Paskolų rūšys

Trumpalaikės paskolos

Trumpalaikės paskolos yra pakankamai nedidelės vertės įsipareigojimai, kurie sudaroma trumpam laikotarpiui. Trumpalaikės paskolos terminas gali svyruoti nuo kelių mėnesių iki vienerių metų ar kiek daugiau. Tačiau sutarties laikotarpis gali būti pritaikomas kliento poreikiams. Tokie trumpalaikiai kreditai internetu gali pasiūlyti įvairius, kliento poreikius atitinkančius sutarties terminus. Todėl nesvarbu ar norite pasiskolinti vienam mėnesiui ar daugiau nei metams, trumpalaikė paskola bus lengvai pritaikoma jūsų asmeninėms aplinkybėms.

Fjordbank

Metinė palūkanų norma: nuo 7.9%
Paskolos suma: 1 000€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.

Finbee - finansų bitė

Metinė palūkanų norma: nuo 7%
Paskolos suma: 300€ – 10 000€
Paskolos terminas: 12 mėn. – 60 mėn.

Manopaskola manobank

Metinė palūkanų norma: nuo 9%
Paskolos suma: 500€ – 25 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 84 mėn.

mokilizingas

Metinė palūkanų norma: nuo 4.9%
Paskolos suma: 300€ – 15 000€
Paskolos terminas: 3 mėn. – 72 mėn.

Trumpalaikė paskola daugumai pasidarė prieinama visai neseniai. Tačiau jos sąlygos vis dar keičiasi ir gerėja. Dėl didelės ir nuolatos augančios konkurencijos, trumpalaikis kreditas yra suteikiamos su vis žemesne palūkanų norma bei mažėjančia mėnesio įmoka. Tai – naujos galimybės klientams.

 

Trumpalaikės paskolos sąlygos

Kokia yra trumpalaikės paskola specifika? Kokios sąlygomis tokie kreditai yra įprastai suteikiami ir kuo jos skiriasi nuo kitų paskolų?

 

Trumpalaikė paskola

Anksčiau trumpalaikė paskola privatiems klientams nebūdavo išduodama beveik niekada. Net verslai dažniausiai ieškodavo ilgalaikės paskolos. Be verslų, fiziniai asmenys galėjo gauti būsto paskolą, bet tik tuo atveju, jei užstatydavo įsigytą nekilnojamąjį turtą.

Dabar pasiskolinti trumpam laikotarpiui gali ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Nesvarbu ar reikia apyvartinių lėšų verslui, ar elementarios paskolos vartojimui eiliniam piliečiui. Dabar sudaryti paskolos sutartį trumpam terminui nebėra sudėtinga. Trumpalaikes paskolas siūlo dauguma kredito davėjų.

Trumpalaikiai kreditai internetu šiandien yra išduodami vos nuo 30 dienų laikotarpiui. O kartais yra suteikiama galimybė pasiskolinti ir dar trumpiau – vos 14 dienų laikotarpiui.

 

Trumpalaikė paskola – privalumai ir trūkumai

Akivaizdžiausias trumpalaikių paskolų privalumas yra jų lankstumas. Jas galima gauti labai skirtingiems laikotarpiams: nuo jau minėtų 14 dienų net iki kelių metų. Standartai šioje vietoje yra kliento pusėje ir tokių kreditų tiekėjai yra pasirengę patenkinti visus kliento poreikius, kad tik priverstų jį pasiskolinti eurų iš jo.

Dar vienas privalumas yra tai, kad trumpalaikis kreditas yra išduodamas neįprastai greitai. Internetu užpildžius paraišką tokiam kreditui gauti, atsakymą dėl paskolos išdavimo bei pinigus į savo sąskaitą galite gauti vos po 15 minučių.

Bet trumpalaikiai kreditai turi ir savo minusų. Pagrindinis jų – aukšta palūkanų norma. Arba, jei paskolos kaina yra perkeliama į kitus mokesčiu, aukšta bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Norėdami gauti greitą trumpalaikę paskolą jūs turėsite būti pasirengę sumokėti daugiau, nei už įprastą vartojimo paskolą. Todėl rinktis paskolą reikėtų kruopščiai, atsakingai ir atsargiai.

Paskutinį kartą peržiūrėtas ir/ar atnaujintas turinys: 2022-06-15.

 

Sukaupta patirtis dirbant su privačiais vartojimo paskolų klientais leidžia man dalintis patirtimi grįstais patarimais ir rekomendacijomis. Nesvarbu ar kalbėsime apie greituosius kreditus, lizingą, refinansavimą ar kitas privatiems klientams skirtas paslaugas, aš galėsiu jums patarti. Man galite rašyti šiuo el. paštu: amcredit@amcredit.lt