Greiti kreditai per kalėdasNa, ką gi, ne už kalnų dar vienas šventinis laikotarpis. Ko gero, jis yra pats laukiamiausias visų metų metu. Kodėl? Priežasčių yra keletas: tai ilgiausias šventinis laikotarpis, kuris gali pavirsti į dar ilgesnį jei yra tinkamai suderinamas su darbo atostogomis ar išeiginėmis. Taip pat tai yra šeimos šventė, kuomet per Kūčias ir Šv. Kalėdas susirenka ne tik šeima, bet ir artimiausios giminės. Na, o prie viso to – kas nemėgsta gauti kalėdinių dovanų? Vienas prie kito, šie faktai padaro šias šventes laukiamiausiomis ir įdomiausiomis per visus metus.

Bet tai taip pat laikotarpis, kuris reikalauja daug išlaidų. Padengti kūčių stalą, nupirkti dovanas vaikams ir artimiesiems, pasiruošti Naujųjų Metų šventei ir t.t. Pripažinkime, kad daugelis iš mūsų tiesiog neturi tiek pajamų ir santaupų, kad šias šventes galėtume atšvęsti taip, kaip mes norime. O visa tai priveda prie to, kad mes pradedame ieškoti kaip galėtumėme šia situaciją pakeisti. O ją pakeičiame paprastai – greitųjų kreditų pagalba. Anksčiau to taip lengvai padaryti negalėjome, nes vien paskolos išdavimo sprendimo reikėdavo laukti labai ilgai. Taip ir šventės gali praeiti… O lizingas buvo kita alternatyva, bet ji suteikiama tik konkretiems pirkiniams ir tai tik labai retai…

O su greitaisiais kreditais internetu tokių problemų nėra. Prisijungi prie interneto, atsidarai naršyklę, susirandi geriausią ir pigiausias paskolas siūlančia bendrovę (siūlome naudotis mūsų paslaugomis), pateiki prašymą ir jei viskas tvarkoje, tai banko sąskaitoje pinigai gali pasirodyti net ir po 15 minučių po prašymo pateikimo.

Bet šiuo metu reikėtų pakalbėti ne tik apie kreditus. Artėjant šventiniam laikotarpiui ir augant greitųjų kreditų poreikiui, reikia atsakyti į paprastą klausimą: ar šiemet bus kažkokių nuolaidų kreditams?

Kuo kreditoriai stebins šiemet?

Kiekvienais metais atėjus šiam laikotarpiui visi – ne tik kreditoriai – savo prekėms ir paslaugoms siūlo įvairias akcijas. Visi žino, kad žmonės tikrai eis apsipirkti, todėl būtina pasiūlyti kuo geresnes sąlygas, kad tą žmogų pritrauktum pas save ir jis nenueitų pas klientus. Tas pats yra su kreditais: visi žino, kad žmonės juos ims, bet tam, kad imtų iš tavęs, tau reikia pasiūlyti žmogui kažką, ko nepasiūlo kiti kreditoriai.

Tai galioja ir normaliomis rinkos sąlygomis ir eilinėmis dienomis (todėl dažnas kreditorius siūlo nemokamus kreditus pirmiems klientams), bet tai tiesiog paaštrėja iš kart prieš šventinį laikotarpį. Dažniausia nuolaida, kuria yra bandomi pritraukti klientai yra ką tik minėta pirma paskola nemokamai, bet ne visi kreditoriai yra linkę imtis tokių drastiškų sprendimų. Kai kurie, kurie tokių akcijų nesiūlo ir/ar nėra siūlę iki šiol, siūlo kitokias nuolaidas. Kokios jos gali būti? Pirmiausia, tai nuolaida palūkanoms ir leidimas nemokėti jų pirmą vieną ar pirmus kelis mėnesius.

Dar 2016 metais kalbėjome šia tema, bet ne daug kas pasikeitė nuo tada. Nėra indikacijų, kad 2018 metais kažkas turėtų keistis. Todėl labiausiai tikėtina, kad per šį laikotarpį klientams bus pasiūlytos tos pačios akcijos. Šiaip ar taip, visos akcijos visada yra gausiai išreklamuojamos, todėl apie jas tikrai sužinosite per vieną ar kitą kanalą.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2020-12-22

Šventinis laikotarpis – pigesni kreditai

Edgaras Marcinkevičius

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt arba Linkedin: https://www.linkedin.com/in/edgaras-marcinkevičius-1076b7202/

Finbee paskolos