Kreditoriai
smspinigai

Spustelėję ant žemiau pateiktos nuorodos, galėsite ne tik gauti pigų smspinigai kreditą, bet dar ir gauti smspinigai refinansavimą! Norintiems pasiskolinti pigiai ar refinansuoti savo įsiskolinimus, nebereikia ieškoti toliau – suradote geriausią tokio pobūdžio pasiūlymą Lietuvoje.

Smspinigai yra neabejotinai viena iš populiariausių greitųjų kreditų bendrovių. Tai neturėtų stebinti, nes ji yra viena matomiausių viešojoje erdvėje. Jos reklamą galite pastebėti tiek televizijoje, tiek kitose žiniasklaidos priemonėse. Bet tai nebūtinai reiškia, kad smspinigai išsiskiria iš kitų kreditorių savo teikiamais pasiūlymais. Šioje apžvalgoje pamatysime kuo šios kompanijos pasiūlymai skiriasi nuo kitų. Viliamės, kad tokiu būdu jūs galėsite susidaryti geresnį vaizdą ir kontrastą bei išsirinkti sau tinkamiausią greitos paskolos internetu pasiūlymą.

SMSPinigai paskolos: informacija

Kokias paskolas siūlo smspinigai?

Smspinigai paskolos rinkoje nelabai kuo išsiskiria. Jos teikiami pasiūlymai sumos atžvilgiu yra kažkur ties rinkos vidurkiu ir nėra nei didesni, nei mažesni už kitus. Minimali paskolos suma yra 100 eurų, kas nėra nei pats mažiausias, nei pats didžiausias minimalus skolinimosi dydis. Pavyzdžiui, smscredit siūlo greituosius kreditus internetu nuo 50 eurų. Tuo tarpu kitame polyje yra bigbank kreditas, kuris prasideda tik nuo 750 eurų. Smspinigai suteikia paskolas iki 1 000 eurų, kas, vėlgi, yra suma, atspindinti rinkos vidurkį.

Tačiau vieta, kur ši bendrovė tikrai išsiskiria, yra lankstumas paskolos sutarties laikotarpio klausimu. Vargiai rasite tokią vietą, kurioje bet kokios sumos kreditai gali būti suteikti nuo 15 dienų iki net 4 metų! Kai kuriose vietose maksimali kredito trukmė gali būti tik 30 dienų, o kitose minimali trukmė net vieneri metai. Tokio išskirtinio lankstumo nerasite niekur kitur. Tai tikriausiai paaiškina kodėl smspinigai kreditai yra tokie populiarūs.

Jei kalbėsime apie teikiamų paslaugų kainą, tai čia ši bendrovė labai smarkiai neišsiskiria. Palūkanos galbūt netgi yra kiek didesnės nei rinkos vidurkis. Pavyzdžiui, jei jūs pasiskolinsite 100 eurų vienam mėnesiui, jo pabaigoje turėsite grąžinti 106.25 euro. Tai reiškia, kad vieno mėnesio palūkanos yra 6.25%. Augant kredito dydžiui, prašomos palūkanos, deja, bet nesikeis. Tuo tarpu, jeigu ilginsite kredito sutarties trukmę, jūsų mėnesinės palūkanos – kaip ir visur kitur – proporcingai mažės.

Bet nors smspinigai teikiamų kreditų palūkanos nebūtinai yra pačios mažiausios, jie šį faktą atperka su kaupu, nes teikia nemokamas paskolas internetu! Kitaip tariant, ši bendrovė yra viena iš dviejų ar trijų šiuo metu Lietuvoje veikiančių bendrovių, kurios teikia besąlygiškai nemokamas paskolas naujiems klientams. Nemokamą paskolą galite gauti jei skolinsitės bet kurią sumą iki 1 000 eurų net iki 4 mėnesiui laikotarpiui.

Kaip galima suprasti jau iš pačio kompanijos pavadinimo, smspinigai teikia paskolas visais įmanomais būdais – atvykus į jų aptarnavimo skyrių, internetu bei SMS žinute. Visais šiais atvejais siūlomos sąlygos yra vienodos, tad galite tiesiog išsirinkti jums patogiausią būdą pasiskolinti. Papildomai, čia galite ne tik gauti jau minėtus greituosius kreditus, bet ir vartojimo paskolas, kurios gali svyruoti nuo 500 iki 3 000 eurų.

Refinansavimo galimybė – naujiena klientams

Visai neseniai smspinigai pasiūlė naujovę savo klientams – galimybę refinansuoti savo įsipareigojimus. Tačiau tai nėra tik dar vienas greitasis kreditas įsiskolinusiems. Mat ši bendrovė suteikia garantiją, kad apjungus savo turimus įsiskolinimus tikrai mokėsite mažiau. Šį pažadą jie bandys išlaikyti siūlydami net iki 30% mažesnes kainas klientams, kurie nori refinansuoti savo paskolas su smspinigai.

Skirtingai nei greitųjų paskolų apribojimai aprašyti aukščiau, refinansavimo limitai nėra tokie griežti. Čia refinansavimas svyruoja nuo 500 iki 4 000 eurų, kas reiškia, kad jūs galėsite apjungti savo įsipareigojimus taip, kaip to negalėtumėte padaryti tiesiog pasiimdami greitąjį kreditą ar net vartojamąją paskolą.

Smspinigai refinansuoja kitų kompanijų greituosius kreditus, autolizingą bei paskolas, suteiktas bankuose ir kredito unijose. Jei jūs atitinkate nors vieną iš šių kategorijų – susisiekite su kompanijos atstovu. Pagal jų pačių pateiktas sąlygas, net neabejokite, kad sulauksite geresnio pasiūlymo nei turėjote iki tol.

Santrauka
product image
Autoriaus vertinimas
1star1star1star1star1star
Bendras vertinimas
3 based on 9 votes
Prekės ženklas
SMSpinigai
Paslaugos pavadinimas
SMSpinigai kreditai
Kaina
EUR 6.25
Paskolos prieinamumas
Available in Stock

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/