Kreditoriai
smscredit logo

Viena iš geidžiamiausių greitųjų kreditų kompanijų ir dažniausiai ieškomų yra būtent smscredit. Čia galite rasti visas jums rūpimas paslaugas, susijusias su greitaisiais kreditais – ar tai būtų paskolos gavimas per 15 minučių ar greita paskola sms žinute – viskas yra čia. Šį greitųjų paskolų tiekėją taip pat galime pagirti dėl labai aiškaus ir bereikalinga informacija neapkrauto puslapio. Tik užėję į puslapį iškart pamatysite galimus paskolos pasirinkimo variantus eurais, galimus laikotarpius ir palūkanų normas. Vienas faktas krenta į akis ir neigiamai paveikia mūsų vertinimą. Tai yra, jog pas šį skolintoją negalite gauti didesnio dydžio eurų sumos paskolos. Jis apsiriboja mažomis paskolomis ir didžiausia paskolos suma, kurią galite gauti, yra iki 750 eurų. Todėl vertindami šį kreditorių, nusprendėme įvertinti jį kaip nepakankamai lankstų, lyginant su kitais kreditoriais. Smscredit išlieka viena populiariausių vietų skolintis, bet tik todėl, kad daugybė besiskolinančių asmenų ieško paskolos itin mažomis sumomis, o šis kreditų davėjas būtent tiek tuo ir specializuojasi. Be to, suteikdamas mažesnės sumos paskolas ir todėl prisiimdamas mažesnę riziką, smscredit gali suteikti paskolas rizikingesnėms žmonių grupėms, tad čia galite rasti net ir greitųjų kreditų nedirbantiems asmenims ar asmenims be nuolatinių pajamų.

SMSCredit paskolos: informacija

Ilgiausią istoriją turintis nemokamas kreditas

Smscredit buvo vieną iš pirmųjų, jei ne pati pirmiausia, kompanija, pradėjusi teikti pirmąjį kreditą nemokamai. Jis buvo ribojamas dabar ir tos pačios sąlygos išliko ir dabar – pirmas klientas negali pasiskolinti didesnės nei 300 eurų sumos. Tokį kreditą internetu gali gauti tik besiskolinantys antrajį kartą. Bet ir tuomet galima skolintis tik iki 450 eurų. Besiskolinantiems trečią kartą galima gauti iki 600 eurų greitąjį kreditą. O priėjimą prie didesnės už šią sumą turi tik VIP klientai. Pagal šitas gaires reikėtų žiūrėti ir į nemokamo kredito akciją – ją galite gauti tik iki 300 eurų. Bet kaip visuomet su šia akcija, reikia būti atidiems ir atkreipti dėmesį į ką konkrečiai ji reiškia. Šiuo konkrečiu atveju, nemokamas kreditas reiškia tik tai, kad nereikės mokėti palūkanų. Patį kreditą, be abejo, reikės grąžinti. Taip pat reikės susimokėti ir administracinius mokesčius, kurie nėra įtraukti į paskolos sąlygas. Todėl šis kreditas nemokamas tik ta prasme, kad nereikės mokėti palūkanų, bet visi kiti mokesčiai egzistuoja ir su jais reikės skaitytis (todėl šis kreditorius nesiūlo paskolų be registracijos mokesčių).

Kas labai krenta į akis yra kredito grąžinimo terminas, kuris neperžengia net 30 dienų. Išskirtinis privalumas tik toks, kad galite rinktis terminą kas vieną dieną – nuo 14 iki 30 dienų. Toks trumpas grąžinimo terminas, žinoma, sutampa su mažiausiomis rinkoje kreditų sumomis, kurios prasideda nuo 50 eurų. Smscredit greitoji paskola yra tobula norintiems gauti mažą sumą smulkiems poreikiams. Tačiau turintiems didesnių svajonių, teks pasiknisti internete kiek ilgiau, nes čia savo poreikių neabejotinai nepatenkinsite.

Priklausomai nuo pažiūrų, tokį minusą gali atpirkti tai, kad gavus nemokamą kreditą, papildoma pinigų suma irgi bus suteikta nemokamai. Aktualiausia tai, žinoma, ieškantiems tokių akcijų ir bandantiems jomis pasinaudoti. Tokia akcija be sustojimo galioja bent nuo pat metų pradžios, o pažvelgus ir į praėjusius metus, egzistavimo laikotarpis tampa ilgiausias visoje Lietuvoje.

Kitos detalės

Smscredit yra viena iš tų kredito įmonių, kuri savo paslaugas teikia ne tik internetu, bet ir tam tikrose fizinėse vietose. Pavyzdžiui, tokį greitąjį kreditą dabar galite gauti visuose Lietuvos PAYPOST skyriuose. Ten gausite iš anksto paruoštą paraiškos anketą, kurią užpildę greitąjį kreditą savo banko sąskaitoje matysite per 24 valandas. Tai kur kas ilgiau nei pamėgtas 15 minučių paskolos suteikimo standartas, kuriuo giriasi ir pats smscredit, bet niekur neskubant ir turint PAYPOST skyrių po ranka – toks skolinimosi būdas gali būti pakankamai patogus.

Savąjį kreditą galėsite bet kada prasitęsti. Tai aktualu tiems, kurie pamiršta ar ne visada gali laiku atlikti kredito ir palūkanų įmokas. Nors tai pigiau nei delspinigiai, paslaugos kaina vis tik išlieka ganėtinai aukšta. Pavyzdžiui, turint 100 eurų mėnesio kreditą, grąžinimo termino prasitęsimas kainuos beveik septynis su puse euro. Tai pakankamai dideli pinigai, turint omenyje, kad pačio kredito vertė siekia vos 100 eurų.

Skolinimasis internetu iš tokio greitųjų kreditų giganto kaip smscredit nėra pats pigiausias malonumas. Paskolų kaina gal netgi yra didesnė nei rinkos vidurkis. Bet kokiu atveju, ji yra pakankamai arti to aukso vidurio, kad nesukeltų per daug diskusijų ir nepasitenkinimo. Ieškantys smulkių kreditų ir akcijų gali pasinaudoti šios įmonės paslaugomis. Bet ieškantys ko nors daugiau – o tokių žmonių Lietuvoje vis daugėja, remiantis smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos prezidentu, Liutauru Valicku. Dabar žmonės yra linkę skolintis bent 3 mėnesiams, todėl smscredit įmonės ir grupės teikiamas kreditas pasidaro vis mažiau aktualus.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1stargray
Bendras vertinimas
4 based on 2 votes
Prekės ženklas
Smscredit
Paslaugos pavadinimas
Smscredit greitasis kreditas

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/