisiekia tik per vieną dieną.

Kreditas jūsų namuose

Skirtingai nei kiti kreditoriai, Provident greitasis kreditas nėra suteikiamas tik internetu. Jūs ne tik galite gauti kreditą savo namuose, fiziškai susitikę su Provident atstovu. Jūs taip pat gali sumokėti savaitines įmokas, perduodant jas grynaisiais pinigais savo atstovui neišeinant iš namų. Patys šios įmonės darbuotojai sutvarko visus kitus formalumus ir susitinka su jumis. Tai yra itin patogu tiems, kurie nėra linkę ar nemoka naudotis internetu bei pildyti paskolos prašymą tokiu būdu. Be abejo, tai patogiau senyvo amžiaus žmonėms ar tiems, kurie net neturi priėjimo prie interneto ar telefono. Todėl šia prasme Provident kreditai yra dar patogesni nei įprastas sms kreditas telefonu, kurį gauti taip pat reikia turėti šiek tiek žinių ir sugebėjimų.

Pirmąjį kartą susitikę su Provident specialistais, jūs galėsite ne tik pasirašyti sutartį, bet ir aptarti jos sąlygas. Tiesa, tikėtis geresnių nei įprasta sąlygų nereikėtų, nes pats Provident darbuotojų atvykimas pas jus kainuoja ir tai bus įskaičiuota į Provident paskolos kainą. Pavyzdžiui, skolinantis 100 eurų sumą 45 savaitėms, tokios galimybės mokestis kainuoja 19 eurų. Skolinantis didesnę sumą – mokestis proporcingai didėja. Sutarties pasirašymo metu jūs taip pat susitarsite kurią savaitės dieną ir kurią valandą Provident tarpininkas atvyks pas jus surinkti įmokų. Šiuos paslaugos, žinoma, galėsite bet kada atsisakyti ir įmokas mokėti internetu.

Būtina paminėti tai, kad skirtingai nei kitos bendrovės, Provident greitos paskolos įmokas renka ne kas mėnesį, bet kas savaitę.

Provident taip pat skiriasi ir tuo, kad bendrovės atstovais, kurie aplanko (potencialius) klientus namuose, gali būti kiekvienas. Ji siūlo galimybę žmonėms užsidirbti tarpininkaujant bei siūlant Provident kreditą tam tikram regionui Lietuvoje.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1stargray
Bendras vertinimas
3 based on 8 votes
Prekės ženklas
Provident
Paslaugos pavadinimas
Provident paskolos
Kaina
EUR 53.6
Paskolos prieinamumas
Available in Stock

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/