Paskolų rūšys

SMS kreditai

Ieškote SMS kredito? Juk tai – greičiausias įmanomas būdas gauti nedidelę paskolą. Po SMS žinutės, pinigai jūsų banko sąskaita pasieks per 5-15 minučių. Tokie SMS kreditai naudingiausi, kai reikia pasiskolinti nedidelę sumą. O jei reikia gauti didesnę paskolą, tuomet jums pagelbėti gali SMS kreditai internetu. Juos gali gauti pasinaudoję telefone esančiu internetu ir apsilankę SMS paskolas teikiančio kreditoriaus interneto svetainėje. Bet paprasčiausia bus, jei tiesiog išsirinksite kreditorių iš kurio norėtumėte pasiskolint, spausite „gauti kreditą” tuomet beliks tik sutvarkyti formalumus.

smspinigai

Metinė palūkanų norma: nuo 11.9%
Paskolos suma: 100€ – 5 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

momentcredit

Metinė palūkanų norma: nuo 13.2%
Paskolos suma: 50€ – 10 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

vivus finance

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 100€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

gf bankas

Metinė palūkanų norma: nuo 9.9%
Paskolos suma: 100€ – 25 000€
Paskolos terminas: 1 mėn. – 84 mėn.

Priešingai nei greitieji kreditai, kurie yra neįtikėtinai paplitę, SMS kreditai yra prieinami gerokai sunkiau. Ne dėl to, kad pati skolinimosi procedūra būtų sudėtingesnė ar ilgesnė, bet todėl, kad tokių pasiūlymų yra gerokai mažiau. Suteikti elementarias paskolas internetu yra lengviau nei skolinti SMS žinutėmis. Vien tokios galimybės realizacija reikalauja didelių išlaidų. O ar tai atsiperka – nėra aišku ir priklauso nuo konkretaus verslo modelio. Pavyzdžiui, tokie kreditoriai kaip SMSPinigai ar SMScredit gali sau leisti suteikti greitąsias paskolas SMS žinute. Paprasčiausiai nuo pat pradžių buvo vystomas toks verslo vykdymas, kuris sudarė visą paskolų suteikimo pagrindą. Tiesa, SMScredit pastaruoju metu nebevykdo veiklos ir susijungė su Vivus Finance, todėl lentelėje pateikia būtent šios įmonės rekomendaciją.

Besidomintiems galimybėmis pasiskolinti telefonu tikrai nevertėtų nusiminti. Pasiūlymų skolintis tokiu būdu tikrai yra, tik kiek mažiau nei skolinantis internetu. Nepaisant to, tikrai galima rasti kur SMS kreditai būtų išduodami visai geromis sąlygomis. Todėl tikrai nereikėtų išsigąsti net ir mažesnio pasiūlymų kiekio. Konkurencija šioje rinkos dalyje yra pakankama, kad klientą pasiektų tik geriausi pasiūlymai.

Tačiau vis tik reikėtų turėti omeny tai, kad bendra vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti didesnė už ta, kuria skolinamas greitasis kreditas. Aukštesnė metinė palūkanų norma yra kredito gavėjo kaina, kurią jis turi sumokėti už šį patogumą. Tačiau kredito gavėjo mokama suma nebus labai didelė, nes greitasis SMS kreditas turi žemą kredito sumą. Kai kurios kredito bendrovės leidžia ją padidinti grąžinus kreditą laiku pirmuosius keletą kartų. Taip įgyjamas pasitikėjimas, leidžiantis gauti kreditą su lankstesnėmis sąlygomis ateityje.

Kaip gauti SMS kreditą?

sms kreditaiTam, kad galėtume pakalbėti apie SMS paskolos privalumus, turime būtinai aptarti kaip gauti SMS kreditą. Tuomet bus lengviau judėti prie skirtumų ir pranašumų. Panašumus, o tiksliau tapatybės, prasideda dar pačiame pirmame – registracijos – žingsnyje. Lygiai taip pat, kaip skolinantis internetu, taip ir SMS kredito atveju, reikės užsiregistruoti internete. Tiesiog apsilankykite pasirinkto kreditoriaus internetiniame puslapyje ir užpildykite registracijos anketos laukelius. Viską atlikus teisingai, gausite sėkmingai įvykdytos registracijos patvirtinimą. Tuomet teks atlikti antrąjį žingsnį, kuris yra identiškas visoms greitų paskolų rūšims – banko sąskaitos patvirtinimas. Reikės pervesti vieną centą į nurodytą kreditoriaus sąskaitą ir tokiu būdu patvirtinsite ne tik savo tapatybę, bet ir sąskaitos autentiškumą.

Kai kurie kreditoriai leidžia skolintis be registracijos, tačiau tai galioja tik paskoloms internetu. SMS paskolos atveju yra būtina užpildyti registracijos anketą internete. Būtent todėl kartais galite pagalvoti, kad sąvoka „SMS kreditai” yra prieštaraujanti pati sau. Tačiau dėl būtinos registracijos internete, tokios sąvokos logika dabar turėtų būti aiški.

Galiausiai belieka atlikti elementariausią žingsnį. Būtent šiame žingsnyje išryškėja pagrindinis SMS kreditų skirtumas. Dabar privalote susirasti pasirinkto kreditoriaus kontaktinius duomenis. Tarp jų turėtų būti nurodytas trumpasis numeris, kuriuo turėsite nusiųsti nurodytą raktažodį su tapatybe patvirtinančiu kodu. Šie kontaktiniai duomenys turėtų būti kreditoriaus internetinėje svetainėje ir/arba informaciniame laiške, patvirtinusiame sėkmingą registraciją.

Susiradę numerį bei privalomą nurodyti informaciją žinutės tekste, galite išsiųsti žinutę kreditoriui. Atminkite: žinutės išsiuntimas negarantuoja, kad SMS kreditas bus suteiktas. Po kelių minučių gausite atsakymą dėl prašomos paskolos. Sėkmės atveju, dar kartą patvirtinus savo prašymą sms žinute, pinigai bus išsiųsti į jūsų banko sąskaitą per kelias minutes. Priešingu atveju, kreditorius pasiūlys kitą, alternatyvų kreditą su mažesne suma. Sutikus, pinigai bus išsiųsti tuo pačiu principu.

SMS kreditų privalumai

Gali pasirodyti, kad didelio skirtumo tarp skirtingų rūšių kreditų nėra. Tačiau toks požiūris negali būti labiau klaidingas. Nereikėtų nustebti sužinojus, kad yra nemažai panašumų tarp skirtingų greitųjų paskolų rūšių. Tačiau lygiai taip pat nereikėtų nustebti sužinojus, kad yra keletas esminių skirtumų. Kokį pranašumą tie skirtumai sukuria – kiekvieno kliento situacijos klausimas.

Kokie gi yra tie pranašumai? Pats svarbiausias pranašumas, be abejo, yra galimybė gauti paskolą telefonu, tai yra sms žinute. Internetas yra toks dalykas, kad jo veikimo negali būti tikras. Žinoma, negali būti tikras ir ryšio egzistavimu, bet ir kvailiui aišku, kad ryšys yra daug patikimesnis nei internetas. Pastarasis ne tik apima mažesnę teritoriją, bet ir turi savų reikalavimų. Kalbant mažiau poetiškai, interneto egzistavimui būtinas jį palaikantis išmanusis telefonas, būtinas atitinkamas jo sukonfiguravimas, įsigijimas ir panašiai. Labai daug skirtingų detalių, nuo kurių priklauso internetas. Todėl kreditus internetu yra gauti sunkiau.

SMS kreditas gerokai praplečia galimybių ratą. Tokį kreditą gali gauti net ir internetu nesinaudojantys gyventojai. Tai ypatingai aktualu kaimuose, kur internetas arba nėra plačiai naudojamas, arba galimybių jį turėti apskritai nėra. Tačiau telefono ryšys padengia net ir atokiausias Lietuvos vietoves. Todėl SMS kreditai yra greitesnis ir patogesnis būdas paskolai gauti. Dažniausiai visas procesas, nuo žinutės išsiuntimo iki pinigų pasirodymo sąskaitoje neužtruks ilgiau 15 minučių! Tokį kreditą galite gauti bet kur ir bet kada. Nereikės naršyti internete ir ieškoti kur ir ką turite atlikti; užteks viso labo išsiųsti vieną žinutę su standartiniu tekstu.

Bet tai, nors ir pagrindinis, tikrai nėra vienintelis greitųjų SMS kreditų pranašumas. SMS žinučių pagalba galėsite ne tik pasiskolinti, tačiau ir dalinai grąžinti paskolą. Be to, SMS kreditai pinigus gauti daug greičiau nei naudojantis bet kokia kita alternatyva. Žinoma, yra ir daugiau įvairiausių pranašumų, tačiau pastarieji yra smulkesni ir labai priklauso nuo tam tikrų kliento aplinkybių.

Nemokami SMS kreditai

Dar vienas privalumas, kurį tyčiai pasilikome pabaigai yra galimybė gauti nemokamą kreditą. Kaip tikriausiai esate girdėję, greitas kreditas internetu dažnai būna suteikiamas būtent su tokia akcija. Tikrai nesuklydote manydami, kad su tokia akcija yra suteikiamas SMS kreditas. Esmė yra ne tai, kad tik paskola SMS žinute gali būti skolinami nemokamai, tačiau tai, kad tokių pasiūlymų šioje paskolų kategorijoje yra santykinai daugiau.

nemokamos sms paskolosKodėl taip yra? Na, todėl, kad SMS kreditas vidutiniškai turi didesnes palūkanas nei kitos paskolų rūšys. Taip pat dėl to, kad tokie kreditai dažniausiai yra imami gerokai mažesnėmis sumomis nei kiti. Rezultate tai padaro šiuos kreditus daug „imlesnius” tokioms akcijoms. Pagalvokite patys – kreditorius siūlydamas nedidelės sumos kreditą internetu lengvesne širdimi gali pirmąjį tokį variantą atiduoti nemokamai. Tuo tarpu, skolinant dideles sumas – nuo kelių tūkstančių eurų – siūlyti pirmąjį kreditą nemokamai yra sudėtingiau. Būtent todėl greitų paskolų internetu atveju, pirmoji iš jų yra suteikiama nemokamai tik iki nurodytos sumos. Pavyzdžiui, klientas, besiskolinantis pirmą kartą, negali skolintis didesnės nei 300 eurų sumos.

Kadangi SMS paskolos internetu vidutiniškai apsiriboja būtent tokio dydžio sumomis, nenuostabu, kad neproporciškai daug nemokamų pasiūlymų krenta būtent į šią paskolų kategoriją.

Ką reikėtų daryti norint pasiskolinti nemokamai sms žinute? Lengviausias būdas būtų pasinaudoti kreditų agregatoriaus paslaugomis ir susirasti tenkinantį pasiūlymą. Netgi yra projektų, kurie specializuojasi būtent į nemokamas paskolas sms žinute. Tiesiog pasirinkę atitinkamą kategoriją ar punktą, prieš savo akis išvysite visus nemokamų kreditų pasiūlymus šiuo metu egzistuojančius Lietuvoje. Didžioji dalis tų pasiūlymų bus būtent iš SMS kreditų kategorijos. Todėl papildomai filtruotis ir ieškoti konkrečių dominančių pasiūlymų tikrai nereikės.

SMS kreditų kaina

Pabaigai yra būtina pabrėžti prieš tai minėtą faktą. SMS kreditas, dėl savo patogumų ir pranašumų, yra skolinamas su vidutiniškai didesne bendra vartojimo kredito kainos metine norma. Tai reiškia, kad skolinantis reikia būti itin atsargiems. Neužtenka tiesiog trumpai permesti galvoje savo situaciją ir nuspręsti siųsti žinutę. Ne, reikia labai gerai apgalvoti kiekvieną detalę. Priešingu atveju tokie kreditai pasiskolinti internetu gali tapti tikrai našta ir privers prisijungti prie plačios įsiskolinusių asmenų bendruomenės. O ten būti tikrai nenorite.

Tiesa, įsiskolinimų nereikėtų išsigąsti, nes dabar yra įvairiausių būdų su jais tvarkytis. Tačiau nepaisant to, niekas nenori turėti įsipareigojimų, kurių nenorėjo ir kurie auga nelaukti ir nekontroliuojamai. Į šiuos gąsdinimus tikrai nevertėtų numeti ranka, nes tokių žmonių pasitaikė per akis. Vien dabar Lietuvoje yra daugiau nei dešimt tūkstančių žmonių, nesugebančių grąžinti savo kreditų laiku. Būkite atsargūs ir atidūs!

Atnaujinta: 2022-06-15.

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt