Šventės jau visai ne už kalnų. Todėl artėjant šventiniam laikotarpiui visi pradeda žvalgyti kur būtų galima pigiai pasiskolinti. Nieko nuostabu – juk šventinis laikotarpis tikrai pareikalauja nemažai išlaidų. Ateina šv. Kūčių vakaras, kurį seka dvi dienos šv. Kalėdų, o po to visai ne už ilgo ateina ir Naujųjų metų vakaras. Reikia ne tik paruošti stalą kiekvienai iš šių švenčių, bet ir pasirūpinti dovanomis. O jei dar išpuola kieno nors gimtadienis… Pinigai ant medžių neauga, todėl yra skubama ieškoti pigios paskolos internetu kuria siekiama užkamšyti visas finansines skyles šiam laikotarpiui.

Bijoti, kad nieko gero rasti nepavyks tikrai nederėtų. Žinodamos apie šiuo metų laiku sukilusį entuziazmą greitoms paskoloms, pastarųjų tiekėjai skuba pasiūlyti kuo labiau išsiskiriančias sąlygas. Tokiu būdu siekiama išsiskirti iš minios ir “priversti” klientą pasirinkti būtent to konkretaus kreditoriaus pasiūlymą. Kokiu pavidalu yra bandoma sukurti tokias palankias sąlygas skolinimuisi? Žinoma, kad nuolaidomis. Būtent šis metų laikotarpis garantuoja, kad paskolos internetu bus suteikiamos su didžiausiomis metų nuolaidomis.

SMScredit.lt gimtadienio nuolaida

Norintiems pigiai pasiskolinti dabar neįtikėtinai “nuskilo”. Negana viso šventinio laikotarpio ažiotažo ir jį sekančių nuolaidų, smscredit siūlo dar didesnes nuolaidas savo kreditams internetu. Pastarieji kreditai internetu yra suteikiami absoliučiai nemokamai! Tačiau čia tikrai nėra viskas. Jei manote, kad tokia akcija, kaip visuomet, galioja tik pirmą kartą besiskolinantiems smscredit puslapyje, tuomet skaudžiai klystate. Šis kreditorius savo gimtadienio proga siūlo nemokamą paskolą net ir prieš tai pasiskolinusiems klientams!

Tai gali skambėti per daug gerai, kad būtų tiesa, tačiau patys galite pasitikrinti sąlygas, kuriomis suteikiamas šis nemokamas kreditas internetu. Sąlygas galite rasti čia. Nors ir nedidelis, tačiau egzistuoja mažas “bet”: ši akcija yra trumpalaikė ir galioja tik iki lapkričio 30 dienos. Po šios dienos kreditai internetu smscredit platformoje vėl taps tokiais pat, tai yra akcija baigs galioti. Todėl visi norintys gauti nemokamą kreditą bet kokiomis sąlygomis turėtų paskubėti skolintis jau dabar, nes paskui ši nuolaida paprasčiausiai pasibaigs.

Žinoma, norintiems pasiskolinti galioja tam tikros sąlygos. Pavyzdžiui, yra reikalaujama, kad besiskolinantis klientas neturėtų per didelių įsiskolinimų, kurie keltų kokias nors problemas. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad šis nemokamas kreditas internetu – kaip ir daugelis tokios rūšies nuolaidų – negarantuoja absoliučiai nemokamos paskolos. Kitaip tariant, palūkanų grąžinti ir mokėti nereikės, tačiau administracinis mokestis, nors ir minimalus, bet turės būti sumokėtas.

Bet nereikėtų nusiminti ir tiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali pasiskolinti iki lapkričio 30 dienos. Neturėtų kilti jokių abejonių, kad šis kreditorius pasiūlys atitinkamas šventinio laikotarpio nuolaidas savo klientams. Nors lygiai taip pat nereikėtų abejoti, kad tos nuolaidos nebus identiškos siūlomoms dabar, kažką sau turėtų rasti kiekvienas.

Kokių pasiūlymų galima tikėtis?

Kreditoriai tikrai pasiūlys kažką ypatingo šventiniu laikotarpiu. Bet ko konkrečiai reikėtų tikėtis? Kokios paskolos internetu bus siūlomos klientams? Nors nuolaidos tikėtis reikėtų, bet stebuklų – tikrai ne. Kadangi šventiniu laikotarpiu pakyla kreditų paklausa, remiantis visais ekonomikos dėsniais turėtume manyti, kad kainos tik kils, nes pasiūla turėtų išlikti nepakitusi. Todėl šventiniu laikotarpiu kainos kils ir nuolaidos atsiras tik dėl didesnės konkurencijos tarp jau esančių kreditorių.

Kiekvienas kredito davėjas norės pasinaudoti sukilusia paklausa ir papildomai užsidirbti šiuo pelningu metų laikotarpiu. Tačiau tikrai nereikė manyti, kad siūlomos nuolaidos bus tokios didelės, kad nukentėtų patys kreditoriai. Ne, nuolaidų tikėtis reikėtų ir dėl to pigesnė paskola internetu tikrai atsiras jei ne pas vieną kreditorių, tai pas kitą. Tačiau tas pigumas bus tik minimalus ir sąlyginis. Išskyrus tuos atveju, kaip aukščiau minėtu smscredit gimtadienio atveju, kai atsiras kažkokios papildomos progos ir sąlygos didesnėms nuolaidoms.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Šventinio laikotarpio paskolų internetu nuolaidos

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Finbee paskolos